#takaprawda #komuna #dowcip

Ilu komunistów zginęło podczas II wojny światowej?

Niewystarczająco.

18

Ok, wrzucam od nowa. Sorry, 2 razy usuwałem, bo nie wierzyłem i sprawdzałem wiele źródeł czy to aby nie primaaprilis. Bodnar mnie dziś upewnił tym co odwalił.

Nareszcie! Brawo Prezes Trybunału Konstytucyjnego!

1. W końcu ktoś nazwał to po imieniu - w Polsce macie pełzający ZAMACH STANU! Patologie, które odwala obecny rząd są niespotykane od 89' i wymagają specjalnych kroków.

2. Teraz powinni wybadać czy Prezydent może użyć armii do aresztowania Tuska, Bodnara i spółki. Przydałoby się ich aresztować i zabezpieczyć śledztwo przed matactwami i wpływem na świadków. Jeżeli dobrze rozumiem, to jest sprawa dla Trybunału Stanu, a nie zwykłych sądów.

3. Kolejna sprawa, to PSL i stara gwardia SLD powinni się ogarnąć i przejść na jasną stronę mocy, żeby razem z PiS i Konfederacją stworzyć większość w Sejmie, powołać nowy rząd i popchnąć sprawy do przodu.

4. Mam nadzieję, że w USA też już dogadali wsparcie.

5. Węgry również powinny dołączyć i następnie razem ratować Słowację, Rumunię i inne państwa terroryzowane przez sosrosową agenturę i media. W ten sposób można w Europie Wschodniej stworzyć blok, który naprawi UE i Europę. ...i Ukrainę! Tam już jest Polska TV. Czas odwrócić propagandę, uświadomić Ukrów, obalić nielegalnego(!) prezydenta i zwrócić Ukraińcom kraj, a nie tworzyć kolejne państwo upadłe.

Tak wiem, zesrałem się. Już wstaję:)

...ale i tak polecam całe wystąpienie Prezesa TK, bo naprawdę mocne i prawdziwe.

http://youtu.be/LjjiCCdJHMo?si=eTlN6p1bQp7YvPAP

Mam nadzieję, że media nie zawiodą i będą grillować temat. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z prawem, to powinno się to rozlać na inne kraje Europy i w końcu uda się obalić ten rakowy reżim, który ją niszczy.

#takaprawda

#polska #europa

17

Jeżeli Trzaskowski zostanie prezydentem, to będzie koniec Polski jaką znacie. Będziecie mieli burdel większy niż w Europie Zachodniej i Kalifornii razem wziętej. Trzaskowski to już jest poziom Bidena - czyli marionetka, która podpisze wszystko co mu podsuną. ...jak Tusk tę słynną umowę z Ukrainą. #takaprawda

15

Wchodzę na wyższy poziom ruskiego onucyzmu. 🇷🇺 Najpierw zacząłem obserwować Miedwiediewa, a dziś już zalajkowałem jego post 😎

Jeżeli w Europie nadal będą grali taki cyrk jak dotychczas, to wejdę na kolejny poziom i będę czytał politykę z butelką Smirnoffa, bo na trzeźwo już coraz ciężej:)

#wojnanaukrainie #takaprawda

5

Ktoś mnie niedawno pytał o artykuły pokazujące prawdę o tym jak Zachód sprowokował Rosję do wojny. Akurat sprzątam stare, otwarte karty w przeglądarce. Myślę że te 2 artykuły powinny wystarczyć, żeby każdy trzeźwo myślący człowiek, który ma minimum pół mózgu przestał powtarzać debilną propagandę pt. "ale to Rosja zaatakowała"

#wojnanaukrainie #takaprawda

http://responsiblestatecraft.org/cia-ukraine-russia/

http://www.nytimes.com/2024/02/25/world/europe/cia-ukraine-intelligence-russia-war.html

...a tutaj wyjaśnienie, o co naprawdę toczy się ta wojna:

http://lurker.land/post/ys6bsdsokgi4

@d00d

7

To oskarżanie Elona o wpływ na wybory, po latach wpływu Sorosa i Gatesa na wszystko łącznie z polityką wewnętrzną, to już jest taka żenada, że aż kończyny wykręca. To obnaża poziom tych co oskarżają - nic innego na niego nie mają, a sami pełne portki że strachu, bo umoczeni po pachy. #takaprawda

Jprdl, Soros to jeden z największych sponsorów Demokratów. Nie wiem nawet czy nie największy.

