Po kampanii Trzaskowskiego myślałem, że widziałem już dno zakłamania platfusów. Nie minął nawet jeden dzień, a ci antypolscy kłamcy znów pukają od spodu.

W linku dowód, że cała partia KO głosowała przeciwko budowie umocnień na granicy z Białorusią, żeby umożliwić nielegalnym imigrantom wtargnięcie do Polski:

http://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&nrkadencji=9&nrposiedzenia=39&nrglosowania=40

Obecny rząd oraz Trzaskowski to najwięksi zdrajcy, kłamcy i najgorsze co spotkało Polskę od 1989 roku #takaprawda

8

#wojnanaukrainie

Rozmowy pokojowe w Stambule w skrócie:

Rosja: "wycofajcie się z 4 obwodów, które już prawie zajęliśmy"

Ukraina: "nie zgadzamy się"

Rosja: "ok, następnym razem będzie 5 obwodów"

Koniec. Dosłownie tak powiedzieli!

Powiało grozą? To dobrze czujecie. Niestety te tępe, przećpane, zakute pały z europejskiej części NATO (czyli tej cyrkowej, a nie militarnej) dalej nie rozumieją sytuacji w której się znaleźli.

1. Rosja poczuła siłę i krew. Na froncie nowe adaptacje do pola walki i zaczęli się posuwać jeszcze szybciej. (polecam nowy odcinek GT-BT)

2. Na Ukrainie już nawet siłą nie dają rady wcielać do wojska, bo Ukraińcy zaczęli na ulicach spuszczać wpierdol funkcjonariuszom ukraińskiego WKU (pełno filmów w necie). Także niedługo zacznie się wysyłanie europejskich obywateli na tę wojnę (Zdradek Sikorski sprzeda Was kokainowemu klaunowi bez mrugnięcia okiem. Szczególnie jeśli Trzaskowski wygra i zostanie zwierzchnikiem sił zbrojnych)

3. W Rosji nie trzeba nikogo zmuszać i rekrutują tylko ochotników (takie dobre zachęty finansowe mają). Dodatkowo przy tak dobrym finansowaniu mają pod ręką żołnierzy z Korei i najemników z Afryki jeśli zajdzie potrzeba.

4. Największa fabryka broni na świecie (Korea Północna) rozpoczęła olbrzymie dostawy do Rosji. Jakby tego było mało, to w Rosji fabryki tanich dronów pracują już pełną parą. Rosja sama produkuje więcej amunicji artyleryjskiej niż całe NATO z USA razem wzięte. ...a Korea i Chiny więcej niż Rosja.

5. USA grozi sankcjami. Tylko grozi. Tam już dobrze wiedzą, że jeśli będą pomagać banderowskiemu reżimowi, to Rosja i Chiny wraz z sojusznikami BRICS zniszczą im walutę. Zresztą Chiny coraz mocniej pokazują USA, że mogą ich wziąć na celownik (patrz jeden z obrazków). Poza tym przecież wyraźnie widać, że żadne sankcje na Rosję nie działają i bardziej szkodzą narzucającym niż Rosji.

6. Tylko Europa dalej dąży do samozniszczenia. Nawet nie wiem czy to jeszcze tragiczne, czy już komiczne. Oni samoloty kupują na wojnę z Rosją 🤡 Stawiam dolary na orzechy, że w przypadku jakiejś operacji lotniczej wobec Rosji stracą więcej samolotów w ciągu jednego dnia, niż we wszystkich wojnach NATO razem wziętych od czasu IIww. Ci debile myślą, że wojna z Rosją to jak bombardowania nomadów w Afryce 🤦

7. Warto dodać, że wszelkie europejskie agencje wywiadowcze to już agencje cyrkowe. Np. norweski kontrwywiad (PST) to tęczowe kółko niedzielne. Dosłownie - patrz jeden z obrazków i przepuść przez translator. Wywiad wojskowy wcale nie jest lepszy. Niedługo Wam opiszę jak chciał zwerbować Norwega na szpiega. Bez powodzenia, ale jak ten pojechał do Rosji to Rosjanie od razu go aresztowali. Wiedzą nawet o nieudanych próbach werbunku (zresztą nie tylko w Norwegii. NATO jest całkowicie spenetrowane przez Rosję od ponad 20 lat #pdk) Zresztą ABW pod ręką Siemoniaka taki sam cyrk i żenada. Tyle że w kolorze uśmiechniętym, a nie tęczowym. #takaprawda

