W #norwegia #wybory w niedzielę. Pojawiła się jedna, centrowa partia, na którą mogą głosować wszyscy bez wyjątku. Nieważne czy Norweg, imigrant, muzułmanin, chrześcijan, ateista, lewak, prawak, stary czy młody, kobieta czy mężczyzna.

Generasjonspartiet (GP)

Zdjęcie

W skrócie powody:

1. Nie identyfikują się z ani z prawicą, ani z lewicą. Mówią, że będą popierać projekty ustaw niezależnie od tego, która partia przygotowała. Liczy się treść i korzyści dla Norwegii.

2. Zarżnęli program z internetu i wyszedł najlepszy jaki kiedykolwiek widziałem w polityce.

3. Chcą wciągnąć wszystkich chętnych ludzi do polityki poprzez aplikację, w której każdy będzie mógł dostarczać pomysły i się wypowiedzieć. (Sam tam dołączę, jeśli ten pomysł się uda)

4. Chcą wprowadzić referenda w ważnych sprawach

5. Na czele stoi pielęgniarka z psychiatryka. Norwegia jest chora! Zaraziła się od propagandy globalistów, więc potrzebuje właśnie kogoś takiego takiego 🚑

Lewica i prawica idą w sondażach niemal łeb w łeb. To idealny czas, żeby wbić między nie klin w postaci 10% poparcia albo lepiej. Ten klin będzie wentylem bezpieczeństwa, chroniącym przed szkodliwymi pomysłami zarówno lewicy i prawicy.

W sondażach GP ma poparcie poniżej progu, ale na Tiktoku ich liderka jest 3-cim albo 4-tym najpopularniejszym politykiem. Nie znam się na Tiktokach i Snapchatach, ale w Norwegii to jest siła, która już w poprzednich wyborach mocno zamieszała.

Gdyby Generasjonspartiet odniosło sukces i naprawdę wprowadziło to co nazywają "aplikacja demokracja" to byłby eksperyment na skalę światową. Życzę im powodzenia.

Jeżeli ktoś jednak jest zbyt lewicowy, albo zbyt prawicowy, to powinien głosować na FOR, albo ND z małych partii, a z dużych na Frp albo Sp. ...może jeszcze Krf, bo zaczęło się ogarniać, ale nie jestem pewien. Jeżeli ktoś jest skrajnym socjalistą to Rødt jest antyunijne, antyNATOwskie i antyglobalistyczne.

Znów co innego najważniejsze. Norwegowie nie zdają sobie sprawy co tak naprawdę jest stawką w tych wyborach. To nie są wybory pomiędzy prawicą i lewicą. To są wybory pomiędzy Norwegią, a globalizmem. Jeśli chodzi o zdradę Norwegii na rzecz globalistów, to Partia Pracy potrafi głosować ramię w ramię z Høyre. Pokazali to już kilkukrotnie. Dlatego m.in. muszą dziś dopłacać do rachunków za prąd, żeby ukryć jedną z takich zdrad.

Partia Pracy + Høyre + Venstre + MDG+... (SV? Krf?) => Te partie nie mogą mieć większości! W przeciwnym wypadku Norwegia straci kontrolę na swoimi zasobami naturalnymi, energią, funduszem naftowym i polityka zagraniczną, oraz zaleje ich masowa imigracja. Miejsce liderów tych partii jest przed Trybunałem Stanu, a potem w więzieniu, a nie w polityce ...a MDG (Zieloni) powinno zostać sklasyfikowane jako obca agentura wpływu i zakazane #takaprawda

Zdjęcie

PS Jednak i tak nie mam już prawie nadziei, bo w Norwegii nie ma demokracji i nie będę ani trochę zdziwiony, jeśli sfałszują wybory. Wyjaśniłem to dziś rano => http://lurker.land/post/nnpyakxsvj6v

5

Korpo to żydowskie przedszkola dla kobiet mówicie? #heheszki #takaprawda

17

10

Długo nic nie wrzucałem o sodomitach.

