Budda i KeyDrop — NWO w Polsce

Cala akcja z Budda (już wiemy o setkach milionów euro, wyjdzie tego więcej) oraz stronami typu KeyDrop (niedawny materiał konopskiego) to jedna wielka operacja która na celu ma jedno:

W celu ochrony nieletnich przed nielegalnymi loteriami oraz zapobieżenia dalszemu wyłudzaniu VAT i organizowaniu wyżej wymienionych, dobry i wspaniały rząd wprowadzi zakaz korzystania z Internetu lub niektórych stron czy transakcji dla osób poniżej 16-18 roku życia.

W praktyce: jedyna możliwa droga egzekwowania tego to cyfrowy identyfikator i wymuszenie jego sprawdzania na każdym portalu

Prawdziwy skutek (i jedyny cel od początku): koniec jakiejkolwiek anonimowości w Internecie.

Podejrzewam, że PIS/Konfa w koalicji po przyspieszonych wyborach to wprowadzi, bo jakby globalisci zlecili to PO/Lewicy, to ludzie nigdy by na to nie pozwolili.

#budda #nwo #polityka #vat #finanse #polska

5

#usa #ciekawoski #wojsko #pentagon #korupacja #zlodzieje #nwo #oszukujo

Pentagon nie przeszedł pozytywnego audytu środków... 7 raz z rzędu. Operuje 824 miliardami $. No i co teraz zrobisz? Nic nie zrobisz, takie życie Bożenko. - to oficjalnie.

Zdjęcie

Nieoficjalnie - znaczne ilości środków zostały przeznaczone na tajne projekty wojskowe pod ziemią. Mówi się o rozwijaniu starych i budowie nowych bunkrów na apokalipsę. Ale dla tych wybranych. Cześć pieniędzy miała być tez przytulona do kieszeni przez tychże wybranych.

---------------------------------------------------------

http://americanmilitarynews.com/2024/11/pentagon-fails-7th-audit-cant-fully-account-for-824-billion/

---------------------------------------------------------

8

Tajna Technologia - Ocenzurowany Patent ⚗️ 🇺🇸 🤫youtu.be

W Stanach Zjednoczonych istnieje Ustawa o Tajemnicy Wynalazków dzięki której rząd USA może utajniać wynalazki oraz technologie przed opinią publiczną. Czy to zatem możliwe, że w sekrecie w USA są rozwijane potencjalnie przełomowe technologie, takie które mogłyby odmienić nasze życie?

Zdjęcie

Szacuje się że liczba ocenzurowanych patentów przekracza 6000. Pośród nich znalazły się np: niektóre patenty Nikola Tesli czy też twórców silnika na wodę i innych.

-----------------------------------------------------

http://youtu.be/BUNH5oxcmiA?si=exqCs0hdwlPuHeoi

-----------------------------------------------------

#ciekawoski #usa #technologie #nwo #teoriespiskowe #nauka #wiedza

Link bonusowy:

-----------------------------------------------------

http://en.wikipedia.org/wiki/Invention_Secrecy_Act

-----------------------------------------------------

10

Gdy CIA chce zrobić komuś zawał serca. 🇺🇸 🔫 💔youtu.be

Heart Attack Gun (HAG) to broń, która została ujawniona w 1975 r. podczas przesłuchania komisji kierowanej przez Franka Churcha. Podczas przesłuchania Church zaprezentował broń CIA do zawałów serca, która była zmodyfikowanym Coltem 1911.

Zdjęcie

Broń jest zasilana elektrycznie przez baterię i wystrzeliwuje niezwykle małą kulę lodu (skrystalizowanej trucizny) lub igłę (rożne wielkości: od jednego do kilku cm) w zależności od modyfikacji. Efektywny dystans maksymalny do 100m. Według Mary Embree, byłej pracownicy CIA, broń do zawałów serca podobno może przebić ubranie, nie pozostawiając żadnych śladów uderzenia na skórze, z wyjątkiem małej czerwonej kropki. Osoba, której broń została zaatakowana, nie odczuje niczego poza lekkim ukłuciem, porównywalnym do ukąszenia komara. Ze względu na czynnik powodujący śmierć, czyli truciznę, strzałki można też zatruć np. czynnikiem rakotwórczym.

