Codzienne przypomnienie, że ponad 100 miliardów ludzi żyło i zmarło przed twoimi narodzinami. I że 99,999% z nich to „ekstremiści prawicowi” według dzisiejszych standardów. Gdyby żyli dzisiaj, byliby jeszcze bardziej wściekli niż ty. I byliby niewiarygodnie brutalni.Wyobraź sobie 100 miliardów ludzi uśmiechających się na ciebie z nieba, podczas gdy walczysz z lewicowym ścierwem.

Zdjęcie

#takaprawda #bekazlewactwa

12

Zdjęcie

#murzyni #takaprawda

Czy pamiętasz, że w latach 70. IQ dla uznania upośledzenia umysłowego wynosiło 85, ale obniżono je do 75, ponieważ oznaczałoby to, że 52% czarnej populacji byłoby klasyfikowane jako upośledzone? Tak, twierdzenie jest w dużej mierze prawdziwe. W 1959 roku AAMR ustalił próg IQ dla upośledzenia umysłowego na ≤85. Do 1973 roku został obniżony do ≤70 (dostosowany do ~75).

6

Kwikłem http://youtu.be/Uh4vk7qIW1w?si=L8FUfOB4XUBRIXb-

W Holandii racjonują energię dla przemysłu

Inna ciekawostka: Holandia również ma kable (700MW) do Norwegii. Niemcy, Holandia, UK i Dania dobrze wiedziały, że wiatraki to kibel i zawczasu kładły kable do Norwegii, żeby ukrywać problem i przerzucić go na Norwegię. Norwescy politycy oraz managerowie w państwowych spółkach energetycznych (Statkraft i Statnet) powinni stanąć przed Trybunałem Stanu. To, że cena za debilizm OZE w państwach sąsiednich zostanie kablami przerzucona na Norwegię, to matematyka na poziomie podstawówki. Możliwe, że nikt nie policzył jak budowali kable? Media też winne, bo solidarnie siały propagandę, żeby ukryć grabież całego narodu z najtańszego i najbardziej ekologicznego prądu w Europie. Dziś w Norwegii już jak w Holandii - nie otworzysz dużego przemysłu, bo nie podłącza Cię do sieci. Na przydział mocy czeka się latami, bo najzwyczajniej nie ma tej mocy w systemie, a Szwedzi już się zorientowali, że Norwegia próbuje teraz przerzucić problem na nich:)

Uwaga podaję instrukcję dla polityków, jak gadać z niemieckimi politykami o energetyce, migracji, wojnach, strefie euro...

Niemcy: no elo, mamy ciekawy plan

Inne państwo Europy: Spierdalajacie!


PS: "Only AfD can save Germany!" #takaprawda #energetyka #norwegia

5

Media w Norwegii:

"Trump zmienił zdanie - wyśle broń Ukrainie"

#propaganda lvl Goebbels. Oto jak wygląda prawda => USA sprzeda broń państwom Europy, a my damy ją za darmo banderowskiemu reżimowi. Oczywiście płacą za to wszystko zwykli ludzie w podatkach.

Większość mieszkańców świata popiera Rosję w tej wojnie. Prawda kiedyś wypłynie. Warto pamiętać, które państwa najmocniej dziś wspierają i finansują banderowski reżim. Po przegranej wojnie będzie im można konfiskować aktywa tak samo jak oni Rosji. 😎

Nie ma dziś na świecie większych frajerów i głupców niż Europejczycy. Jak zawsze warto przypomnieć, że to NATO wywołało tę wojnę, a przed 2022 ukraińscy nacjonaliści robili rosyjskojęzycznym Ukraińcom to samo co Polakom na Wołyniu. Po wojnie będziemy się tłumaczyć jak to zawsze Niemcy mają w zwyczaju - wyjaśnienie na memie

Yebać #nato #wojnanaukrainie

PS: Kto szybciej opuści UE ten nie dość, że uratuje swoją gospodarkę, to jeszcze oszczędzi sobie wstydu w przyszłości #takaprawda

8

Kwestia przeprowadzenie ekshumacji w Jedwabnem jest papierkiem lakmusowym odzyskania niepodległości przez Państwo Polskie.

To jest trochę jak z Katyniem za komuny.

#takaprawda #polityka #zydzi #Jedwabne

16

18

#takaprawda Zagraniczne korporacje są w Polsce faworyzowane względem polskich firm odkąd pamiętam.

