W końcu, powoli, powoli ludzie zaczynają widzieć to co widziałem długie lata temu.

No ale ja nie mam siły przebicia, nie mam twardych dowodów, mam tylko swoje obserwacje, analizy i "pudło z masą puzzli", które sobie od lat układam, próbując dzielić się tam i ówdzie.

Zdjęcie

#zydy

#zydzi

#tamud

#syjoniści

#satanizm

#ludobostwoBialych

#whitegenocide

13

ZAWSZE... te koszerne beznapletkowe postacie są obecne tak gdzie ich być nie powinno.

#budanov

Zdjęcie

Ale oni nie rządzą/programują świata... antysejsmito!

#zydy

#zydzi

#kabala

#syjonisci

#nwo

16

Niewidziłem tego wcześniej, chyba myślał że jak to poleci za granica to Polacy nie wyłowią jego wypowiedzi!

Widziałem że Kabanisiarz to żydo-syjo lover. Nie spodziewałem się że będzie aż tak wylewny... a to co by zrobił gdyby miał władzę, to już w ogóle powinno przepalić styki nie jednemu #pis owcowi...

Teraz ma twardy dodatkowy dowód na to że mój instynkt działa sprawnie a taj mendzie nie można ufać!

http://stream.new/v/UpYSkuXgnreW9Nr3nkFoA301ZPDAT6RhEUzZ01dIDRFTA

Zdjęcie

To taki polskojęzyczny odpowiednik Tommy Robinsona, który również jest #shekeltaker

Tacy jak oni to zwodziciele, namaszczeni liderzy wyznaczeni do rozpętania i poprowadzenia w odpowiednim kierunku tłumów, które w ostatnim czasie coraz gęściej wychodzą na ulicę.

Oczywiście wychodzą w słusznej sprawie! Bo widza że Biała rasa jest eksterminowana w biały dzień za przyzwoleniem "elit" rządzących.

I my Polacy prędzej czy później też będziemy zmuszeni wyjść w obronie wartości i własnego bezpieczeństwa !

MULTIKULTI NIE DZIAŁA I NIE ZADZIAŁA! EKSPERYMENT SIĘ NIE UDAŁ!

ON Z ZAŁOŻENIEA NIGDY NIE MIAŁ SIĘ UDAĆ! A "ONI" DOSKONALE O TYM WIEDZIELI!

...Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa,...


Zwróciliście uwagę jak bardzo do boju zagrzewa sam Elton Mózg?

Tak samo jak wczoraj Bosak, repostuje wpisy Tommyego, tyle że częściej, występuje na spotkaniach "on line" u Tommyego itd.

http://stream.new/v/MuQdAhK2tKYjnKWFnA88UPpnncoqt01JMajmlwhS4HZI

Zdjęcie

EDIT: tu dobre komentarze lecą: http://x.com/michalszar71331/status/2064760799403323827

I możecie "znaleźć Wally'ego



#tarczynski

#dominiktarczynski

#syjolower

#shekeltaker

#zydy

#zydzi

#syjonisci

#syjonizm

11

16

"Milei spotyka się z Netanjahu. Javier Milei spotkał się z Benjaminem Netanjahu podczas swojej oficjalnej wizyty w Izraelu. Spotkanie koncentrowało się na zacieśnianiu współpracy między oboma krajami."

http://t.me/OrwellianDystopia/99377

Ten Milei to raczej zwykły szebesgnojek bo lata koło ludobójcy jak pies za kością.

#zydy

#shitzrael

#zydzi

8

http://t.me/OrwellianDystopia/99406

Piers Morgan -
„A co powiesz Żydom, którzy mogą oglądać ten program i być przerażeni?


Dan Bilzerian -
Potrafią być przerażeni. Byłem przerażony, gdy dowiedziałem się, że masowo mordowali chrześcijan. Byłem przerażony, gdy dowiedziałem się, czego nauczają w Talmudzie. Byłem przerażony, gdy dowiedziałem się, że uważają Jezusa za spalonego w gównie. Byłem przerażony, gdy dowiedziałem się, że uważają Maryję Dziewicę za nierządnicę. Byłem przerażony, gdy dowiedziałem się, że uważają, że kradzież od nie-Żydów jest w porządku. Byłem przerażony, gdy dowiedziałem się, że uważają, że zbiorowe gwałty na palestyńskich więźniach są w porządku. Jestem przerażony, że właśnie teraz finansujemy ludobójstwo… więc oni……


Zdjęcie

#zydzi

#zydowscyludobojcy

#zydziludobojcy

#satanisci

#zydy

#synagogaszatana

#pomiotyszatana

12

Komedia w 2 aktach. tylko z nagłówku jednego z tych artykułów dowiesz się ze główny zaangażowany miał pejsy

#zydy #usa

13

Gdy #zydy biorą cię na celownik, to reszta zaraz też.

Zdjęcie

#ue #turcja #izrael #4chan

10

Może i żydy mają najbardziej humanitarną armię świata, ale ich służba więzienna już taka nie jest

Zdjęcie

http://www.middleeastmonitor.com/20251113-autistic-palestinian-boy-allegedly-sexually-assaulted-in-israeli-prison/

#zydy

8

Silniczki piejo z zachwytu mocniej niż najjurniejszy kogut na wiosce, bo w swej nieskończonej mądrości rząd zamknął granice z Białorusią. Głupcy nie widzą, że to prawdopodobnie kolejny kroczek #usa i #zydy w podnoszeniu ogólnej temperatury, kolejna jazda z kijem po kratach, żeby wpienić wielkie psy biegające z drugiej strony.

Tylko że tym razem piany dostały absolutnie wszystkie psy na podwórku, te od wschodu bo coś z towarem trzeba zrobić, i te na zachodzie bo towaru nie ma przez złośliwą decyzję sąsiada. Nawet naszych własnych ludzi potraktowano jak psy, bo kierowcy wraz z ciężarówkami utknęli po drugiej stronie, i zamiast zarabiać oraz przynosić w zębach podatki rząd ma na nich wywalone.

Chińczyki już sytację awaryjnie ogarnęły, o czym pisał @60groszyzawpis tutaj: http://lurker.land/post/1xzzvgx5xoxj , ale z nami już raczej biznesów nie będą chcieli robić, tyle wygrać.

Zdjęcie

#relacjazpsychiatryka #bekazfajnopolakow

PS. @dodge_durango, wpraszam ci się na tagi, proszę nie rób jak pachołek tusk i nie dawaj mnie na czarną

13