Nieznana jest ilość ofiar tej broni ani kto dokładnie był celem. Wiadomo jednak, że CIA zaopatrzyła się w bardzo duża liczbę tej broni jak i w momencie komisji Churcha miała ilość trucizny wystarczająca do zabójstwa kilku tysięcy ludzi.

Kto mógł być ofiarą?

W 2021r. znaleziono ciało Jacoba Duygu (29lat) w samochodzie pod domem jego rodziców w Niemczech. Jakob był byłym wojskowym, jednak jego misją był aktywizm społeczny skupiający się na rozpowszechnieniu możliwości do posiadania broni (miedzy innymi przez druk 3D). Jacoba Duygu znany tez jako "JStark" był odpowiedzialny za opracowanie rodziny pistoletów FGC-9 (od: Fuck Gun Controll - 9mm), których plany dziś można pobrać z sieci. Jego nagła śmierć, okoliczności jak i wiek ofiary budzą wiele podejrzeń o zamieszanie służb w jego przypadku. Ogólnie aktywizm wolnościowy jest sola w oku dla wszelkiej władzy.

------------------------------------------------------------------

http://youtu.be/igv1DNkw1PA?si=Ax_9I5DJFXRg-W8B

------------------------------------------------------------------

#nagle #cia #nwo #teoriespiskowe #bron #usa #przestepczosc #sluzby

18

Trump — pupil globalistów, wyjaśnienia, plan

🤡 Donald Trump to pułapka, która ma służyć wprowadzeniu CBDC oraz e-ID. Chodzi o to, że przy braku gotówki oraz jednym koncie w jednym banku centralnym:

• Twoje środki mogą zostać w dowolnej chwili zabrane lub zamrożone

• Władza wie o WSZYSTKIM co kupujesz i na co wydajesz pieniądze

• Nie unikniesz opłat, podatków, nie kupisz nic na czarnym rynku, nie dorobisz sobie jako emeryt, po prostu nijak nie przekażesz nikomu pieniędzy poza systemem

• Który z racji na cyfrowy charakter "pieniądza" może Ci zablokować dowolne transakcje, płacenie w konkretnych miejscach

🆔 Cyfrowa tożsamość — to samo. Chiny mają to już na co dzień. Zamknięte osiedla, "15-minutowe miasta", żeby wejść na podwórko czy do klatki musisz zeskanować tęczówkę albo palec...

🔒 Pandemia — której nie było — pokazała nam, czym się kończy takie rozwiązanie. Ludzie nie mogli wyjść z domów, umierali z głodu, a niezaszczepieni, słusznie zatrwożeni potencjalnymi skutkami ubocznymi (a faktycznie przewidzianymi/zaplanowanymi), nie mogli wejść do sklepów, byli zsyłani do obozów kwarantanny, itd.

❌ Kamala Harris, ani żaden inny kandydat nie byli lepszym wyborem od Trumpa. Cały myk polega na tym, że Trump ze swoim anty-systemowym wizerunkiem omotał większość wściekłych na lewicowe władze ludzi.

➡️ Teraz globaliści zaczynają działać za pomocą "prawicy", a skutki tego zobaczysz i w Polsce. Moje przewidywania to "władza" PIS, być może przyśpieszone wybory, obstawiam dużą rolę czy koalicję z Konfederacją.

➡️ Obie partie odegrają rolę Trumpa... A jaka to jest dokładnie rola?

🔮 Trump wprowadzi CBDC oraz e-ID jako:

A) skutek likwidacji banku centralnego (Rezerwa Federalna, która nie jest ani federalna, ani nie posiada rezerw 😂) kończąc tym samym ogromne zło niszczące ten kraj od wieku — zastępując go większym złem...

