Apropos wpisu @Bejdak http://lurker.land/post/9bdqm3ikyw2z

tak wygląda tolerancja w kurwidołku jakim stały się Niemcy. Nic dziwnego w kraju w którym niegdyś dzieci z domów dziecka oddawano pod opiekę pedofilom w eksperymencie który trwał latami.

#lgbt #ciekawostki #policja

11

Skandal w Berlinie. Drag queen i pedofilia. Przez dwa lata media to ukrywałynczas.info

Zdjęcie

Wielu z tych, którzy od lat krytykowali występy drag queen przed dziećmi, może dzisiaj powiedzieć, że mieli racje i że jest coś per se podejrzanego w dorosłym mężczyźnie, który wybiera wulgarny występ, by docierać do kilkulatków. Szczególnie usprawiedliwieni mogą czuć się ci, którzy od lat protestowali przeciwko takim przedstawieniom w Niemczech.

Za Odrą bowiem policja prowadzi śledztwo przeciwko Mario Olszinskiemu, 46-letniemu artyście drag znanemu jako Jurassica Parka. Performer oskarżony jest o posiadanie i rozpowszechnianie materiałów przedstawiających seksualne wykorzystywanie dzieci. O pedofilskim zachowaniu oskarżonego niektórzy wiedzieli natomiast już parę lat temu. Wiedzieli, choć nie powiedzieli.

Pewnie każdy, kto w Berlinie lubi dyskoteki i techno, słyszał o takiej postaci jak Jurassica Parka. Ostatecznie jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci niemieckiej sceny klubowej. Olszinski od 2012 roku prowadził w kultowym klubie SchwuZ (najstarszym queerowym lokalu w Niemczech, założonym w 1977 roku) cykliczną imprezę „Popkicker”, a od ponad dekady moderował talk-show w jednym z teatrów na Kreuzbergu.

Dodatkowo Olszinski to słynny aktywista LGBT i autor kolumny w magazynie „Siegessäule”, odpowiedniku polskiej „Repliki”, jednak z wiele większym nakładem i zasięgiem. Poza tym artysta jest producentem i twórcą kontentu online (np. na YouTube), gdzie serwuje satyryczne komentarze do wydarzeń z popkultury. W 2014 roku Olszinski został też wybrany Miss Christopher Street Day (czyli niemieckiej Parady Równości), kiedy to prowadził przemarsz razem z Klausem Wowereitem, ówczesnym burmistrzem Berlina. Popularność Olszinskiego tylko rosła w ostatnich latach, aż w 2023 roku drag queen objął rolę „ambasadorki” kampanii turystycznej „Queer Berlin”. Olszinski – jako Jurassica Parka – pojawiał się w telewizji (m.in. w ARD i ZDF), na festiwalach i w spotach ministerstwa rodziny. Teraz pewnie już w otoczeniu najwyższych rangą polityków już się nie pojawi.

Przypadek czy zmowa milczenia

W ostatnich tygodniach Niemcy dowiedziały się o mrocznej stronie artysty: o tym, iż mężczyzna od lat rozpowszechniał w Internecie dziecięcą pornografię. Pierwszy raz potwierdzono to zaś 26 października 2023 roku, kiedy to sąd w Tiergarten w Berlinie uznał Olszinskiego za winnego „rozpowszechniania, nabywania i posiadania pism pornograficznych z udziałem dzieci” (paragraf 184b niemieckiego kodeksu karnego). Do czynu doszło 24 listopada 2021 r. – artysta udostępnił wtedy w Internecie pliki zawierające zakazany materiał. Sąd nałożył zaś na niego grzywnę w wysokości 11 200 euro (160 stawek dziennych po 70 euro), a wyrok złagodzono ze względu na przyznanie się do winy, wyrażenie żalu i podjęcie terapii. Informacja o skazaniu nie została upubliczniona przez media ani organizatorów wydarzeń, w których Olszinski brał udział.

