Lewactwo dalej mocno i bez wiekszych zmian ma silną reprezentacje w TVN
http://telewizja.jastrzabpost.pl/19-30-i-dzisiaj-zaliczyly-ogromny-spadek-wyniki-ogladalnosci-mowia-same-za-siebie,7295320182913024a
Ok, można twierdzić, że ludzie są świadomi, stali się prawicowi i czytają/udzielają się w internecie. To niech mi ktoś wskaże gdzie ci prawicowcy się ukrywają? Telewizji nie oglądają, na lurkerze ich nie ma, wykopowe tagi #4konserwy są martwe, Facebook umiera, x jakoś nie porywa. To gdzie oni są? A odpowiem - w dupie: lewactwo się trzyma twardo, elektorat zmobilizowany, a tymczasem ludzie wkurwieni na pakty migracyjne, wukrainy, zielone lady machają ręką i to oni się najbardziej demobilizuja. Wystarczy jeszcze zamknięcie Brauna, ustawa o cenzurze internetu i jego deanonimizacji (poprzez ograniczenie "treści nieodpowiednich dla dzieci" i konieczności logowania się na e-dowod pod imieniem i nazwiskiem) i prawica w porywach dojdzie do 35% dając lewactwu większość konstytucyjna. Wiem, że często się powtarzam ale wkurwia mnie to, że prawica nie potrafi się zjednoczyć i zmobilizować ustalając wspólna narrację i współpracę na lata, bo to też odstrasza, że Kaczyński najeżdża na Mentzena i Brauna, Mentzen na Kaczyńskiego a jedynie Braun apeluje o np. pakty senackie, wspólne postulaty i zjednoczenie na prawej stronie. Tymczasem lewactwo czy od czarzastego, czy od kosiniaka albo chujowni jak jeden mąż podpisuje się pod poparciem Tuska i oddaje mu całkowicie posłuszeństwo, co pozwala na utrzymanie mocnej, nienaruszalnej pozycji nawet przy dalszym pluciu w twarz Polakom.
#telewizja #lewica #prawica
http://telewizja.jastrzabpost.pl/19-30-i-dzisiaj-zaliczyly-ogromny-spadek-wyniki-ogladalnosci-mowia-same-za-siebie,7295320182913024a
Ok, można twierdzić, że ludzie są świadomi, stali się prawicowi i czytają/udzielają się w internecie. To niech mi ktoś wskaże gdzie ci prawicowcy się ukrywają? Telewizji nie oglądają, na lurkerze ich nie ma, wykopowe tagi #4konserwy są martwe, Facebook umiera, x jakoś nie porywa. To gdzie oni są? A odpowiem - w dupie: lewactwo się trzyma twardo, elektorat zmobilizowany, a tymczasem ludzie wkurwieni na pakty migracyjne, wukrainy, zielone lady machają ręką i to oni się najbardziej demobilizuja. Wystarczy jeszcze zamknięcie Brauna, ustawa o cenzurze internetu i jego deanonimizacji (poprzez ograniczenie "treści nieodpowiednich dla dzieci" i konieczności logowania się na e-dowod pod imieniem i nazwiskiem) i prawica w porywach dojdzie do 35% dając lewactwu większość konstytucyjna. Wiem, że często się powtarzam ale wkurwia mnie to, że prawica nie potrafi się zjednoczyć i zmobilizować ustalając wspólna narrację i współpracę na lata, bo to też odstrasza, że Kaczyński najeżdża na Mentzena i Brauna, Mentzen na Kaczyńskiego a jedynie Braun apeluje o np. pakty senackie, wspólne postulaty i zjednoczenie na prawej stronie. Tymczasem lewactwo czy od czarzastego, czy od kosiniaka albo chujowni jak jeden mąż podpisuje się pod poparciem Tuska i oddaje mu całkowicie posłuszeństwo, co pozwala na utrzymanie mocnej, nienaruszalnej pozycji nawet przy dalszym pluciu w twarz Polakom.
#telewizja #lewica #prawica



. Ale dobrze, niech się skupia na pseudo prawicy, a na prawo od niej niech spokojnie rozwija się prawdziwy, patriotyczny, ruch. A Korwin bardzo mocno się uruchomił ostatnio i mówi wiele mocnych i mądrych rzeczy, w przeciwieństwie do swojej mizernej konkurencji.











Tutaj Braun nie przyznał się do skłamania (robienia z siebie jedynego który chciał prawybory) i w ten sposób może robić paradoksalnie za "lepszego" niż jakby się przyznał, że jego ludzie głosowali przeciwko bezwarunkowym prawyborom. Tak się utrzymuje bańkę po swojej stronie. Więc manipulowanie jest ok, dopóki nie przyznamy się do manipulacji, tego ludzie nie znoszą.














