#japonia #zydzi

Jakby #hitler o tym wiedział, to pewnie rozważyłby jeszcze raz mianowanie Japończyków honorowymi aryjczykami.

8

Niewidziłem tego wcześniej, chyba myślał że jak to poleci za granica to Polacy nie wyłowią jego wypowiedzi!

Widziałem że Kabanisiarz to żydo-syjo lover. Nie spodziewałem się że będzie aż tak wylewny... a to co by zrobił gdyby miał władzę, to już w ogóle powinno przepalić styki nie jednemu #pis owcowi...

Teraz ma twardy dodatkowy dowód na to że mój instynkt działa sprawnie a taj mendzie nie można ufać!

http://stream.new/v/UpYSkuXgnreW9Nr3nkFoA301ZPDAT6RhEUzZ01dIDRFTA

Zdjęcie

To taki polskojęzyczny odpowiednik Tommy Robinsona, który również jest #shekeltaker

Tacy jak oni to zwodziciele, namaszczeni liderzy wyznaczeni do rozpętania i poprowadzenia w odpowiednim kierunku tłumów, które w ostatnim czasie coraz gęściej wychodzą na ulicę.

Oczywiście wychodzą w słusznej sprawie! Bo widza że Biała rasa jest eksterminowana w biały dzień za przyzwoleniem "elit" rządzących.

I my Polacy prędzej czy później też będziemy zmuszeni wyjść w obronie wartości i własnego bezpieczeństwa !

MULTIKULTI NIE DZIAŁA I NIE ZADZIAŁA! EKSPERYMENT SIĘ NIE UDAŁ!

ON Z ZAŁOŻENIEA NIGDY NIE MIAŁ SIĘ UDAĆ! A "ONI" DOSKONALE O TYM WIEDZIELI!

...Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa,...


Zwróciliście uwagę jak bardzo do boju zagrzewa sam Elton Mózg?

Tak samo jak wczoraj Bosak, repostuje wpisy Tommyego, tyle że częściej, występuje na spotkaniach "on line" u Tommyego itd.

http://stream.new/v/MuQdAhK2tKYjnKWFnA88UPpnncoqt01JMajmlwhS4HZI

Zdjęcie

EDIT: tu dobre komentarze lecą: http://x.com/michalszar71331/status/2064760799403323827

I możecie "znaleźć Wally'ego



#tarczynski

#dominiktarczynski

#syjolower

#shekeltaker

#zydy

#zydzi

#syjonisci

#syjonizm

11

„Czystki etniczne” i „zbrodnie przeciwko ludzkości”. Amnesty International oskarża Izraelnczas.info

Organizacja Amnesty International (AI) oskarżyła w środę władze Izraela o „czystki etniczne” wobec społeczności beduińskiej i pasterzy na Zachodnim Brzegu Jordanu. AI zarzuciła też Izraelowi nielegalną aneksję palestyńskich terytoriów.

W specjalnym raporcie AI określiła przymusowe przesiedlenia, które Izrael prowadzi na Zachodnim Brzegu, mianem „zbrodni przeciwko ludzkości”. Organizacja podkreśliła, że w tzw. strefie C, która obejmuje 60 proc. tego terytorium i pozostaje pod kontrolą Izraela, w latach 2023–2025 przymusowo wysiedlono lub zagrożono wysiedleniem 27 społeczności.

AI wezwała zarazem społeczność międzynarodową do podjęcia działań w związku z „aneksją” terytoriów palestyńskich.

W dokumencie podkreślono, że izraelskie władze prowadzą aktywną kampanię na rzecz dalszego rozwoju osadnictwa żydowskiego na Zachodnim Brzegu, również kosztem żyjących tam społeczności. Według danych Biura ONZ ds. Koordynacji Pomocy Humanitarnej od stycznia br. żydowscy osadnicy średnio dopuszczali się tam sześciu ataków dziennie.

Podkreślono, że izraelscy urzędnicy podejmują działania na rzecz „zminimalizowania obecności Palestyńczyków” na Zachodnim Brzegu, a rządowi premiera Benjamina Netanjahu zarzucono „przyspieszenie rozbudowy osadnictwa i przejmowanie ziemi, zwiększanie pomocy finansowej i logistycznej dla osadników oraz zaopatrywanie ich w broń”.

