z linkedina:

The UAE built 4 nuclear reactors faster than the UK is building 2.

That is not a criticism of British engineering.

It is a warning about British delivery.

For decades, British engineering has been the envy of the world.

Especially across the Middle East.

Having spent just under a decade working across the MENA region, solving complex workforce challenges on major energy & infrastructure projects, one thing was always clear:

British expertise is deeply respected.

Whether it was:

▪️ British leadership in the senior management team

▪️ A British design consultancy shaping the masterplan

▪️ A British PMC helping control delivery

Our safety standards, governance and engineering judgement travelled exceptionally well.

post pisany przez jakiegos muzulmanina ja bym przede wszystkim powiedzial ze w UAE faktycznie pracuja brytyjscy inzynierowie, w UK brytyjskich inzynierow jest bardzo malo

#linkedin #heheszki #imigranci

6

Świeżutkie prosto z piecyka. Flaga wskazuje na gazowy.

#polityka #imigracja #imigranci #4chan

14

Sejm przegłosował cenzurę nagrań pokazujących przestępstwa imigrantów!?

11 czerwca Sejm uchwalił ustawę o zakazie patostreamingu. Za głosowało 419 posłów, przeciw było 19 — niemal wyłącznie posłowie Konfederacji. Patologiczne transmisje to zjawisko szkodliwe i co do tego zgadzają się wszyscy. Ale ta ustawa walczy z patologią w sposób, który otwiera drzwi do czegoś znacznie groźniejszego.

Problem leży w zbyt szerokiej możliwej interpretacji.

Ustawa karze tego, kto "publicznie rozpowszechnia treści przedstawiające popełnienie czynu zabronionego." Brzmi precyzyjnie, dopóki nie zadasz pytania: co z nagraniami pokazującymi realne przestępstwa, np. imigrantów?

Po sieci krąży wstrząsające nagranie z Belfastu. Młody Brytyjczyk został brutalnie zaatakowany przez imigranta z Somalii. Pytanie jest proste: czy udostępnienie takiego nagrania będzie karane jako "rozpowszechnianie treści przedstawiającej czyn zabroniony"?

Ze szczerej troski o dobro dzieci możemy dostać sądową interpretację, która stanie się cenzurą informacji o przestępstwach i zamachach. Dowiemy się tego dopiero z linii orzeczniczej — czyli wtedy, gdy ktoś już zostanie skazany.

Każde rozszerzenie odpowiedzialności karnej powinno być dokonywane z najwyższą ostrożnością. Raz przyznane państwu narzędzia mogą w przyszłości zostać wykorzystane znacznie szerzej niż pierwotnie zakładano. Dziś to walka z patostreamem. Jutro — podstawa do usuwania niewygodnych nagrań pokazujących prawdę o przestępczości migrantów.

Konfederacja chce walczyć z patologią w sieci. Ale tego projektu — w tym kształcie, z tak szeroką możliwą interpretacją — poprzeć nie mogła.

W kontekście nastrojów w całej Europie i tego, jak establishment ucisza informacje o przestępstwach migrantów, ta ustawa to potencjalnie groźne narzędzie w niewłaściwych rękach.⁩ #polacy #polska #politykazagraniczna #politykaspoleczna #polityka #imigranci

22

Tak wygląda przekaz lewacko-żydowskiej komórki na Polskę w sprawie wydarzeń w Belfaście. Totalnie pominięte podłoże zamieszek. Wszystko oczywiście wina "skrajnej prawicy."

#polska #imigranci

24

Bardzo ciekawa informacja, o której nikt u nas nie pisze, a prawdopodobnie nas też dotyczy.

Holandia miała procedurę sprawdzania smartfonów i laptopów imigrantom, ale w związku z wejściem paktu migracyjnego, muszą zaprzestać tej procedury. To znaczy, że w tym szatańskim pakcie, jest najwidoczniej jakiś zapis chroniący imigrantów przed tym. Więc będziemy przyjmować ludzi bez, żadnej wiedzy co robili, albo czy nie są zagrożeniem, bo dokumentów i tak nie mają. Wybornie.

