Gdy opozycyjne media są wykluczne z konferencji Tuska i rządu, to jest spoko.

Gdy druga strona robi to samo i nie zaprasza na swoje wydarzenia żydowskiej szczujni, to nagle nie ma na to zgody.

Ale piecze.

#polityka

15

kim jest ta brukselska dziwka von der coś tam, że sobie zasiada na odprawach polskich strażników granicznych?

Obecność Tuska też zastanawia, ale on sobie przynajmniej załatwił glejt, tzn udaje polskiego premiera

a ona?

#polityka

12

W rozmowie z Super Expressem prof. Antoni Dudek stwierdził, że jest przeciwnikiem zrównania banderyzmu z nazizmem, ponieważ może to zaszkodzić naszym relacjom z Ukrainą, a calą inicjatywę nazwał "hurrapatriotyzmem"

Typ w swojej nienawiści do Nawrockiego tak się skurwił, że zaraz będzie sam paradował z czerwono-czarną flagą.

Gdybyście nie wiedzieli, to Nawrocki dawno temu skradł mu piękną dziewczynę o nazwie "prezesura IPN".

#polityka

18

Prezydent Karol Nawrocki nie podpisał ustawy o zapasach ropy i gazu, która zezwalała na przechowywanie naszych strategicznych zapasów gazu i ropy poza granicami Polski.

Dodatkowo ustawa znosiła też obowiązek rezerwowania przepustowości na interkonektorach — który obecnie zapewnia, że w sytuacji kryzysowej można sprowadzić do kraju całość zapasów.

"Obecny zapis przewiduje, że ci, którzy magazynują gaz za granicą, wykorzystują zdolności przesyłowe zarezerwowane na potrzeby dostarczenia całkowitych ilości zapasów obowiązkowych wyłącznie na potrzeby przesłania ich do kraju na wypadek kryzysu i nie można tej przepustowości wykorzystać w inny sposób." - pisze gazeta Money.

Zgodnie z informacjami z lipca 2025 roku, zapasy gazu w niemieckich magazynach są zapełnione w około 55,8%, co budzi obawy o bezpieczeństwo energetyczne kraju w przypadku nadejścia mocnych mrozów. Prawo niemieckie i unijne zakłada cele wypełnienia 80–90 % do zimy.

„Magazyny gazu w Niemczech są na historycznie niskim poziomie, nawet w porównaniu z krajami sąsiednimi” – powiedział Michael Kellner z opozycyjnej Partii Zielonych. Obecnie Polska ma zapełnione magazyny w 88%.

#uniaeuropejska #polityka #polska #zielonaenergia

9

Książe z Chobielina chce sobie ustalać, o czym moze rozmawiać polski Prezydent z przywódcą światowego mocarstwa.

Radziu, wiesz co ty sobie możesz? Możesz się własnymi jajami pobawić, co najwyżej.

#polityka

15

Piękny wpis. Warto wszędzie udostępniać

#polityka

21

Zdradek aż zablokował możliwośc komentowania. Sam mam u niego bana.

#polityka

19

#Nawrocki

#polityka

Nawrocki ujednolicił w końcu zasady bycia lekarzem dla Polaków i Ukraińców

A nie, czekaj

Zdjęcie

Zdjęcie

obok minusów proszę mnie "wyjaśnić". Fake - chyba nie

http://www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zdrowotna/Prezydent-Nawrocki-zaskoczyl-lekarzy-Ich-wczorajszy-triumf-okazal-sie-przedwczesny,274994,14.html

6

ZAŁAMUJE SIĘ PROPAGANDA WIATRAKOWA❗️KIEDY UŚWIADOMI TO SOBIE OBÓZ DONALDA TUSKA❓

Niemieckie media coraz częściej piętnują nieracjonalne lokowanie farm wiatrowych w rejonach o niesprzyjających parametrach, takich jak Tuttlingen, gdzie siła wiatru jest zbyt mała, by produkcja energii była opłacalna. Mimo to władze konsekwentnie przepychają kolejne inwestycje, głównie w celu pozyskania środków z Brukseli, co spotyka się z rosnącym oporem lokalnych społeczności oraz obrońców środowiska.

📍Coraz liczniejsi specjaliści, a nawet niektórzy politycy, zwracają uwagę, że takie projekty są ekonomicznie nieuzasadnione, szkodzą estetyce krajobrazu, a dodatkowym problemem pozostaje niedostatecznie rozwinięta sieć przesyłowa.

⚠️W Polsce rządząca koalicja lewicowo-liberalna bezrefleksyjnie powiela niemiecki model transformacji energetycznej, promując energetykę wiatrową bez poważnej analizy kosztów i korzyści. Społeczeństwu przedstawia się narrację, że to najczystsze i najtańsze źródło energii, podczas gdy w praktyce oznacza to kolejne obciążenia i degradację przestrzeni.

💢Polityka ta, oparta na dogmatach Zielonego Ładu, nie zapewnia bezpieczeństwa energetycznego, nie prowadzi do tańszego prądu dla obywateli, a w zamian generuje fikcję ekologiczną o wysokiej cenie społecznej i gospodarczej. #sankcje #uniaeuropejska #polityka #polska #zielonaenergia

27

Pan Prezydent dopiero co zaczął rządzić, a już toruje sobie drogę do drugiej kadencji.

Ale to tylko pokazuje jakim słabym prezydentem był Duda.

Ciekawe co na to PiS, jeśli razem z KO obalą weto, to już chyba bedzie jsane, że nie powinno być już dla nich miejsca.

#polityka

23

Kto naprawdę rządzi naszym krajem od 1989?!

Dobry materiał dodany 1 dzień temu. Przekręty, manipulacje, mafia, żydzi, grabież.

#polityka

http://youtu.be/ybzSroduJBQ?si=xK-F63KawMXGz4uS

7

patrzcie-jedyny na świecie cwel z wbudowanym detektorem infradźwięków. może po szczepieniu na #covid19 nabył takich specjalnych zdolności analogicznie jak ci co zaczęli odbierać fale 5G

ten #twitter mnie rozwala ostatnimi dniami

#internet #polityka

13

ja bym tych wszystkich bojowników o dobro Siemens Energy zakwaterował pod samym wiatrakiem tak żeby w razie oderwania się łopaty dostali nią w ten głupi łeb

#polityka #twitter

11