Dlaczego natomiast już wtedy informacja o ciągotach pedofilskich Parki nie przedostała się do opinii publicznej? Wyrok sądu rejonowego był prawomocny i jawny, dostępny w aktach pod sygnaturą 285 Ds 156/23 dla każdego, kto złożyłby wniosek o wgląd do niego. Mimo to przez pełne dwa lata informacja nie trafiła do mediów ani do opinii publicznej, pozostając sekretem.

Rozprawa toczyła się za zamkniętymi drzwiami i nie miała konkretnej, zidentyfikowanej ofiary – chodziło bowiem o pliki wykryte w Internecie przez amerykańskie NCMEC, które przekazało trop policji, ale nie prasie. Nie było więc rodziny ani pokrzywdzonego, który domagałby się rozgłosu. Możliwe więc, że wszyscy zwyczajnie „przegapili” ten proces, nikt nie zainteresował się wyrokiem i Parka – postać w Berlinie znana – przez nikogo nie została w sądzie rozpoznana. Nie da się tego rzecz jasna wykluczyć.

Możliwe jednak, że w queerowym środowisku Berlina panowała zmowa milczenia: plotki o Parce krążyły więc podobno w klubach, w których występował artysta, ale nikt nie chciał rzekomo donosić na „jednego ze swoich”, zwłaszcza w obawie przed wykorzystaniem sprawy przez prawicę.

Nie dowiemy się więc raczej, czy wyrok zniknął w biurokratycznej szufladzie systemu, czy najbliższe drag queenowi otoczenie wiedziało, ale nie powiedziało. Obecnie, w 2025 gra to już mniejszą rolę, ponieważ po ponownym doniesienie NCMEC w lipcu 2025 roku, media i tak się o wszystkim dowiedziały. Olszinski wszak nie potrafił się powstrzymać i znowu zaczął prawdopodobnie rozprowadzać w Internecie dziecięcą pornografię.

Na nowo

Minionego lata berlińska policja przeszukała więc mieszkanie artysty w Schönebergu na podstawie doniesienia NCMEC. Zabezpieczono nośniki danych. Prokuratura potwierdziła natomiast wszczęcie postępowania przygotowawczego, nie ujawniając szczegółów. Olszinski w nagraniu opublikowanym 23 października na Instagramie poinformował zaś o „załamaniu nerwowym latem 2025 r.”, problemach z alkoholem i zawieszeniu aktywności artystycznej. „Nie mogę komentować szczegółów ze względu na trwające śledztwo” – oświadczył drag queen.

Tym razem też wiadomość o podejrzeniach wobec performera przedostała się błyskawicznie do mediów, alarmujących o kolejnej sprawie sądowej, która czeka na Olszinskiego. Reakcja otoczenia oskarżonego była też odpowiednio surowa.

Margot Schlönzke, wieloletnia współpracowniczka Olszinskiego, nagrywająca z nim od lat podcast, zakończyła współpracę „raz i na zawsze”, deklarując „przerażenie i obrzydzenie” wobec możliwości, iż przez lata tworzyła kontent razem z pedofilem. Podcast został zaś usunięty z platform streamingowych tak, by pozostał po tej współpracy jak najmniejszy ślad.

Teatr BKA, gdzie Olszinski regularnie brylował na scenie, odwołał wszystkie zaplanowane występy artysty. Klub SchwuZ zakończył cykl imprez „Popkicker”. HateAid – organizacja walcząca z „mową nienawiści w Internecie”, wcześniej polecana przez Olszinskiego, wydała natomiast oświadczenie, w którym wykluczała „jakiekolwiek kontakty z osobami związanymi z materiałami przedstawiającymi wykorzystywanie dzieci”.

