pomnik rzezi wołyńskiej w Domostawie

Hipokryzja PiS-u nie zna granic..

http://www.facebook.com/reel/1523239146100241

#pis #wolyn #hipokryzja

5

Niewidziłem tego wcześniej, chyba myślał że jak to poleci za granica to Polacy nie wyłowią jego wypowiedzi!

Widziałem że Kabanisiarz to żydo-syjo lover. Nie spodziewałem się że będzie aż tak wylewny... a to co by zrobił gdyby miał władzę, to już w ogóle powinno przepalić styki nie jednemu #pis owcowi...

Teraz ma twardy dodatkowy dowód na to że mój instynkt działa sprawnie a taj mendzie nie można ufać!

http://stream.new/v/UpYSkuXgnreW9Nr3nkFoA301ZPDAT6RhEUzZ01dIDRFTA

Zdjęcie

To taki polskojęzyczny odpowiednik Tommy Robinsona, który również jest #shekeltaker

Tacy jak oni to zwodziciele, namaszczeni liderzy wyznaczeni do rozpętania i poprowadzenia w odpowiednim kierunku tłumów, które w ostatnim czasie coraz gęściej wychodzą na ulicę.

Oczywiście wychodzą w słusznej sprawie! Bo widza że Biała rasa jest eksterminowana w biały dzień za przyzwoleniem "elit" rządzących.

I my Polacy prędzej czy później też będziemy zmuszeni wyjść w obronie wartości i własnego bezpieczeństwa !

MULTIKULTI NIE DZIAŁA I NIE ZADZIAŁA! EKSPERYMENT SIĘ NIE UDAŁ!

ON Z ZAŁOŻENIEA NIGDY NIE MIAŁ SIĘ UDAĆ! A "ONI" DOSKONALE O TYM WIEDZIELI!

...Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa,...


Zwróciliście uwagę jak bardzo do boju zagrzewa sam Elton Mózg?

Tak samo jak wczoraj Bosak, repostuje wpisy Tommyego, tyle że częściej, występuje na spotkaniach "on line" u Tommyego itd.

http://stream.new/v/MuQdAhK2tKYjnKWFnA88UPpnncoqt01JMajmlwhS4HZI

Zdjęcie

EDIT: tu dobre komentarze lecą: http://x.com/michalszar71331/status/2064760799403323827

I możecie "znaleźć Wally'ego



#tarczynski

#dominiktarczynski

#syjolower

#shekeltaker

#zydy

#zydzi

#syjonisci

#syjonizm

11

16

#pis

A ludzie mówią, że tylko ludzie PO i Lewica lubią zaszaleć:

"Na Lotnisku Chopina w Warszawie doszło do interwencji służb po locie z Rzeszowa. Jak opisał "Fakt", poseł PiS Marcin Porzucek po lądowaniu nie był w stanie samodzielnie opuścić samolotu i został z niego wyniesiony. Świadkowie mówili o upojeniu alkoholowym, a polityk tłumaczy zdarzenie problemami zdrowotnymi."

8

#psl #pis #po #ko #polska2050 #lewica

Mamy koalicję, opozycję, mnogość partii - pomysłów na nasz los bez liku - nawet w ramach każdej partii skrajności. Ale jeśli chodzi o Ukrainę i Izrael tak właściwie jedna partia o nadzwyczajnej zgodności i dyscyplinie.

13

#koalicjaobywatelska #pis #konfederacjakoronypolskiej wspólnymi siłami "obniżyły" ceny paliw:

Mamy to! W głosowaniu sejmowym, dla dobra wszystkich Polaków, wspólne siły połączyła Koalicja Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość, obie lewice oraz Konfederacja Korony Polskiej Grzegorza Brauna głosując za ceną maksymalną paliw i obniżeniu VAT-u. Można? Można. Dla Polski. Tym bardziej żenujące jest zachowanie prywaciarzy, którzy nie chcą wydawać paliw po ustawowej cenie. Co więcej są tacy co twierdzą, że ustanowienie ceny maksymalnej przy obniżce VAT podniosło cenę netto i płacą oni więcej przenosząc koszt na towary i usługi. Nie dajmy się jednak zwieść, i tak jak posłowie "tankują" kilometrówki, my kupujmy paliwo zawsze za 50 zł. Proste? Proste.

12

PiS ma nowe logo, trzeba było podrasować 😁

#pis #logo #memy

To jest gołąb? 🤡🌍

20

#prezydent #pis #pispojednozlo

Pamiętacie jak Prezydent zaczął we wrześniu mówić, że Ukraińcy nie mogą mieć więcej praw niż Polacy w jakichś tymczasowych ustawach. Pamiętacie pamiętacie?

No więc spełnił obietnice💪💪i teraz przywileje są już poza tymczasowymi ustawami.

