KTO TAK NAPRAWDĘ RZĄDZI ŚWIATEM – analiza / update StoDowodow.pl / dalsze plany / apel do Wasstodowodow.pl

Zapraszam Was do lektury SZKICU dokumentu o tym samym tytule, co niniejszy post. Niektóre fragmenty mogą Was zdziwić, inne wyśmiejecie, a z innymi się zgodzicie – super, obyśmy pozostali różnorodni wbrew wrednym globalistom! Zapraszam do dyskusji po lekturze, a głównie do proponowania tematów, podsyłania źródeł/linków (oprócz tych oczywistych) i tak dalej.

Tekst dostępny jest tutaj: https://stodowodow.pl/kto-rzadzi-swiatem/

Tekst został opublikowany w ósmej kategorii na stronie www.StoDowodow.pl – tam, gdzie informacje o transhumanizmie, wielkim resecie, laboratorium w Wuhan, itd. Kiedy już będzie gotowy, uzupełnię go setkami linków i zrobię PDF umożliwiający pojęcie tego wszystkiego zaczynając od poziomu człowieka, który wierzy w polityków (teoretycznie, bo większość ma zbyt zamknięty umysł). Powstanie także film oparty na tym dokumencie.

------ KONIEC TEMATU POSTA -------

Ludziska, jeszcze kilka spraw dla informacji i wyjaśnienia:
Portal www.StoDowodow.pl jest już prawie gotowy. Na stronie opublikowane zostało 95 ze 100 pozycji, tematów i źródeł mam na 114 – już wkrótce ogłoszę "wielki sukces" i ogłoszę drugi etap projektu.

Chwilowo mamy "plandemiczny odwilż", co usypia czujność wielu osób. Teraz jeszcze trudniej będzie otwierać ludziom oczy. Niestety globaliści nie biorą urlopu i jak dobrze wiecie, WHO ma się stać czymś na pozór "światowego ministerstwa zdrowia" i quasi-rządem światowym, na wypadek "przyszłych pandemii" mającym uprawnienia pozwalające podejmować decyzje o randze wyższej, niż prawo krajowe i konstytucje…

W związku z tym, konieczne jest, aby zacząć działać i walczyć wcale nie mniej, niż przez ostatnie dwa lata. Liczę na Wasze przyszłe wsparcie i zaangażowanie, bowiem kiedy tylko zdrowie i inne sprawy pozwalają, poświęcam na to swój cały czas. Walczę o coś więcej niż przyszłość samego siebie, więc będę nawoływał Was do działania. Potraktujcie to jako wyraz szacunku i zaufania, bowiem mało jest miejsc w Internecie, w których w ogóle można coś takiego napisać…

W środę są moje 25-te urodziny i z tej okazji obiecałem sobie w końcu wrócić do gry i skończyć prace nad StoDowodow.pl, aby móc rozpocząć prace nad nowymi rzeczami. Przepraszam za zwłokę, miałem sporo problemów.
No właśnie, propo problemów i tego, że niby wciskałem kity o bezdomności, itd, ustosunkuję się tutaj raz i nie mam więcej zamiaru. Od początku swojej działalności w Internecie, a także przebywania na Lurkerze, grałem w otwarte karty. Opublikowałem swoje dane, w tym profil na Facebooku (jestem tam może raz na miesiąc) z prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Wziąłem na klatę to, że tworząc taki projekt, bliżej nieokreślone służby mogą mnie dojechać.
To naprawdę przykre, kiedy czytam takie oskarżenia. Jeden z użytkowników Lurkera z 12 znakami w nicku wysłał mi łącznie 1850 złotych na mieszkanie i wyżywienie, dzięki czemu udało mi się wytrwać aż podreperuję zdrowie i znalazłem w miarę stabilną pracę, wracając do tworzenia.
Kilku z Was pisało na PW i opisałem tym osobom chorą sytuację, w jakiej się znalazłem. Kilka razy już byłem w życiu bezdomny, w tym raz w środku zimy na południu Niemiec, więc mam doświadczenie i jakoś sobie radzę, jednak tym razem bez pewnego użytkownika stąd nie dałbym rady.

Póki co jest stabilnie, a nie będę przecież jak idiota zakładać z góry, że każdy mnie kojarzy i zna moją historię z utratą mieszkania, więc nie pisałem idiotycznych postów o tym, że sytuacja się zmieniła... Zresztą minęło sporo czasu, więc tym bardziej nie było sensu. Zarzuty, że jestem jakimś wałkarzem i wyłudzam pieniądze jest naprawdę idiotyczne tym bardziej, iż masowo odmawiałem tu pomocy lub ignorowałem tego typu oferty. Biorąc pod uwagę skrzynkę [email protected], Lurkera i inne wiadomości na podobnych stronach, to mogłem naprawdę w chuj z tego mieć i przejebać na głupoty. Liczę na komentarz kogoś, kto mi chciał wówczas pomóc, bo nie będę frajersko wytykać palcami po nicku.
#pandemia #covid19 #nwo #plandemia #teoriespiskowe #informacje #pomoc