W nieprzyjemnej sytuacji znalazły się również miejsca, które nie współpracowały regularnie z drag queenem, ale które w przeszłości wspierały performera, wydając na niego ogromne sumy. Na przykład dzielnica Steglitz-Zehlendorf, która w 2024 r. przeznaczyła 40 tys. euro na festiwal „Queens & Flowers” w Ogrodzie Botanicznym z udziałem Olszinskiego, oświadczyła, że nie była świadoma wyroku z 2023. Niektórzy z pewnością więc nie mieli pojęcia, że Parka miał podobne problemy już parę lat temu i pierwszy wyrok w jego sprawie rzeczywiście udało się zataić przed opinią publiczną. Steglitz-Zehlendorf, jedna z najbardziej eleganckich dzielnic Berlina, gdzie lokale i wydarzenia LGBT praktycznie nie istnieją, nie ryzykowałaby blamażu, gdyby informacje o pierwszym wyroku były szerzej znane.

Reakcja tęczowego środowiska, w którym jako Jurassica Parka działał Olszinski, jest mieszana. Tęczowe media, takie jak magazyn „Siegessäule”, odcinają się od Parki, ale starają się ratować sytuację, wzywając do powściągliwości: „Nie wolno generalizować – drag to forma sztuki” – podkreśla więc magazyn, mając pewnie nadzieję, że historia Olszinskiego nie dołoży się w zbiorowej pamięci do już istniejącego, negatywnego wyobrażenia o drag queenach, które z jakiegoś powodu koniecznie chcą mieć dostęp do dzieci. Inne publikacje oznajmiają natomiast jasno, że ich wsparcie dla Olszinskiego skończyło się na zawsze.

Kłamca, kłamca

Najbardziej odrażające wydają się zaś pewnie wcześniejsze wypowiedzi drag queena, który dawniej był już pytany o bezpieczeństwo dzieci, gdy w pobliżu znajduje się on lub inni, jemu podobni działacze. W sierpniu 2023 roku bowiem Jurassica Parka pojawił się w programie Jana Böhmermanna, znanego lewicowego komika. Wtedy to twierdził, iż oskarżenia, że drag queen seksualizują dzieci podczas queerowych występach w bibliotekach, są nieprawdziwe. Parka podkreślała też, jej środowisko nie ma żadnych złych intencji wobec najmłodszych.

W innej natomiast rozmowie u tego samego komika, Parka powiedział natomiast: „queen nie czytają dzieciom książek, bo uważają dzieci za seksowne, a chcą tylko poczytać im bajki”. „Za kilka tygodni też będę czytać dzieciom w bibliotece. Ciekawe, jak to będzie” – usłyszeli wtedy widzowie i prowadzący.

Program wyemitowany został na dwa miesiące przed prawomocnym wyrokiem skazującym Olszinskiego za rozpowszechnianie dziecięcej pornografii.

http://nczas.info/2025/11/17/skandal-w-berlinie-drag-queen-i-pedofilia-przez-dwa-lata-media-to-ukrywaly/

#lewactwo #lgbt #pedofil #pedofile #pedofilia #zboczency #dzieci

15

Uniwersytet Warszawski wykłada GENDER za Twoje pieniądzeyoutu.be

Cytując klasyka: CO TO KURWAAA JEEEST!? Wpierw pieniądze z KPO na klub swingersów a teraz nasze pieniądze na ideologiczne gówno. Niech tę kolorową karuzelę już chuj jasny trafi i każdą wszę pasożytniczą co z nią jest związana. Deptać.

http://youtu.be/X1r_1Tw3PO0?si=RrSdoigDVvvoz8M9

#kraj #polityka #lgbt #gender #ideologia #feminizm

13

Dobra, słuchajcie. Ostatnio miałem grubą rozmowę na temat tego, jak uzdrowić naszą cywilizację. Zrobię Wam szybkie podsumowanie tej rozkminy. Wiecie, co jest najcenniejszym aktywem obecnie? Nie złoto, nie bitcoiny, nie akcje na giełdzie, nie surowce (ropa, gaz ziemny etc. — może trochę kawa, ale to max ). Otóż najcenniejszym aktywem współcześnie jest... zdrowa kobieta. Zdrowa na ciele i umyśle, nie żadna zindoktrynowana juleczka.

