#rosja #ukraina #wojna #anglosasi

- Rosja porozmawia z Zełenskim, jeśli pójdzie do wyborów i zyska legitymację - powiedział Putin. Podkreślił, że Rosja podpisze dokumenty pokojowe tylko z prawowitym przywódcą Ukrainy.

8

Krótko z podżegaczem wojennym, ależ się tym psom czarcim marzy krwawa jatka, żeby przyspieszyć wymieranie Europejczyków, dzięki temu błyskawicznie wdroży się plan Kalergiego i wszelkie, antyludzkie zielone łady itp itd

#wojna #4konserwy

24

Ale grubo ... Państwo syryjskie zostało obalone. Wojska rosyjskie wycofują swoje wsparcie dla Asada. Asad uciekł do Moskwy [EDIT: Asad prawdopodobnie nie żyje]. Wojska Izraelskie włączyły się do ataku na Syrię. Media w zasadzie milczą na ten temat, a przecież to jest wydarzenie wręcz piorunujące. Skąd takie milczenie? Wiele wskazuje na to, że po cichu zachód dogada się z Rosją na zasadzie: "wasza Ukraina - nasz bliski wschód".

Zdjęcie

#wojna #syria

12

Polska w Powstaniach Styczniowym i Listopadowym została użyta przez zachód do blokowania Rosji, użyto nas wtedy tak, jak dzisiaj anglosasi rzucają na pożarcie Wukraińców. Powstanie Styczniowe, rok 1863. Całkiem przypadkiem to właśnie wtedy toczy się wojna domowa w USA, w której to Anglicy z Francuzami, wspierający południe, starają się zblokować Rosję, która wspiera północ. No, a czym ich można lepiej „zatkać” niż Polakami? Wystarczy rzucić kilka ckliwych kawałków o wyrwaniu się spod jarzma zaborcy, wysłać karabiny, do tego kilku „udemokratyzowanych” oficerów i wsio. To samo z Powstaniem Listopadowym i Kościuszkowskim, trzy razy Piastowie zostali zrobienia na ostatnich frajerów, do użytku gier mocarstwowych. Nic z tego nie mieliśmy, poza pogorszeniem naszej dotychczasowej sytuacji, powiększonej dodatkowo o tysiące trupów.

#4konserwy #polska #wojna

14

Poczytajcie Brzezińskiego, on był wręcz obłąkany na punkcie zniszczenia prawosławia, nawet nie samej Rosji, nie samego ZSRR, nie samej wierchuszki partyjnej czy zasobów surowcowych całej rosyjskiej ziemi, nie, on wychodził z założenia, że całe zło, tzn orzech do zgryzienia dla protestantów leży w sile duchowej Rusi, i gdy to się zniszczy, to otworzą się wrota, autostrada do wszystkiego. Ja swojej ręki do tego szatańskiego dzieła nie przyłożę, bo co mi z rozszerzenia chazarskiej demokracji na wschodzie? jeszcze jeden kraj omamiony NGOS-ami lobbującymi za grzechem sodomskim czy okaleczaniem dzieci, albo rozbijaniem komórki rodzinnej przez opętany feminizm?

#rosja #wojna

9

Wojna na Ukrainie to wojna, która nigdy nie powinna mieć miejsca; kto i dlaczego ją podtrzymuje?medycyna-komorkowa.com

„To wojna, która nigdy nie powinna się wydarzyć” – powiedział na początku roku Robert F. Kennedy Jr. „To wojna, którą Rosjanie wielokrotnie próbowali rozstrzygnąć na warunkach bardzo korzystnych dla Ukrainy”.

„Wielcy kontrahenci wojskowi chcą cały czas dodawać nowe kraje do NATO” – powiedział. Dlaczego? „Ponieważ wtedy kraj ten musi dostosować swoje zakupy wojskowe do specyfikacji broni NATO, co oznacza, że niektóre firmy … wpadają w pułapkę rynkową” – wyjaśnił.

http://medycyna-komorkowa.com/wojna-na-ukrainie-to-wojna-ktora-nigdy-nie-powinna-miec-miejsca-kto-i-dlaczego-ja-podtrzymuje-1021/

#wojna #Ukraina

12

Mówicie, że w Korei Północnej bieda, a patrzcie jak skurwysyn ziemniaki obiera

#koreapolnocna #wojna

10

#wojna #ukraina #polska

Na parę dni przed wojną, gdy Ruscy u bram Ukraina do końca walczyła.

