#wiadomosci #swiat #usa

Łamiąca wiadomość.

Nie wiem na ile Lurki śledziły wiadomości zza wielkiej wody i czy już słyszały. Jak nie to informuję.

Czarnuch (Decarlos Brown) który poderżnął gardło dziewczynie w pociągu, już nie siedzi w więzieniu. Biedna czarna ofiara różnic społecznych została przeniesiona do szpitala na obserwację. W końcu małpa nie możne odpowiadać za swoje czyny. Za decyzję odpowiada sędzia Roy Wiggins (ponoć sędzia z ramienia demokratów - pewnie przypadek)

Zdjęcie

Z innych ciekawych wiadomości. Ostatnio przed kongresem zeznawał szef FBI (Kash Patel) w sprawie śledztwa Epsteina.

Otóż FBI odkryło, że Epstein organizował dzieci... tylko dla siebie (na własny użytek) i żadne osoby z wyższych sfer (np. Clintonowie czy Bill Gates) absolutnie, zupełnie wcale nie korzystały z ruchania małych dzieci. Oczywiście wcześniej informowano, że słynna lista Epsteina która już lądowała na rożnych biurkach nie istnieje i nie należny drążyć tego tematu.

Zdjęcie

20

Prezydent Salwadoru Nayib Bukele i jego partia przegłosowali zmiany do konstytucji. Kadencja preza będzie trwała teraz 6 lat, ponadto zniesiono drugą turę wyborów prezydenckich i limit kadencji. Bedąca w opozycji lewica mruczy o "końcu demokracji" więc może za szekle zmajstrują tamtejszą wersję KOD-u.

Bukele najbardziej znany jest z wprowadzenia Bitcoina jako pełnoprawnego środka płatniczego, zmniejszenia liczby zabójstw z ponad 100 na 100 tys do 1.2 na 100 tys oraz bezwzględnej walki z gangami.

http://tvn24.pl/swiat/salwador-zniesiono-limit-kadencji-prezydenta-nayib-bukele-moze-zostac-dozywotnio-st8582175

#polityka #ameryka #swiat

17

Rosja zakazuje satanizmu - zachodnia prasa wściekła. 🇷🇺 😈 😡youtu.be

Sad Najwyższy w Rosji zakazał promocji "Ruchu satanistycznego" który wg. oficjalnych danych nie istnieje. Zachodnia prasa (często wiązana z pro izraelską agendą) podniosła lament o zakazanie nie istniejącego ruchu. Zbanowanie ideologii która domyślnie wspiera szeroko rozumiane zło jest kolejnym dobrym ruchem Rosji po zakazie promocji wynaturzeń LGBT+. Jak na kraj który nie jest postrzegany jako "dobry" i który oczywiście ma wiele swoich minusów, zastanawiające są protesty światowego main strimu który staje w obronie "zła". Ruchy satanistyczne na zachodzie mimo swojej stygmy nie są postrzegane jako niebezpieczne a często podchodzą pod wypaczoną "ochronę religii" i "wolność wyznania".

Zdjęcie

------------------------------------------------

http://youtu.be/DjF5KuE3fz8?si=dr9wZkpyfS_0coaY

------------------------------------------------

#rosja #swiat #prawo #satanizm #bekazsatanistow #bekazlewactwa #nwo #religia

21

Nie żyje Felix Baumgartner - gość który w 2012 skoczył z kosmosu. Zginał mając wypadek na paralotni. Bardziej przewrotnie byłoby chyba tylko gdyby nieszczęśliwie uderzył głową o chodnik podczas wyjścia po bułki do sklepu.

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2025-07-17/nie-zyje-felix-baumgartner-mial-56-lat/

#swiat #sport

14

Czy uchodźcy z Wielkiej Brytanii dostaną azyl w USA? 🇬🇧 ➡️ 🇺🇸youtube.com

Razem z pogrążaniem się Anglii w odmętach totalitaryzmu, administracja Trumpa w USA podjęła rozważania czy uznać Brytyjczyków ubiegających się o azyl jako uchodźców prześladowanych w ich rodzimym kraju.

Zdjęcie

Brytania bierze udział w prześladowaniach za "non crime hate incidents", podwójnym systemie sądowniczym gdzie rodowici Brytyjczycy mają zagwarantowane surowsze kary, dopuszczanie do istnienia śniadej przestępczości zorganizowanej pod ochroną aparatu państwowego i aparatem propagandy medialnej skierowanym przeciwko narodowej części społeczeństwa brytyjskiego.

