Ten filmik pomoże zrozumieć Rosję w #wojnanaukrainie

Mariupol był najmocniej zniszczony. Jak wygląda dziś i jak Rosja szybko zainwestowała, żeby przywrócić tam normalne życie.

http://youtu.be/ax64CfHsrhc?si=WgDV7WTgJhDp9yC8

To jest Rosyjski plan na Ukrainę. Oni po prostu sprawią, że ludność będzie wolała Rosję. Mają do zaoferowania tanią energię, odbudowę, pracę i nawet duże chińskie inwestycje. Ukraina ma do zaoferowania wojnę, coraz agresywniejszy pobór do wojska, bezrobocie, dyktaturę i coraz większe braki energetyczne. Europa ma Ukrainie do zaoferowania pożyczki nie do spłacenia, budowę fabryk amunicji i wojnę, której nie da się wygrać.

Jeżeli wojna szybko się nie zakończy, to wschodnia i południowa Ukraina zostanie rozebrana, a zachodnia zostanie dla Polski na utrzymanie. Pobudka. #wojnanaukrainie

Ukraińcy mieszkający na Ukrainie będą w przyszłości nienawidzić NATO tak samo jak Serbowie, Libijczycy, Persowie czy Afgańczycy #takaprawda

5

Instagram jest dla analfabetów, bo tam nie trzeba pisać #takaprawda

10

W maju do Norwegii przyjedzie największy bomber-man w historii prezydentów USA - Barack Obama. Będzie przemawiał do tłumu. ...za kasę - bilety od 1200 do ponad 5000 koron. Kasa z USAID odcięta, a trzeba za coś żyć

Obama podziękuje za Pokojową Nagrodę Nobla i pochwali się swoimi osiągnięciami:) Przypomnijmy największe z nich:

- na początku prezydentury dostaje pokojowego Nobla (2009) i od razu zaczyna ciężko pracować, żeby udowodnić, że zasłużył:)

- w następnym roku wybucha Arabska Wiosna - seria finansowanych i organizowanych przez Zachód zamachów stanu w wielu krajach. Największa destabilizacja północnej Afryki i Bliskiego Wschodu w historii

- wojna w Libii i zamordowanie Kadafiego

- wojna w Syrii

- Jemen to największa katastrofa humanitarna świata od IIww; wciąż ukrywana przez główne media

- za jego kadencji liczba zrzucanych rocznie bomb przez USA wzrosła do rekordowych w historii rozmiarów = 20-30tys rocznie. Przed jego kadencja było średnio 3-5tys i chyba nigdy nie przekraczało 10 tys

- odrzucił nawet Traktat Ottawski - konwencję o zakazie min przeciwpiechotnych. To jest główna przyczyna kalectwa dzieci w rejonach konfliktów zbrojonych - te wszystkie słynne zdjęcia dzieci bez nóg, to właśnie z powodu min, na które trafiają podczas zabaw.

Z ciekawostek, to Biden na koniec kadencji wysłał neonazistom na Ukrainie wielki pakiet min claymora (prawdopodobnie, żeby zaminowali tereny pod Kurskiem przed wycofaniem)

Zdjęcie

Ten degenerat zamiast Nobla powinien dostać celę więzienną w Libii lub Jemenie. #takaprawda #wojna

PS

Oczywiście niewiele miał do gadania przy wszystkim co wymieniłem, ale świadomie wszystko podpisywał i świadomie wybrał rolę marionetki dla sławy i pieniędzy. Dodatkowo nadal silnie wspiera te same środowiska degeneratów i nie mówi prawdy ...tylko żonie powiedział - dlatego nie chciała startować w wyborach pomimo, że ją namawiali #pdk

14

Gorąco polecam ostatni odcinek #szewko W końcu ktoś to mówi wprost: Polska potrzebuje PRZYJAZNYCH stosunków z najbliższymi sąsiadami - to jest właśnie najlepsza gwarancja bezpieczeństwa, a nie zbrojenie się na potęgę. Jeżeli wszyscy odnoszą korzyści z handlu i przyjaźni, to nie ma miejsca na wojny.

http://youtu.be/bFg2PZL3Hy8?si=VI1cUdUABThdq8-_

To odnośnie ostatnich komunikatów płynących od Łukaszenki. Przypominam, że jeszcze niecałe 10 lat temu nie było żadnych "inżynierów i lekarzy" na granicy z Białorusią, Rosja była drugim największym partnerem handlowym Polski, a na granicy z Okręgiem Kaliningradzkim obowiązywał ruch bezwizowy dla okolicznych mieszkańców. Nikt nawet nie myślał o wojnie. Takie państwa jak Finlandia, Estonia, Łotwa i Litwa zostały oszukane jeszcze mocniej.

Po prostu pewnego dnia przyszły aroganckie cwele z UE, NATO czy innych (anty)amerykańskich Demokratów i wmówiły nam, że od dziś Rosja jest zła i nie możemy z nią handlować. Ci sami, którzy wmówili to Ukraińcom, organizowali tam zamachy stanu, doprowadzili ich państwo do ruiny i spowodowali wojnę, która pochłonęła mnóstwo ofiar.

Nawet w Norwegii czuć skutki polityki tych degeneratów. Jeszcze niedawno Norwegia wspólnie planowała z Rosją i Chinami wielkie inwestycje na północy. Dziś blokują nawet wymianę wiedzy między uniwersytetami ...kiedy takie małe państwo jak Norwegia jest uzależnione od importu wiedzy i technologii. W zamian dostali od globalistów wojnę, kable zagraniczne i wiatraki, które rujnują gospodarkę.

