Czas zacząć nazywać rzeczy po imieniu:

Polska jest w stanie wojny hybrydowej z Niemcami! #takaprawda

Podrzucanie najbardziej problematycznych azylantów, to najgorsze z działań hybrydowych. Europa Zachodnia się o tym przekonała w 2015, a teraz Niemcy wybierają z tamtej fali najgorszych z najgorszych i podrzucają Polsce.

Kto to w ogóle jest ten klaun?

koordynator niemieckiego MSZ ds. współpracy z Polską Knut Abraham


WTF! Po to Niemcy mają w Polsce ambasadora, żeby z nim omawiać najważniejsze problemy! Dlaczego Niemcy wystawiają jakiegoś klauna i trzeba o najważniejszych problemach gadać przez pośredników? Wiadomo dlaczego! Dla nich każdy dzień zwłoki to kolejna setka odpadów społecznych podrzuconych Polsce!

Klaun Abraham grozi Polsce, że zablokują polskim pracownikom dojazd do pracy w fabryce Tesli. Lol, co za debil. W Polsce jest niskie bezrobocie. To Niemcy bardziej potrzebują tych pracowników. Polacy tam jeżdżą, bo nie chcą tam pracować właśnie te odpady, których podrzucają podstępnie do Polski.

http://next.gazeta.pl/next/7,168930,32080366,kontrole-graniczne-szef-fabryki-tesli-zada-specjalnych-przepustek.html

Jeżeli NATYCHMIAST nie zaczną traktować Polski poważnie, to Polska i Europa Wschodnia powinni podjąć działania odwetowe. Turcja ma w Syrii terrorystów i bojowników, z którymi nie ma co zrobić. Orban ma autobusy. Kokodżambo i do przodu. Europa Wschodnia może cwaniakom z Zachodu w kilka lat zrobić z dupy jesień średniowiecza, jak będą podskakiwać.

Poza tym Polska powinna już myśleć o całkowitym zlikwidowaniu Zielonego Ładu, podatków od emisji i przywróceniu importu surowców z Rosji. Wtedy będzie miała najtańszą energię i tanią siłę roboczą. Nie dość, że Elon przeniesie fabrykę Tesli do Polski, to jeszcze przy tanim prądzie Polacy przerzucą się na elektryki. Polska to 40mln potencjalnych klientów. Wystarczy prąd tańszy od benzyny i samo się zrobi. Import niemieckich aut wtedy poleci na pysk i oberwą podwójnie.

Jprdl, czas już Europie Wschodniej pokazać ciotom z Zachodu kto dziś jest Sprite, a kto pragnienie.

#niemcy #polska #europa

PS

Polska NATYCHMIAST powinna zacząć gadać z Rosją, Bialłorusią i Chinami, oraz tłumaczyć innym oszukiwanym państwom Europy co jest grane! Dla Skandynawii również, bo UE i NATO zrobiło z niej największych frajerów (Skandynawią to powinna dziś dowodzić Finlandia #pdk)

Polska powinna też szybko przeprowadzić operację zmiany reżimu na Ukrainie. To zakończy wojnę. Polska ma media, które szybko mogą wyjaśnić Ukraińcom prawdę i Ci staną po odpowiedniej stronie. Rosja i Chiny mogą błyskawicznie odbudować Ukrainę, a Zachód ja tylko wykorzysta i okradnie po wojnie, tak jak od wieków okradali i oszukiwali Afrykę, Bliski Wschód i Azję #takaprawda

14

Wyjaśnijmy to raz na zawsze:

NATO wywołało wojnę z Rosją, a z Ukrainy zrobiło zderzak do wojny proxy

Jeśli ktoś twierdzi, że to ta słynna "ruska propaganda" to niedługo wszystkie media będzie można do tej propagandy zaliczyć.

Tutaj NY Times obszernie wyjaśnia jak NATO otworzyło kilkanaście baz wywiadowczych na Ukrainie, skierowanych przeciw Rosj:

http://www.nytimes.com/2024/02/25/world/europe/cia-ukraine-intelligence-russia-war.html

Jeżeli ktoś nie rozumie co to znaczy, to niech sobie wyobrazi, że Rosja/Chiny otwierają takie bazy w Kanadzie lub Meksyku i przeprowadzają tam Euromajdan. Co zrobiłoby USA w takim przypadku? Jeżeli ktoś ma problemy z wyobraźnią, to niech sobie przypomni jakieś fakty z przeszłości. Np. próbę rozmieszczenia przez ZSRR broni na Kubie ...i reakcję USA.

