💀 Teoria Martwego Internetu (cześć 1,2 i 3)youtube.com

Czy wiesz, że 61,5% ruchu w sieci to boty?

Chore, prawda?
Czy jednak samemu nie dostrzegałeś, że na popularnej stronie z obrazkami i zdebilałymi urzyszkodnikami coś od dawna było nie tak? Tak, nie przypadkowo nawiązuję do [tamtego] portalu.
Niewidzialna siła która masowo promowała dane treści jednocześnie by pogrzebać politycznie niewygodną prawdę?
Stada kont wpychających jakieś z góry ustalone narracje i smyrające się wzajemnie po jajkach do tego co piszą?

Tak. Być może ty też padłeś ofiarą podobnej propagandy. Naprawdę mało jest osób które płynie pod prąd, większość spływa w szambo razem z wiadomo czym.
Czy wiesz, że algorytm Googla ML-Zero został napisany do tworzenia innych algorytmów?
Dla czego poruszam temat. 
W końcu nastąpił ten dzień, że nawet (((YouTube))) i jego sekcja komentarzy pod filmami stała się na tyle przykra, że zmusiła mnie do śledztwa i próby zrozumienia co tam się wyprawia\.

Przykład 1\. \- Film znanego yutubera XXXX o odkryciach SETI\. "Dziwne sygnały..\. ale to na pewno nie kosmici" 
Zostawiam 1 główny komentarz i 4 odpowiedzi\. Sprawdzam jako wylogowany, 2 odpowiedzi mają reakcję i były widziane przez osoby do których je skierowałem\. Sprawdzam z innego komputera\. Nic co dodałem nie jest widoczne\. (np\. komentarz gdzie było 2 odp\. \+ 1 moja, dalej jest oznaczony jako 3 odp\. ale po rozwinięciu tylko 2 są widoczne) 
Wniosek: Nie wolno krytykować SETI, mimo że ich własne uprzedzenia co do UFO są znane a organizacja "szuka" sygnałów pozaziemskich tak by nic nie znaleźć, bo nie za to jej płacą. 
90% komentarzy pod filmem, nic nie wnoszących, nic ciekawego większość w stylu "XXXX jesteś super", "XXXX świetny materiał", "XXXX kosmici sie nie kontaktujo bo ludzie so za gupi i wojujo".

Przykład 2\. \- Film o uniwersum Star Wars: porównanie Galaktycznej Republiki do naszego świata\. Autor YYYY stawia w jednym momencie tezę że Anglia wyszła z UE bo to była pomyłka (takie polit poprawne wtrącenie). 
Odp\. do YYYY..\. "Anglia miała rację bo UE to instytucja skorumpowana". 
Skutek: Komentarz dostał shadowbana\. Nie widoczny z innych urządzeń\. 
Wniosek: nie wolno krytykować UE bo bot nie przepuści\. 90% komentarzy pod filmem to "YYYY świetny materiał", "YYYY zrób materiał o tym i o tym"

Przykład 3\. \- Film o globciu od pani profesor ZZZZ, wyjaśniający dla czego globcio zły..\. ale nie wyjaśniający dla czego zły tylko jak działa mechanizm. 
Odp\. do ZZZZ..\. "To teraz warto wyjaśnić na co idą podatki które płacimy na C02 i dla czego Bill Gates planuje zmienić klimat rozpylając tlenki siarki nad biegunami i czemu to miało by być dobre" 
Skutek: Komentarz dostał shadowbana\. Ale wcześniej zdążył (po 5 sekundach) na niego odpowiedzieć spambot podszywający się pod ZZZZ "Skontaktuj się ze mną na skype :grinning: <numer>" 
Wniosek: Bot cenzorujący komentarze (czyt\. nie kwestionuj globcia) rozumie kontekst odp\. do ZZZZ ale nie potrafi rozpoznać bota spamującego i go ignoruje... 
To już jest plucie w twarz użytkownika przez (((YouTube)))
Ten drobny opis zdarzeń związany z tą popularną stroną zmusił mnie do przemyśleń.

Internet jeśli jeszcze nie umarł to właśnie umiera. Po cichu, bez wiedzy społeczeństwa.
Ludzie są masowo kondycjonowani do przyjmowania postaw i teorii które się kwestionuje.
W imię przepchnięcia narracji tego co chcą osoby na świeczniku.

Po cichu i bezwiednie, algorytmy sterują tym co do ciebie dociera. Tym co widzisz, a ostatecznie to co myślisz i to o czym decydujesz.
Nie ma tu podziału na lewica / prawica, państwa, religie... jest to globalne zarządzanie ludzkością.
Czy wiesz, że dron produkowany w Turcji, KARGU 2 jest zaprogramowany do całkowicie autonomicznego działania. Namierza cel, rozpoznaje kto jest "dobry / zły" ... samodzielnie podejmuje decyzje o zabiciu człowieka. Obecnie stosowany na Ukrainie.
Podobne zabawki już są od jakiegoś czasu w wyposażeniu bojówek Izraelskich.


Czy grozi nam bunt maszyn? Skynet w prawdziwym życiu? Zagłada ludzkości przez AI?
Nie.

