prawdopodobnie niedługo unijny zakaz uprawy warzyw i owoców na własny użytek w przydomowych ogródkach bo powoduje to za dużą emisję co2 i zmiany klimatyczne 🤡

http://klimat.rp.pl/klimat/art39732381-czy-rolnictwo-miejskie-jest-ekologiczne-szesciokrotnie-wiekszy-slad-weglowy

#ekoterroryzm #uniaeuropejska #bekazlewactwa #nwo

22

Ciekawe spojrzenie... Aż dziwne, że wcześniej nie czytałem...nczas.info

http://nczas.info/2025/03/16/trump-i-vance-kontra-zelenski-o-co-idzie-ta-gra/

Od początku XVII w. trwa nieustanny proces budowy państwa światowego na bazie istniejących struktur państwowych. Prowadzony jest przez grupę ludzi przekazujących swoje cele pokoleniowo. Używają trzech głównych systemów myślowych, przenikających się: Kabały, Talmudu, Gnozy, dlatego zwę ich gnostykami. Określenie nieprecyzyjne, ale użyteczne. Państwo światowe oznacza likwidację innych państw i narodów, wszyscy ludzie mają być jednolitym zasobem. Unia Europejska od początku realizuje ten projekt jako Paneuropa, oddział państwa globalnego. USA też od początku temu miały służyć, osiągając pozycję światowego hegemona, torującego drogę państwu światowemu. Prototypem rządu światowego jest ONZ i jej agendy, np. WHO.

#polityka #usa #ciekawostki #Ukraina #nwo

10

jedna wspólna globalna ekipa. Jaki jest ich wspólny cel? możemy się domyślić ...

#zydostwo #nwo #globalisci #soros #sikorski #trzaskowski #koalicja13grudnia

14

EU zakaże kawy? 🤡 ⛾ 😱indianexpress.com

Europejski cyrk klaunów znów daje pożywkę do rozrywki. Po co Ci kawa skoro Bruksela sama podnosi ciśnienie? Pod koniec zeszłego miesiąca EU ogłosiła, że "kofeina jest szkodliwa dla ludzi, jeśli połknięta". Jak to miło, że eurokraci tak ostro troszczą się o nasze zdrowie.

Zdjęcie

A skoro przy zdrowiu jesteśmy watro dodać, że unijne wytyczne bezpieczeństwa dotyczące wyrobów chemicznych, zakazały też kofeiny jako pestycydu.

Przypuszcza się, że dzięki nowym przepisom, EU wstępnie będzie próbowała kontrolować rynek napojów energetycznych by po tym przejść do stopniowo zaostrzającej się kontroli nad kawą i herbatą. Czyli gra toczy się o dostęp do najbardziej popularnych napoi na naszych stołach.

-------------------------------------------------------------------------

http://indianexpress.com/article/lifestyle/health/eu-caffeine-harmful-humans-coffee-energy-drinks-9851716/

-------------------------------------------------------------------------

Totalitaryzm unijny już w przeszłości "dla naszego dobra" opracował przepisy: określające ślimaki rybami, marchewkę owocem, oszacował dopuszczalne krzywizny bananów, ilość dopuszczalnej wody w spłuczce, wprowadził wytyczne dla AI aby nigdy nie powstała bez udziału DEI, określił arbitralnie ktore państwa członkowskie są "demokratyczne" a w których tej "demokracji brakuje", określił limity spalania w samochodach tak abyś przesiadł się na elektryczny lub rower, wprowadził "zielony ład"...próbował też w przeszłości zakazać uprawy warzyw i ziół w ogródkach przydomowych.

Zapewne w okolicy sankcjonowania ilości kawy jaką będziesz mógł wypić (tudzież wprowadzenia na nią karteczek) pojawi się "problem kapsaicyny" w papryczkach które też będzie trzeba zakazać.

Dla naszego dobra.

#clownworld #ue #totalitaryzm #uniaeuropejska #przepisy #prawo #faszyzm #nwo

17

Cognify: więzienie przyszłości - więzienie umysłu. 😱 🧠 🎛️cyberdefence24.pl

Technologia wkracza na nowe ścieżki. Pomysły które pojawiły się w Star Theku, Black Mirror czy innych filmach sci-fi są teraz na progu wejścia w życie. W ostatnich miesiącach pojawiła się koncepcja nowego "więzienia" dla osadzonych. Niemiecki projekt Hashema Al-Ghaili (typowo niemieckie nazwisko) przewiduje implantację mikrochipów w mózg osadzonego i zamknięcie go w kapsule z wirtualną rzeczywistością. Kara miała by trwać kilka minut podczas których osadzonemu nadpisano by bezpośrednio do mózgu to co czuła i widziała jego ofiara podczas ataku.