B) skutek upadku dolara, który jest coraz bliżej (40 BLN długu publicznego USA — mieszkań za milion możnaby kupić za to 40 MILIONÓW, czyli więcej, niż jest ludzi w Polsce) oraz jest nie tylko nieunikniony, ale i zamierzony, bo system monetarny spełnił już swoją rolę, wydrenował społeczeństwa i dał praktycznie nielimitowane środki najbogatszym

C) skutek pozornie niekontrolowanej imigracji, gdzie cyfrowa tożsamość zapobiegnie fałszowaniu dokumentów i wielu innym rzeczom, zostanie to przedstawione jako dobre i ludzie sami tego zechcą

D) skutek następnej zaaranżowanej "pandemii" lub przygotowania na następną, na wzór Chin

E) skutek wzmocnienia systemów zapobiegania i wspomagania w walce z "naturalnymi" klęskami żywiołowymi oraz "wywołanymi przez człowieka" zmianami klimatu

🤡 Już teraz fani Trumpa to kupują. Pierwszą kadencję skończył jako ktoś, kto rozpoczął pandemię, popędzał prace nad szczepionkami, namawiał na nie, wychwalał je oraz Fauciego nazywając siebie ojcem szczepionki i ogromnym sukcesem (co robi do dziś), zrzucał bomby na inne kraje równie masowo jak Obama, zwiększył dług publiczny o 6,000,000,000,000 — w jednej kadencji sześć bilionów, nie skazał ani jednego skorumpowanego polityka, przekazał miliony big pharmie, banksterom, big tech itd.; nie ujawnił listy Epsteina ani akt zabójstwa Kennedy'ego, trzymał Assange'a i innych dobrych ludzi w więzieniu, generalnie działał na szkodę kraju... I co?

🤥 Wyznawcy go bronili do samych wyborów, wymyślając takie fikołki logiczne, że można się zeszczać ze śmiechu, samemu sobie przecząc bez przerwy, ignorując fakty i wybielając go na wszelkie możliwe sposoby.

👎 Obecnie Trump już z tego tylko co zapowiedział i mówił jedynie po wyborach będzie jeszcze gorzej, a wszelkie przypuszczenia się potwierdzają.

✅ Jego wiceprezydent ma powiązania zarówno z firmami globalistów, jak i z CIA oraz Grupą Bilderberg, czyli największym jawnie istniejącym zrzeszeniem globalistów o charakterze tajnych zgromadzeń

✅ Elon Musk jako jego główny partner nosi kostiumy z Baphometem i odwróconym krzyżem jako profilowe na X, mówi otwarcie o "nowym porządku świata" oraz AI która zaraz zastąpi człowieka sam tworzy technologię na wzór Chin czy implanty do mózgu oraz masowo ucisza prawdę na X

✅ Przed chwilą jako kolejnych członków swojego rządu powołał m.in. lobbystkę farmaceutyczną, ludzi ze służb itd.

✅ Dalej wychwala Fauciego i koncerny farmaceutyczne

✅ Nie powiedział nigdy ani słowa o faktycznej władzy, typu Grupa Bilderberg, IMF, BIC, BlackRock, WBG, Bohemian Club, Club of Rome, CFR, itd.

✅ Wspiera Izrael, rzeź w Palestynie, otwarcie mówi, że żaden prezydent nigdy nie był im tak lojalny jak on, itd.

✋ STOP, bo mógłbym w nieskończoność — sęk w tym, że jego wyznawcy go bronią.

🔹 Jego wyznawcy to ci sami ludzie, którzy chcieli sprawiedliwości za wojny, szczepienia, broń meteorologiczną, itd.

🔹 Jego wyznawcy te same rzeczy, które on wprowadzi, nienawidziliby u innego polityka, nigdy by się nie zgodzili, itd.

🫡 Głównie o to chodzi i dlatego jego "wybór" to znak, że agenda może już wejść w ostatnią fazę, a plan będzie realizowany już teraz.

Całość to skrócona o przekleństwa długa wiadomość do znajomego na prywatnym czacie, także nie pisałem tego pod Lurkera ani żaden inny portal, myślę, że po prostu warto sie podzielić. Proszę gorąco, nie komentujcie, jeśli nie czytaliście całości.

