Dla tych wszystkich, którzy pytają "Dlaczego ta Ukraina jest taka ważna?!"

To jeden z największych krajów w Europie z 41 milionami dobrze wykształconych, pracowitych ludzi✊

To numer 1 w Europie jeśli chodzi o złoża uranu
To numer 2 w Europie jeśli chodzi o złoża tytanu
To numer 2 na Świecie jeśli chodzi o złoża żelaza
To numer 2 na Świecie jeśli chodzi o złoża magnezu
To numer 3 w Europie jeśli chodzi o złoża gazu naturalnego
To numer 4 na Świecie w całkowitej wartości zasobów naturalnych
To numer 7 na Świecie jeśli chodzi o złoża węgla

Ukraina w kwestii rolnictwa:

To numer 1 w Europie pod względem wielkości terenów rolnych
To numer 1 na Świecie w eksporcie oleju słonecznikowego
To numer 2 na Świecie pod względem produkcji jęczmienia
To numer 3 na Świecie jeśli pod względem czarnoziemu (25% całego świata)
To numer 4 na Świecie pod względem produkcji ziemniaków
To numer 4 na Świecie pod względem produkcji kukurydzy
To numer 5 na Świecie pod względem produkcji żyta
To numer 8 na Świecie pod względem produkcji pszenicy
To numer 9 na Świecie pod względem produkcji jajek

Ukraina posiada zasoby wystarczające do wyżywienia ponad 600 MILIONÓW ludzi!🌾

Ukraina w kwestiach przemysłu:

To numer 1 w Europie pod względem produkcji amoniaku
To numer 2 w Europie i 4 na całym Świecie pod względem długości rurociągów gazowych
To numer 3 w Europie i 8 na Świecie pod względem mocy Elektrowni Atomowych
To numer 3 w Europie i 11 na Świecie pod względem długości tras kolejowych (21.700km)
To numer 3 na Świecie w produkcji systemów lokalizacyjnych
To numer 4 na Świecie pod względem eksportu sprzętu do elektrowni nuklearnych
To numer 4 na Świecie pod względem eksportu tytanu
To numer 9 na Świecie pod względem produkcji i eksportu militarnego sprzętu obronnego
To numer 10 na Świecie pod względem produkcji stali (33 miliony ton)

…już rozumiecie dlaczego!? #ukraina #ciekawostki #informacje #swiat

9

Spokój o Ukrainie

#polityka #Ukraina

Nie jedni mają rację jak mówią że mało jest ofiar jak na wojnę, kilku zabitych wojów i cywilów. Sceptycznie trzeba podchodzić ja uznaje sprawę Ukrainy za czarną dziurę. Nie można się podjudzać rusofobia ani anty ukrainizmem. Wstrzemięźliwość jest na miejscu. Niech kurier zamilknie w tej sprawie i szuka wieści z miejsca. Bo media mają swoje cele. Nie bądźmy głupcami, wiemy że coś się dzieje i prawo do broni to obecnie całkowita podstawa spraw jakie powinny nas ciekawić, to i czy przypadkiem nie będziemy mieli milionów uchodźców aby dokończyć u nas sprawę multikulti i czy przypadkiem PiS nie rozda im 500plus. Ja się przygotowuje psychicznie do służby medycznej chociaż coś czuję że ta sprawa za miesiąc dwa ucichnie a rzeczywistość dobassu i Doniecku jako wolne republiki będą nam oczywiste. Pamiętajmy że ukriancy zgotowali sobie tą wojnę kiedy ostrzeliwali cywilów w pierwszej fazie wojny, a doniesienia czystek na wsiach jest całkiem prawdopodobne. To było raptem już cztery lata temu. Wojna tam się nigdy nie skończyła a kwestia ta musiała zostać rozstrzygnięta w jakiś sposób. Pytanie czy na tym przestanie i to jest najważniejsze pytanie na dzień dzisiejszy. Bo wszystkie powyższe w wnioski się nasuwają samoczynnie. Więc lepiej milczeć na razie i nie dać się ponieść emocjom. Nie wiemy co się dzieje, nie znamy skali wydarzeń, jeżeli jutro się dowiemy prawdę czy za rok jest nieważne kiedy patrzymy na rnadchodzace realne zagrożenia jako skutek tego wszystkiego. A broń to dla nas zasrana podstawa. #informacje #polska #swiat

6

Permementna inwigilacja... Bardzo ciekawa rozmowa nt. Współczesnej technologii...pch24.pl

Jeszcze nigdy w dziejach ludzkości tak wąska grupa – decydentów związanych z grupą GAFAM (Google, Amazon, Facebook, Apple, Microsoft) nie mogła skumulować tak wielu różnych zasobów jednocześnie. Mają fortuny wielomiliardowe, dysponują narzędziami modyfikowania świadomości, a zatem i zachowań miliardów ludzi na świecie. Dysponują instrumentami lobbowania we wszystkich krajach, gdzie regulacje prawne mogłyby ograniczyć ich biznes. Mają dominującą pozycję w przestrzeni informacyjnej. A w dodatku część z nich uważa, że ich misją jest zbawianie świata; że skoro posiadają tak ogromne zasoby, to muszą „zmienić świat na lepsze”. I jakoś tak się składa, że w większości są to biali mężczyźni w wieku średnim, kompletnie areligijni. Ale chcą być zbawicielami
https://pch24.pl/prof-zybertowicz-weszlismy-do-pokoju-przesluchan-a-cyberpanowie-z-doliny-krzemowej-patrza-zza-weneckich-luster/
#ciekawostki #informacje #technologia #nwo

10