Podsumowując - albo zaakceptujemy rozbrojenie Ukrainy i zmienimy tam władze na pokojowo nastawione do Rosji oraz oddamy regiony które już prawie podbili, albo samymi działaniami hybrydowymi zrobią nam z dupy jesień średniowiecza. (a to będzie miało gorsze skutki niż wojna kinetyczna, bo miliony uchodźców z terrorystami wśród nich zniszczą nasze państw od środka). ...a Zielony Wał i religia klimatyzmu wykończy nas gospodarczo. Zresztą pierwsza dla przykładu oberwie Norwegia, bo najbardziej kozaczy, jest największym podżegaczem wojennym, w obydwu wojnach stanęła po niewłaściwej stronie (Ukraina i Gaza), straszy głowy dwóch mocarstw (Putina i Netanyahu) procesem przed MTK i ma najbardziej cyrkowe agencje wywiadowcze ...więc oberwie z dwóch stron i będzie przykładem dla reszty Europejskich państw. Przypominam, że pływający VBIED do niszczenia platform na morzu to koszt jedynie materiałów wybuchowych - złomowanie statków jest tak drogie, że każdy odda za darmo stare kapcie.

Jeżeli Polska się nie opamięta i nie aresztuje lub nie wywali z kraju największego podżegacza wojennego, gotowego poświęcić Polaków (Zdradka Applebaum) to będzie następną ofiarą tej wojny. Jeżeli USA przestanie wspierać banderowski reżim na Ukrainie i dogada się z Rosją i Chinami, to będzie bezpiecznym państwem do emigracji. Jeśli nie, to lepiej już się zacząć uczyć rosyjskiego i tam emigrować. Europa tej wojny nie przetrwa na 100% jeśli pozostanie pod rządami obecnych debili.

Mówiąc w skrócie - jeżeli wojna NATO vs Ukraina ma trwać, to państwa Europy które pierwsze staną po stronie Rosji, wygrają swoją przyszłość (Węgry i Słowacja już to wiedzą. Serbia się mota). USA też chyba zaczyna rozumieć, że współpraca z Rosją to wielka szansa. Rosja właśnie prześcignęła Japonię i jest już 4-tą największą gospodarką świata pod względem PKB-PPP. Dodatkowo Rosja ma najwięcej surowców wszelakich ze wszystkich państw na świecie i jeżeli chcesz kupić ich dużo, to dostarczy Ci je pod drzwi, bo jest również liderem świata w budowaniu rurociągów międzykontynentalnych (również podwodnych)

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

6

Zdjęcie

PAMIĘTAJCIE ludzie: Biali Południowi Afrykanie nie należą do Południowej Afryki nawet po 400 latach.

Biali Amerykanie są najeźdźcami w Ameryce nawet po 500 latach.

Ale imigrant z trzeciego świata, który przybył tu wczoraj, jest tak samo Amerykaninem jak każdy inny,

a jeśli nazwiesz go najeźdźcą, to jesteś rasistą.

#takaprawda #multikulti

12

#polska

Od lat antypolskie media typu Wyborcza, Onet, TVN czy inne kakaowe.oko.press sieją propagandę o mitycznym rasizmie i antysemityzmie w Polsce. Mieszkałem już w 9-ciu państwach i ze 100% pewnością stwierdzam fakt:

WSZĘDZIE gdzie mieszkałem rasizm i antysemityzm przebija Polskę o kilka poziomów! Polska jest (wciąż) najbardziej tolerancyjnym państwem jakie znam. Również wolność słowa czy pluralizm w mediach jest w PL wciąż na najwyższym poziomie. (Choć jeśli Trzaskowski wygra, to może się to szybko zmienić)

A poniżej jako bonus macie potwierdzenie od wysoko postawionego Żyda (ambasador USA), że ten mityczny antysemityzm w PL, to zakłamana propaganda, mająca na celu tylko dyskredytowanie Polski zagranicą. #takaprawda

Dlatego czas już skoczyć z tą abstrakcją, wywalić z PL wszystkie zagraniczne NGO'sy i co najwyżej Polska powinna otwierać własne NGO'sy w Europie zachodniej, które będą uczyć tamte społeczeństwa tolerancji i moralności.