#nwo #teoriespiskowe #usa #wef #polityka #izrael #trump

7

#globalneocieplenie #globalneocipienie #zmianyklimatu #nwo #klimatyzm #globcio #bekazdebili

PANOWIE I PANIE MAMY TO! 2024 będzie najciplejszym rokiem w histerii pomiarów.

Planeto płonie!!!!!!!!!!!111111111oneoneone 🔥🔥🔥😱😱😱🔥🔥🔥

Zdjęcie

-----------------------------------------------

http://wiadomosci.wp.pl/najgoretszy-rok-w-historii-oglaszamy-czerwony-alert-7091568608967616a

-----------------------------------------------

17

Christopher Langan najinteligentniejszy człowiek świata - wywiad. 🎙️ 🧠 🤩youtu.be

Christopher Michael Langan należy do jednych z najinteligentniejszych ludzi świata. Gdy zaledwie 1% populacji najinteligentniejszych jednostek zaczyna się od 145 punktów IQ,, wynik dla Chris'a oscyluje między 195 a 210 IQ.

Co ma do powiedzenia najinteligentniejszy człowiek świata?

Zdjęcie

Rozmowa obejmuje tematy: skoro jesteś tak inteligentny czemu nie jesteś bogaty?, stan edukacji i szkolnictwo, nauka / matematyka / fizyka, filozofia, religia, czym jest Bóg i diabeł, czy jesteś wierzący?, czym jest świat który widzimy / postrzegamy, przyczyna i skutek w czasie, władza, polityka, kto rządzi politykami?, NWO, UFO i demony / zjawiska paranormalne, globalizm i co z sobą niesie, cenzura informacji (np: w Wiki)i "cancel culture", polecana literatura dla ludzi inteligentnych i inne ciekawe tematy.

-----------------------------------------------------------

http://youtu.be/9miVG2xT5jY?si=csVg84hD4aenaOXo

-----------------------------------------------------------

Zachęcony i zaciekawiony wzmianką o Wiki zajrzałem tam na jego opis. Wiki zarzuca Chris’owi wspieranie "teorii spiskowych” jak 9/11, antysemityzm i niechęć do związków mieszanych… czyli nie lubimy tego pana. Prawda? Prawda?

No jaka szkoda, taki inteligentny a nie jest libkiem i głosi "niepopularne” teorie.

Bardzo mi się podoba, że Chris doszedł do bardzo podobnych wniosków do których sam potrzebowałem kilku lat by je przyswoić, no i zrobił to niezależnie ode mnie. Między innymi chodzi o siły sterujące "elitą”/ politykami i sam fakt, że jest coś nad nimi.

#ciekawostki #wywiad #nauka #religia #ufo #teoriespiskowe #filozofia #nwo

13

Trump wygrał. Co będzie dalej?seed122.bitchute.com

http://seed122.bitchute.com/N6UjeGbQ2a2D/PnfIrhtwI2PQ.mp4

Zdjęcie

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." 4

Od czasu ataków terrorystycznych z 11 września 2001, światowe wydarzenia, w szczególności na Bliskim Wschodzie, pokazują rosnące niepokoje i niestabilność pomiędzy dzisiejszym Syjonizmem i światem arabskim. Jest to całkowicie zgodne z wezwaniem do III Wojny Światowej, żeby wybuchła wojna między nimi dwoma oraz ich sojusznikami po obu stronach. Trzecia wojna światowa jest jeszcze przed nami, a ostatnie wydarzenia pokazują nam, że to nie jest daleko.


#Chrzescijanstwo

----------------------------------------------------------

#jedenrzad

#jednareligia

#jedancyfrowypieniadz

#nwo

#trump

#elonmusk

#lucyferianizm

#szatan

#proroctwo

#teoriaspiskowa

#praktykaspiskowa

#globalnykolchoz

#globalnykomunizm

#albertpike

#iiiwojnaswiatowa

#syjonizm

#judaizm

#zydzi

#Muzułmanie

8

BOMBA! Globalni psychopaci B. Geats, N. Harari, K. Schwabzn21g5kls-n995.bitchute.com

...przebąkują że AI napisze nową "biblię", stworzy nową POPRAWNĄ religię!

