Goje przyjmą wszystko, nawet "sutenera"za preżydenta. 💉☠️⚠️

#szczepienia #ciekawostki #medycyna

16

Grzesiowski i koncerny farmaceutyczne dostaną sraczki . 😆

#polska #medycyna #szczepienia

26

ToeNegro Twitter +ciekawostka z 🇨🇭 w komentarzach.x.com

Zgodnie z moimi przewidywaniami i tym co pisałem tutaj Amerykanie na pełnej wchodzą w narrację wycieku z laboratorium, przy okazji oficjalnie potwierdzają, że ludzie byli oszukiwani niemal w każdej kwestii m.in. wyolbrzymiania ryzyka wirusa, fałszowania danych, oczerniania i utrudniania dostępu ludziom do skutecznych i tanich leków i wielu innych.

Wiecie co to oznacza? Że ta cała "aktualna wiedza medyczna" w czasie pandemii była usłana kłamstwami oraz ci co chcieli i nadal chcą karać ludzi za "dezinformację" byli jej największymi generatorami.

Wiecie też co to oznacza dalej? Że aktualną wiedzą medyczną jest teraz to, że wirus był obiektem manipulacji laboratoryjnych (broń biologiczna), a to oznacza, że szczepionki oparte o te laboratoryjne konstrukty to również broń biologiczna, kodująca i zmieniająca organizmy ludzkie w bioreaktory produkujące cząstki tej broni biologicznej.

Czyli wszyscy lekarze i naukowcy, którzy ostrzegali ludzi przed tymi szczepionkami i zwracali uwagę na oszustwa podczas tej pandemii, mieli rację.

Oczywiście Baric, Fauci i kobieta-nietoperz mogli sobie cokolwiek robić w laboratorium z koronawirusami, stworzenie broni biologicznej w labie jest nierealne w kontekście wirusa zdolnego do rozprzestrzeniania, zarażania ludzi i wygrania rywalizacji z wirusami z natury, będącymi miliony lat w ewolucyjnym procesie adaptacyjnym. Jednak stworzenie "szczepionki", zawierającej zmodyfikowaną informacje genetyczną opartą o te labowe zabawy i wstrzykiwanie ich bezpośrednio do organizmów ludzi, to już takie śmieszne nie jest.

Wiecie co to dalej oznacza? Że te ustawy jak lex szarlatan i ci wszyscy co ludzi chcą karać za "dezinformacje" niezgodne z "aktualną wiedzą medyczną" kręcą właśnie sami bata nad swoją głową i robią coś, co obróci się przeciwko nim.

Źródło http://x.com/ToeNegro/status/1913269083446935849

#covid #afera #szczepienia

10

Skuteczne i bezpieczne!

🤡🌍

http://streamable.com/64f5jg ⬅️

" 🚨🇵🇱Kontrola NIKu w sprawie szczepień na Covid.🔥

Skoro NIK już wie że były szkodliwe dla zdrowia , to czy sanepidy wiedzą I zamierzają coś z tą świadomością zrobić? Czy dalej szczepią ludzi na Covid? "

Źródło http://x.com/Magdale22740227/status/1913148301764894878

#szczepienia #afera #ciekawostki

19

Język ukraiński robi coś niesamowitego z mózgiem a szczepionki... http://www.morgenpost.de/ratgeber-wissen/article408767895/corona-impfung-zeigt-unerwartete-wirkung-forscher-begeistert.html

Mam nadzieję,że szczepionki o których pisze funkcjonariusz partyjny Herr Hallek obniżają podatki tak samo jak wyeliminowały grypę podczas trwania pandemii.

#ciekawostki #niemcy #szczepienia

10

Grzesiowski straszy: Sanepid rusza z wielką kontrolą. Czy przy okazji złamią RODO by dopaść rodziców?nczas.info

GIS ponownie zapowiedział kontrolę kart wszystkich szczepień dzieci w Polsce. Najpewniej chodzi wyłącznie o dzieci polskie. Kontrola będzie „ręczna”, ponieważ karty szczepień w zdecydowanej większości istnieją tylko fizycznie, nie zaś w formacie cyfrowym.