PS

Czy ktoś w końcu sprawdził na co wydawane są w PL tzw. Fundusze Norweskie? Prawilnie przypominam, że z definicji to jest zapłata za wolny dostęp do polskiego rynku, przy utrzymaniu swojego zamkniętego i powinny być przeznaczane na niwelowanie różnic ekonomicznych. W praktyce są przeznaczane na finansowanie przestępców typu Rafał Gaweł, propagandy politycznej i promocję demoralizacji i zboczeń, które w Norwegii osiągają już czwartą gęstość. Przykład w linku:

http://lurker.land/post/wt7dwqwnmq7q

Ostatnio norweski książę koronny odwiedził Polskę i była dyskusja o tych funduszach. Jeżeli nic się nie zmieniło to moja rada:

Zrezygnować z nich i zamknąć rynek polski dla norweskich produktów! Narzucić cła i elo.

6

Czas już zacząć mówić głośno, że rządzą nami ludzie dużo bardziej głupi, niż Ci którzy są pod rządami tych debili. Najinteligentniejsi i najmądrzejsi ludzie są poza polityką, bo są zbyt uczciwi i mają zbyt wiele wstydu, żeby latami babrać się w gównie aby dojść do władzy. #takaprawda

Jako bonus ambasador Norwegii w USA 😉

http://youtu.be/_hBKJV7Q8SQ?si=-wVQL-3kVEsuYMJs

5

#takaprawda #uchodzcy #bekazlewactwa

Pamiętajcie, imigranci są potrzebni i mile widziani jedynie wtedy kiedy są na tyle obcy kulturowo żeby wprowadzać dalszą polaryzację i budować podwaliny pod państwo totalitarne

22

Dobra bo się fqrviuem. Wyjaśnijmy to raz na zawsze:

Nie będzie żadnej wojny kinetycznej z Rosją. Wojna już trwa. Hybrydowa. Jeśli będziemy to eskalować, to Europa przegra tę wojnę bez jedynego wystrzału. Będą nam podrzucać radykalnych bojowników. Niszczyć infrastrukturę na morzu itd. Z ostatnich ciekawostek:

- Chiny skonstruowały statek do przecinania podmorskich kabli

- Chiny od lat produkują drony podwodne

- Rosja już testowała reakcję Norwegów pod kątem użycia pływających VBIED'ów do niszczenia platform wiertniczych

- Litwa ostatnio została zaatakowana przez kolejną grupę nachodźców z Białorusi (tym razem z Afganistanu i Pakistanu)

- itd. itp. W sumie to sam mam kilka nowych pomysłów na skuteczne działania hybrydowe, które pomogą wykończyć Europę błyskawicznie 😈 Chyba czas pomyśleć o azylu politycznym w Rosji:) (tym bardziej, że potrafię udowodnić prześladowania w Norwegii i niebezpieczeństwo w Polsce ze względu na brak wolności słowa i poglądów:)

- jeśli sprowokujemy wojnę kinetyczną, to Rosja sama produkuje rocznie więcej pocisków artyleryjskich niz USA i cała Europa razem ...a Korea Północna więcej niż Rosja

W tym wszystkim chodzi tylko o zastraszanie społeczeństwa, żeby sprzedać nam pod korek uzbrojenia (które jest bezużyteczne w wojnie hybrydowej) i napędzenie zysków korpo zbrojeniowym (podobnie jak korpo farmaceutycznym za pomocą pandemii wirusa przeziębienia)

Te wszystkie "ruskie sabotaże" to false flag. Czas aresztować Sikorskiego, Bodnara i Siemoniaka, przycisnąć i niech zaczną śpiewać. Wtedy dowiecie się wszystkiego #takaprawda #globalizm

Rumunia już się obudziła. Węgry i Słowacja znają prawdę od dawna. Włochy również. USA próbuje obudzić więcej państw. We Francji i Niemczech ludzie też już rozumieją. Dlatego RN i AfD to największe partie, a europejscy faszyści je prześladują.

PS

Zdradek Sikorski to w ogóle Polak? On większość życia spędził w Polsce czy poza Polską? Ma obce obywatelstwo. Służył w obcym wywiadzie. Amerykanie mają na niego kwity i powinni mu skrócić smycz, albo rzucić trochę ciekawostek do mediów.

Jak ktoś taki mógł zostać polskim MSZ? Przecież to mocny dowód, że Polska nie jest niepodległym państwem. Jego usilne wpychanie Polski w wojnę z Rosją dowodzi tego bez wątpliwości.