Zdjęcie

Szuria... od #globalnisocjopaci

Ciekawe co na to talmudyczni sekciarze?

Pozwolą na stratę kontroli nad Muzułmanami i Chrześcijanami?

Jasne że tak! Przecież AI to ich nowy moszniak, zbawiciel!

Cyfrowy bożek, który weźmie ludzkość pod dowodzenie, a kto nie klęknie przed cyfrową "bestią" zostanie wysłany do piachu.

30 minut konkretnych informacji.

http://zn21g5kls-n995.bitchute.com/N6UjeGbQ2a2D/sv4lzYuLJFBm.mp4

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

#AI

#religia

#harari

#billgates

#klausschwab

#wef

#biblia

#zwiedzenie

#czasyostateczne

#czaswielkiegoucisku

#transhumanizm

#elonmusk

#nwo

#satanizm

#kabala

#tlmud

11

Były premier Izraela Ehud Olmert...x.com

...w wywiadzie na żywo w CNN nazwał rzeczy po imieniu.

http://x.com/DrLoupis/status/1852001555949519266

„Prawdziwym wrogiem, którego mamy, nie jest Iran... nie jest Hezbollah... nie jest Hamas”.

„Prawdziwy wróg pochodzi z wewnątrz, z mesjanistycznych, szalonych, ekstremalnych grup Izraelczyków... Rząd... Netanjahu”.


""“ The REAL enemy that we have is not Iran…is not Hezbollah….Is not Hamas. The real enemy is from the within, the messianic, crazy, extreme groups of Israelis…The government…Netanyahu ”""

A dokładniej chodzi o to że psychicznie chorzy Talmudyczni "mędrcowie" dążą do wywołania III Wojny Światowej, która potrzebna jest do wypełnienia się ich chorego antyludzkiego proroctwa, aby mógł przyjść ich wyczekiwany mesjasz. Antyludzkiego? Tak, bo albo wszystko i wszyscy będą koszerni - klękną przed Bestią - albo zostaną zabici.

Szach, mat pejsate skurwysyny.

Zdjęcie

#talmudyczniskurwystynowie

#talmud

#zydzi

#chorzypsychicznie

#religijnepojeby

#satanizm

#okultyzm

#kabala

#nwo

#antychryst

#multikulti

#IIIwojnaswiatowa

#proroctwo

#mesjasz

#judaizm

#shitzrael

#izrael

10

Dobry wieczór Lurki. Jako że jest to mój pierwszy post tutaj, chciałabym się przywitać i przyjść do Was z moimi przemyśleniami nt. tego, kto nam to wszystko co się dzieje wokół nas, zgotowal. Mianowicie, chciałabym wskazać na jezuitów, którzy stanowią wojsko Watykanu, czyli tajemniczego Babilonu.

Swoją drogą, obecny Watykan będący spakobierca Babilonu, poprzez linie rodzin wywodzących się z czarnej szlachty, jest spadkobierca zarówno Egiptu, jak Faryzeuszy, po Rzym, Święte cesarstwo niemieckie, koronę brytyjska, po USA. Obecnie takim samym tworem jak powyższe imperia, są Chiny. Tam preznie działają rody Kadurich oraz Sasonow.

Wracając do nieszczęsnych jezuitów... Czy wiecie może kto Waszym zdaniem jest przez nich sterowany? Takich ludzi na naszej scenie politycznej ostatnich 30 lat mamy aż nadto. A że fundusze maja nieograniczone (jezuici przejęli majatek po templariuszach), to tak sobie niszczą nasz świat po dziś dzień. Dodajmy, ze Bergolio to rowniez jezuita.

