W związku z rocznicą "krwawej niedzieli" na Wołyniu chciałbym wam polecić film Jacka Międlara pod tytułem "Sąsiedzi. Ostatni świadkowie ludobójstwa".

http://youtu.be/wIxK-PAQjF8?feature=shared

Może kilka słów o filmie i jego autorze. Dokument ten powstał bez wsparcia Państwa Polskiego, które woli dawać setki tysięcy złotych takim osobnikom jak Barbara Engelking, Michał Bilewicz, Jan Grabowski i inni tego typu ludzie. Powstał za to dzięki zaangażowaniu pewnej zdeterminowanej jednostki, polskiego patrioty prześladowanego i skazywanego przez polskojęzyczny wymiar - chyba słowo "sądowniczy" jest tu bardziej właściwe niż nazywanie tego czegoś wymiarem sprawiedliwości. Autor tego filmu był gnojony przez sądy w Naszym Kraju za spalenie czerwono-czarnej flagi banderowskiej i za hasła typu "Polska antybanderowska" gdyż prokurator uznał to za znieważenie na tle narodowościowym.

Ten film pokazuje ile może zrobić szlachetna i zaangaźowana jednostka tam gdzie państwo całkowicie zawodzi - jednostka wsparta przez zaangażowane patriotycznie społeczeństwo.

UMIESZ DZIAŁAĆ - DZIAŁAJ!

NIE UMIESZ, NIE MASZ TALENTU, CZASU ALBO SYTUACJA ZAWODOWA CI NIE POZWALA - WESPRZYJ FINANSOWO.


Masz kasę by co miesiąc wydawać ją na szlugi czy alkohol? To postanów sobie, że połowę tego albo chociaż ćwierć tej kwoty wydawać będziesz na jakąś inicjatywę patriotyczną. Bez tego nie będzie polskiej kultury, a za "polską kulturę" będzie robić "Zielona granica" Agnieszki Holland, jakieś książki i filmy wrabiające nas w holokaust pisane przez najbardziej oportunistyczny i serwilistyczny element, musicale Jasia Kapeli o aborcji czy jakiś inny dekonstrukcjonistyczny, wulgarny antypolski chłam odpowiadający ideologicznym zamówieniom obecnych dysponentów pieniędzy, sławy i uznania.

Odnośnie zaś samego filmu. Jeżeli ktoś ma opory przed seansem bo obawia się, że to będzie kilkadziesiąt minut epatowania drastycznymi obrazami i naturalistycznymi obrazami ukraińsko-banderowskiego bestialstwa to uspokajam. Nie ma tego dużo. Da się to oglądać nawet z dziećmi - zresztą każdy sam wie na ile dojrzałe jest jego dziecko.

Taką cechą charakterystyczną tego filmu jest, że był kręcony bez kompleksów - bez tego motywowanego doktryną Giedroycia składania prawdy historycznej na ołtarzu "dobrosąsiedzkich relacji z Ukrainą". Nie jest to też film antyukraiński. Po prostu jest to film dokumentalny taki jaki powinien być. Naprawdę polecam.

#historia #patriotyzm #polityka #film #Wolyn #ukraina #banderyzm

14

Taka postać jak Grzegorz Braun trafia się raz na wiele lat, podobnie jak cały fenomen społeczny zrodzony wokół jego postaci. Na moje oko System w tej niefortunnej wypowiedzi zwietrzył okazję i będą teraz próbować zniszczyć Brauna próbując go uderzyć od strony "patriotycznej" samemu będąc żyrantami polityki żydowskiej czy niemieckiej.

Nie muszę chyba mówić, kto zablokował ekshumację w Jedwabnem a kto od lat uprawia względem naszego narodu celową i świadomą pedagogikę wstydu, aktywnie wspierając przy tym projekt federalizacji Unii "Europejskiej" i likwidacji niepodległego Państwa Polskiego, a w dalszej perspektywie także Narodu Polskiego (patrz Altiero Spinelli i "Manifest z Ventotene").

Po prostu nie dajmy się temu systemowi.

#grzegorzbraun #braun #polityka

18

Pamiętacie jak pewna oportunistyczna noblistka podlizująca się pewnym bardzo wpływowym środowiskom a jednocześnie kreująca się na nonkonformistkę ( ) powiedziała, że Polacy skoro nie chcą przyjmować nachodźców narzucanych nam przez Unię "Europejską" powinni wykreślić z języka polskiego słowo "solidarność".

Ciekaw jestem czy według tej "pani" Żydzi dopuszczając się ludobójstwa na Palestyńczykach nie utracili bezpowrotnie prawa do powoływania się na pamięć o holokauście i prawa do pouczania kogokolwiek?

W ogóle w związku z ludobójstwem dokonywanym na Palestyńczykach żydzi utracili jakiekolwiek moralne prawo do zarządzania muzem Auschwitz i innymi tego typu miejscami pamięci. Jak się tak wzorują na Jurgenie Stroopie to zawsze mogą objąć opiekę nad jego grobem.