Na dokładkę przykład z norweskich mediów - już w 2014 opisywały, jak władze Ukrainy odcinały mieszkańcom Krymu wodę pitną:

http://www.nrk.no/urix/ukraina-har-stengt-vannet-til-krim-1.11685583

Masakra w Odessie też została udokumentowana przez wiele mediów. Dziś te wszystkie media udają, że te w/w wydarzenia nie istnieją i okłamują spokeczenstwa, że to Rosja jest winna wojny, bo wkroczyła żeby zakończyć takie patologie.

#wojnanaukrainie #propaganda

Prawda w końcu wypłynie. Zawsze wypływa. Jak o wojnie w Libii czy Iraku. Wtedy Polska i Norwegia zapiszą się na kartach historii jako jedni z najbardziej winnych, bo najwięcej pomagali w tej wojnie. #takaprawda

5

Gdyby nie Zielony Wał, zachodnie korpo przemysłowe by się biły o to, żeby otwierać w Polsce produkcję. #takaprawda #energetyka

– W przypadku jednostek węglowych to koszt do emisji może wynosić nawet 60 – 65 proc., czyli jakbyśmy usunęli ETS, to produkcja prądu z na przykład bloków węglowych jest najtańsza – wyjaśnia.

– Ministerstwo nie zaznaczyło też, że obecnie elektrownie węglowe nie pracują w sposób optymalny, bo ich praca jest zaburzana przez niestabilne OZE. W teorii węgiel jest najtańszy, gdy elektrownie pracują stabilnie. Tymczasem system musi dostosowywać się do zmiennych warunków pogodowych – gdy wieje i świeci, węgiel jest "wygaszany", a gdy OZE nie produkują energii, bloki muszą być "rozpędzane" na nowo, co zwiększa ich koszty eksploatacyjne i ogranicza wydajność pracy, co również powoduje zwiększenie emisji CO2 – wskazał.

7

Łapcie przykład co by było w Polsce gdyby wygrał Trzaskowski i podpisał ustawę o mowie nienawiści.

http://www.nrk.no/ostfold/frp-straffer-lokalpolitiker-etter-ytringer-som-rammet-skeive-1.17441319

Poważny polityk powiedział w przenośni:

„Jeśli ktoś podjedzie pod mój podjazd z tęczową flagą, pobiegnę za nim z siekierą”.


Gdyby w PL tak powiedziała osoba publiczna, to ofc każdy by wiedział, że to metafora i co najwyżej skrajne lewactwo by chwilę pokwiczało, że homofob i tyle. Na drugi dzień by nikt nie pamiętał.

Tymczasem w Norwegii:

Polityk Frp Håvard Jensen z Indre Østfold został zawieszony na dwa lata za uwagi skierowane pod adresem osób homoseksualnych.


Wg mnie duży to błąd. Ludzie już zauważają, że tęczowa propaganda przynosi więcej złego niz dobrego. Frp to taka norweska Konfederacja partia i może przyciągać elektorat sprzeciwem wobec tęczowej propagandy. Inna partia (Krf) niedawno chciała zakazać tęczowych flag w szkołach i urosła przez to w sondażach. W Norwegii, gdzie tej propagandy jest wszędzie pełno do porzygu, geje są opluwani, atakowani nożami, a nawet już do nich strzelano w centrum miasta. W Polsce nie do pomyślenia, bo każdy może sobie pobluzgać w internecie, na ulicy powiedzieć "ty pedale" i emocje mają ujście. Nie trzeba przemocy. Proste. Tak samo w drugą stronę - jak wyzwiesz hetero od chujów, zboczeńców czy co tam chcesz, też nikt nie wnika. Proste

Skrajne lewactwo wykorzystuje to jeszcze bardziej skrajnie:

Organizacja FRI zgłosiła sprawę Jensena, powołując się na artykuły 264 Kodeksu karnego dotyczące poważnych gróźb, 266 dotyczące nieodpowiedzialnego zachowania i 185 dotyczące mowy nienawiści.