14

Jeszcze raz, bo zapomniałem tagów:) #norwegiabezcenzury #imigracja

Tutaj pisałem o tym, że problemy wewnątrz grup imigranckich powinny rozwiązywać te grupy:

http://lurker.land/post/xo9guqhchomb

Akurat te same argumenty zaczęło wysuwać dwóch czołowych polityków partii prawicowych. Więc NRK puściło w odpowiedzi artykuł o obecnym specjaliście od takich problemów. Wyszło jak zawsze.

http://www.nrk.no/stor-oslo/xl/warsame-ali-sier-listhaug-har-rett-om-ungdomskriminalitet-og-innvandring_-men-...-1.17103997

Warsame Ali - somalijczyk z Oslo, ale już kompletnie odklejony od rzeczywistości imigranckiej. Żeby to zamaskować, zrobili mu kilka fotek na imigranckiej dzielnicy, potem bełkot o tym jak ciężkie miał życie jako Somalijczyk i powiedział, że "pamięta te bloki":) ...ale najlepsze jego recepty na rozwiązanie problemu:

1. Oczywiście że czuje się atakowany. To już w Norwegii uniwersalny argument na każdą krytykę.

2. Cytuję:

- Nie mogę się doczekać prezentacji naszej pracy w parlamencie. Ciekaw jestem, jak oni postrzegają nasze podejście do profilaktyki.

Nazwijmy to formą pracy zapobiegawczej. Albo próba zbudowania mostu.

Flexid przeprowadził już kursy na temat tożsamości dla wielokulturowej młodzieży w dużych częściach kraju. Tej jesieni zajęli także Oslo.

Tutaj kurs przechodzą dorośli, którzy pracują z wielokulturową młodzieżą w powiatach Alna i Stovner jako nauczyciele i osoby pracujące z młodzieżą.

Nie ma szybkiego rozwiązania.

Dziewięć dni kursów. Trzeba się tego nauczyć, poczuć i przemyśleć.

Nad tożsamością własną i cudzą w Norwegii w 2024 roku.


Tłumaczę z lewacko-propagandowego na ludzki:

"Jako rozwiązanie problemu przygotowaliśmy kolejną prezentację w PowerPoincie i kursy"

Czyli standardowe combo na wyciąganie publicznie kasy. Innowacyjność 0/10 w kategorii zasysania pieniędzy z budżetu. Zresztą robią to samo w Oslo od 20 lat albo dłużej. Bez żadnych efektów, ale liczy się, żeby tylko pokazać, że coś się robi i potem fajrant do kolejnych wyborów. Klasyk. Warsame Ali już chyba wystarczająco pokazał, że nie ma żadnego pomysłu. Powinni zacząć szukać kolejnych chętnych.

Żeby nie było, że tylko krytykuję. Nie znam recepty na tę mityczną "integrację" i skoro nikt na świecie przez tyle lat nie znalazł, to czas się pogodzić, że integracja nie istnieje. Za to istnieje asymilacja Ze wszystkich multikulti w których mieszkałem, mniejszości najlepiej były zasymilowane w USA. W Europie popełnia się ciągle ten sam błąd - rozrzuca się imigrantów po całym kraju i na siłę umieszcza w małych gminach po trochu. To jest chyba celowe, żeby można było dłużej ukryć poziom imigracji, który jest już za wysoki.

Powinno się robić na odwrót i tworzyć enklawy! Badania ze Szwecji również pokazały, że imigranci lepiej funkcjonują w enklawach (mniejszy poziom bezrobocia, zakładają więcej biznesów itd.) Potem należy w tych enklawach włączać coraz więcej imigrantów tej grupy do instytucji publicznych i służb. Tak żeby w urzędach i policji pracowało dużo ich własnych ludzi, którzy rozumieją tę kulturę. Wtedy można już rozwiązywać ich wewnętrzne problemy narzucając ten obowiązek ich własnym elitom i autorytetom. Oczywiście nie tylko stawiając wymagania, ale w miarę postępów i dobrych efektów, przerzucając na nich coraz więcej odpowiedzialności za siebie. Tak się to rozwiązuje w USA czy nawet w wielokulturowych państwach Bliskiego Wschodu - dając im autonomię, za współpracę w kluczowych kwestiach Tak np. w USA tworzyły swoje enklawy Żydzi, Amisze, Mormoni, Włosi... Tam gdzie kultury były bardzo odmienne, mocniej dostosowywało się prawo pod nich. Np. dawało Żydom dni wolne w ich święta, w Utah zakazano alkoholu wysokoprocentowego, Amiszów zwolniono z obowiązku szkolnego...itd.