Zdjęcie

O wszystkim opowie Wam red. Warzecha co polecam

http://youtu.be/H_LCE0EnSao

11

PO tworzy nowy odcięty naplet dla zdobycia władzy w 2027?rp.pl

@malcolm pisał swojego czasu o Brzosce, ja myślałem że nowa partia będzie od tego Tyszkiewicza. Ale jednak to on może mieć rację:

http://www.rp.pl/polityka/art43807801-czy-rafal-brzoska-wejdzie-do-polskiej-polityki-ustalenia-rzeczpospolitej

Obawiam się, że wielu glupszych wyborcow Memcena/Wiplera, którzy największe zło widzą w Pisie i Braunie, a nie w ETS/ETS2, robieniu kolejnych embarg na tanie surowce ze wschodu, oraz w komunistach spod Tuska, Czarzastego czy vonderleyen i innych jej przydupasow w krajach UE, pójdą na niego zagłosować, dając większość do obalenia weta Nawrockiego, a może nawet konstytucyjną, tym samym skazując Polskę na kraj 3-ciego świata i utylizację polskich robotników i rolników. Efektem nabrania się na nowego Holownie, ale ze świata biznesu będzie max 30% dla prawicy w Polsce. Pzypomnę, że Morawiecki wykonuje ruchy świadczące o jego separacji z Pisem, a do Brzoski mu blisko ideologicznie. I to może przysporzyć Brzosce nawet 6-8% poparcia kosztem PiSu. No ale to moje przemyślenia i mam nadzieję, że się nie sprawdza. Jakby miały się sprawdzić to ostrzegam niezdecydowanych przed tym rakiem, który może wybić Polaków. Bo jeżeli teraz masz stabilna, nieźle płatną pracę i ETS/ETS2 cię nie dotyczy, bo przecież jesteś Uberinżynierem albo biznesmenem za 20k, to przy bezrobociu 20% zamówienia na twoje usługi spadną na tyle, że dołączysz do tych "brudnych roboli", którymi aktualnie gardzisz.

#przemyslenia #polityka #brzoska #po #pis

5

Ryszard Czarnecki twierdzi, że znalazł się spotkaniu ze stworzoną i finansowaną przez Rosję organizacją zajmującą się sprowadzaniem migrantów do Europy niejako przypadkowo. Nie ma powodu, by nie wierzyć politykowi na słowo, lol. Zapewne Czarnecki zupełnym przypadkiem znalazł się też na ostatnim spotkaniu Brauna z Polonią w Brukseli, przypadkowo razem podróżują, przypadkowo była asystentka Czarneckiego została asystentką Brauna, przypadkowo spędzają ze sobą masę wolnego czasu w Brukseli. Kochane przypadki.

Podobnym przypadkiem w partii Brauna znalazł się kolejny uczestnik spotkania - Sławomir Zawiślak. Zawiślak jest nowym posłem Korony, choć w Sejmie obija się już 20 lat. 20 lat to sporo, zwłaszcza w jednej partii, czyli PiS. Można powiedzieć, że dokonał się cud. Bowiem cudem jest, że poseł który jeszcze kilka lat temu głosował za ustawą przywiezioną z siedziby Mossadu w Wiedniu (nowelizacja ust o ipn) i przekonywał, że Ukraina musi zostać członkiem Unii Europejskiej, dziś jest członkiem partii która krzyczy o walce z żydowskimi wpływami i ukraińską agenturą, a jej wyborcy nie widzą w tym nic podejrzanego.

Włodzimierz Skalik, czyli oficer prowadzący Brauna, który karierę polityczną rozpoczynał startując do Sejmu z rekomendacją PZPR, również był radnym PiS. Wyborcom to nie przeszkadza, tak jak to, że nie tak dawno popierał ultrasyjonistę Marka Jurka.

Czyli w sumie 50% parlamentarzystów Korony to byli ludzie z PiS, a samo spotkanie na osobistą prośbę Brauna prowadził Ryszard Czarnecki z PiS, ale kibice Brauna i tak powiedzą, że fajnie, super, że Braun organizuje spotkania ze stworzoną przez Rosję organizacją zajmującą się sprowadzaniem migrantów do Europy i są przy tym przekonani, że walczą z POPiS😂

Źródło http://x.com/moshetonychin/status/2025222881420902459

Kochani, jesteście zwyczajnie dymani przez pospolitych cwaniaczków.

#braun #pis #polityka

5

Mam nadzieję,że firma ma się dobrze i dalej funkcjonuje w Polsce. 😜

"Akta Epsteina zawierają ważne informacje na temat pandemii i strategii szczepień opracowanych przez Epsteina, Gatesa i JP Morgan Chase.

Program dokumentuje te działania i pokazuje, w jaki sposób WHO została włączona do grona organizacji pomocniczych."