Zdjęcie

Koncepcja nie jest nowa. Na przykład na początku XX wieku wyobrażano sobie, że w szkole przyszłości będzie można zdobywać wiedzę przez impulsy elektryczne podawane bezpośrednio do głowy. Z pomocą do tego przeznaczonej maszyny.

Zdjęcie

Odległy śpiew nieistniejących ówcześnie technologii, powoli przeradza się w rzeczywistość. Projekt Elona Muska, Neuralink ma zapewnić bezpośrednią komunikację z mózgiem za pomocą wszczepu. Dodatkowo samo mapowanie aktywności mózgu z wykorzystaniem EEG w połączeniu z AI daje bardzo dobre efekty. Od zobaczenia tego co śnimy (dosłownie), poprzez obraz jaki dociera do naszych oczu po pobudzenie ośrodków odpowiedzialnych za emocje.

Jak najbardziej, wszystkie klocki do stworzenia technologii "szybkiego więzienia" już są. Trzeba je tylko połączyć w funkcjonującą całość.

Tylko czy takie więzienie ma sens? Mówi się o "resocjalizacji" ale niby co miała by ona oznaczać? Niektórzy mordercy, psychopaci prędzej dostali by wzwodu mogąc wcielić się w ich własną ofiarę. Większość z nich ma tendencje sadomasochistyczne. Kolejna porcja osadzonych to osoby z obniżoną empatią. Według jakiej miary można by było zmierzyć ich skruchę po odbytym zabiegu? Jaką dawało by to gwarancję nie popełnienia recydywy?

Wieloletnie więzienie w rzeczywistości jest nie tyle dla karą przestępcy co ulgą dla ofiar przestępstw. Mając świadomość, że osoba która wyrządziła krzywdę jest izolowana od społeczeństwa, to może żyć w pokoju o swoje mienie, zdrowie i życie. Wypuszczenie ciężkiego przestępcy na drugi dzień (nawet po zabiegu) nie daje gwarancji udanej reformacji i zwiększa społeczny niepokój.

----------------------------------------------------------------

http://cyberdefence24.pl/technologie/cognify-wiezienie-przyszlosci-czy-czlowieka-mozna-zresocjalizowac-w-minuty

----------------------------------------------------------------

Kolejnym problemem jaki nie został poruszony jest świadomość i wolna wola. Tajne programy jak MK-Ultra miały kontrolować umysły ludzkie. Oficjalnie kontrowersyjny program zamknięto, nieoficjalnie wydał on efekty które po dziś dzień są wykorzystywane w kontroli społecznej i jest dalej wykorzystywany w większym ukryciu.

Skoro można nadpisać informacje do mózgu, zapewne niektóre tez można trwale usunąć. Daje to szerokie pole do manewru wszystkim grupom ktore wymagają bezwolnych, posłusznych marionetek które wykonywały by rozkazy. Od szarych ludzi po samych polityków. Nikt nie jest bezpieczny. Pytaniem pozostaje jak bardzo jawnie będzie to implementowane.

Sama koncepcja połączenia obrazu i odczuć z mózgiem w kapsule z wirtualną rzeczywistością była by dobra w segmencie rozgrywki, od gier po branżę erotyczną. Ale na takie cywilne wykorzystanie tej technologii raczej nie ma co liczyć, tym bardziej biorąc pod uwagę jej niebezpieczne aspekty.

#nauka #ciekawoski #technologia #teoriespiskowe #totalitaryzm #wiezienie #scifi #nwo

18

#kryzys #nwo

Myślcie, że wobec gwałtownego upadku zagrożenia wojną uda się z tego zrobić nowy kryzys?

9

#koronawirus #palndemia #nwo

Pięć lat temu w Polsce zdiagnozowano "pacjenta zero". Tak zaczęła się pandemia COVID-19. W mediach cisza.

8

Szopka z Trumpem ma się świetnie a szabesgoje uradowane!youtube.com

Wiecie ze fote na której uchwycono w kadrze pocisk -wykonał na wiecu ten sam fotograf to był na konferencji Busha Jr. w szkole podstawowej 9.11 i fotografował te szopkę w takcie której Bush dostał info ze był zamach. Uchwycenie posisku w locie jest fizycznie Noe możliwe o zy tak jasnym zdjęciu!!!