Według danych izraelskiej organizacji obywatelskiej „Pokój Teraz” od chwili powstania pod koniec 2022 r., rząd Netanjahu zgodził się na utworzenie 102 osad na Zachodnim Brzegu. Region, który od 1967 r. pozostaje pod okupacją Izraela, tworzy wraz ze Strefą Gazy Autonomię Palestyńską.

http://nczas.info/2026/06/11/czystki-etniczne-i-zbrodnie-przeciwko-ludzkosci-amnesty-international-oskarza-izrael/

#zydzi #zbrodniewojenne #zbrodniarze #ludobojstwo

13

Chrześcijańska miejscowość na Zachodnim Brzegu Jordanu stała się celem żydowskich osadnikówkresy.pl

Izraelscy koloniści zaatakowali we wtorek zamieszkaną przez palestyńskich chrześcijan wieś At-Tajjiba, co kolejny jest kolejnym aktem fali pogromów przetaczającej się przez Zachodni Brzeg Jordanu.

Ksiądz Baszar Fawadleh, proboszcz miejscowej parafii katolickiej, przekazał portalowi Indepentent Catholic News, że atak rozpoczął się we wtorek około godziny 20:30. Według jego relacji początkowo żydowscy osadnicy podpalili obszar przed stacją benzynową znajdującą się w okolicy. Palestyńska straż pożarna nie mogła od razu pojawić się na miejscu pożaru, ze względu na postawę izraelskich sił bezpieczeństwa, z którymi palestyńskie służby muszą koordynować swoje przejazdy.

W związku z taką sytuacją do gaszenia pożaru rzuciła się grupa młodych mężczyzn ze wsi, która zdołała nawet zorganizować cysternę z wodą. I właśnie im stanęli na drodze Żydzi z okolicznych osiedli. Doszło do przepychanek. Kilku palestyńskich chrześcijan zostało zaatakowanych fizycznie. Dwa pojazdy mieszkańców zostały uszkodzone. Koloniści ukradli też należący telefon komórkowy należący do jednego z mieszkańców.

Żydzie celowali też w stronę Palestyńczyków posiadaną przez siebie bronią, jednak nie została ona użyta, niemniej mieszkańcom nie udało się ugasić pożaru. Dokonali tego dopiero strażacy w końcu przepuszczeni przez Izraelczyków.

“To, czego doświadczamy, to nie seria odosobnionych incydentów, ale ciągły schemat zastraszania i nieuzasadnionej przemocy, który podważa nasze fundamentalne prawo do bezpieczeństwa, ochrony i godności. Mieszkańcy At-Tajjiby, podobnie jak wszyscy ludzie na świecie, pragną jedynie żyć w pokoju na swojej ziemi, wolni od strachu i powtarzających się ataków” – przekazał ks. Fawadleh, zwracając przez to uwagę, że At-Tajjiba nie pierwszy raz stała się celem ekscesów żydowskich osadników z sąsiedztwa.

“Wzywamy społeczność międzynarodową, przyjazne narody, organizacje praw człowieka, kościoły i instytucje humanitarne do wzięcia na siebie moralnej i prawnej odpowiedzialności i podjęcia znaczących działań w celu powstrzymania eskalacji ataków na At-Tajjibę i jej mieszkańców” – zaapelował kapłan. Jak dodał – “chcemy żyć w pokoju. Chcemy, aby nasze dzieci dorastały w bezpieczeństwie, a nasze rodziny cieszyły się normalnym życiem”.

At-Tajjiba jest jedyną miejscowością na Zachodnim Brzegu Jordanu zamieszkaną wyłącznie przez chrześcijan. Zamieszkują ją katolicy obrządku łacińskiego i melchickiego oraz prawosławni.

Zachodni Brzeg Jordanu i wschodnią Jerozolimę Izraelczycy okupowali w 1967 roku. Rozpoczęli od razu akcję żydowskiego osadnictwa na tych terenach. Społeczność międzynarodowa sprzeciwia się budowie nowych osiedli, a zdecydowana większość państw i ONZ uznaje je za nielegalne. Dzisiaj około 700 tysięcy Żydów, 10 proc. populacji żydowskiej w Izraelu, żyje na tych dwóch obszarach obok 2,7 milionów rdzennych palestyńskich mieszkańców.