17

Jeżeli przyjąć,że tzw.ekaperci mówią prawdę to wojna światowa jest nieunikniona.Wynika to z tego, że USA jej potrzebują ponieważ są bankrutem.Wspominal o tym już Mateusz Morawiecki i perspektywach,które ona daje.Do tego duża ilość sprzętu dotarła właśnie z usraela do Holandi a w Szwecji coraz głośniej mówi się społeczeństwu o przygotowaniu się na wypadek wojny. Moim zdaniem jest to możliwe 50/50. #przemyslenia #wojna #swiat

5

Poliniaki już ubrane? Durnie jebane?

#wojna

19

Putin grozi atakiem na cele poza Ukrainą. „Jesteśmy także gotowi na każdy rozwój sytuacji”nczas.info

Władimir Putin nie wykluczył w czwartek zaatakowania obiektów wojskowych krajów, które pozwoliły, by Ukraina uderzała ich pociskami w cele na terytorium Rosji. Dodał, że siły rosyjskie zaatakowały w czwartek Ukrainę nowym hipersonicznym pociskiem balistycznym średniego zasięgu.

Zdjęcie

– Uważamy, że mamy prawo używać naszej broni przeciw obiektom wojskowym krajów, które pozwalają wykorzystywać swoją broń przeciw naszym obiektom – oznajmił Putin w orędziu do narodu.

Powiedział, że nowy pocisk został nazwany przez inżynierów Oriesznikiem i „nie ma obecnie żadnej możliwości przeciwdziałania takiej broni”. Atakuje on, według przywódcy, z prędkością 10 machów, czyli 2-3 km/s.

Jak powiadomił, nowym pociskiem uderzono w ukraińskie zakłady zbrojeniowe w Dnieprze, które „produkują rakiety i inne (rodzaje) uzbrojenia”. Dodał, że była to odpowiedź na wykorzystanie przez Ukrainę amerykańskiej i brytyjskiej broni dalszego zasięgu.

Według Putina konflikt na Ukrainie przybrał już „charakter światowy” ze względu na to, że państwa zachodnie wyraziły zgodę na atakowanie ich pociskami terytorium Rosji.

Ostrzegł, że Rosja będzie na „eskalację” odpowiadać zdecydowanie i w sposób proporcjonalny. – Warto, żeby pomyślały o tym elity kierujące państwami, które noszą się z planami użycia przeciwko Rosji swoich kontyngentów wojskowych – powiedział.

Putin oznajmił, że Moskwa jest gotowa na wszystkie scenariusze w tym konflikcie. – Zawsze byliśmy, i nadal jesteśmy, gotowi rozwiązywać wszystkie problemy metodami politycznymi, ale jesteśmy także gotowi na każdy rozwój sytuacji. Jeśli ktoś jeszcze w to wątpi, to nie ma racji. Zawsze będzie odpowiedź – oznajmił.

http://nczas.info/2024/11/21/putin-grozi-atakiem-na-cele-poza-ukraina-jestesmy-takze-gotowi-na-kazdy-rozwoj-sytuacji/

#rosja #putin #nato #wojna #ukraina

7

stepowy psychiatryk, trwa festiwal wyśmiewania potencjału militarnego Rosji, że co ten kurwa ork Putin nas straszy jakimiś rakietami, ale jak jednemu z drugim napiszesz, że właśnie dlatego Wukraina walczy tylko za siebie a nie za "cywilizację zachodnią i jak ona padnie to potem Rosja atakuje panstwa bałtyckie i Polskę" to od razu piana z pyska kipi, żeś ruska onuca, no po prostu to są przypadki ludzi skrajnie niedojebanych, ta ich internetowa agitacja jest schizofreniczna, nie wiadomo o co takiemu w ogóle chodzi

#wojna #ukraina

12

wUkraina znów zaatakowała rosje tym razem angielskimi rakietami,kacapy z rządu wyjechali w góry do bunkrów a Niemcy uczą firmy jak przestawić przemysł na zbrojeniówkę.Zapowiada się ciekawy weekend.Jak myślicie czy robić trzydniowe zapasy tak jak to mówili kilka dni temu gdzieś na zachodzie? 🫤 #informacje #wojna #pytaniedolurka

8