Zdjęcie

A wiecie co dzieciom kazano mówić / w co się bawić w trakcie spotkania z Bushem?? Hasło: kids 9/11

http://www.youtube.com/watch?v=suB5wNSNBjs

#usa #falszywaflaga #nwo

6

USAID zainstalowała Al-Kaidę w Syriisubstack.com

PIENIĄDZE Z PODATKÓW WSPIERAJĄ RÓWNIEŻ KARTELE NARKOTYKOWE W KOLOSALNYM HANDLU NIEWOLNIKAMI, RÓWNOCZEŚNIE Z SABOTAŻEM AMERYKANÓW WSPIERANYM PRZEZ RZĄD FEDERALNY

http://substack.com/home/post/p-156654489

#USAID #korupcja #handelludzmi #NWO

13

Kanada - Mocny raport podsumowujący covidiańskie szaleństwo. „Wątpliwości co do skuteczności, nieznane zagrożenia”nczas.info

Premier kanadyjskiej prowincji Alberta Danielle Smith zapowiada wstrzymanie aplikowania preparatu na Covid-19 zdrowym dzieciom. Obecnie oficjalnie nieznane są zagrożenia dotyczące przyjmowania szprycy.

Premier Alberty Danielle Smith powiedziała, że planuje przyjęcie zaleceń ze zleconego przez siebie raportu dotyczącego stosowania szprycy na Covid-19 dla zdrowych dzieci i nastolatków. Stwierdziła, że „istnieją wątpliwości” co do „skuteczności” preparatu u dzieci.

Zdjęcie

– Z przyjemnością zobaczyłam, że mieliśmy szeroki przekrój lekarzy, którzy mogli przyjrzeć się naszej poprzedniej reakcji na COVID, zidentyfikować wdrożone procesy, zidentyfikować rzeczy, które mogły pójść nie tak – powiedziała premier prowincji Alberta w Kanadzie Danielle Smith.

Raport na ten temat zawiera 269 stron. Opublikowano go w ubiegłym tygodniu.

Premier dodała, że chce „zidentyfikować rzeczy, które są obecnie kwestionowane, takie jak skuteczność masek i skuteczność tej szczepionki u dzieci”. Wskazała również na zamiar „przyjrzenia się” ustaleniom raportu.

– Oczywiście podejmiemy pewne decyzje dotyczące tego, czy wdrożyć którekolwiek z zaleceń – podkreśliła premier Smith.

Premier zleciła stworzenie raportu w ubiegłym roku. Zespół pracujący nad nim miał szerokie uprawnienia dotyczące zbadania nakazów pandemicznych oraz polityki w tej kwestii jej poprzednika.

W raporcie we wnioskach końcowych zalecono wstrzymanie „stosowania szczepionek przeciwko COVID-19 bez pełnego ujawnienia ich potencjalnych zagrożeń” oraz całkowite zakończenie ich stosowania „w przypadku zdrowych dzieci i nastolatków, tak jak zrobiły to inne jurysdykcje”. Wskazano jako przykłady kraje takie, jak Dania, Szwecja, Norwegia, Finlandia czy Zjednoczone Królestwo.

Wezwano również do „dalszych badań” w celu ustalenia, czy „konieczne jest” ustalenie bezpieczeństwa i skuteczności szprycy na Covid-19 „przed ich powszechnym zastosowaniem u dorosłych i dzieci”. Zalecono też „stworzenie strony internetowej i/lub telefonicznego centrum dla osób poszkodowanych w wyniku szczepienia w Albercie” oraz utworzenie „mechanizmu rezygnacji z federalnej polityki zdrowotnej” do czasu „spełnienia wymogów należytego procesu w prowincji”.

Stwierdzono tez, że „dzieci i nastolatkowie mają bardzo niskie ryzyko poważnej choroby spowodowanej COVID-19”. Natomiast same szpryce „nie zostały zaprojektowane w celu zatrzymania transmisji i brakuje wiarygodnych danych pokazujących, że szczepionki chronią dzieci przed ciężkim przebiegiem COVID-19”.

Premier Smith została wybrana na premier Alberty dzięki antycovidiańskim hasłom. Zaraz po zaprzysiężeniu ogłosiła, że osoby „niezaszczepione” były „najbardziej dyskryminowaną grupą” w stanie.

http://nczas.info/2025/02/02/mocny-raport-podsumowujacy-covidianskie-szalenstwo-watpliwosci-co-do-skutecznosci-nieznane-zagrozenia/

#kanada #covid #covid19 #plandemia #depopulacja #zamordyzm #nwo

17

#usa #kanada #austria #niemcy #francja #nwo

Coś się sypie w świecie postępu. W USA przegrana, w NIemczech rząd się zawalił, w Austri, teraz Kanada, we Francji porażka - Covidianie odcinani są od władzy. Myślicie, układ POPIS ogłupił na tyle ludzi w Polsce się in uda zostać przy korycie?