7

Jak wygląda hotel miłości w Japonii ?youtube.com

Czym jest i jak właściwie wygląda hotel miłości w Japonii ? Erotyczne zabawki a nawet maszyny do gier takie same jak w kasynie. Film przedstawia zawiedzenie tego dziwnego miejsca
#japonia #podroze #ciekawostki
https://www.youtube.com/watch?v=ZOB2NG2bOxE&ab_channel=BezdomnyPelikan #filmy #informacje #positive #heheszki

9

Już jutro startuje medium społecznościowe D. Trumpakresy.pl

https://kresy.pl/wydarzenia/szykuje-sie-powrot-donalda-trumpa-do-mediow-spolecznosciowych/
#wydarzenia #informacje #ciekawostki #Trump #media

Nowe przedsięwzięcie Donalda Trumpa w mediach społecznościowych, Truth Social, ma wystartować w Apple App Store w poniedziałek – poinformowała agencja prasowa Reutera. Oznacza to potencjalny powrót byłego prezydenta USA do mediów społecznościowych.

Jak poinformowała agencja prasowa Reutera, nowe przedsięwzięcie Donalda Trumpa w mediach społecznościowych, Truth Social, ma wystartować w Apple App Store w poniedziałek.

9

Skąd Nokia wzięła swój najbardziej rozpoznawalny dzwonek do telefonów? posłuchaj…
https://www.youtube.com/watch?v=zO00sttoTfA #informacje #muzyka #telefony

9

Sawicki: Premier zgodził się na federalizacje UE, niech się przyznayoutube.com

Marek Sawicki, poseł PSL, mówił w Radiu Plus o polityce PiS na forum unijnym „Premier jest tym, który zgodził się na przekazanie części polskiej suwerenności finansowej na rzecz Unii. Zgoda na wspólne podatki, zgoda na współodpowiedzialność finansową, to nic innego jak pozbycie się części suwerenności, której nie zapisano w traktacie (…) Tam można blokować mniejszości blokujące i nie wprowadzać niekorzystnych rozwiązań dla Polski. Premier ani razu nie zastosował weta. Wiedział do czego się zobowiązuje i co będzie realizowane. Premier Mateusz Morawiecki wśród polskich polityków po 2004 roku okazał się najbardziej profederalistycznym politykiem. Zgodził się na poza traktatowe poszerzenie kompetencji KE, o te kwestie związane z finansami. W Brukseli jest federalistyczny, a w Warszawie udaje, że jest narodowy, że chce Europy narodów. Tam na federalizacje się zgodził i powinien się do tego przyznać, opowiedzieć o tym obywatelom. Jeśli się zgodził na jeden element zrzeczenia się kompetencji na rzecz UE, to niech się nie dziwi, że Komisja domniemywa, że także może poszerzyć kompetencje o ingerowanie w nasz wymiar sprawiedliwości.”
https://youtu.be/oqMxeEfyHK4 #polityka #informacje #polska

7

Jaki: Alternatywa dla tego rządu może być tylko gorszayoutube.com

Patryk Jaki, eurodeputowany z Solidarnej Polski, pytany w Radiu Plus o ostatnie napięcia w obozie rządzącym, mówi „W polityce trzeba pamiętać o pragmatyzmie i rozumieć, że jeżeli wyjdzie się z tego rządu to jaka jest alternatywa? Jest tylko gorsza. Dalej, jednak, jesteśmy w stanie robić dużo rzeczy wspólnie dla państwa. My, jako koalicjant, odzywamy się niezwykle rzadko, a jeżeli już to robimy, to w sprawach dotyczących polskiej racji stanu (…) My jesteśmy małym ideowym środowiskiem, które zwraca tylko uwagę na sprawy dotyczące polskiej racji stanu. Minister Szymański jak przyjeżdżał z Brukseli mówił, że wszystko się udało, że mamy dużo pieniędzy i zyskaliśmy czas. Dzisiaj nie mamy już czasu, nie mamy pieniędzy, a rozporządzenie weszło w życie. Jestem zwolennikiem pragmatycznej polityki, ale ta dotychczasowa była nieskuteczna. Powinniśmy zacząć działać w inny sposób, mówić tak: jeżeli będziecie bezprawnie odliczać pieniądze, to odliczymy je od składki, jeżeli będziecie łamać traktaty umowa was nie obowiązuje, to nas też nie obowiązuje i nie będziemy robić transformacji energetycznej (…) Możemy jeszcze wygrywać wybory, jesteśmy liderami sondaży.
-(JP) Z premierem Morawieckim na czele?
-(PJ) Tak. Również z Panem Premierem Morawieckim, z Prezesem Kaczyńskim. Z tego bierze się też nasza siła. Potrafimy wewnątrz rozmawiać. Polacy widzą, że to prawdziwe dyskusje, a nie jakieś malowane. Walczymy żeby rząd zredukował swój kurs, bo ten jest nieskuteczny.”
https://youtu.be/ejAwz2MJ0kU #polityka #informacje #polska #jaki #solidarnapolska #sednosprawy #podcast

6