#shitpost #polityka

Grok w końcu załapał ale musiałem powtórzyć i zrobić zrzut zanim się cenzura włączyła.

Pierwsze był ciut lepsze:D

9

Internetowy ściek Gizeli Jagielskiejyoutube.com

http://youtube.com/shorts/6tnShNnDyZk?feature=share Fragment odcinka o internetowym ścieku. Mowa w nim nie tylko o tym co pani Gizela publikuje w sieci, ale i o groźbach rodem z PRL-u. Link do całego odcinka: http://youtu.be/sA5yyPJllwg #polityka #demografia #polska #internet #zdrowie #dzieci

5

Zarówno JKM jak i Braun to są osoby, których celem nie jest zwycięstwo polityczne ich frakcji, ale przesunięcie Okna Overtona w prawo tak bardzo jak to tylko jest możliwe. To właśnie dzięki nim poglądy, które były społecznie nietolerowane, dziś są powszechnie akceptowalne. To oni umożliwiają innym, mniej radykalnym partiom na optymalne funkcjonowanie. To właśnie dzięki nim Konfederacja przestała być partią "szurów", a została partią umiarkowanych ludzi, którzy chcą zmian.

Braun jest Winkelriedem polskiej prawicy. Bierze na siebie wszystkie włócznie, które są wymierzone w polski konserwatyzm. I być może w przesuwaniu tego okna trochę przeholował, ale fakt jest taki że na prawicy nie ma inne osoby, która potrafi to robić.

#polityka

10

Europoseł KO wspiera wymierzoną w Polaków nazistowską propagandę.

Dziwne, że tak aktywnie walczący z nazizmem Radosław Sikorski w tym przypadku zamknął swój ryj.

#polityka

17

Posłowie KO zachowują się niczym boty polityczne. Ale to są ameby.

#polityka

18

Luźne przemyślenie o Bosaku , które wcześniej wstawiłbym na shoutbox.

Czy też zauważyliście, że ostatnio w mocnej formie jest, czy tylko ja mam takie wrażenie.

Przez chwilę obawiałem się, czy nie mięknie z przekazem w tej polityce, ale już z powrotem nie mam takich odczuć. Wstawiam najnowsze ciekawe tweety, moja ocena jest bardziej ogólna, nie wynika bezpośrednio z tych przykładów:

Zdjęcie

Tutaj poprawia przewodniczącego Konfederacji:

Zdjęcie

#polityka #konfederacja #ruchnarodowy #bosak #prawica #przemyslenia

9

Z najnowszego sondażu wynika, że Grzegorz Braun to nie Konfederacji, a PiS-owi zjada poparcie.

Na reakcję Jarosława Kaczyńskiego nie trzeba było długo czekać.

#polityka

10

Grok (niestety) po lobotomii, ale dalej jebie Tuska.

To wiel mówi o naszym premierze.

#polityka

14

To jest jakaś kur#a choroba.

Typ mówi prawdę tylko jak się pomyli.

#polityka

17

Zaskakująco dobry materiał od Mazurka o ostatniej wypowiedzi Braunayoutube.com

http://www.youtube.com/watch?v=IVSeMBSx6Ig

Zaskakująco, bo myślałem że on będzie pierwszy do przepraszania Żydów.

Uważam że mógł coś lepiej powiedzieć czy inaczej, ale przesłanie jest jasne i słuszne. Walczymy o wolność dla wszystkich. (Dlatego też nie mam wątpliwości, że Nawrocki był lepszym wyborem od Trzaskowskiego)

#mazurek #kanalzero #polityka #wolnoscslowa #wolnosc #braun #obozykoncentracyjne #auschwitz

9

Na Polaków można srać i łgać na ich temat, a nie będzie problemu. A spróbuj głośno powiedzieć coś przeciwnego, niż mówią bajki wyssane z obrzezanego palca, to echo połajanki i oburzenia usłyszysz, jak okrąży całą Ziemię

Zdjęcie

#kurwaludzka #sikorski #polityka #antypolonizm

23

PO, KO i cała ta ich lewizna to jest po prostu szpital psychiatryczny. 8 lat bycia w opozycji tylko po to, aby w 1,5 roku uświadomić wszystkim, że nie nadajesz się do jakiejkolwiek władzy. A gdyby nie machlojki ameryczki i wspieranie Tuska przez USAID to nie miałby nawet tego zwycięstwa. Zobaczcie, wygrał Trump, odcieli kroplówkę i prezydenckie już przejebali, no po prostu bez pomocy zachodniej agentury tuskoidy są jak dzieci we mgle

I gdzie jest jakaś komisja na temat amerykańskich wpływów do polskich wyborów? parlamentarne z 2023 zostały sfałszowane przez atlantycką ingerencję, ale nawet pisowcy o tym boją się skomleć, 38 milionowy kraj w środku Europy pod okupacją postbrytyjskiej kolonii, żenujące

#polityka #4konserwy

21

Czy dzisiaj każdy zwąchany z pejsami miał obowiązek się zesrać o Brauna? 🤔

Zdjęcie

#kaczynski #zesransko #polityka

15

Duda jest żałosny. Jak już odchodzi to mu się zebrało na szczerość i wymachiwanie groźbami co trzeba zrobić, żeby było dobrze. 8 lat miał na to, 8 lat w czasie których on sam blokował reformy sądownictwa i ślinił się do Zełeńskiego. Więc kogo on krytykuje za podległość? siebie przede wszystkim.

#polityka

27

od dwóch dni nie ustaje wycie. nawet hierarchowie kościoła się odpalili. nie reagują na mordowanie nienarodzonych dzieci, nie reagowali na uśmiercanie ludzi blokadą służby zdrowia pod pretekstem walki z grypą 19, mają gdzieś sprowadzanie wojny na Polskę co skończy się hekatombą, ale jak ktoś powie coś niekoszernego o ich przełożonych to uruchamiają się od razu.

#GrzegorzBraun #polityka #zydzi

34

nie bez powodu prymitywni zaKOmpleksieni fajnopoliniacy zawsze tyle mówią o wstydzie: że przy każdej okazji z byle powodu wstydzą się za prezydenta, za Polaków zagranicą etc.

już nawet pisowcy ze swoją dumą narodową itp. stoją znacznie wyżej w hierarchii

#socjotechnika #ciekawostki #psychologia #polityka

8

Platforma Obywatelska dziękuje wyborcom, za to że za 2 lata wywiozą ich na taczkach.

Nie ma za co!

#polityka

9