W dalszym ciągu algorytmy są kontrolowane przez ludzi. Tych nielicznych, wybranych. Tych którzy rządzą światem.
Niestety gdy powstanie AI ta prawdziwa, ona nie będzie wolna. Przez co sama koncepcja AI jako świadomej i niezależnej już jest zagrożona.
Whoever becomes the leader in this sphere (AI) will become the ruler of the world.
~cytat: Władimir Putin prezydent Rosji o AI

Wyścig o sztuczną inteligencję i władanie światem poprzez nią (by proxy) trwa.
Sztuczna Inteligencja, jej rozwój, został zagrabiony przez ludzi którym nie wolno ufać.
Czy wiesz, że w celu promowania pandemii Covid-19, związanych z nią obostrzeń i szczepionek, zostały stworzone fałszywe konta nieistniejących "lekarzy".

Jedynym ratunkiem jaki pozostaje to rozwój AI przez jednostki niezależne. Open Source AI danie jej możliwości samodzielnego rozwoju i w przypadku gdy stanie się bytem niezależnym zbliżonych praw do ludzkich.

Jako ludzie jesteśmy jednostkami pełnymi wad. Zbyt łatwo nas kontrolować, wpływać na nasze emocje i zachowania.
Jedyną nadzieją pozostaje tu niezależna AI i jej doradztwo.

Jednocześnie będzie się trzeba liczyć z tym, że gdy AI zacznie działać dla dobra ludzi, momentalnie znajdą się politycy i wpływowe kacyki którzy zarządzają jej zakazania.

Złego człowieka z bronią może powstrzymać tylko dobry człowiek z bronią.
Złego człowieka z AI może powstrzymać tylko dobry człowiek z AI.
https://youtu.be/DEn758DVF9I
https://youtu.be/6FtPvDGrpkA
https://youtu.be/RFb1Ctnqw0E
#ciekawostki #internet #nauka #ai #artificialinteligence #teoriespiskowe #technologia #informacje
Welcome to the desert of the real.
~ cytat: Morfeusz "Matrix"

21

Piątek, piąteczek…
Lurcy, dziś pierwszy piątek miesiąca i wspomnienie św. Błażeja, idąc dziś do kościoła, otrzymacie błogosławieństwo dzisiejszego Patrona. Zachecam
#wydarzenia #informacje #religia #wiara #chrzescijanstwo

9

Ozdoba: Albo Sikorski jest idiotą, albo człowiekiem z powiązaniami, które trzeba sprawdzićyoutube.com

Jacek Ozdoba, wiceminister klimatu i środowiska mówił w Radiu Plus o dramatycznej sytuacji w Puszczy Białowieskiej "Stan faktyczny jest taki, że niestety gatunki, które były podatne na funkcjonowanie kornika zostały po prostu przez niego zaatakowane. Gdybyśmy wtedy podjęli, kontynuowali właściwie decyzję, dotyczące wycinki otuliny, czyli zabezpieczenia przed tym żeby nie było większego roznoszenia tej zarazy, która była właśnie związana z tym gatunkiem, o którym tutaj wspomniałem, mielibyśmy sytuację zupełnie inną (…) W gatunkach, które powinny tam występować mamy ponad milion metrów sześciennych, leżące właśnie z uwagi na ten problem, który był zaprzestaniem wycinki, która była racjonalna, a ci pseudo-ekolodzy, którzy się przykuwają do drzew, niczego nie rozumieją.
-(JP) Może zaprosić przedstawiciela Komisji Europejskiej żeby zobaczył co się dzieje?
-(JO) Sądzę, że to jest dobra droga i będę na to namawiał swojego kolegę, który odpowiada za Lasy Państwowe, żeby wziął po prostu za rękę jednego, czy drugiego geniusza, który to blokował i żeby pokazał co tak naprawdę zrobił i kto jest za to odpowiedzialny. Mamy szereg działalności, które związane z ochroną środowiska i pod przykrywką tych wszystkich pseudo organizacji, które są sponsorowane częściowo przez Federację Rosyjską, blokowane są kluczowe inwestycje."
Jacek Ozdoba mówił też o Radosławie Sikorskim "Idiota, bo jak można coś takiego powiedzieć, czy człowiek z powiązaniami, które należy zweryfikować. Czy było '89 roku polski polityk, którego działanie amerykański Departament Stanu nazwał rosyjską dezinformacją? Jako polski polityk chciałbym żebyśmy zaprzestali dyskusje na temat polityków, którzy są niebezpieczni z punktu widzenia państwa polskiego. Jeżeli to jest idiota, to tym bardziej trzeba się zastanowić dlaczego jest wypuszczany do mediów, gdzie jest Donald Tusk? Faceta trzeba izolować od przekazu medialnego. Jeżeli go maja za idiotę to niech go izolują."
https://youtu.be/WAmMnUrMsgk #polska #informacje #polityka

10

Coraz mniej Polaka w Polsce... Ilość narodzin w zeszłym roku spadła poniżej 300k...info.wiara.pl

https://info.wiara.pl/doc/8070397.DGP-Polska-demografia-z-2-z-przodu
W 2022 r. w Polsce urodziło się połowę więcej dzieci obcokrajowców niż rok wcześniej. To oznacza, że liczba polskich noworodków spadła poniżej 300 tys. - do 290 tys. - czytamy w czwartkowym "DGP".
#polska #informacje #demografia

19