Efekt? Policja zajmuje się takimi bzdurami, dodatkowo marnuje zasoby na zabezpieczenie ich imprez i marszów przez cały czerwiec i brak zasobów na poważne przestępstwa. Ja od 3 lat nie mogę się doprosić, żeby otworzyli sprawy karne za kradzieże telefonów, komputera, fałszowanie dokumentów, fałszywe oskarżenia, spędzenie w więzieniu i psychiatryku w sumie 1,5 + 4 + 6 tygodni na podstawie fałszywych oskarżeń, przemoc psychiczna i fizyczna wobec mnie itd. Zero reakcji, a jak pedał czy tęczowy zboczeniec poczuje się urażony metaforą, to ogólnokrajowe media o tym piszą. To już druga fala artykułów w tej samej sprawie.

Inna ciekawostka - sami widzicie jaką kręcą aferę, a jak szefowa policji w Oslo (Beate Gangås) powiedziała, publicznie, że biali heteroseksualni mężczyzni nie powinni mieć prawa głosu i nawoływała do głosowania tylko na LGBT, imigrantów i niepełnosprawnych to... Dostała awans na szefową PST (norweskie ABW). To nie żart!

Jeszcze inne ciekawostki do czego prowadzi tęczowa propaganda, która wiąże się z seksualizacją społeczeństwa:

- ostatnio była fala artykułów w NRK, w których młode kobiety narzekają, że faceci ich duszą podczas seksu. Jeśli uczy się dzieci od najmłodszych lat o seksie a dodatkowo promuje się masowo jebanie i porno, to tak jest 🤷 Dorzucam obrazek z najnowszego,. norweskiego hitu dla dzieci - "Spermageddon". Serio dla dzieci! Na początku limit wieku był minimalny. Dopiero po protestach rodziców podnieśli. 🤦

- w ośrodkach dla nieletnich oraz młodych imigrantów personel wykorzystuje seksualnie dzieci

- lekarze gwałcą pacjentki po narkozą

- pełno skandali z molestowaniem w pracy. Wszędzie - czytałem już o przypadkach w urzędach, wojsku, policji, szpitalach, uniwersytetach... Po prostu ciężko znaleźć miejsce, gdzie nie było.

- pełno już też fałszywych oskarżeń w stylu #meeto

- ostatnio trzech tęczowych zboczeńców (pseudo trans kobiety z fiutami) zgwałciło nieletnią i... idą do więzienia dla kobiet 🤡

- w całym kraju jest kultura jebania. Norweska, weekendowa tradycja w miastach. Masowa, a nie, że mniejszość to robi! Nachlać się alkoholu i jebanie na jedną noc (jebanie, a nie seks! ...bo robią to pijani jak szmaty).

- nawet oficjalnie już w książkach o Norwegii wprost opisują to jako kulturę narodową - najpierw jebanie, a potem związek. Większość dłuższych związków się tak zaczyna w dzisiejszych pokoleniach w Norwegii. Stąd tyle aborcji, rozwodów i samotnych rodziców.

- homoseksualiści już się tak rozzuchwali, że zapomnieli iż są marginesem społeczeństwa. Zachowują się jak większość i podrywają na ślepo. Mój lekarz rodzinny - pedał (nie mylić z gejem!) zamiast mnie leczyć,. podrywał mnie i zapraszał na jakieś imprezki. Jak mu powiedziałem, że nie jestem gejem i kazałem spierdalać, to się mścił. Fałszował mi dokumenty, zablokował dostęp do leków i miałem przez niego potem wiele problemów. Ofc próbowałem zgłaszać policji i nic. Odrzucili. Do dziś go chronią i pomagają mu blokować dostęp do dokumentów. Nie mogę ich zdobyć od 3 lat! Ten pedał się Vuk Palibrk nazywa i pracuje w 'Ås kommunale fastlegekontor.' ...a jak mi uczciwa kierowniczka wydrukowała część dokumentów, to... Jak przyszedłem po resztę po miesiącu, to już tam nie pracowała 🤷 Do dziś mam traumę i od 2 latach nie mam lekarza rodzinnego i nie chce mieć, bo się boję. Dogadałem się z psychiatrą, żeby mi recepty na zwykłe leki wypisywał, a jak mam problemy zdrowotne, to sam muszę je rozwiązywać.