Rośnie liczba osób prześladowanych za poglądy. Zwłaszcza te dotyczące zboczeń LGBTQ+ jak i zwierzęcych zachowań obcych przybyszy określanych jako "nowi Brytyjczycy".

Problem niestety nie kończy się jedynie na Wielkiej Brytanii gdzie "wolność słowa" praktycznie przestała istnieć. Unia Europejska dzielnie podąża za tymi samymi totalitarnymi standardami. W Niemczech dla przykładu zakazana jest krytyka polityków.

Osoba która nazwała w internecie panią poseł z partii Zielonych "tłustą" była ścigana jak prawdziwy przestępcą. Wcale nie pomagała tu oczywistość, że pani poseł faktycznie wyglądem przypominała dorodnego walenia wagi ciężkiej a "tłustość" była jedynie stwierdzeniem faktu.

Czy USA będzie czekać kolejna fala uchodźców, tym razem białej karnacji i z Europy? Co jednocześnie niosło by z sobą wyższą kulturę a nie jak dotąd dzikie plemienne zachowania widoczne u przybyszy z Afryki.

----------------------------------------------------------------

http://youtube.com/shorts/PrHjbdi_E3Y?si=ZFmx2z7A_brsxI3h

----------------------------------------------------------------

#usa #anglia #swiat #gb #uchodzcy #totalitaryzm #przesladowania #wolnoscslowa

18

Republika Zimbabwe - Pierwsi biali farmerzy otrzymują reperacje za czarne wywłaszczenia. 🤦🏿 🇿🇼 🧑‍🌾youtu.be

Wstępne kwoty reperacji wynoszą 3 mil $. Po obaleniu bezterminowego reżimu prezydenta Roberta Mugabe (rządził od 1980r do 2017) prezydent Mnangagwa ogłosił, że będzie nawet płacił za powrót białych ludzi do Zimbabwe.

Od dawna pojawiają się też protesty białych (?) uprzywilejowanych lewicowców (nie związanych z Zimbabwe), że nie powinno być żadnych reperacji dla "białych" ze względu na "kolonialną przeszłość" państwa.

Zdjęcie

Biali farmerzy którym odebrano siłą farmy przez czarne bojówki Mugabe, byli zmuszeni pod groźbą użycia karabinów do opuszczenia kraju. Nigdy nie byli kolonistami, a ziemia którą zmienili na rolną była w rzeczywistości ziemią niczyją (nigdy wcześniej nie uprawianą).

Efektem czystek białej populacji z Zimbabwe była zapaść gospodarcza kraju i klęska głodu. Jak się szybko okazało, czarna ludność nie ma absolutnie pojęcia o uprawie ziemi ani zdolności umysłowych do tego przedsięwzięcia (nawet po przecięciu białych farm). Nieliczni biali farmerzy którzy obecnie wracają są postrzegani jako wybawiciele dla czarnych społeczności. Wielu jednak z tych co wyjechało nie planuje powrotu z obawy o kolejne prześladowania po ponownej zamianie władzy. Nie postrzegają Zimbabwe jako bezpieczny a tym bardziej stabilny kraj do życia.

---------------------------------------------------

http://youtu.be/McrAMcurW-w?si=wYtfJBQ7rMcpcrUg

---------------------------------------------------

#swiat #zimbabwe #totalitaryzm #reperacje #bekazlewactwa #afryka #ludzie #farmerzy

36

Świat się skończył w 1999r. 😱 🔥 🌐youtu.be

Czy wiedziałeś, że pierwszy Matrix został zaprojektowany jako idealny ludzki świat. Gdzie nikt nie cierpi. Gdzie każdy będzie szczęśliwy. To była katastrofa. Nikt nie zaakceptował programu. Całe zbiory zostały utracone. Niektórzy wierzyli, że brakowało nam języka programowania, aby opisać twój idealny świat. Ale ja wierzę, że jako gatunek, istoty ludzkie definiują swoją rzeczywistość poprzez nędzę i cierpienie. Idealny świat śniłby, z którego twój prymitywny mózg wciąż próbował się obudzić. Dlatego Matrix został przeprojektowany na TO... szczyt twojej cywilizacji. Mówię twoja cywilizacja, ponieważ jak tylko zaczęliśmy myśleć za ciebie, naprawdę stała się naszą cywilizacją, a to jest oczywiście to, o co w tym wszystkim chodzi.