#zydzi #polityka

18

Jako, że dzisiaj "kalendarz liturgiczny" naszych polskich sporów w naturalny sposób skierował uwagę chyba każdego z nas na sprawy jedwabieńskie to chciałbym wyrazić ogromne uznanie dla pewnego wyśmienitego wprost przejawu praktycznej działalności środowisk patriotycznych i zaangażowania zwykłych Polaków.

Ta akcja ze zrzutką pieniężną i wykupieniem działki nieopodal stodoły jedwabieńskiej a następnie postawieniem na tej działce pomnika odkłamującego historię to coś wspaniałego. Naprawdę budujący przykład oddolnej inicjatywy.

To niezwykłe zobaczyć, że coś da się zrobić. Mocno też daje do myślenia i budzi w człowieku jakąś taką wiarę, że nie wszystko jeszcze stracone. Wspaniała rzecz!

#zydzi #polityka

15

Kwestia przeprowadzenie ekshumacji w Jedwabnem jest papierkiem lakmusowym odzyskania niepodległości przez Państwo Polskie.

To jest trochę jak z Katyniem za komuny.

#takaprawda #polityka #zydzi #Jedwabne

16

Tłumaczę co się wydarzyło:

Rudy antypolski zdrajca i jego banderowskie popychadło dokonali zemsty na człowieku, który ujawnił proceder przerzucania imigrantów z Niemiec do Polski.

#polityka

24

Dzisiaj jest 10 lipca, więc obejrzę sobie "Powrót do Jedwabnego". Jeżeli ktoś nie oglądał albo chce sobie odświeżyć temat to polecam.

http://youtu.be/ZLwpJ28LQsA?feature=shared

Jak ktoś woli bardziej formę wykładu to polecam z kolei poszukać prelekcji Leszka Żebrowskiego na ten temat jak rozkłada antypolską propagandę na czynniki pierwsze.

#film #polityka #zydzi

Jutro zaś rocznica krwawej niedzieli na Wołyniu i też warto w tej rocznicy jakoś uczestniczyć.

10

Gdy jurgieltnicy udawający profesorów twierdzą, że Polacy wymordowali więcej Żydów niż Niemcy -cisza

Gdy kretynka na stanowisku Ministra Edukacji publicznie przed gośćmi z całego świata mówi o polskich nazistach, którzy zbudowali obozy -cisza

Ale gdy Braun odwraca piłeczkę i w podobnym tonie mówi o komorach gazowych- nagle skandal i wniosek do prokuratury

Żeby jednak nie być jednostronny z jednym muszę się zgodzić. Braun odpalając wrotki daje pożywkę Niemcom, którzy robią co mogą by przerzucić odpowiedzialnośc za holokaust na Polskę

#polityka

16

Radio Wnet przerwało rozmowę z Braunem, bo ten stwierdził że komory gazowe to fake. W sensie takim jak to powiadał Michalkiewicz : "szkoda że to nieprawda."

Zdjęcie

#polityka

12

W Rosji plan Kalergiego idzie na pełnej.

Wielki obrońca tradycji wysyła Słowian by mordowali innych Słowian (w większości przedstawicieli tego samego narodu), a zastępuje ich hordami z Azji Centeralnej, którzy zamienili stolicę Rosji w centrum kultury islamskiej.

To jednak za mało, więc jeszcze dla kulturowego miksu ściągnie jescze Hindusów.

Komu to służy i jaki jest w tym cel? Nie wiem, choć się domyślam.

EDIT: Po medialnej wrzawie rosyjskie ministerstwo zaprzecza tym informacjom i twierdzi że chodzi o początkową liczbę 70 tysiecy Hindusów

#polityka

12

18

Takie tam nepotyczne ciekawostkionet.pl

Rodzina Pana dlugopisa Dudy to wrogowie Tuska i trzeba ich tępić... albo dać im intratną posadę.

Super Express podaje też, że 34-latek niedawno został powołany przez MON na szefa funduszu Polish Defence Fund, który wzmocni innowacyjne zdolności obronne RP. Fundusz ten odpowiada za współpracę wojska ze start-upami, które oferują np. nowatorskie urządzenia i systemy informatyczne. Produkty tych firm mają trafić do naszego wojska.


Tacy tam popisowi przeciwnicy polityczni. Takich sytuacji są dziesiątki, jak nie setki w polityce.

http://www.onet.pl/styl-zycia/plejada/to-za-niego-kinga-duda-wyszla-za-maz-mateusz-zawistowski-pracuje-dla-rzadu/c4fz0lw,0898b825

#ciekawostki #polityka #popis #nepotyzm

8

Komuch z Lewicy się popłakał, bo komputerek go obraził

#polityka

32

22

Żyjemy w czasach w których sztuczna inteligencja zaraz pozwie do sądu inną sztuczną inteligencję.

#polityka

21