10

Podobno Blackrock wychodzi ze wszystkich inwestycji na Ukrainie. Lol, największy fundusz świata w końcu zczaił, że to przegrana wojna. Niezłych mają analityków. Gdyby zatrudnili pierwszego lepszego anona z lurker.land to by nie stracili tyle czasu i kasy.

Prezydent USA też nie jest lepszy. Pamiętam, jak Rosjanie mówili, że jak chce surowców z Ukrainy, to może pokazać na mapie gdzie i oni to podbiją najpierw:) Wolał jednak wierzyć klaunowi i podpisać z nim umowę. Też utopiona kasa na broń zainwestowana w bandorowski reżim. ...i jeszcze podobno chce więcej utopić. Sekretarz Obrony USA zablokował dostawy, żeby minimalizować straty, a Prezydent USA odblokował

Warto też przypomnieć, że tą umową z klaunem Zełeńskim to mogą sobie w USA dupę podetrzeć. Jest nieważna jak wszystko co klaun podpisał od października. Konstytucja Ukrainy wyraźnie mówi, że wybory MUSZĄ się odbyć i podaje nawet datę (październik). Żadna ustawa klauna nie jest ponad konstytucją.

...a Rosja robi swoje i zdobywa kolejne terytoria. Jeszcze niedawno twierdziłem, że to mało prawdopodobne, a dziś postawiłbym u buka, że Rosja zajmie Ukrainę do Dniepru + Odessę. Śmieję się z USA, a Europa jeszcze głupsza i utopi w tej wojnie dużo więcej. Są jednak też dobre strony - ta wojna doprowadzi do upadku obecnej faszystowskiej władzy w UE. Znów wszyscy pluli na premiera Orbana, a on znów miał rację. Pewne rzeczy się w Europie nie zmieniają Viktor Orban powinien być przewodniczącym Komisji Europejskiej #takaprawda #uniaeuropejska #wojnanaukrainie

7

#norwegia #takaprawda

Wyjaśnijmy to raz na zawsze:

Norweski fundusz naftowy to największy przekręt i grabież całego narodu w historii świata

Katar i Norwegia to podobne, małe państwa o niemal identycznym, najwyższym na świecie PKB/capita. Filarem gospodarki obu państw jest gaz i ropa. Na tym podobieństwa ekonomiczne się kończą.

Katar to raj podatkowy, a Norwegia ma najwyższe obciążenia podatkowe na świecie (licząc z parapodatkami - oni tutaj płacą nawet za jazdę po drogach ekspresowych i zwykłych ulicach. Tak normalnie - jak w innych państwach za autostrady )

W Katarze gospodarka opiera się na zagranicznej sile roboczej. Obywatele nie muszą prawie pracować. W Norwegii warunki pracy zagranicznej siły roboczej są niewiele lepsze niż w Katarze, a cały naród musi też pracować.

W Katarze jest w miarę tanio i kupisz wszystko, bo wiedzą że mają nadwyżki handlowe i mogą sobie pozwolić na import. W Norwegii mają takie same nadwyżki, ale blokują import i wszystko jest najdroższe na świecie.

W.Katarze rodzina królewska dba najpierw o interesy Kataru. W Norwegii książę koronny jeździ na WEF i promuje klimatyzm (w państwie naftowym:), promuje wegetarianizm, kiedy podstawą rolnictwa i tradycją jest hodowla itd. Manipulacja rodziną królewską to temat na oddzielne wpisy. Historia ta sama co z innymi rodzinami królewskimi w Europie. W Norwegii gdy umrze król i królowa, zrobi się taki sam kibel jak w UK po śmierci królowej Elżbiety ...chyba że książę się ogarnie, ale nie na razie nie widać oznak.

- można by długo wymieniać jak Norwegowie są dymani. Powoli przestaję ich żałować, bo sami głosują na takie partie jak Høyre, Arbeidepartiet, Venstre, Sosialvenstre, i MDG (wszystkie pięć wymienionych nie powinno istnieć, a liderzy stanąć przed Trybunałem Stanu)

Ciekawsze jest jak do tego doszło. Otóż po odkryciu złóż ropy i gazu, naftowi globaliści wmówili głupim i skorumpowanym politykom: "mała Norwegia może mieć wpływ na świat". Chodziło o przejęcie ich pieniędzy i wciągnięcie ich do spółdzielni finansowej. Od tamtej pory zyski z ropy nie wędrują do Norwegów czy norweskiej gospodarki, tylko na rynki finansowe, albo na inicjatywy napędzające zyski globalistom - np. zielona psychoza niszcząca europejską gospodarkę, wojny które utrzymują wysokie ceny ropy itd. Mało tego - wydobycia ropy i gazu na Morzu Północnym jest tak drogie, że aby utrzymać konkurencyjność nie wystarczą już wojny i blokada dostaw z Libii, Iraku i Iranu. Teraz zaczęli okradać Norwegów z taniego prądu i podłączać go do platform morskich (np. Melkøya) żeby obniżyć koszty i zwiększyć zyski (wcześniej zasilane były elektrowniami gazowymi podłączonymi do złoża).