W 1995 r. Izrael i Palestyńczycy zatwierdzili w ramach drugiego porozumienia z Oslo funkcjonowanie na Zachodnim Brzegu i w Strefie Gazu Autonomii Palestyńskiej. Jednak główne palestyńskie terytorium podzielono na strefy A, B i C. Ta ostatnia, stanowiąca większość terytorium Zachodniego Brzegu znajduje się pod wyłączną kontrolą władz Izraela, w strefie B Izraelczycy mają formalnie kompetencje w dziedzinie bezpieczeństwie. Jedynie strefa A jest teoretycznie pod pełną administracją władz Autonomii Palestyńskiej, w praktyce jednak i tam Izraelczycy prowadzą swoje operacje jednostronnie.

W ubiegłym roku rząd Binjamina Netanjahu zapowiedział nasilenie kolonizacji Zachodniego Brzegu, a niektórzy ministrowie jego rządu wprost opisują ją jako środek niedopuszczenia do funkcjonowania niepodległego i zdolnego do życia państwa palestyńskiego.

W okresie, w którym oczy świata zwrócone były na wojnę w Strefie Gazy, przemoc niższej intensywności trwa także na głównym palestyńskim terytorium okupowanym. Palestyńczycy giną tam nie tylko z rąk izraelskich żołnierzy czy funkcjonariuszy służb bezpieczeństwa, ale też żydowskich kolonistów zakładających tam, nielegalne w świetle prawa międzynarodowego, osiedla. Pogromy urządzane przez tych ostatnich spotykają się najczęściej z bierności, czy nawet współpracą wojska i służb bezpieczeństwa. Przybierają one formę niszczenia mienia, napadów, pobić i zabójstw Palestyńczyków.

Do całej serii takich ataków doszło w zeszłym tygodniu. Na naszym portalu opisaliśmy już sytuację, gdy rodzina na okupowanym Zachodnim Brzegu została zmuszona do wykopania z grobu ciała niedawno pochowanego nestora rodu i pogrzebania go w innym miejscu.

Według palestyńskiej Komisji ds. Oporu wobec Murów i Osadnictwa, siły izraelskie i koloniści przeprowadzili w samym tylko marcu łącznie 1819, z czego 1322 ataki przeprowadziły siły izraelskie, a 497 osadnicy. Komisja wskazała, że ​​ataki koncentrowały się głównie w prowincji Hebron (321 ataków), następnie w prowincji Nablus (315 ataków), Ramallah i Al-Bira (292 ataki) oraz w prowincji Jerozolima (203 ataki).

http://kresy.pl/wydarzenia/regiony/bliski-wschod/chrzescijanska-miejscowosc-na-zachodnim-brzegu-jordanu-stala-sie-celem-zydowskich-osadnikow/

#zydzi #chrzescijanie

10

Destrukcja druku 3D - kto za tym stoi? 🤦 🕎 😈youtu.be

Druk 3D jest stosunkowo nową innowacją technologiczną, która coraz szerzej trafia pod strzechy zwykłych domów.

Aby nie było za dobrze, w stanach już lobbują za ograniczeniem druku 3D. Jednocześnie to co zwykle zaczyna się w stanach, z czasem przenosi się na resztę krajów świata. Przepisy sprzedawane pospólstwu jako "kontrola nad wytwarzaniem części broni" przewidują inwigilację tego co się drukuje i mechanizmy wyłączające prywatne drukarki.

Zdjęcie

Podobnie jak za "weryfikacją tożsamości on-line" tak i za tym stoją żydowskie wpływy. Bloomberg wydaje całe miliony dolarów aby przeciętny Bob (a potem i zwykły Kowalski) był inwigilowany i jego własny sprzęt był zdalnie sterowany wg. widzimisię "ludu wybranego".

-----------------------------------

http://youtu.be/E1B2cWEaWDw?si=FTiYVH6NnIw0afMc

-----------------------------------

#swiat #usa #zydzi #cenzura #3d #druk3d #prawo #bezprawie

13

To są barbarzyńcy. Izraelski żołnierz zastrzelił 7-miesięczne niemowlęnczas.info

Siedmiomiesięczny palestyński chłopiec zginął, a jego rodzice zostali ranni po tym, jak izraelscy żołnierze otworzyli ogień do ich samochodu na okupowanym Zachodnim Brzegu. Siły Obronne Izraela (IDF) oficjalnie przyznały, że poszkodowani to „niezaangażowani cywile”. Tłumaczą, że zastrzelenie niemowlęcia było wynikiem błędnej oceny sytuacji przez wojskowych.