9

Oto dlaczego Donald Tusk jechał do Kijowa w innym wagonie. Z ćpunami nie jeździ 🤷

http://x.com/BungeeWedgie/status/1921533949773320294?t=jv5lJTIzeZ8yUIrDeuStVA&s=19

Żeby nie było, że jestem ortodoksem. Wszystko jest dla ludzi. Jednak na melaznż jest odpowiedni czas i miejsce. Jeśli na oficjalnym spotkaniu towarzystwo zaczyna od kreski, to nie jest to żaden melanż tylko zwykła narkomania i degeneracja. #takaprawda

Ja to się dziwię, że tak długo udaje się im ukrywać jak naprawę działa UE, ONZ i inne organizacje międzynarodowe. Media w tym pomagają. Dlatego tak nienawidzą X.

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział skąd się biorą takie klauny jak Macron, Starmer, Merz, Stoltenberg, Sikorski... Schemat zawsze ten sam. Podsuwają koks, (zbyt)młode dziewczyny i potem już musisz grać w ich cyrku 🤷

Jakby ktoś również nie wiedział, dlaczego polscy politycy od początku tak posłusznie wykonują ukraińskie rozkazy. Na tym samym polegała tzw. "afera podkarpacka".

7

W Norwegii też zbliżają się wybory i też chyba są to najważniejsze wybory ostatniego pół wieku.

Ta Pani (Sylvi Listhaug) i jej partia (Frp) jest ostatnią nadzieją Norwegii. Jeżeli nie zostanie premierem to... Ostatni gasi światło.

#norwegiabezcenzury

Ostatnio jeszcze (Sp) daje radę, bo się nawrócili, ale mają bardzo niskie poparcie odkąd opuścili koalicję. Arbeiderpartiet (Ap) i Høyre (H) (norweski POPiS) Król powinien wtrącić do lochu. #takaprawda

Zdjęcie

Zdjęcie

11

#zdrowie

W USA Sekretarz Zdrowia (Mr.RFK Jr.) zakomunikował, że od teraz wszystkie nowe szczepionki będą musiały przechodzić badania skuteczności w porównaniu do placebo. WTF? To wcześniej nie przechodziły??? (naprawdę jestem w szoku:)

Mało tego - zaczęła się nagonka medialna pt. "no wiecie co? Kto to słyszał?" Nagonka oczywiście z wiadomego powodu - gdyby taki wymóg wprowadzono 10 lat wcześniej, to najprawdopodobniej nie zaszczepilibyśmy całego świata przeciw zmutowanemu wirusowi przeziębienia, a BigPharma nie zrobiłaby złotego strzału biznesowego. 🤷

Najlepszy Sekretarz Zdrowia USA od dekad. Z prostego powodu - jest spoza układu. BigPharma go nienawidzi, bo mówi też prostą prawdę o zdrowiu - to nie leki są najważniejsze, ale profilaktyka i zdrowy tryb życia. Widzę to na co dzień w Norwegii czy Szwecji. Państwa o najmniejszej ilości dni słonecznych w roku, starzejące się społeczeństwa, braki kadrowe w służbie zdrowia... a jednak Skandynawowie żyją grubo ponad 80 lat i to w dobrym zdrowiu. Nawet Król i Królowa mają po 88 lat i nadal pracują.

Oto niektóre z banalnych przyczyn takiego stanu rzeczy:

- dzieci od najmłodszych lat spędzają mnóstwo czasu na świeżym powietrzu (w przedszkolach, niezależnie od pogody wygania się je na zewnątrz)

- w szkołach wszyscy uprawiają jakieś sporty. Tutaj nawet jakieś wiochy po 10 tys. mieszkańców mają kluby piłkarskie. W 5,5-milionowym państwie jest chyba tyle samo lig piłkarskich co w 40-milionowej Polsce.

- siłownie na każdym kroku, zdrowa dieta i tylko margines pali papierosy. Norwegia ma jeden z najmniejszych odsetków osób otyłych i z nadwagą

W USA Sekretarz Zdrowia to wie, bo sam cieszy się dobrym zdrowiem i świetną kondycją w wieku 71 lat. Jednak będzie atakowany przez BigPharma oraz korporacje od masowej produkcji żywności z wiadomego powodu 🤷

Będę to powtarzał w kółko, aż Europa zrozumie (Rumunia np. już zrozumiała:) - Prezydent USA stworzył najlepszą administrację od wielu dekad, bo zebrał ludzi spoza układu! (tak samo są atakowani Sekretarz Obrony czy DNI). Nie boją się mówić prawdy i nie boją się nowych rozwiązań, bo są niezależni od największych korporacji, starych lobbystów, globalistycznych sekt i szkodliwych ideologii #takaprawda

PS

Teraz czekam jeszcze aż nagłośnią jak BigPharma fałszuje badania dotyczące leków i jakim przekrętem było STAR*D żeby promować SSRI #pdk

10