#jezuici #orsini #nwo

5

8

Republikanie z Izby Reprezentantów jednoczą się przeciw ONZ i Światowej Organizacji Zdrowia. 🕵️ 🏦 🗽youtu.be

Obecne władze ameryki planują odsprzedać suwerenność własnego kraju obcym podmiotom (Polska pod rządami PO-KO jak widać nie jest jedyna). O ile Trump wycofał USA z WHO administracja Bidena jednak z powrotem przywróciła jej status.

W nadchodzącym tygodniu, UN organizuje zebranie "Summit for the future". Planuje zorganizować międzyrządowe negocjacje zorientowane na działanie i wprowadzenie paktu na przyszłość zobowiązującego do transformacji rządów globu.

Zdjęcie

Działanie to ma na celu odebranie niezależnym krajom praw stanowienia o swoich przepisach wewnętrznych i przekazanie im ich do WHO!

Rząd Bidena i Harris w pośpiechu przed nadchodzącymi wyborami chce wzmocnić pozycję sekretarza generalnego UN by zmienić status organizacji z kooperacyjnej na zarządzającą. Odbędzie się to z naruszeniem niezależności państwowej i konstytucji narodowych.

New world order (NWO) przyspiesza w swoich działaniach w celu organizacji "rządu światowego" i odebraniu kompetencji państwom narodowym. Działania odbierające praworządność i demokrację są kontynuowane w celu nadania władzy nie wybieranej, obcej grupie dążącej do totalitarnej władzy nad światem.

Warto przypomnieć, że nie tylko USA jest członkiem UN ale także Polska. Decyzje zapadające na obradach dotkną także nas. Jednocześnie trudno znaleźć w naszych mediach informacje na ten temat. Najwyraźniej utonęły w powodzi laurek dla Tuska i jego rządu.

------------------------------------------------------------------

http://youtu.be/YYV0RjaVuhg?si=qCIhGx8qn_PUGHsH

------------------------------------------------------------------

#swiat #nwo #who #totalitaryzm #wladza #usa #polska #prawo

9

#nwo

Mokre susze.

Zimne ocieplenie klimatu.

Bezobjawowe pandemie.

Walka o wojnę.

Więcej dzieci dzięki aborcji.

4 dniowy tydzień pracy żeby nie podwyższać wieku emerytalnego i uratować rynek pracy przed brakami kadowymi.

Rozdawanie pieniędzy jako sposób na inflację.

Jak to wszystko ogarniacie? Tyle nowości.

25

Letnie Davos 2024 - co robił tam prezydent A. Duda i w jakim kierunku idzie Polska? 🇼 🇪 🇫youtu.be

Wszyscy wiedzą o WEF, ale wydaje się, że tylko kilka osób wie o jego letniej konferencji. Zazwyczaj odbywa się w Chinach i biorą w niej udział wschodzące gwiazdy „liderzy” i „kształtujący” wybierani przez WEF. Tegoroczne tak zwane „Letnie Davos” najwyraźniej przeszło niezauważone, więc wypadałoby je omówić.

Zdjęcie

Nie było tak rozbudowane jak szczyt zimowy w Davos. Zaskakujące było jednak to, jak istotne było te kilka rzeczy, które ujawniono. Mogą one mieć głębokie implikacje dla przyszłości i inwestycji.

- promowanie ludzi młodych i indoktrynacja z przekazem nowego porządku świata

- plany zastąpienia ludzi przez AI i robotykę (przy okazji chęć wprowadzenia CBDC globalnej waluty i dygitalne ID - wszystko do 2030)

- Duda obiecuje niskie podatki, tanią siłę roboczą i szeroki europejski rynek... ale nie Polakom.

- globalizacja ale to Chiny wiodą i wygra ten kto uzyska z nimi najlepsze transakcje

- kolejny kryzys finansowy? (być może jeszcze w tym roku)- miał by być pretekstem do wprowadzenia Euro

- czy chiński juan będzie zagrożeniem dla dolara?

- świat jest za mały na dwa super mocarstwa (Chiny czy USA?)

- zachowanie zasad prawa ... w totalitarnym wydaniu

- ESG i inne wymysły sponsorowane przez Black Rock

- wujek Klaus chce uciec na emeryturę w 2025 - czy mu się portki palą?