Chcielibyście mieć i wychować dzieci w takim państwie? ...bo ja NIGDY! Wolałbym mieć dzieci nawet w jakimś islamskim kraju, niż w Norwegii. ...i oni wydają mnóstwo pieniędzy na promocję takich patologii na całym świecie! Polska powinna sprawdzić, na co idą tzw. Fundusze Norweskie! ...bo był z nich na przykład sponsorowany nawet Rafał Gaweł...i nawet zdefraudował część, prokuratura to udowodniła, sąd uznał, a Norwegia mu azyl dała, żeby nie poniósł za to kary. Czego nie rozumiecie? 🤡

#norwegia #chlewobsranygownem #lewackifaszyzm

Już przed szkołami tęczowe flagi powywieszali - najważniejszy punkt programu edukacji dzieci w Norwegii. Potem się dziwią, dlaczego biją wszelkie rekordy w odsetku chorych psychicznie i młodych niepełnosprawnych 🤦

PS

Wypełniłem wniosek o zmianę płci. To się przez internet załatwia w Norwegii. Od teraz będę próbował wszystko załatwiać z pozycji transa, bo jako facet hetero i do tego Polak, nic się nie da załatwić przy takim poziomie dyskryminacji systemowej s tym poyebanym państwie. Rafał Gaweł skłamał że jest biseksualny i od razu dostał azyl i mieszkanie w najdroższej dzielnicy Oslo. Tak to wszystko działa 🤷

Chcecie tego samego w Polsce? Jak nie, to musicie wypierdolić wszelkie wpływy Norwegii, ONZ, UE, Sorosa, Gatesa i reszty globalistów #takaprawda

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

16

Wczoraj zacząłem dokładniej przeglądać tę "Strategię rozwoju Polski do 2035", która wyciekła do mediów.

http://lurker.land/post/64neullektyp

Powiem krótko - naprawdę nie ma nadziei dla Polski! To jest pisane pod niepolskie interesy i aż kłuje to w oczy. Niektóre problemy są banalne do rozwiązania (np. mieszkalnictwo), ale celowo wypisują bzdury, żeby chronić obce interesy (np. bankierów czy deweloperów). Poza tym w Polsce wciąż nad przyszłością dumają ci sami ludzie od 89' (nawet Balcerowicz. Z całym szacunkiem do jego przeszłości, ale dziś on nie ma już żadnych wartościowych pomysłów)

Albo rewolucja w Polsce i UE, albo... Ostatni gasi światło #takaprawda

Jeżeli kogoś pociesza sytuacja, kiedy sąsiad ma bardziej przeyebane:) to na to pocieszenie mogą Wam napisać, że Norwegia pomimo wielkiego funduszu i braku długu publicznego skończy gorzej niż Polska bez rewolucji. Wydaje się absurdalne, ale naprawdę tak jest. Zresztą pisałem wiele razy, że oni wolą ten fundusz wydawać na wojny czy propagandę woke na całym świecie niż na własne dzieci czy emerytów. Wszystko z tego samego powodu - obce interesy!

8

Wiecie kto uratował Polskę przed "domknięciem systemu" przez Trzaskowskiego i wprowadzeniem unijnego faszyzmu? Bez wątpienia Ci dwaj panowie. Gdyby nie wycięli raka jakim było USAID, a wraz z tym rakiem pierdyliona propagandowo-wywrotowych NGO'sów zajmujących się wpływami na wybory, to Trzaskowski by wygrał na 100% #takaprawda

...a teraz wszyscy chórem: Dziękuję Pan Trump i Pan Musk! 🥳

7

lurki się łudzą, że jednak ta rekordowa przechadzka lemingów z miast 200k+ poszła głosować w większości na Nawrockiego no nic, ale dla tych co zdają sobie sprawę z atmosfery jaka była nad tą kampania i poglądów jakie są w głowach mamei nie znających się na niczym w polityce i idących na wybory bo tak Rusinowa czy inna rozenkowa w tvnie powiedziała, to chce powiedzieć jakie są moje życzenia dla polityków z pierwszych stron gazet:

-Kaczynski - mam nadzieję że mu nowy lewacki prezydent Warszawy powie gdzie jest jego miejsce i zakaże spacerów pod pomnik smoleński, a schody zostaną zdemontowane w imię "pogodzenia zwaśnionych Polaków", oczywiście po uprzednim performance jakiegoś idioty typu Jaś Kapela który nasra na wieniec Kaczora