Dla kobiet faceci chcą się starać, bez nich motywacja mocno spada: wówczas pracują oni w trybie "minimum" (na 30% jakby powiedział nasz gruby wieszcz). Przecież jeśliby do Polski zaimportować hurtowo takie egzotyki hidżabowe (młode, nastawione na wartości rodzinne), od razu uzdrowilibyśmy cały ten kraj z kartonu, a nawet świat. 2-3 pokolenia i załatwione. Lewaki, które nie chcą się rozmnażać, bo planeta płonie, zaraz wyginą (jak dinozaury) i zostaną tylko zdrowe rodziny. Tęczowi są jak pokolenie EMO. Pamiętacie tę subkulturę jakieś 20 lat temu? Dzisiaj nie ma po nich śladu. Dlaczego? Bo albo z tego wyrośli, albo walnęli samobója, zgodnie z głównym emo-dogmatem.

Wszędzie słychać, że faceci czują się samotni. Czemu? Bo kobiety ich zwyczajnie nie potrzebują. Są silne, niezależne, samodzielne. Nie potrzebują ich do niczego, a każdy związek to ogromny "koszt" (także emocjonalny) w tym wyrzeczenia, kompromisy, układy itd. Nie ma nic za darmo (no chyba, że jest 100% perfect match, ale on nie zdarza się często).

Zdjęcie

Wracając, taka kobieta nie nosi szmaty na głowie, bo to lubi, ale po prostu jej to nakazano. Kultura w której się obraca, wymusza na niej takie zachowanie. Jeśli zmieni środowisko, automatycznie się zaadoptuje do nowych warunków. Kobieta przejmuje poglądy faceta — Korwin ma rację (ciapaci dobrze o tym wiedzą, dlatego zakazane są małżeństwa muzułmanek z "obcymi", ale nie ma za to problemów w ich kręgach na związki ciapków z kobietami zachodu). Kobieta podąża za facetem.

Po prostu trzeba zainwestować w kobiety, które nie mają wypranego mózgu przez tiktoki czy inne onety i wyborcze. Wartość mają tylko kobiety, które są skupione na rodzinie i na facecie (by mu się chciało, czym pięknie jej odpłaci — bo zdrowy, silny facet to najlepsza inwestycja dla każdej kobiety). Przecież to jest takie proste. Czego tu nie rozumieć? Tak od zawsze działał świat. OK, sporo się po drodze zmieniło, plus rzymianie mocno kręcą korbą, ale fundamenty nadal są takie same.

#polityka #swiat #gospodarka #lgbt #muzulmanie

20

Dobry wieczór. Mała refleksja na temat odrzucenia rówieśniczego i LGBTQP+.

Odrzucenie rówieśnicze to potężny wyzwalacz uszkodzeń psychiki młodego człowieka.

Zdjęcie

Jak byłem nastolatkiem miałem kolegę, który był odrzucony i wyśmiewany przez wszystkich ze względu na swój paskudny wygląd, sposób poruszania się, był też raczej niezbyt inteligentny.

Zrobiło mi się go żal, i trochę się z nim kolegowałem w szkole, żeby nie czuł się aż taki odrzucony. Ale generalnie obserwowałem jak jest poniżany, opluwany, wyśmiewany ze względu na swój wizerunek. Chłopak na 100% heteroseksualny, dziewczyny mu się podobały. Zwierzał mi się ze swoich tęsknot do dziewczyn, które mu się podobały, pokazywał mi w których dziewczyna się zakochiwał. Po szkole średniej nasze drogi się rozeszły. Po kilku latach dowiedziałem się o nim pewnych rzeczy.