#imigranci

27

Nie śmiejcie się z angoli, bo u nas nie jest ani trochę lepiej. Z takim podejściem do dzikusów, to we własnym kraju już wkrótce będziemy się bać wychodzić z domów.

http://x.com/krzysztofbosak/status/2061926962319495319

#polska #imigranci

23

Jakiś miesiąc temu czytałem news, że za Tuska jest dalej rekordowe wydawanie wiz dla imigrantów i nic się nie zmieniło od PiSu. Jednakże dodano, że gdyby nie opieszałość urzędów w przetwarzaniu wniosków, to te liczby byłyby dużo wyższe.

Co można przeczytać w tym tygodniu? Że rząd pracuje nad wprowadzeniem milczącej zgody, że jeśli urząd się nie odezwie to imigrant dostaje wizę. Czyli zaadresowanie "problemu" przez który imigracja nie była dużo wyższa niż mogła być... Innymi słowy ci zdrajcy na pełnej k... ruszają żeby Polska nadgoniła dużo niższą liczbę imigrantów niż mieliśmy w stosunku do zachodu.

Ręce człowiekowi opadają, jakieś 10 lat temu ludzie mieli jeszcze ochotę by protestować, dzisiaj widzę, że wszyscy mają już to dupie. Człowiek robi co może żeby z tym walczyć, ale co z tego jak większość baranów ma to gdzieś i koniecznie chce zrobić tu takie sam śmietnik jak jest na zachodzie. Trzeba się chyba powoli zastanawiać, gdzie na starość można by uciec, żeby nie zostać skopanym na ulicy przez byle murzyna w drodze po bułki do sklepu, jak ten ostatnio emeryt w Poznaniu...

#polska #imigranci

10

Taryfa ulgowa policji - dla przyjezdnychyoutu.be

Zdjęcie

Dość często można oglądać nagrania patointerwencji policji, tj. eskalacji i mienia obywatela za nic . Tu mamy przykład nadmiaru cierpliwości. Nie wiem, czy były powody aresztowania typa, ale to nagranie wskazuje, że to policję w Polszy można mieć za nic, jeśli się gawari bukwami.

http://youtu.be/IKk30ZfvaY0?t=536

#policja vs #imigranci #wiadomoscikryminalne

12

Bolt do podwożenia imigrantów za pieniądze podatników

#polska #imigranci

17

Niemcy - Miliardy na socjal. Niemal połowa odbiorców to imigranci. Przodują Ukraińcy, Syryjczycy i Afgańczycynczas.info

Niemcy wydały w 2025 roku 46,6 miliarda euro na świadczenia socjalne w ramach tzw. dochodu obywatelskiego (Bürgergeld). Choć ogólna liczba beneficjentów nieznacznie spadła, niemal połowę z 5,2 miliona uprawnionych wciąż stanowią obcokrajowcy. Władze w Berlinie mówią jednak „dość” i wprowadzają rygorystyczne zmiany, które uderzą w osoby unikające podjęcia pracy.

Z danych udostępnionych przez Federalną Agencję Pracy (BA) wynika, że wydatki na Bürgergeld w 2025 roku były tylko nieznacznie niższe niż rok wcześniej (46,9 mld euro w 2024 r.). Obywatele Niemiec otrzymali z tej puli 24,9 mld euro, podczas gdy do osób bez niemieckiego paszportu trafiło 21,7 mld euro.

W grudniu 2025 roku w systemie zarejestrowanych było łącznie 5,18 mln osób. Pod koniec roku ponad 2,42 mln imigrantów pobierało zasiłek – to znaczy, że aż 46,8 proc. transferów socjalnych płynie do obcokrajowców.