-Memcen - jemu życzę żeby koledzy Trzaskowski i Sikorski powiedzieli że jego biznesy, bitcoiny i "kancelaria podatkowa" to pralnia brudnych pieniędzy i, ku jemu zdziwieniu, zabezpieczyli jego konta na wzór Farange celem "śledztwa o nadużyciach". Niech się nauczy, że piwkuje to się w czasie wolnym, bez widoku kamer

-za Pana Brauna trzymam kciuki, żeby złapał azyl w jakimś fajnym, cieplym miejscu z dala od lewactwa, najlepiej w jakimś Teksasie i z tamtad na Rumble kontynuował pracę dziennikarska, patriotyczna i oczekiwał na lepsze czasy. Jeżeli ktoś uważa, że to tchórzostwo to pytam: lepiej działać jako żywy człowiek czy ginąć bohaterska śmiercią?

-Tuski i inne lewackie świnie, które będą miały totalna władzę: życzę im jak największych nacisków z zachodu, żeby docisnęli śrubę tym ludziom, którzy reprezentują klasę robotnicza, rolnictwo, korposzczurow na najnizszych szczeblach i innych oglądaczy tvnu nowymi podatkami, ograniczeniami własności, obniżeniem minimalnej tak żeby zrozumieli że UE=ZSRR. Jedyne czego nie życzę, to żeby biednych chłopaków z mundurem na plecach wysłali na misję pokojowa by wgniatali w ziemię tych, kogo nie lubią elity. Bo akurat po wynikach wyborów przez wojskowych widać jak się tego boja

Generalnie była ogromna szansa na pokojowe rozwiązanie tego burdelu, jaki mamy w Polsce od ponad 20 lat, ale teraz niestety bydło (w tym tacy jak my, tylko trochę bardziej oświeceni) muszą poczuć głęboka komunę, policyjne pały na plecach, trochę czarnych nożowników na ulicach, żeby może przyszłe pokolenia miały jakieś szanse naprawy świata. Bo w uśrednieniu mamy jakieś 40 lat niewoli i nędzy.

#takaprawda #wybory

5

Wyjaśnimy to raz na zawsze:

Tzw. Masakra w Buczy w wykonaniu Rosjan, to kolejne kłamstwo Zachodu! To Ukraińcy zabili własnych cywili, większość trupów to byli Rosjanie, a Ukry znów sieją zakłamaną propagandę!

W propagandowych mediach znajdziecie tony dezinformacji, która ma tak duże dziury w logice, że zauważyłoby to nawet dziecko na poziomie liceum. Ja wyjaśnię to prosto i logicznie.

1. Rosjanie pod koniec lutego 2022 rozpoczęli inwazję na Ukrainę od rusha na Kijów. Wjechali od strony Białorusi i 27 lutego zajęli Buczę. Stamtąd przez Irpień chcieli się poruszać w stronę Kijowa, ale utknęli w Buczy, bo Ukraińcy zniszczyli most na rzece między Buczą, a Irpieniem.

2. Rosjanie utknęli w Buczy na cały miesiąc. Wycofali się dopiero 31. marca. Stracili tam ponad 4000 żołnierzy i kilkaset sztuk czołgów i pojazdów. ...bo byli pod ciągłym ostrzałem artyleryjskim ze strony Ukraińców. Tak właśnie ginęli ukraińscy cywile!

3. Propaganda twierdzi, że to Rosja prowadziła ten ostrzał artyleryjski na Buczę. Przecież to jest tak głupie, jak twierdzenie, że NordStream zniszczyli Rosjanie! (naprawdę latała taka wersja na początku, zaraz po zniszczenie gazociągu:) W Buczy nie było żadnych ukraińskich wojsk. Jak tępym trzeba być, żeby uwierzyć, że Rosja ostrzeliwała własne pozycje, które były schronieniem dla ich wojsk?