9

#nwo #kanada

Nowy porządek świata przeżywa poważne poważne problemy. Myślicie, że się zawali zanim na dobre go zbudują? Mieli rację - największym wrogiem nowego porządku świata jest działający stary porządek. Nie dudało się do końca zniszczyć i są efekty.

8

Zorza polarna nad Polską w noc sylwestrową. ✨ 🌄 🌐polskieradio24.pl

Bardzo rzadkie zjawisko pogodowe dla naszej szerokości geograficznej pojawiło się pod koniec roku w Polsce. Widziane było w Tatrach, Krakowie, na Podkarpaciu, w woj. opolskim, a nawet na Lubelszczyźnie. W ciągu ostatnich dni starego roku na Słońcu zaobserwowano wyjątkowo dużą aktywność. To właśnie w jej wyniku powstała zorza. Warto pamiętać, że zjawisko to występuje zwykle w rejonie bieguna północnego i południowego.

Zdjęcie

Zwiększona aktywność słoneczna ma też wpływ na globalne temperatury, co chętnie wykorzystywane jest w polityce. Niezależni naukowcy twierdzą, że ten trend pogodowy zacznie zanikać po 2030r. i będzie to związane z słabnącym cyklem słonecznym a co za tym idzie obniżaniem globalnych temperatur.

-------------------------------------------------

http://polskieradio24.pl/artykul/3465826,zorza-polarna-nad-poludniowa-polska-fantastyczne-powitanie-nowego-roku

-------------------------------------------------

Mniej popularne teorie sugerują zmniejszające się pole elektro-magnetyczne ziemi oraz udział programów inżynierii pogodowej takich jak Haarp. Niestety nie można ich wykluczyć.

#pogoda #ciekawoski #globalneocipienie #nwo #slonce #zorza #klimatyzm

10

Nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło

prawdziwy bohater wraz z resztą ekipy Trumpa poinwestowani w mRNA, które sam Trump do dzisiaj wychwala, oni już się nie kryją w najmniejszym stopniu, że lewa i prawa strona = jedno zło... a mimo tego, nadal zdarza mi się natknąć na ameby mówiące, że Biden czy Harris są gorsi gdzie całe zło tego świata legitymizujemy w każdym kraju wyborami, w które nadal wierzymy tylko dlatego, że uwierzyliśmy w jakieś durne "mniejsze zło", choć nawet mniejsze ono przestało już dawno być #nwo #trump #wef #ameryka #elonmusk

Trump i koledzy jeszcze trochę udają tych odrobinę lepszych, bo to przecież druga strona jest zboczeńcami i pedofilami i nadal nie potrafię pojąć dlaczego tak trudno ludziom zauważyć, iż dokładnie na tym polega sztuczka i całe oszustwo. Muszą udawać choć trochę innych, żeby podsycać podziały i dalej polaryzować społeczeństwo. Bo dopóki połowa ufa niebieskim, a połowa czerwonym, to dalej się nie jednoczą jako całość i nie dostrzegą, że czerwoni z niebieskimi to jedna ekipa dymająca ich w kakao bez najmniejszego wysiłku.

Ah, no i na obrazku może i Tweety Elona stare, ale przecież teraz jest tam z nimi tylko gorzej, wiceprezydent Vance czyli protegowany Petera Thiela z Grupy Bilderberg oraz szefa Palantir, pracującego dla DARPA/CIA, wszyscy tam poinwestowani w mRNA, Elon buduje mikrofabryki mRNA, a prawie każdy nominowany przez Pomarańczowego Boga to wielbiciel Żydów, szczepień, itd. Czyli teraz jest kilka razy gorzej niż na obrazku. A owy wrzucam dla wzrokowców, bo niektórym trzeba i żadna ilość akapitów tego nie zmieni.

5

Ogrzewanie domu gazem dla odbiorcy końcowego podrożało prawie dwukrotnie przez ostatnie dwa lata, tak samo podrożała energia elektryczna wytwarzana głównie z węgla. Paliwo na stacjach też coraz droższe.

A frajerzy dalej łykają ściemę, że to przez "coraz wyższe ceny surowców" ...

#ceny #uniaeuropejska #nwo #energia

23