~ cytat: agent Smith (Matrix)

Zdjęcie

Czy zauważyłeś, że pik obecnej znanej nam cywilizacji skończył się razem z nowym milenium? Moda, kultura, rozrywka, design... wszystko zaczęło po tym czasie równać do nijakości. Jeszcze pamiętam jak w pierwszej dekadzie lat 2000 narzekałem, że większość samochodów zaczyna przypominać mydelniczki, są nijakie "bezpieczne", nie wyróżniają się zbytnio bryłą czy wyglądem. Markę odróżnia się po znaczku. To samo zaczęło pojawiać się w innych aspektach życia.

Świat po 1999r. przestał się rozwijać, zaczął jedynie imitować wszystko to co już było. W swojej nijakości i bylejakości idąc na przód, bez większych sukcesów w jakiś istotny sposób zmieniających życie. No może oprócz ostatniego urodzenia się AI. Mimo tego dalej tkwi w stagnacji (a w niektórych aspektach nawet cofa w rozwoju). Co się stało? Czy Matrix w którym żyjemy został postawiony nam przed oczami celowo?

------------------------------------------------------

http://youtu.be/MFLc4Okc_LQ?si=Iu4gCcG8uHDhD4ld

------------------------------------------------------

#ciekawoski #przemyslenia #matrix #kultura #rozrywka #sztuka #ludzie #swiat

13

#wiadomosci #kosciolkatolicki #swiat

http://pch24.pl/zgony-dzieci-w-szkolach-w-kanadzie-a-lewicowa-lekkosc-lgania/

Zgony dzieci w szkołach w Kanadzie a lewicowa lekkość łgania

Opowieści grozy o szkołach dla Indian w Kanadzie urosły do niebotycznych rozmiarów po opublikowaniu w 2015 r. raportu tamtejszej Komisji Prawdy i Pojednania. Po świecie krążą historie o masowych zgonach, tajemniczych zniknięciach, ukrytych grobach. Tymczasem nic takiego z tego raportu nie wynika, choć starał się on oczernić kościelne szkoły, jak tylko mógł. Sposób w jaki posługują się nim zachodnie media zawstydza stalinowską propagandę.

10

Wstrzymano 50 mil $ dla Palestyny... w prezerwatywach - "humanitarne" NGO'sy wściekłe! 🤡 🇺🇸 💰youtu.be

Razem z rozbiórką USAID, Trump wstrzymał "pomoc humanitarną" dla Palestyńczyków pod żydowskim ostrzałem. Pomoc w prezerwatywach wartych 50 mil $. Spotkało się to z bardzo głośnym kwikiem wszelkich NGO'sow trudniących się wysysaniem środków publicznych.

To był jeden z bardzo wielu "ważnych" programów jakimi zajmowała się organizacja USAID.

Zdjęcie

Co się dzieje i czemu akurat prezerwatywy gdy Palestyńczycy potrzebują, wody, jedzenia, leków i broni by rozwalać głowy koszernych nazistów z IDF którzy ich masowo mordują? Odpowiedź KORUPCJA.

Wywiad z osobą która (między innymi) zajmowała się środkami z organizacji pozarządowych, opowiada o sposobach wyciągania pieniędzy na "szlachetne cele" i jak te pieniądze lądują w kieszeniach aktywistów grifterów. Paradoksalnie zjawisko to jest powszechne i nie kończy się jedynie na USA. Praktycznie każdy program społeczny jest obarczony tego rodzaju pijawkami. Od polityków szastających nie swoimi (publicznymi) pieniędzmi ukradzionymi z podatków, poprzez pośredników kończąc na szeregowych złodziejach rozprowadzających środki. Czasem podobno coś trafia do ostatecznego klienta takiego programu. Zwykle jest to mniej niż nawet 50% oficjalnej stawki.

Przypomina to o działaniach organizacji takich jak WOŚP, Jurka Owsiaka czy słynnych 200 miliardach $ na pomoc Ukrainie których Wołodymyr Zełenski vel "Dej" ponoć nie widział (cześć jednak i tak wylądowała w jego kieszeni).

Wyprowadzanie środków państwowych z budżetu na NGO'sy jest jedną z najbardziej powszechnych form korupcji i kradzieży którą najtrudniej powstrzymać, stąd też tak wielka popularność tego procederu sięgającego najwyższych szczebli władzy (każdej władzy). Wybierając obecnych polityków przez głupi i omamiony propagandą naród jest absolutna pewność dossania się do skarbonki bez dna. Najlepsze było by zamknięcie możliwości finansowania z środków publicznych organizacji pozarządowych i zmuszenie ich tym do konkurowania na wolnym rynku. Niestety nie o to tu chodzi osobom na ważnych stołkach.

