Czołem Lurki
wołam wszystkich plusujących
@waldy33, @Socjaldemokrata, @stawo73, @CosTamCosTam, @Headcrab, @Przemo12, @pentakilo, @Alpragen, @Dps, @Unnamed, @Bejdak, @3_Demon, @anonekzforczana, @Twoja_Starazolin, @andor_drakon, @RadarS, @Andrzej_Zielinski, @maciej, @borubar, @YoloDruid, @AMIGA, @LizardKing, @beorn, @Katakume, @wiktor
wczorajszy wpis @Thanos
http://lurker.land/post/csaq85gjhiny
Spoko ruch z tym sprzątaniem, ale jest coś czego totalnie nie rozumiem w Twoim działaniu @Thanos
Posprzątałeś typa, który robił spam i #subtelnarosyjskapropaganda i słusznie.
Ale za cholerę nie mogę zrozumieć dlaczego tolerujesz typa z drugiej strony barykady - UPAdlińskiej?
Dlaczego i jego nie posprzątałeś?
Widać że wiele osób ma po dziurki w nosie tego... tak na prawdę to hooy go wie czym to coś jest.
Troll? UPAdliniec? A może nawet rusek, który robi krecią robotę?
Jego wstawki wyglądają równie szpetnie dla ludzi, którzy przeglądają Lurka bez logowania jak te od ruskiego trolla .
Chociaż przeciwieństwie do tamtego posprzątanego agregata to @tk95 w swoich wstawkach potrafi otwarcie pluć na Polskę i Polaków!
Przecież to również widziane jest na zewnątrz... i Ci to nie przeszkadza?
Takim czymś łamie regulamin, ale chyba nie ma co wspominać, bo jeśli do tego czasu nie z sadziłeś go z rowerka to on chyba pod regulamin nie podlega?
Dlaczego tolerujesz coś takiego? Skąd taki brak konsekwencji?
Toż to matematycznie nawet nie idzie w parze...
Jeśli możesz to proszę wytłumacz mi, bo totalnie tego nie rozumiem.
Pozdrówka
#Lurker
#pytanie
#spolecznosclurkera
wołam wszystkich plusujących
@waldy33, @Socjaldemokrata, @stawo73, @CosTamCosTam, @Headcrab, @Przemo12, @pentakilo, @Alpragen, @Dps, @Unnamed, @Bejdak, @3_Demon, @anonekzforczana, @Twoja_Starazolin, @andor_drakon, @RadarS, @Andrzej_Zielinski, @maciej, @borubar, @YoloDruid, @AMIGA, @LizardKing, @beorn, @Katakume, @wiktor
wczorajszy wpis @Thanos
http://lurker.land/post/csaq85gjhiny
Spoko ruch z tym sprzątaniem, ale jest coś czego totalnie nie rozumiem w Twoim działaniu @Thanos
Posprzątałeś typa, który robił spam i #subtelnarosyjskapropaganda i słusznie.
Ale za cholerę nie mogę zrozumieć dlaczego tolerujesz typa z drugiej strony barykady - UPAdlińskiej?
Dlaczego i jego nie posprzątałeś?
Widać że wiele osób ma po dziurki w nosie tego... tak na prawdę to hooy go wie czym to coś jest.
Troll? UPAdliniec? A może nawet rusek, który robi krecią robotę?
Jego wstawki wyglądają równie szpetnie dla ludzi, którzy przeglądają Lurka bez logowania jak te od ruskiego trolla .
Chociaż przeciwieństwie do tamtego posprzątanego agregata to @tk95 w swoich wstawkach potrafi otwarcie pluć na Polskę i Polaków!
Przecież to również widziane jest na zewnątrz... i Ci to nie przeszkadza?
Takim czymś łamie regulamin, ale chyba nie ma co wspominać, bo jeśli do tego czasu nie z sadziłeś go z rowerka to on chyba pod regulamin nie podlega?
Dlaczego tolerujesz coś takiego? Skąd taki brak konsekwencji?
Toż to matematycznie nawet nie idzie w parze...
Jeśli możesz to proszę wytłumacz mi, bo totalnie tego nie rozumiem.
Pozdrówka
#Lurker
#pytanie
#spolecznosclurkera













