#takaprawda #geopolityka #europa

9

Słyszycie te trzaski? To pękające z bólu dupska lewactwa i ukrów

Chad Trump pięknie wyjaśnia banderowski przekręt.

#bekazukrow #wojna #banderowcy #trump #donaldtrump #takaprawda

28

Czytam sobie o AML i o propozycjach dalszego obniżania limitów gotówkowych czy transakcji wymagających raportowania. Wszystko tłumaczą jako "przeciwdziałanie praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu"

Tymczasem największa pralnia pieniędzy i sponsor terroryzmu w jednym to było USAID i ONZ #takaprawda #terroryzm #przestepczosc

Btw. Obniżyli ten limit transakcji gotówkowych do 1000 euro jak zapowiadali? Czy się wycofali?

6

Wśród platformersów stabilnie. Od 20 lat mają do zaoferowania wyborcom to samo. Tylko kłamstwa, oraz tworzenie chochołów i straszenie nimi. Nic więcej. Najpierw straszyli PiSem. Potem ten straszny PiS doszedł do władzy na 2 kadencje i wykręcił najlepsze wyniki gospodarcze w historii III RP ...i wykręciłby jeszcze lepsze gdyby też nie dał się nabrać UE i administracji Obamy/Bidena na straszenie Rosją.

Dziś straszą Rosją, bo Rosja identycznie jak PiS ma Polsce (i wszystkim państwom Europy wschodniej od Finlandii po Bałkany) więcej do zaoferowania niż Unia Europejska i partie Tuska #takaprawda (np. tanie surowce, tanią energię, tanią technologię do potrzebnej Polsce energetyki jądrowej, korzystną wymianę handlową ...nawet najbliższych kulturowo pracowników, którzy jeszcze nie tak dawno dojeżdżali do pracy w Polsce z Okręgu Kaliningradzkiego)

Co ma do zaoferowania Polsce UE już ktoś mu trafnie odpowiedział w skrócie. Nie w skrócie możnaby wymieniać do świąt.

#tusk #rosja #uniaeuropejska

17

#heheszki #humorobrazkowy #frieren #pdk #koegzystencja #takaprawda

Im bardziej pożądasz koegzystencji. Tym więcej ludzi ginie z twojej reki.


~ Frieren do demona

Zdjęcie

W uniwersum anime i mangi Frieren demony są ostatecznym złem. [kropka] Przybrały wygląd podobny do ludzi tylko i wyłącznie w celu polowania na nich. Nauczyły się posługiwać mową tylko dla tego, że to pozwala im zwodzić naiwnych. Nie znają pojęć takich jak "ojciec", "matka", "rodzina" ect. mimo, że potrafią ich użyć w rozmowie by osiągnąć swoje cele. Są fundamentalnie odmienne od reszty istot rozumnych.

Niestety nie wszyscy ludzie o tym wiedzą, a gdy się dowiadują już jest za późno. Po przygarnięciu demonicznego dziecka w czystym akcie współczucia, to morduje całą rodzinę. Całe wioski są oczyszczane z żywych istot. Całe miasta padają ofiarą demonicznych machinacji. W wszystko w powtarzającym się procederze, niedocenienia demonicznych istot, próbie "dojścia do porozumienia", zawahania się, a nawet zwykłego zignorowania zagrożenia.

--------------------------------------------------------------------

Ostatnie studium nad moralnością względem podziału "konserwatyści" vs. "liberałowie" utworzyło mapę ciepła na badanych przypadkach. Im bliżej centrum wykresu kołowego tym znaczenie dla badanych miały kolejno pojęcia takie jak: rodzina, dalsza rodzina, koledzy, znajomi, dalsi znajomi ... na obrzeżach wykresu były: ssaki, ogólne życie w tym pozaziemskie, wszystkie stworzenia żywe i obiekty martwe (np. kamienie) w wszechświecie.

Dla konserwatystów najbardziej ważne były związki w centrum (rodzina, koledzy, znajomi). Dla liberałów najważniejsze były odległe i bliżej nie sprecyzowane rośliny, zwierzęta i obiekty martwe.

Aby to doszło do świadomości. Dla liberalów priorytetem nie jest nawet najbliższa rodzina a istoty i obiekty z którymi nawet nie mają wspólnych genów. Liberałowie pod względem priorytetów są obcy nawet innym ludziom.

Jest to fundamentalna przepaść w rozumowaniu miedzy dwoma obozami, jaką dopiero zaczynamy odkrywać.

Oni nie są tacy jak my, oni nie mają takich wartości jak my, oni nas zwyczajnie nienawidzą.


Im szybciej to zrozumiesz, tym łatwiej unikniesz kłopotów. Nigdy nie miej litości dla "liberałów", to z zasady gatunek obcy udający ludzi.

Koegzystencja jest niemożliwa.

9

Klaun już zmienił zdanie i torpeduje rozmowy pokojowe. Dlatego nie powinni go zapraszać, tak samo jak Europy. Jak można negocjować pokój z kimś, kto chce wojny?

Poza tym Rosjanie powinni najpierw wyjaśnić USA, coś co przed nimi ukrywają. Widziałem jakiś czas temu krótki wywiad rodyjskiego dziennikarza z Putinem. Putin dobrze wyjaśnił - Zełeński nie jest legalnym prezydentem i nie można z nim nic ustalać, bo ci co przyjdą po nim, mogą powiedzieć, że umowa nieważna, skoro podpisana z klaunem, a nie z głową państwa. #takaprawda

Najpierw wybory na Ukrainie, klaun pod sąd i do więzienia! ...i z zaskoczenia go trzeba aresztować, bo będzie próbował spierdolić do Londynu #pdk

#wojnanaukrainie

7