Zdecydowanie największą grupę beneficjentów bez niemieckiego obywatelstwa stanowią Ukraińcy. Na podium znaleźli się też Syryjczycy i Afgańczycy. Miejsce w TOP10 zajmują także Polacy.

Poniżej zestawienie państw i regionów, z których pochodzi najwięcej odbiorców zasiłku socjalnego:

Ukraina: 660 508 osób

Syria: 444 136 osób

Afganistan: 198 714 osób

Turcja: 186 249 osób

Kraje Bałkanów Zachodnich: 106 829 osób

Bułgaria: 130 310 osób

Irak: 85 908 osób

Rumunia: 77 136 osób

Polska: 48 335 osób

Serbia: 44 732 osób

Niemcy przeglądają na oczy?

Niemiecki rząd planuje wdrożyć ostrzejszą politykę socjalną. W listopadzie 2025 roku gabinet kanclerza Merza przyjął projekt ustawy, zgodnie z którym uchodźcy z Ukrainy, którzy wjechali do Niemiec po 1 kwietnia 2025 roku, nie otrzymują już dochodu obywatelskiego. Zamiast kwoty 563 euro (stawka dla osoby samotnej w ramach), przysługują im jednak świadczenia przewidziane dla osób ubiegających się o azyl – 455 euro miesięcznie.

To był jednak wstęp do reorganizacji systemu. Zasiłek socjalny w obecnej formie wkrótce zniknie z niemieckiego porządku prawnego. Od 1 lipca 2026 roku świadczenie to zostanie przekształcone w nowe podstawowe zabezpieczenie socjalne.

Nie o zmianę nazwy tylko chodzi. Jeśli nowy system rzeczywiście będzie działał tak, jak zapowiada państwo, to dla 5,2 miliona osób utrzymujących się z pomocy państwa oznacza to drastyczne zaostrzenie wymogów dotyczących współpracy z urzędami. Osoby, które przerwą szkolenia aktywizacyjne lub nie będą aktywnie aplikować o pracę, muszą liczyć się ze znacznie surowszymi niż dotychczas cięciami wypłacanych środków. Docelowo ci, którzy mają zdrowe ręce i nogi, ale pracy unikają, mają być wykluczeni z zasiłków.

http://nczas.info/2026/04/19/miliardy-na-socjal-niemal-polowa-odbiorcow-to-imigranci-przoduja-ukraincy-syryjczycy-i-afganczycy/

#niemcy #socjal #socjalizm #nachodzcy #imigranci

10

I znowu lewactwo!? 😆

Nie znają pojęcia moralność więc tutaj jest brak zdziwienia.W Polsce takie skandale miały miejsce z Ukraińcami. To może być dopiero wierzchołek góry lodowej.

" Osoba ubiegająca się o azyl zabiera głos: Niemcy są bezczelnie oszukiwani przy użyciu kart płatniczych!

W okręgu Neustadt/Aisch-Bad Windsheim, zarządzanym przez CSU, wybuchł niewiarygodny skandal polityczny! Firma przyjazna migrantom, wysoko oceniana przez burmistrza SPD, jest rzekomo zamieszana w systematyczne oszustwa z wykorzystaniem kart płatniczych dla osób ubiegających się o azyl. W sprawę najwyraźniej zamieszany jest również pracownik administracji okręgu! Deutschland-Kurier 🇩🇪 zbadał burzliwe tło tej sprawy! "

http://x.com/Deu_Kurier/status/2022355116674695419

#niemcy #oszustwa #imigranci

9

Wszystko wskazuje, że Wielka Brytania wyszła z unii bo ta zbyt wolno wdrażała lewackie szaleństwa. Oprócz tego, że mamy cenzurę i zamordyzm na całego w UK, to jeszcze się okazuje, że podmiana Brytyjczyków na imigrantów od opuszczenia unii przyspieszyła kilkakrotnie.