4. Na początku propaganda twierdziła też, że Rosjanie rozstrzeliwali ludzi z broni ręcznej. Nigdy nie dopuszczono rosyjskich ani niezależnych śledczych do badania tego miejsca ...ale zachodni i ukraińscy śledczy sami potwierdzili, że większość trupów nie zginęła od kul, tylko od artylerii odłamkowej. Sami sie odsłonili ...ofc wciąż twierdzą, że to Rosja strzelała z tej artylerii 🤡

5. W tamtym czasie śledziłem na Telegramie rosyjskich milblogerów i pamiętam, że latały zdjęcia jak jacyś ludzie majstrują przy ciałach. Były różne teorie spiskowe, że to manekiny, że przywieźli inne ciała itp. Prawda jest taka, że Ukry przebierały poległych rosyjskich żołnierzy w ubrania cywilne! żeby zainscenizować więcej fejkowch ofiar. mieszkańców Buczy zginęło wg różnych źródeł 150-500, a ukraińska i zachodnia propaganda w niektórych źródłach podaje, że znaleziono ponad 1000 trupów. Zablokowali dostęp innych śledczych więc już się nie doliczymy ilu z nich to byli przebrani rosyjscy żołnierze. Nawet ukraińskie źródła pokazują, że znaleziono mnóstwo porzuconych rosyjskich mundurów po tym przebieraniu:

http://nv.ua/ukraine/events/voyna-rossii-protiv-ukrainy-kak-vyglyadit-bucha-seychas-foto-video-50221331.html

A tutaj w linku zdjęcia pokazujące skalę zniszczeń i strat Rosji w środku miasta - co dowodzi, że byli pod ciężkim ostrzałem artyleryjskim i dlatego ginęli też ukraińscy cywile (również ukraińskie źródła żeby nie było, że ruska propaganda)

http://ua.news/ua/ukraine/foto-bucha-peretvorylasya-na-kladovyshhe-znyshhenoyi-tehniky-agresora

6. Warto też wspomnieć o najgłupszej dezinformacji prowadzonej przez zachodnią propagandę. Np. jako dowód "Masakry w Buczy" podsuwają zdjęcia satelitarne od Maxar i mówią: "patrzcie, ciała leżały na ulicach Buczy jeszcze przed wycofaniem się Rosji". No leżały, a co w tym dziwnego, skoro byli pod ciągłym ostrzałem ze strony Ukraińców i nie było warunków na normalne życie. ...albo długo po wycofaniu zeznania ukraińskich "świadków" że Rosjanie "zabijali, gwałcili, i torturowali" Zieeew. Takich świadków to można znaleźć pod każdym monopolowym, tak samo jak Tusk znalazł Murańskiego i Masiaka. Rosjanie mogą też pokazać takich świadków, że Ukraińcy zjadali noworodki. Zieeew

7. Inny warty odnotowania fakt, że nigdy potem nie zdarzyło się w tej wojnie nic podobnego, jak te niesamowite opowieści ukraińskiej propagandy o Buczy. Jakby ktoś rzucił czary na Rosjan. Tylko w Buczy włączył im się tryb berserker i "zabijali, gwałcili i torturowali". Zieeew. To nawet nie jest połowa poziomu głupoty ukraińskiej propagandy. Warto przypomnieć inne debilizmy, które produkowali, a Zachodnie media to powtarzały. Jak cygańskie komando kradnące czołgi, babcia strącająca drony słoikiem, niszczenie czołgów przez traktory itd. Ukry w tej wojnie przebili żenadą swojej propagandy nawet "umiarkowaną opozycję" i Białe Hełmy w Syrii #pdk

"Na każdej wojnie, zawsze pierwsza umiera prawda"

Warto też przypomnieć inne kłamstwa wojenne Zachodu, które już dawno zostały zdemaskowane, żeby naświetlić jak to działa:

- atak gazowy w Ghoucie w Syrii oraz inne przeprowadzone przez "umiarkowaną opozycję" a nie przez wojska Asada. Gdy jeden z ekspertów OPCW napisał prawdę, to usunęli go z komisji badającej sprawę i ukryli jego ustalenia

- setki zachodnich dziennikarzy w Libii, którzy tak naprawdę byli zachodnimi agentami i najemnikami. (Tylu dziennikarzy, a relacji brak i całą wiedzę o Libii trzeba czerpać ze źródeł arabskich i rosyjskich:) Btw. Kadafiego też zastrzelił "dziennikarz":) Zastrzelono go pomimo, że został pojmany i nie stawiał oporu! (żeby nie mógł opowiedzieć prawdy ofc). Wśród grupy, która to zrobiła był były, bliski ochroniarz Sarkozego.

- drugą wojna w Iraku rozpoczęła się od fałszywych oskarżeń o broń masowego rażenia i zwykłych rurek, które niby miały służyć do wzbogacania uranu (nawet materiał i wymiary się nie zgadzały #pdk). W ten sposób okłamywano nawet służby wywiadowcze innych państw. Polska się przyłączyła do tej nielegalnej wojny.