Enklawy to nie jest złoty środek na problemy, ale na pewno lepsze rozwiązanie niż bałagan, którego narobiliśmy w Europie poprzez rozpraszanie imigrantów ...o Norwegii i ich naiwnej wierze, że można imigrantów przerobić na Norwegów nawet nie wspomnę, bo to już wyższy poziom absurdu:)

#imigracja #socjologia

Btw. Oslo już się podzieliło na wschodnie (imigranckie) i zachodnie. Nie warto z tym walczyć, a warto nawet wspomóc ten podział i zaplanować do przodu, jak poszczególne grupy mają tam prawidłowo funkcjonować i szukać autorytetów, które potrafią tym pokierować.

PS

Oczywiście zaraz ktoś powie - "to gettoizacja". Ghetto tworzą inne czynniki zewnętrzne, a nie samo skupisko imigracji. Przedmieścia Paryża funkcjonowały bardzo dobrze. Ghetto tam powstało z dwóch powodów - bezrobocie i uchodźcy. W ogóle uchodźcy to największy problem każdej imigracji. Kto bierze uchodźców ten debil #takaprawda Polacy też już dobrze wiedzą jak to działa. Do 2022 w Polsce było już 2 mln ukraińskich imigrantów i wszyscy piali z zachwytu, jaka to dobra imigracja. Potem przybyło bydło w postaci ukraińskich (pseudo)uchodźców i popsuło reputację wszystkich Ukraińców.

7

Putin mówi jak jest:

Zasoby energetyczne na rynku amerykańskim są 3–5 razy tańsze niż w Europie.

Całe gałęzie przemysłu zamykają się w Niemczech i przenoszą do USA. Wydaje się, że gdyby Europejczykom powiedziano:

‘Powiesimy was wszystkich’, mieliby tylko jedno pytanie – ‘czy mamy przynieść sznur sami, czy dostarczacie go wy?’


http://video.twimg.com/amplify_video/1875236625233391616/vid/avc1/644x360/ySqs7ZUxCg4pfGbh.mp4?tag=16

#putin #takaprawda

13

#takaprawda Wszyscy umoczeni, których Biden nie ułaskawił do przodu, nagle zaczęli się zawijać #bekazlewactwa

8

Historia skandynawskiej rodziny w skrócie. 2 in 1 #heheszki I #takaprawda 😎

7

W krajach arabskich Zachód obala władców, którzy trzymali w kraju porządek, a wspiera terrorystów i dżihadystów, nazywając ich "umiarkowana opozycja".

Na Ukrainie Zachod przeprowadził 2 zamachy stanu, żeby utorować drogę do władzy faszystom i zbrodniarzom!

Prawilnie przypominam, że skrajnie prawicowa partia Swoboda, oraz neonazistowskie - Prawy Sektor i pułk Azov to yebane, faszystowskie zwierzęta! Dokładnie jak UPA. Dlatego Rosja zrównała z ziemią Mariupol, potem nocami polowali na Azowców którzy przeżyli i zabijali ich jak zwierzęta - bo Mariupol to było ich największe gniazdo. Te zwierzęta zasłużyły na taki los. Przykład => masakra w Odessie. Rosyjskojezyczni Ukraińcy zorganizowali w Odessie swoją manifestację, w opozycji do Euromajdanu w Kijowie. Azowcy najpierw zabili 6 osób, a policja stała i się przyglądała! Potem gdy protestujący schronili się w budynku związkowym, spalili ich żywcem! W płomieniach zginęło 31 ludków, a 11 wybrało samobójcze skoki z okien ...a straż pożarna też nic nie zrobiła i czekała, aż wszyscy zginą! Nieoficjalnie mówi się nawet o 300 zamordowanych cywilach. Jest mnóstwo zdjęć i filmów. W bestialski sposób mordowali nawet emerytów, kobiety i dzieci. ... dokładnie jak UPA na Wołyniu 🤷

http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Zamieszki_w_Odessie

(Edit - w komentarzach jeden colega dodał lepszy link na ten temat. Uwaga drastyczne zdjęcia 18+ => http://pracownia4.wordpress.com/2014/05/07/masakra-na-ukrainie-jak-bandyci-mordowali-mieszkancow-odessy-w-domu-zwiazkow-zawodowych/ )