Otóż w wieku 25 lat przyłączył się do LGBT.... zaczął ludziom (a może i sobie) wmawiać, że jest dyskryminowany, poniżany i odrzucony ze względu na to, że jest rzekomo homoseksualistą...

Dla mnie oczywiste jest to, że przyczyna była inna. On tak bardzo cierpiał, że jest odrzucany i wzgardzany (odrzucenie rówieśnicze, i ogólnie społeczne) ze względu na to jaki jest upośledzony fizycznie, a intelektualnie również niezbyt wydolny, że pewnego rodzaju ulgą było dla niego wymyślenie fikcyjnej rzeczywistości, w której jest prześladowany ze względu na urojony homoseksualizm, a nie ze względu na defekty fizyczne i psychiczne. Nagle można oskarżyć społeczeństwo o fobię, jednocześnie zyskuje się społeczność, która ma przymus zaakceptowania takiej osoby bez względu na jej wygląd.

Poznałem już sporo osób z tego środowiska i zauważam pewnego rodzaju wzór, analogiczny do historii tego mojego kolegi ze szkoły średniej.

Dziwadła, brzydale, grubasy o małej inteligencji, ludzie z defektami, ludzie z upośledzeniami. Ich łatwo jest przekonwertować na część tak zwanej "społeczności LGBT". To działa jak sekta. Ludzie w kryzysie psychicznym są najłatwiejszym do zdobycia narybkiem dla sekty. Analogicznie jest z LGBT.

#lgbt #lgbtqp #psychologia #opinia

18

Lewaki przeciw tzw. "edukacji zdrowotnej" - ale tylko dla swoich dzieciniezalezna.pl

Nie tylko Trzaskowski bo także europoseł lewicy Marek Balt wypisał swoje dziecko z tzw. "edukacji zdrowotnej". Chcą cudzym dzieciom wbijać do głowy te lewackie zboczenia, ale sami chronią przed tymi niebezpiecznymi treściami swoje dzieci.

Zdjęcie

http://niezalezna.pl/polityka/nie-tylko-trzaskowski-inny-lewicowy-polityk-takze-wypisal-dziecko-z-edukacji-zdrowotnej/553126

#bekazfajnopolakow #lgbterror #lgbt #szkolnictwo #szkola #tuskurwysyn #tusk #nowacka

17

I jeszcze jeden lewicowy działacz LGBT okazał się pedowpolityce.pl

A nawet "lepiej" ponieważ typ Piere-Alain Cottineau kierował całą siatką podobnych sobie plików pdf. Zwyrodnialcy nie oszczędzali nawet niemowlaków. I gdyby eur0pa była cywilizowanym kontynentem posypałyby się wyroki śmierci. Ale wszyscy wiemy jak jest

http://wpolityce.pl/swiat/735192-francuski-polityk-oskarzony-o-kierowanie-siatka-pedofilska

#lgbt #pedofiletęczy #neuropa #lewactwo

19

#lgbt #pridemonth #norwegia #niedojebaniemozgowe

Ostatnio w Norwegii coś się ruszyło i zaczęły się debaty, że może jednak tęczowe ruchy przynoszą więcej złego niz dobrego. Na razie mały postęp, ale kropla drąży skałę.

1. Jedna polityk Partii Pracy, która zna Węgry, powiedziała że tam wcale nie ma żadnego zamordyzmu wobec homoseksualistów i są bezpieczni. Po prostu nie chcą tęczy na siłę promować. Oczywiście wyzwali ją od heretyków, ale liczy się, że można już mówić prawdę. Jeszcze niedawno by ją zawiesili w partii, albo w ogóle wyrzucili..