#uk #imigranci

20

W TVP kręcenie korbą na całego.

Nie zapomnijcie się stawić w okopach w razie czego, żeby dzielnie zginąć ku chwale ojczyzny i zrobić miejsce dla nowych "polaków"

#polska #propaganada #imigranci

20

Tylko 3000 zł kary za nielegalnego pracownika z zagranicy, bo w neoliberalnej Polsce nie wolno zbytnio tłamsić przemsiebiorców.

#imigranci #januszebiznesu

http://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/15146,Zatrudnial-cudzoziemcow-niezgodnie-z-przepisami.html

9

Cudzoziemiec, który przepracował choć jeden dzień w Polsce, ma prawo do 13. i 14. emerytury do końca życia na nasz koszt!

Mechanizm, w którym obywatel dowolnego państwa wpada do systemu na jeden dzień i zyskuje prawo do groszowej emerytury, a po osiągnięciu wieku emerytalnego także do dodatkowych świadczeń rocznych, jest klasycznym przykładem niespójności, która obciąża polski budżet i umożliwia drenaż naszego systemu emerytalnego. W 2025 roku trzynastka i czternastka wyniosła 1878,91 zł, aby ją otrzymać, nie trzeba nawet mieszkać w Polsce.

Eksperci jasno wskazują, że obecne regulacje pozwalają na sytuacje, w których to polski podatnik dopłaca do emerytur osobom mającym minimalny związek z naszym rynkiem pracy. Ukraińcy nabywają prawo do emerytury po jednym dniu pracy, ponieważ Polska nie wymaga żadnego minimalnego stażu. Taki sam przywilej dotyczy obywateli całej Unii Europejskiej i wszystkich innych państw objętych zasadą koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego.

Wszyscy ci beneficjenci otrzymają 13 i 14 emeryturę, ponieważ te świadczenia nie są powiązane z jakimkolwiek stażem w Polsce. To otwarte drzwi do niekontrolowanych wypłat, które zniekształcają system i wymagają natychmiastowej reformy. Jeśli już mamy wypłacać takie świadczenia, to tylko obywatelom polskim!

Tak skonstruowany system jest zaproszeniem do nadużyć i trwałego drenażu finansów publicznych. Jeśli państwo nie uporządkuje zasad przyznawania świadczeń, polski podatnik będzie finansował emerytury dla całego świata, nawet gdy związek tych osób z polskim rynkiem pracy ograniczy się do jednego dnia. #imigracja #imigranci #ukraincy #politykaspoleczna #polska

16

Ukraińcy już próbują wpływać na scenę polityczną w Polsce. Wystosowali petycję o delegalizację partii Brauna.

Póki co próbują takimi metodami, ale za niedługo zaczną otrzymywać obywatelstwa i w pełni legalnie będą podbijać poparcie partii anty-polskich. Widać nie trzeba było nawet brać udziału w wojnie, byśmy mogli czuć się przegranymi...

http://www.facebook.com/UkrainiecwPL/posts/pfbid0a1UG85cTHTkwbEqSv22gDQAr3axMoRUkVrfBU8CTUVrJZcu81azbEf9LT5mgxNDUl/

#imigranci #ukraina

17

Grupa imigrantów z Maroka, we Włoszech siłą dostała się do samochodu włoskiej pary, po czym zgwałciła chłopakowi narzeczoną na jego oczach.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-15323813/Sex-attack-horror-young-Italian-couple-surrounded-three-migrants-smash-car-force-boyfriend-watch-rape-18-year-old-fiancee.html

#imigranci #włochy

15

Francuskie Valeo szantażuje pracowników z Chrzanowa, że jak nie chcą pracować z takie pieniądze to ściągnie na ich miejsce murzynów i hindusów.

Podatków nie, Polaków zatrudniać nie, to w takim razie może wypad z Polski? Jakiś bojkot by im dobrze zrobił.

#motoryzacja #imigranci

13