Jak poinformowało palestyńskie Ministerstwo Zdrowia, do tragedii doszło w pobliżu miasta Hebron. Siedmiomiesięczny Sam Fahd Abu Haykal podróżował samochodem wraz ze swoimi rodzicami. Ich pojazd został nagle ostrzelany przez izraelskiego żołnierza.

W wyniku ostrzału niemowlę poniosło śmierć na miejscu. Rodzice są ranni, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

– To niewiarygodne i całkowicie nie do zaakceptowania. Cierpimy tylko dlatego, że zdecydowaliśmy się pozostać w naszych domach – powiedziała w rozmowie z Reuters babcia zamordowanego chłopca.

Do sprawy odniosły się Siły Obronne Izraela (IDF). W oświadczeniu napisano, że obecni na miejscu żołnierze „odnieśli wrażenie”, że zbliżający się do nich pojazd gwałtownie przyspiesza, co zostało odebrane jako potencjalne zagrożenie.

W reakcji jeden z żołnierzy oddał pojedynczy strzał w kierunku samochodu. Przedstawiciele IDF przyznali jednocześnie, że ofiary to „niezaangażowani cywile”, i zapowiedzieli, że okoliczności tego tragicznego zdarzenia są obecnie przedmiotem szczegółowego dochodzenia. Takich rzekomych „pomyłek” w ostatnich miesiącach jest bardzo wiele.

http://nczas.info/2026/06/08/to-sa-barbarzyncy-izraelski-zolnierz-zastrzelil-7-miesieczne-niemowle/

#zydzi #palestyna #mordercy #ludobojstwo

16

Moje AI jest antysemitą. Nie wiem co mam teraz zrobić.

#zydzi

20

#zydzi #usa #heheszki

Życie pisze najciekawsze scenariusze.

Sprawa z ostatnich dni.

Brooklińska policja (Nowy Jork - u$a) bada przypadki, wchodzenia i wychodzenia ludzi z kanałów - niekiedy z materacami w rożnych częściach miasta. Media panicznie boją się podawać jakichkolwiek cech charakterystycznych sprawców.

Ale kamera uchwyciła przypadkową lokalną faunę charakterystyczną dla okolicy.

Pewnych przyzwyczajeń nie da się od tak wyplenić.

Zdjęcie

16

Nowy Jork dla współczesnego żyda jest tym, czym dla katolika jest Rzym


Henry Ford

#4konserwy #zydzi

13

"Milei spotyka się z Netanjahu. Javier Milei spotkał się z Benjaminem Netanjahu podczas swojej oficjalnej wizyty w Izraelu. Spotkanie koncentrowało się na zacieśnianiu współpracy między oboma krajami."

http://t.me/OrwellianDystopia/99377

Ten Milei to raczej zwykły szebesgnojek bo lata koło ludobójcy jak pies za kością.

#zydy

#shitzrael

#zydzi

8

http://t.me/OrwellianDystopia/99406

Piers Morgan -
„A co powiesz Żydom, którzy mogą oglądać ten program i być przerażeni?


Dan Bilzerian -
Potrafią być przerażeni. Byłem przerażony, gdy dowiedziałem się, że masowo mordowali chrześcijan. Byłem przerażony, gdy dowiedziałem się, czego nauczają w Talmudzie. Byłem przerażony, gdy dowiedziałem się, że uważają Jezusa za spalonego w gównie. Byłem przerażony, gdy dowiedziałem się, że uważają Maryję Dziewicę za nierządnicę. Byłem przerażony, gdy dowiedziałem się, że uważają, że kradzież od nie-Żydów jest w porządku. Byłem przerażony, gdy dowiedziałem się, że uważają, że zbiorowe gwałty na palestyńskich więźniach są w porządku. Jestem przerażony, że właśnie teraz finansujemy ludobójstwo… więc oni……


Zdjęcie

#zydzi

#zydowscyludobojcy

#zydziludobojcy

#satanisci

#zydy

#synagogaszatana

#pomiotyszatana

12