#takaprawda

31

#izrael #gaza

http://www.jpost.com/israel-news/politics-and-diplomacy/article-864395

Trzydzieści sześć procent społeczeństwa stwierdziło, że jest zadowolonych z działań Netanjahu, 59% stwierdziło, że jest niezadowolonych, a 5% było niezdecydowanych.

Wśród wyborców koalicji 86% stwierdziło, że jest zadowolonych z Netanjahu. Wśród wyborców opozycji 11% wyraziło zadowolenie, a 70% stwierdziło, że jest niezdecydowanych.


Ten fragment:

Wśród wyborców opozycji 11% wyraziło zadowolenie, a 70% stwierdziło, że jest niezdecydowanych


Tłumaczę te 70% z izraelsko-opozycyjnego na ludzki:

"Też uważamy, że Palestyńczycy powinni zniknąć ze Strefy Gazy, ale nie powiemy tego głośno, bo Bibi narobił za dużo siary" #takaprawda

Jeżeli władza w Izraelu się zmieni, to 1-2 ataki terrorystyczne Hamasu i kolejny rząd będzie kontynuował, to co zaczął Netanyahu. Tzw. "rozwiązanie dwupaństwowe" to fikcja i utopia, która jest wykorzystywana do osiągnięcia innych celów politycznych #pdk

7

Jeśli ktoś myśli, że zna szczyty absurdu polityki, bo wie kto to Lenin, to jedna partia z Norwegii prosi, żeby jej piwo potrzymać.

SV – Sosialistisk Venstreparti http://www.sv.no/

Program można skrócić do jednego zdania - "dajmy wszystko i wszystkim". SV chce maksymalnie rozbudowywać socjal, angażować się w Palestynę, Ukrainę, przejąć finansowanie USAID, walczyć o zieloną zmianę itd. SV chce nawet walczyć o zieloną zmianę na całym świecie, a nie tylko w Norwegii (i za to płacić!)

Ktoś oczywiście zapyta: "ale skąd wziąć na to wszystko pieniążki?". Ktoś inny od razu odpowie: "to Norwegia, więc z ropy i gazu". Otóż nie tym razem 🤡

SV postuluje również, żeby natychmiast zakończyć wszelkie wydobycie, a nawet poszukiwania ropy i gazu. Czego nie rozumiecie?

Za mało absurdu? To panato - SV rośnie! Ma już 9% i jest w sondażach drugą największą partia lewicową i czwartą w ogóle.

Jeszcze za mało absurdu? To trzymajcie się mocno. Ktoś zapyta: "kto na nich głosuje?". Ktoś od razu odpowie: "pewnie środowiska najniżej wykształcone, imigranci, azylanci, najbiedniejsi itd." Rly? To panato 😲

Zdjęcie

Nie ma nadziei dla Norwegii. Sorry, ale #takaprawda Tutaj trzeba zburzyć cały system edukacji, mediów, kultury i tradycji, a potem odbudować od zera. Muszą prędko ustalić skąd się bierze taka indoktrynacja i odklejenie od rzeczywistości. Bez tego Norwegia nie przetrwa. Będzie tylko zagrodą dla azylantów, stacją benzynową i powerbankiem dla Niemiec i Europy kontynentalnej.

#norwegia #polityka

PS To oczywiście nie jest tylko problem Norwegii. W Niemczech Die Linke również rośnie. Dlatego Europa wschodnia musi poważnie myśleć o separacji. Europa zachodnia już tylko blokuje rozwój wschodniej i zaszczepia destrukcyjne ideologie. To wschód jest przyszłością, a zachód jest upadającym imperium i upada podręcznikowo jak wszystkie imperia w historii ...tylko, że nawet znając historię Zachód powtarza te same błędy i konsekwentnie brnie do upadku dokładnie tą samą drogą. Norwegia trochę czasu pociągnie te absurdy, bo będą przejadać kasę z funduszu, ale Niemcy już dziś są skazani na wykorzystywanie reszty Europy do podtrzymywania swojej polityki upadku.

Zdjęcie

6