----------------------------------------------------------------

http://youtu.be/pWRKPk7GhT0?si=7I3Bwbybj8jWK3DE

----------------------------------------------------------------

#ciekawoski #teoriespiskowe #szuryznowumialyracje #nwo #wef #davos #ekonomia #swiat

12

Rodzina na swoim - czy wszyscy prezydeni USA są z sobą spokrewnieni? 🤔 🔺 🕵️youtu.be

Był rok 2009 gdy wtedy 12 letnia Bridge Anne d'Avignon uczennica siódmej klasy w Monte Vista School w Watsonville (Kalifornia) przedstawiła swój wynik prawie dwu letnich prac genealogicznych.

Zaczęło się skromnie. Najpierw chciała ustalić korzenie swojej francuskiej rodziny, szybko jednak, badania genealogiczne zostały rozszerzone o amerykańskich prezydentów.

Zdjęcie

Jak się okazało każdy prezydent USA jest częścią jednej linii krwi z wyjątkiem Martina Van Burena, ósmego prezydenta USA urzędującego w latach (1837–1841). Jednocześnie wszyscy prezydenci pochodzą od angielskiego króla Jana I "Jana Bez Ziemi". Tego samego któremu stawiał się mityczny Robin Hood.

Gdy sprawa została nagłośniona akademiccy genealodzy byli zszokowani. Przez lata nie byli w stanie (lub nie chcieli z jakiś przyczyn) odkryć więzi rodzinnych które znalazła 12 latka. Najwyraźniej wykonała robotę lepsza od nich samych.

Anna odkryła też, że jest daleką kuzynką (11 stopień pokrewieństwa) z ówczesnym prezydentem Barakiem Obamą, do którego wtedy wysłała list by się pochwalić.

--------------------------------------------------------------

http://youtu.be/FeAIUynTxOk?si=9Rp7W4qkuJfxsmxn

--------------------------------------------------------------

Biorąc pod uwagę czasy w których nastąpiło odkrycie, nie uwzględniono następcy Obamy czyli Donalda Trumpa. I tu się pojawia kolejna ciekawostka. Bardzo możliwe, że Trump jest spoza rodziny.

Wiele wskazuje, że klan władców wie więcej o swojej genealogii niż to do czego się przyznają i bardzo mocno pilnuje by właściwe osoby trafiły na istotne stanowiska.

--------------------------------------------------------------

http://joemonster.org/art/71695/Czy_wszyscy_prezydenci_USA_sa_ze_soba_spokrewnieni

--------------------------------------------------------------

#ciekawoski #usa #genealogia #prezydent #historia #nwo #teoriespiskowe

16

#trump #zamach #nwo #przepowiednie #masoneria

Po zamachu w którym Trump ukradł cały show, gabinet cieni jest przerażony i zachwycony. Przez głowy globalistów przechodzi myśl. "A może powtórzyć to z Bidenem?". Odstrzelić dziadka srającego w pieluchę na mównicy, który nie ma szans. Zresztą i tak za długo by nie porządził, a swoich trzeba mieć na właściwych pozycjach "dla zachowania demokracji". Zrobić znowu z "far-right" hohoła do napierdalania. Mediom przez gardło by mogło w końcu przejść słowo "zamach" a nie jakieś tam "upadł", "skaleczył się", "został wyprowadzony". Ile pożytecznych idiotów by jednocześnie cicho piało z zachwytu i głośno toczyło pianę z pyska na "obrzydliwy akt", "nasza demokracja jest zagrożona" i "prawicowy ekstremizm".

Czy plan wejdzie w życie?

Tego dowiemy się w ciągu najbliższych miesięcy. Kolejna okazja do zamachu na Trumpa będzie dopiero po wyborach, gdy lewactwo wypełznie "w proteście" na ulice, paląc domy, samochody, rabując sklepy, gwałcąc i mordując "faszystów" (czyt. normalnych ludzi), a CNN znowu będzie mogło bredzić ze to "przez Trumpa i jego politykę". W końcu tak prowokuje degeneratów tym, że jest.

11