Mili Państwo, w poniedziałek spłonę razem z planetą, a tak naprawdę to nie bo prognoza się pozmienia 10 razy do tego czasu. w aplikacji microsoftu jeszcze inne bzdury.

w każdym razie najróżniejsze krasnale klimatyczne mają używanie, muszą skrzętnie wykorzystać okienko pogodowe żeby straszyć jak to się nam wszystko zawali by wyciągnąć od nas jeszcze więcej hajsu bo niebawem znowu będzie zimno i #pogoda, a nie #klimat

9

#Polska nam się po prostu spali tak jak hale i zakłady produkcyjne za sprawą naszych braci z Ukradliny.

#pogoda

14

Jeśli mogą siać chmury deszczowe, to czy mogą również je rozpędzać, tak aby nie było powodzi jak w '97 czy '24? 🤔

Zdjęcie

http://www.rmf24.pl/pogoda/news-zaczeli-sztucznie-wywolywac-opady-pierwszy-taki-projekt-w-te,nId,8082606

#pogoda #geoinzynieria

10

Końcówka kwietnia a na dworze zimny, listopadowy wiatr. Te czarcie kurwy manipulują pogodą i atmosferą. Najpierw prali głowy globalnym ociepleniem, teraz wajcha się odwróciła, za oceanem zmienili władze, odcięto granty obląkanym klimatystom i jedziemy w drugą stronę. Nie zdziwi mnie śnieżyca w październiku

#swiat #pogoda

8

co za przypadek, że w aplikacji #pogoda od #microsoft tydzień kończy się w sobotę

5

Chmura równa, jakby ktoś praktycznie całe niebo kołderką przykrył. Może raz widziałem podobnie równą krawędź chmury w Bułgarii.

Zdjęcie

Zdjęcie

Od pólnocy widać formacje chmur jakby równoległe do krawędzi chmury na południu:

Zdjęcie

Czy jest jakiś ekspert od zjawisk atmosferycznych na Lurkerze, który mógłby wyjaśnić co to za typ chmur?

#takasytuacja #chmura #pogoda #pytaniedoeksperta

7

#pogoda

W sumie to się nawet cieszę, że po kilku dniach ciepła się oziębiło.

7

Nie zapomnij ,że planeta płonie!

#heheszki #pogoda #klimat

🤡🌍

11

Architektura atmosferyczna nad Polską się zmieni

Zdjęcie

#pogoda #mendia

10

#pogoda #ocieplenieklimatu

Spokojnie, luty będzie kolejnym najcieplejszym miesiącem w historii. Ale czy teraz nie powinni jakiejś godziny policyjnej wprowadzić w nocy skoro wtedy podstępny, putinowski mróz atakuje?

9

Nadciąga pogodowy Armagedon! Trzymajcie się tam w tej Polsce 🙏🏻

Zdjęcie

#pogoda #mendia

13

Komedia z „ocieplaniem klimatu” się wreszcie skończy? Niegdyś „wyspa jak wulkan gorąca” ma rekordy zimnanczas.info

Zdjęcie

Chodzi o Kubę, gdzie odnotowano rekordowo niską temperaturę 0ºC. To ewenement. Według Kubańskiego Instytutu Meteorologicznego, stacja Indio Hatuey położona na zachodzie wyspy, po raz pierwszy stwierdziła na tej wyspie, że temperatura jest w okolicy zamarzania wody.

Kubański instytut meteorologii odnotował taką temperaturę 2 lutego o świcie, w prowincji Matanzas, niedaleko Hawany. 0°C to najniższa temperatura, jaką kiedykolwiek zanotowano na wyspie. Poprzedni rekord, wynoszący 0,6°C, odnotowano w 1996 roku w prowincji Mayabeque, niedaleko Matanzas.

Prowincjonalne Centrum Meteorologiczne w Matanzas potwierdziło nawet obecność przymrozków na uprawach w rejonie Indio Hatuey, co jest rzadkim zjawiskiem na Kubie, która ma klimat tropikalny. Warto dodać, że pomiary na Kubie są dokonywane od połowy XIX wieku, choć najbardziej wiarygodne pochodzą z drugiej połowy wieku XX.

Winę zwala się na Amerykanów, chociaż nie są to „imperialiści”, ale bardzo intensywny front chłodny nadchodzący z Ameryki Północnej. Ten front znad Ameryki Północnej przyniósł masę powietrza polarnego na Karaiby. Połączenie czystego nieba, suchego powietrza i lekkiego wiatru w nocy doprowadziło do gwałtownego ochłodzenia.

Pogoda płata figle „klimatystom” w różnych częściach świata. Zaprzecza też wysychaniu planety. W Maroko 50 000 osób ewakuowano prewencyjnie z powodu złej pogody i możliwości powodzi. Zaangażowano nawet Królewskie Siły Zbrojne, aby przeciwdziałać ryzyku powodzi w związku ze wzrostem poziomu wody w rzece Loukkos w Ksar El Kebir.

W ostatnich tygodniach ulewne deszcze i powodzie spowodowały także śmierć dwóch osób w Algierii oraz co najmniej pięciu innych w Tunezji, gdzie opady deszczu były od 70 lat zjawiskiem raczej rzadkim.

http://nczas.info/2026/02/05/komedia-z-ocieplaniem-klimatu-sie-wreszcie-skonczy-niegdys-wyspa-jak-wulkan-goraca-ma-rekordy-zimna/

#pogoda #klimat #klimatyzm #ekologizm

11

#ocieplenieklimatu #pogoda

To, że gdzieś jest zimno to nie znaczy, że potem średnia nie wyjdzie rekordowo wysoka

10

Pamiętam jak z 12 lat temu było -30 i słuchawki wysiadały na ulicy jak się szło, ciekawe czy znowu tak przyjebie na Mazurach

ogólnie zimy nienawidzę, bez czapki odpadają uszy i ciągle trzeba wszystko odśnieżać

#pogoda

6

Walka z globalnym ociepleniem zaszła już za daleko

Zdjęcie

#pogoda #sahara

19