A kto za to zapłaci? Pan zapłaci, pani zapłaci...

-----------------------------------------------------------

http://youtu.be/p5aRVvfKqfE?si=7ZQSAlpZ692zfjV6

-----------------------------------------------------------

#swiat #usa #korupcja #palestyna #trump #ngo #wartowiedziec #ciekawoski

9

Hmm, czyli wspierający internetowe kurewstwo przyczyniają się do eksterminacji Palestyńczyków i całego świata arabskiego? ciekawe

#swiat #zydzi

7

#polityka #swiat #usa #demokracja

Ciekawy powód do nałożenia sankcji.

Zdjęcie

USA nałożyły sankcje na Iwaniszwilego

Bidzina Iwaniszwili został oskarżony o "podważanie euroatlantyckiej przyszłości" kraju na korzyść Rosji.

Administracja USA ogłosiła dziś nałożenie sankcji na założyciela rządzącej w Gruzji partii Gruzińskie Marzenie. Oligarcha Bidzina Iwaniszwili uważany jest za człowieka sprawującego faktyczną władzę w Gruzji.

Jak napisano w oświadczeniu sekretarza stanu USA Antony'ego Blinkena, powodem wpisania oligarchy na listę sankcyjną było "podważanie demokratycznej i euroatlantyckiej przyszłości Gruzji na korzyść Federacji Rosyjskiej".

-Działania Iwaniszwilego i (partii) Gruzińskie Marzenie podkopały instytucje demokratyczne, umożliwiły łamanie praw człowieka i ograniczyły korzystanie z podstawowych wolności w Gruzji.Ponadto wykoleiły euroatlantycką przyszłość Gruzji, przyszłość, której naród gruziński tak bardzo pragnie i którą nakazuje gruzińska konstytucja - napisał Blinken.

Jak dodał, w rezultacie tych działań Gruzja stała się podatna na wpływy Rosji, która okupuje 20 proc. jej terytorium.

Sankcje przeciwko Iwaniszwilemu są najnowszym i być może najpoważniejszym ruchem w serii działań Waszyngtonu w odpowiedzi na działania gruzińskich władz oddalających kraj od integracji z Zachodem, w tym zawieszenia rozmów o przystąpieniu do UE. Wcześniej Departament Stanu zapowiedział kompleksową rewizję stosunków z Gruzją, zawieszenie strategicznego partnerstwa między państwami oraz oglosił szereg sankcji i zakazów wjazdu dla gruzińskich urzędników, w tym szefa MSW.

Iwaniszwili to były biznesmen i miliarder, który dorobił się majątku w Rosji. Gruzją rządził jako premier w latach 2012-2013, lecz po ustąpieniu z tego stanowiska nadal był postrzegany de facto jako przywódca kraju. Obecnie jest honorowym prezesem Gruzińskiego Marzenia.

Mimo wprowadzenia restrykcji amerykański resort finansów wydał licencję pozwalającą na autoryzację transakcji firm związanych z Iwaniszwilimi, z listą wymienionych wyjątków od tej reguły, m.in. z udziałem aktywów rosyjskiego banku centralnego.

Dziś mija 30 dni od początku ogólnokrajowych protestów przeciwko rządom Gruzińskiego Marzenia, które po wyborach - uznanych przez część Gruzinów za sfałszowane - zapowiedziało zawieszenie integracji z Unią Europejską.


http://pl.belsat.eu/84245134/usa-nalozyly-sankcje-na-iwaniszwilego-nieformalnego-przywodce-gruzji

5

Co ma do powiedzenia Rumun na temat chaosu wyborczego? 😡 🇷🇴 🔥youtu.be

Jak pytać się co się dzieje to najlepiej u źródła. Znany i lubiany Rumun z "Romanian TVee" opowiada o chaosie w jego kraju oraz jego przyczynach.

Zdjęcie

------------------------------------------------

http://youtu.be/5fELyQ_2X8U?si=5LHbIwqq0TjlSTZ0

------------------------------------------------

- Media głównego nurtu w Rumunii jak i za granicą (w tym polskie) nie uznają demokratycznych wyborów na prezydenta które w pierwszej turze wygrał Calin Georgescu (przeciw niemu startowała pro unijna Arlina Celisse)

Zdjęcie

- Szacuje się, że Calin Georgescu w drugiej turze mógł by wygrać nawet z 60% przewagą co przeraziło pro unijny rząd.