Podsumowując - sektor naftowy w Norwegii nie służy Norwegom, ale nawet jest ich wrogiem i przynosi szkody. Rzucają tylko czasem mieszkańcom ochłapy, kiedy skorumpowani politycy muszą wygrać wybory, żeby nadal okradać Norwegów. Stąd np. doplaty do rachunków za prąd czy zasypywanie na bieżąco deficytów budżetowych. Dużo ważniejsze wydatki dla nich to wojna na Ukrainie, Palestyna, zyski BigPharmy, promocja i sponsoring interesów Billa Gatesa (on nie jest filantropem tylko naciągaczem na zyski zaprzyjaźnionych korporacji), utrzymywanie sieci pozostałej po USAID, utrzymywanie azylantów z wojen, które wywołuje NATO (inaczej trzeba by było to tuszować jak w Jemenie. Ukraina leży w Europie więc się nie da) itd.

Jeśli Norwegowie chcą kiedykolwiek wyjść z tego bagna, to muszą przestać głosować na Høyre, Ap, Venstre, SV, i MDG do czasu aż te partie nie wyrzucą wszystkich liderów odpowiedzialnych za dzisiejszą linię polityczną. Co ciekawsze, w Norwegii jest tyle samo partii pozamainstreamowych co mainstreamowych, ale media celowo o nich nie mówią, za to codzienne piszą o tych samych partiach zdrajców. Identycznie jak w Polsce, Niemczech czy Francji - partie które są zagrożeniem dla globalistów, są dyskryminowane i cenzurowane przez media.

Właśnie - MEDIA. To jest główna przyczyna bagna w Norwegii. Temat na inny wpis, bo wciąż zbieram nazwiska. W skrócie - media w Norwegii indoktrynują Norwegów zawsze tymi samymi technikami propagandowymi. Kreują toksyczne autorytety poprzez granie na emocjach. W Norwegii panuje kultura słabości. Autorytetem będziesz jeśli jesteś upośledzony, wybrakowany, tęczowy, chory, słaby itd. Nie ma już szacunku do wiedzy, inteligencji czy prawdy. Pokażę wkrótce na przykładach z nazwiskami. Niektóre tak absurdalne i komiczne, że w Europie Wschodniej niespotykane, bo zostaliby wyśmiani:) W Norwegii np. ekspertem od szczepień czyni Cię to, że jesteś chory psychicznie, próbowałeś popełnić samobójstwo, siedziałeś w wariatkowie i umiesz to wcisnąć jako argument w każdy swój artykuł, żeby wzbudzać współczucie. Nie potrzebujesz żadnej innej wiedzy w temacie. To nie zart! 🤡

9

1. Tusk robi teatrzyk dla mediów, że niby broni granicy (media w Norwegii się nabrały)

2. W tym czasie Siemoniak ściga wolontariuszy, żeby nie filmowali i nie pokazywali dowodów, że to przedstawienie.

Podsumowując:

- Polski rząd walczy z organizacjami zwalczające handel ludźmi ("Obrońcy Granicy"), a broni i wspiera organizacje pomagające w handlu ludźmi ("Grupa Granica")

http://x.com/rafalhubert/status/1942475347447906597?t=wbqZO00lWDzCxsBsw0Odbw&s=19

Trybunał Stanu należy się im jak psu buda! #takaprawda

12

1. Niemcy używają na granicy dronów z termowizją, żeby wyłapywać nielegalnych imigrantów, próbujących przejść na ich stronę.

2. Bąkiewicz kupił takie same dla Ruchu Obrony Granic, żeby walczyć z przemytem azylantów do Polski.

3. Polska Policja zakazała używania dronów przy granicy z Niemcami. Czego nie rozumiecie? 🤡

http://dorzeczy.pl/kraj/749637/zakaz-lotow-dronami-przy-granicy-bakiewicz-oburzony.html

Teraz najważniejsze pytanie - kto wydał taki rozkaz Policji? ...bo Trybunał Stanu należy się jak psu buda. #takaprawda #niemcy #granica

21