czytam sobie komcie na #facebook i to ciekawe, że #klimatyzm z reguły zawsze idzie w parze z ukrainofilią, a wcześniej z covidozą mózgu.

15

@PostironicznyPowerUser, dla mnie to są cechy typowego NPCa. Wynikają z braku zdolności do jakichkolwiek własnych przemyśleń.
@pentakilo, nie przypominam sobie żeby ktoś kto bije na alarm odnośnie klimatu był przykładowo przeciwko UPAinie albo odrzucał dogmat szczepionkowy, tak jakby te wszystkie poglądy otrzymywali w całym pakiecie