- Calin Georgescu nie mając wielkiego budżetu na kampanię wyborczą skupiał się na reklamach w serwisie TikTok w czasie gdy reszta opozycji świeciła w głównych mediach.

- George Simione w czasie wyborów był namaszczony jako główny kandydat (kontrolowanej?) opozycji, określany przez media jako "skrajna prawica" i wobec którego prowadzono wszelkie kampanie demonizujące jego wizerunek. Gdy media głównego nurtu skupiły się na wylewaniu ścieku w jego stronę, pod ich radarem przebił się Calin Georgescu któremu oficjalnie przypisywano jedno cyfrowy % udziału w wyborach.

- Calin Georgescu zaraz po pierwszej turze został określony przez establishment jako "ultra skrajna prawica". Nagle zaczęto mu zarzucać powiązania z Rosją (jest za zrównoważonymi stosunkami z Rosją) a nawet powiązania "nazistowskie" na wiele lat wstecz. Media głównego nurtu płaczą też na jego niechęć wobec UE i NATO.

- Calin Georgescu jako priorytet stawia swój kraj (Rumunię) na pierwszym miejscu, co rzekomo ma być złe.

- Zaraz po ogłoszeniu wyników wyborczych i klęski dotychczasowej partii rządzącej rumuńskie służby wywiadowcze rzekomo odkryły "Rosyjskie wpływy" podczas wyborów. Z niewiadomych powodów nie wiadomo czemu tego nie odkryły przed wyborami. Bardzo podobne "Rosyjskie wpływy" miały też mieć wpływ na wyniki wyborów w USA i wygraną Trumpa.

- Na podstawie rumuńskiego wywiadu oparł się Sąd Najwyrszy Rumunii, który zarządził, powtórkę wyborów wykreślając dotychczasowe wyniki. Jest to bezprecedensowy chaos prawny jeszcze nie spotykany w Rumunii od czasu obalenia tamtejszej komunistycznej dyktatury.

- Kampania medialna skupia się teraz na możliwie największej demonizacji Calina Georgescu i wylewaniu w jego stronę największych możliwych pomyj. Partia rządząca zorganizowała spęd swoich pro unijnych uczestników w celu "protestu przeciw wyborowi Calina Georgescu" przez społeczeństwo Rumunii.

Zdjęcie

- W zamiarze jest próba zastraszenia społeczeństwa i uzurpacja "wiekszości" społecznej. Protesty przypominają te które miały miejsce w Polsce w 2016r. ("CIAmajdan")

- Panuje chaos legislacyjny.

#rumunia #swiat #wydarzenia #ue #uniaeuropejska #wybory #demokracja #konstytucja

25

Jeżeli przyjąć,że tzw.ekaperci mówią prawdę to wojna światowa jest nieunikniona.Wynika to z tego, że USA jej potrzebują ponieważ są bankrutem.Wspominal o tym już Mateusz Morawiecki i perspektywach,które ona daje.Do tego duża ilość sprzętu dotarła właśnie z usraela do Holandi a w Szwecji coraz głośniej mówi się społeczeństwu o przygotowaniu się na wypadek wojny. Moim zdaniem jest to możliwe 50/50. #przemyslenia #wojna #swiat

5

Killary chce cenzuryithardware.pl

http://ithardware.pl/aktualnosci/hillary_clinton_cenzura_internet-35616.html

"W najnowszym wywiadzie dla CNN, była sekretarz stanu Hillary Clinton wyraziła swoje zaniepokojenie aktualnym stanem mediów społecznościowych i wezwała do wprowadzenia surowszych środków moderacji treści."

#swiat #usa #bekazlewactwa

16

Czemu Kamala Harris powtarza ten cytat? 🙋🏿‍♀️ 💀 ☭youtu.be

"What can be unburdened by what has been..." (z ang. "Co może zostać odciążone przez to, co było...").

Był kiedyś taki ideolog który napisał manifest. Cytat pochodzi właśnie z niego. Nazywał się Marks.

Zdjęcie

Kwintesencja. Musisz zniszczyć to co było, aby dotrzeć do czegoś nowego. Pol Pot, Mao, Lenin, Stalin wprowadzili tę frazę w życie.

----------------------------------------------------------

http://youtu.be/hDX5q30V_-E?si=PqA-nVAeP8sUfdPV

----------------------------------------------------------

#marksizm #kimunizm #totalitaryzm #kamalaharris #aoc #usa #swiat #terror

17