Źródło

http://x.com/rosenbusch_/status/2023276896906309828

#pandemia #Polska #Epstein #Morawiecki #PiS

🤡🌍

5

Dziadek Tarczyńskiego wydawał judałke za niezły hajs by zapewnić byt swojej rodzinie (jednocześnie zmniejszając ilość ubeków po wojnie), a młody kabanos bierze udział jako "polski" przedstawiciel w konferencji o zwalczaniu antysejsmityzmu, co za potężny downgrade. Stary Tarczyński patrzy na to z nieba i zanosi się gorzkim śmiechem

#zydzi #bekazlewactwa #pis

12

Chrześcijański syjonizm pod lupą. Głos patriarchów z Jerozolimyyoutu.be

#uszi #syjonizm #chrzescijanstwo #pis #filosemici

Kolejny, ciekawy materiał USZIEGO - tym razem wziął na warsztat chrześcijański syjonizm - temat tabu który nas mocno dotyczy:

http://youtu.be/yE5ay5b3kL8?si=8U2wQnjJEOtYnlgV

10

PIECZE DUPA - Rzecznik rządu straszy Braunem. „De facto dzisiaj rządzi PiS-em”nczas.info

Rzecznik rządu Adam Szłapka stwierdził, że Jarosław Kaczyński mówi Braunem, a Prawo i Sprawiedliwość walczy o głosy najbardziej radykalnego elektoratu z liderem Konfederacji Korony Polskiej.

W piątek w „Graffiti” na antenie Polsat News Adam Szłapka był pytany przez Marcina Fijołka m.in. o sondaże, w których ostatnio umacnia się pozycja Konfederacji Korony Polskiej – partia Grzegorza Brauna wyprzedziła Konfederację Wolność i Niepodległość, zajmując trzecie miejsce na podium.

Według sondażu OGB z połowy grudnia 2025 r. największym poparciem cieszy się Koalicja Obywatelska. Na formację Donalda Tuska chce głosować 35,29 proc. badanych.

Na drugim miejscu znalazło się Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 31,21 proc. Ciekawie robi się na ostatniej pozycji na podium.

Konfederacja Korony Polskiej, partia Grzegorza Brauna, cieszy się poparciem 11,18 proc. respondentów, podczas gdy na Konfederację Wolność i Niepodległość chce głosować 10,67 proc. badanych.

Rzecznik rządu warszawskiego ocenił, że przed kolejnymi wyborami parlamentarnymi Prawo i Sprawiedliwość chce zaostrzyć kurs, by „radykalnym przekazem” przekonać do siebie wyborców Brauna.

– Ważne, żebyśmy wszyscy mieli poczucie, jaka jest stawka tych wyborów. Bo de facto dzisiaj PiS-em rządzi Braun. Bo to on dyktuje to, co mają politycy mówić, bo do tej pory tak radykalnie nie mówili – stwierdził Szłapka.

– Jedyne, co zostało w PiS-ie z dziedzictwa, na które się często powołują, Lecha Kaczyńskiego, to gdzieś tam wiszące portrety. Reszta to już jest tylko i wyłącznie Braun. Dzisiaj Kaczyński mówi Braunem i de facto PiS jest Braunem – ocenił.

Szłapka odniósł się też do sytuacji rządu i jego poszczególnych składowych. Ujawnił też, czy dostrzega możliwość powtórzenia się scenariusza z 2023 r., kiedy to Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory parlamentarne, ale nie było w stanie objąć władzy.

– My konsekwentnie będziemy starać się wzmacniać całą koalicję. Z mojej perspektywy – osobistej, politycznej – najważniejsza jest oczywiście Koalicja Obywatelska, której jestem członkiem, ale też dlatego, że jest to największe ugrupowanie, na którym spoczywa największa odpowiedzialność – utrzymywał Szłapka.

– Mamy ok. 35 proc., jeszcze pewnie z perspektywą możliwości wzrostu, ale to, co jest ważne, to wszystkie ugrupowania koalicyjne, gdy zsumujemy głosy, to mają więcej niż te partie skrajne – czy PiS czy Braun – dodał.

Na uwagę, że pod progiem wyborczym w sondażach znalazły się Polska 2050 oraz Polskie Stronnictwo Ludowe, Szłapka odparł, że na poprawę wyników przed wyborami mają jeszcze czas.

– Do wyborów jeszcze dwa lata, Lewica jest też coraz mocniejsza. W jakiej konfiguracji w następnych pójdzie czy Polska 2050 czy PSL, to te partie będą decydować tak, żeby to było racjonalne – powiedział.

http://nczas.info/2026/01/02/rzecznik-rzadu-straszy-braunem-de-facto-dzisiaj-rzadzi-pis-em/

#usmiechnietapolska #pis #braun #polityka

7