2. W prasie pojawiły się głosy, że parady Pride, na których promuje się goliznę i zboczenia mogą nie być odpowiednie dla dzieci. Pojawiły się też głosy w obronie. Wklejam jednen, żeby pokazać poziom argumentacji obrońców. Przedstawiam Ragnhild Yndestad. Opisuje siebie jako zdeklarowaną feministkę i znawczynię literatury:) Wyjechała studiować do UK i wróciła ubogacić Norwegów kulturowo oraz uczynić bardziej nowoczesnymi i europejskimi 🤡 Z okazji Pride Month została też ekspertką od wychowania dzieci i tako rzecze:

Seks i duma: mogą być dobre dla dzieci

W artykule w Aftenposten Morten Thornquist odpowiada na oryginalny felieton Mortena Hegsetha o dumie i seksie. Thornquist nie zgadza się z Hegsetem i twierdzi, że dumę i seks należy rozdzielić, zwłaszcza dla dobra dzieci. Nie widzę problemu z „wizualną reprezentacją skojarzeń z seksem” w odniesieniu do dzieci. (...) Oczywiście, coś też się pojawi u dzieci. Ale ważną częścią rozwoju dzieci jest wystawianie się na aspekty świata dorosłych, takie jak seks. (...) Nie sądzę, żeby było coś złego w tym, że dzieci są narażone na pewne wizualne przejawy seksu. Wręcz przeciwnie, myślę, że może to być pozytywne. Że dzieci dorastają ze zdrowym i dojrzałym wyobrażeniem seksu


http://www.aftenposten.no/meninger/debatt/i/rPaJ3e/svarer-morten-thornquist-om-sex-og-pride-den-puritanske-tilnaermingen-til-sex-er-utdatert

Na fotkach przykłady "zdrowego i dojrzałego wyobrażenia seksu" wg Ragnhild Yndestad i "najciekawszych" uczestników tęczowych parad:

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

7

Mroczna strona LGBTyoutu.be

http://youtu.be/rnGLVoT2CP0?si=8MNvq-UO8_ATyzGZ Dziś o tym czego środowisko LGBT nie chciałoby abyście zobaczyli.

Część nieocenzurowanych materiałów znajdziecie na moim profilu X: http://x.com/KotPrzyKawie #lgbt #gender #tolerancja #narkotyki #polityka

13

Na wystawie w sejmie, są jakże ciekawe problemy, np takie

Zdjęcie

Albo takie, już jawnie szkodliwe bo namawiają do okaleczenia siebie w imię urojeń

Zdjęcie

I teraz nawiązując do tego, wychodzi że jakaś szerszą akcja bo tego typu promocja urojeń była już w Szczecinie i wrzucałem tutaj rok temu na lurka. Jakieś historie z dupy o szczęściu związanym z tranzycja podane jako historie rzekomo randomowych osób

Ostatnie fotki

#lgbt #braun

14

Tęczowa (nie)tolerancjayoutu.be

Tęczowa (nie)tolerancja

http://youtu.be/GrzrqnltZ-M

W tym odcinku o tolerancji albo raczej nietolerancji, przemocy, szowiniźmie i... LGBT.

Jeśli spodobał Ci się mój materiał, będę wdzięczny za jego udostępnianie w socjal mediach. Nie wrzucaj na wykop bo wyłapiesz bana. #tolerancja, #lgbt, #gender, #pieklokobiet #pieklomezczyzn #feminizm

Zapraszam również na mój profil na X: http://x.com/KotPrzyKawie

5

Nowe europodatki już niedługo! UE chce więcej "zasobów własnych" - rzekomo na zbrojenia - ale nie kosztem ekoreligii i LGBT!

Nie ma takiej podłości, której UE nie zrobiłaby Europejczykom tłumacząc się bezpieczeństwem. Będziemy mieć inwigilację czatów i maili pod pozorem walki z pedofilią, mamy nadchodzący cyfrowy pieniądz i kompletny nadzór finansów pod pozorem walki z praniem pieniędzy i tak dalej. Przychodzi czas na podatki, które zapłacimy już niedługo - również mamieni wizją bezpieczeństwa.