Inna historia - po secesji Krymu, Azowcy postanowili zagłodzić mieszkańców. Blokowali nawet transporty żywności i leków na Krym. Dlatego Rosja wybudowała Most Krymski ...ale jak IDF blokował konwoje do Gazy, to oczywiście kwik. Podwójne standardy Zachodu. Tfu!

Dlatego Ukraińcy muszą osądzić Zełeńskiego, Kliczko, Jaceniuka i resztę skurwysynów, zrehabilitować się za Wołyń i pozwolić na ekshumacje oraz potępić Azov i wydać resztę tych zwierząt, którzy schronili się na Zachodzie jako uchodźcy (najlepiej wydać ich Rosji!) W przeciwnym wypadku Polska i cały Zachód nie tylko nie powinna pomagać Ukrainie, ale nawet pomoc Rosji zdenazyfikować Ukrainę do końca #takaprawda Powinno to być tłumaczone w mediach wszystkim Ukraińcom, którzy dostali azyl w Europie. Jeśli nie dociera, to wywalać ich spowrotem na Ukrainę, żeby normalni Ukraińcy nie musieli ponosić konsekwencji zbrodni dokonanych przez ukraińskich neonazistów. Na Ukrainie już robią z Azowców bohaterów tak samo jak z UPAdlińców!

Pomimo żenującej obecnie władzy we Francji, nadal panuje tam największa wolność słowa i (jak zawsze!) Francuzi robią najlepsze i najbardziej rzetelne filmy dokumentalne o wojnach #pdk Polecam ten:

http://youtu.be/iwTZWulJRw8?si=WEyWnoILPZHS6IFZ

Powinno się go puszczać zachodnim politykom. W kółko! Do czasu aż dotrze do ich zakutych pał, że znów pomagają najbardziej skrajnym radykałom, mordercom i ludzkim śmieciom. W tym filmie bardzo dobrze pokazują prawdę o ukraińskich faszystach wspieranych przez Zachód. Są nawet przykłady jak prześladowano obywateli nawet za to, że mówili po rosyjsku. Jak torturują ludzi na ulicach. Jak zastraszają sędziów i urzędników. Jak składają hołd Hitlerowi i Mussoliniemu i wiele innych odrażających scen. W normalnym państwie prokuratura zrobiłaby z tego filmu mocny materiał dowodowy. Gorąco polecam ten film!

Na screenie pokazane jak rosło poparcie dla faszystowskiej partii Swoboda, z podziałem na obwody, żeby pokazać skąd oni się wzięli. To stamtąd zwożono autobusami bydło na Euromajdan. Kijowianie nie chcieli tego burdelu w swoim mieście i od początku mówili, że protestujący powinni wypierdalać do Lwowa, robić burdel u siebie. Btw. - stamtąd pochodzi też mnóstwo pseudo uchodźców, pomimo że tam nigdy nie było wojny. Razem z normalnymi Ukraińcami przyjęliśmy mnóstwo neonazistów 🤷 ...a na filmie zobaczycie zachodnich polityków, którzy się z tymi faszystami bratali i ich wspierali. Biden, McCain, Blinken, Kwaśniewski...

(Generalnie ta sama historia co z Libia, Afganistanem, Irakiem, Syrią... Na Ukrainie też Zachód zwalczał demokrację, żeby wynieść do władzy zbrodniarzy najgorszego sortu. Dlatego kibicuje Trumpowi, żeby w końcu zrobił porządek z tymi śmieciami)

PS

Za długie wyszło, więc śledztwa dziennikarskie pokazujące jak CIA i MI6 ciężko pracowały, żeby sprowokować tę wojnę, wrzucę w kolejnym wpisie.

9