- zachodni przebierańcy w Jugosławii, którzy w mundurach chorwackich rozstrzelali cywili, żeby rozpalić konflikt na tle narodowościowym (wg naocznych świadków porozumiewali się w języku angielskim). Potem powtórzyli to samo, ale jako Serbowie (o Jugosławii znam wiele szokujących historii od Serbów, którzy walczyli w tej wojnie. Jak mnie najdzie to kiedyś podpowiadam)

- fałszywe zeznania fałszywej pielęgniarki Nayirah o atakach chemicznych Saddama na szpital dziecięcy i o dzieciach wyjmowanych z inkubatorów i zabijanych. Cała historia to bzdura. Okazała się córką ambasadora Kuwejtu w USA, a to przedstawienie przygotowała firma Hill & Knowlton. To był właśnie pretekst do rozpoczęcia pierwszej wojny w Iraku

Po tym ich poznacie - zawsze propaganda na dzieci i szpitale dziecięce #pdk Dlatego tak bardzo szkaluję propagandę na temat wojny w Gazie, bo aż kłuje w oczy ten temat dzieci. W Oslo znajduje się jedno ze światowych epicentrów takiej propagandy - siedziby takich korpo spod znaku "Consulting & Strategies" jak E&Y, Hill+Knowlton, Deloitte itd. Nawet mają już jedną norweską firmę do takiej propagandy. To m.in. też te korpo z Oslo są odpowiedzialne za propagandę covid, tęczową propagandę, DEI, woke itp. Temat na inny wpis. Słynny polski przestępca i agent wpływu - Rafał Gaweł - też z tego towarzystwa.

- ....zieeew, możnaby wymieniać do świąt. Dlatego NATO wymaga gruntownej reformy, albo rozwiązania, bo to największa organizacja terrorystyczna w historii świata! #takaprawda

#wojnanaukrainie #propaganda

Colega @tow_wieslaw już podrzucił ciekawe linki zagraniczne => http://lurker.land/post/wihnsmbayipy

Ja starałem się opierać głównie na ukraińskich, żeby pokazać, że nie trzeba nawet śledztwa, a wystarczy elementarna logika, żeby zdemaskować kłamstwa tępych banderowców. Jak zawsze - kłamstwo ma krótkie nogi 🤷 ...dlatego też zawsze stosują te samą taktykę - jeżeli ktoś kwestionuje ich kłamstwa, to rozpoczynają frontalny atak we wszystkich mediach pt. "Jak śmiesz, Ty ruski agencie!"" Tak ostatnio zrobili w Norwegii, bo najlepszy specjalista od geopolityki w całym kraju powiedział prawdę o Buczy. Sqrviele zaatakowali go personalnie, nawołują do cenzury, wyzywają agentów Putina... cancel culture lvl.max. Dlatego się wkurzyłem i sam zacząłem czytać o Buczy, bo nauczyłem się już, że jak profesor Glenn Diesen coś mówi o Rosji to znaczy, że to prawda! Polecam jego kanał na YouTube - znajdziecie tam mega ciekawe wywiady z mega ciekawymi ludźmi, którzy mają bardzo unikalną wiedzę, na temat prawdy, która jest przez media ukrywana.

Niestety ale Oslo to światowe centrum globalistycznych kłamstw i propagandy, dlatego w Norwegii nie ma wolności słowa, w mediach najbardziej nachalna i jednostronna propaganda, a Norwegowie to najmocniej okłamywany i zindoktrynowany naród świata i dlatego tak mocno ciągną druta Sorosowi, Gatesowi czy Partii Demokratycznej w USA. Dlatego również pieniądze z ich fundusze naftowego służą w pierwszej kolejności do finansowania takich globalistycznych projektów jak Projekt: Ukraina, tęczowa propaganda, antyTrumpowa i antyMuskowa propaganda czy agentury wpływu jak Rafał Gaweł 🤷

PS

Jakby co to potem mogę jeszcze edytować i dodawać inne linki, bo mi się znów wkręcił ten temat. Pierwszy raz zagłębiam temat Buczy i co rusz trafiam na coś ciekawego.

(ta na zdjęciu w prawym dolnym rogu, to właśnie Nayirah - fałszywy świadek, który był pretekstem to pierwszej wojny w Iraku)

9