Parlament Europejski w przyjętym 7 maja stanowisku dotyczącym budżetu zaznaczył, że skoro USA rzekomo wycofuje się z roli gwaranta powszechnego bezpieczeństwa na świecie, to UE powinna mieć więcej "zasobów własnych", które przeznaczy na "bezpieczeństwo". Jak zawsze, teoria przedstawiona jest tak, że nie sposób nie zgodzić się z założeniami. Problem w tym, że dla nich każdy powód jest dobry, by zrealizować swoje cele, a nie koniecznie "dowieźć" to, co zadeklarowali.

Co istotne, UE nie zamierza przekierowywać pieniędzy, a wyciągnąć je od obywateli. Parlament zastrzegł bowiem, że “przeznaczanie środków na obronność nie może odbywać się ze szkodą dla wydatków na działania społeczne i środowiskowe ani prowadzić do ograniczenia finansowania wieloletnich polityk Unii, które z perspektywy czasu dowiodły swojej wartości”. Wartości dla kogo?

Podatki to jednak nie jedyny problem w całej sprawie. W dokumencie czytamy o takich rzeczach, jak "rzeczywista unia obronna". Eurokraci dają regularnie do zrozumienia, że dążą do stworzenia jednolitej armii europejskiej, która ma być oczywiście pod kontrolą Brukseli. Dla Polski taka wizja jest o tyle katastrofalna, że w przypadku utworzenia euro-armii, możemy zostać wysłani na wojnę przez liderów UE, którzy z Polski uczynią poligon mający chronić bezpieczeństwo Niemiec.

Niepokoi też zawarte w tekście "całościowe podejście do bezpieczeństwa". Tego typu hasła przypominają, że nie chodzi im wyłącznie o zbrojenie, a "bezpieczeństwo" w modelu znanym z poprzedniego systemu - "bezpieczeństwo wewnętrzne", czyli po prostu inwigilację, nadzór, kontrolę i ideologiczną cenzurę. #lgbt #uniaeuropejska #polska #cenzura

10

#lgbt

Wyjaśnimy to raz na zawsze:

Tęczowe ruchy już dawno nie reprezentują osób LGBT! Dbają tylko o dobro i kariery aktywistów, którzy urządzili sobie z tego sposób na życie. Dodatkowo działają już jak agenturalna sieć w polityce i systemach administracji, w celu załatwiania profitów "swoim" na drodze nepotyzmu. Najlepszy przykład - historia Biedronia, który odniósł sukces w polityce tylko dlatego, że jest homo (a potem jego chłopak i znajomi, którym załatwił kariery na swój wzór). Poza swoim homoseksualizmem Biedroń nie ma wyborcom nic do zaoferowania, oprócz swojej głupoty, obciachu i postulatów politycznych podsuwanych mu przez obce wpływy. Mówiąc krótko i dosadnie: Biedroń to debil, który homoludkom tylko szkodzi.

Czas oddać tęczowe flagi prawdziwym homoludkom. Tym którzy normalnie żyją, pracują i nie afiszują się ze swoją odmiennością przy każdej okazji. Jest ich większość. To oni najlepiej wiedzą, jakie potrzeby mają ludzie LGBT i o jakie zmiany należy walczyć, żeby nie czuli się marginesem.

Zresztą nie trzeba już chyba nic robić. Tęczowi aktywiści swoją agresywną propagandą osiągają już takie szczytu absurdów, że ludki się po prostu od nich odwracają ...również homoludki. Po dojściu do liczby 99 płci, licznik został przekręcony i kolejne państwa ustalają, że znów są tylko 2 płcie 🤷 (Polska, Węgry, UK, USA, Nowa Zelandia...) Niedługo skompromitują się do końca i znikną. Szkoda tylko normalnych homoludków, bo będą musieli przetrwać okres odbicia w drugą stronę, zanim znów społeczeństwo zacznie promować prawdziwą tolerancję.

5