Kontrola szczepień powraca

Zdjęcie

W ubiegłym miesiącu już szef GIS Paweł Grzesiowski, znany jako sanitarny zamordysta, zapowiadał ujawnienie trzech grup niezaszczepionych dzieci. Jego zdaniem kilka procent osób to dzieci, które zniknęły z systemu.

– Celem kontroli będzie weryfikacja kart szczepień obowiązkowych, byśmy mogli odpowiedzieć na pytanie, ile w Polsce dzieci jest zaszczepionych w poszczególnych rocznikach przeciwko 13 chorobom zakaźnym, które są objęte obowiązkowym kalendarzem szczepień – mówił Grzesiowski.

Więcej na ten temat przeczytacie poniżej.

Kontrola za dwa tygodnie

Teraz temat powraca. Jak zapowiedział w Radiu ZET, „Główny Inspektorat Sanitarny szykuje się do wielkiej kontroli kart szczepień, która ma rozpocząć się za około dwa tygodnie”.

Ma to być pierwsza taka w historii kontrola na tak dużą skalę. Do przeanalizowania będzie 7,5 mln dokumentów.

Wszystko to będzie zaś przeglądane „ręcznie”.

– Ten system jest wciąż oparty na papierowych dokumentach, w związku z tym inspektor musi pójść do punktu szczepień i sprawdzić, oglądając każdą kartę szczepień – podkreślił Grzesiowski.

Akcja ta planowana na wcześniejszy termin, została opóźniona z powodu wzrostu zachorowań na grypę. Jak wyjaśnił Grzesiowski, w przychodniach był wówczas tłok.

Każda placówka będzie miała bardzo różny czas kontroli. W jednych może to potrwać trzy dni, w innych nawet miesiąc.

Podczas kontroli dane mają zostać przeniesione do formy cyfrowej. W przyszłości ma to ułatwić kontrolę społeczną.

Sanepid złamie RODO?

Co ważne, nie wiadomo właściwie, na jakiej podstawie ma być wykonana kontrola. Inspektorzy będą sprawdzali i przetwarzali bez zgody rodziców dane medyczne ich dzieci.

Można się domyślać, że zgody rodziców na to nie otrzymają i zapewne nawet o nią nie wystąpią. Sam Grzesiowski nie podawał podstawy prawnej, na której mają działać inspektorzy.

Fałszywa podstawa kontekstowa

Znany zamordysta sanitarny powiedział, że poprzez tę akcję chce dotrzeć do rodziców, którzy nie posyłali swoich dzieci na aplikowanie im preparatów, narzuconych przez urzędników.

Polsat News przytacza przy tym fałszywą informację o „pierwszym przypadku błonicy” w Polsce, która miała zniknąć 25 lat temu. Jak się okazuje, to po prostu fejk, ponieważ błonica występuje w Polsce, chociażby w ubiegłym roku czy dwa lata temu. Najpewniej jednak była ona wykryta u osób zaszczepionych, zaś teraz media wspierane przez globalny przemysł farmaceutyczny podkreślają, że to „pierwszy przypadek” u „niezaszczepionego” dziecka.

http://nczas.info/2025/03/20/grzesiowski-straszy-sanepid-rusza-z-wielka-kontrola-czy-przy-okazji-zlamia-rodo-by-dopasc-rodzicow/

#debil #grzesiowski #szczepienia #dzieci #plandemia

17

„Nasze badanie analizuje dane w celu identyfikacji osób, które mogą być bardziej zagrożone zapaleniem mięśnia sercowego lub osierdzia po szczepieniu przeciw COVID-19 i potwierdza rzadkie przypadki niepożądanych reakcji u dorosłych poniżej 40. roku życia” – poinformował dr Chenyu Sun, publikując swoje badania w American Journal Preventive Medicine.

W badaniu czytamy, że w porównaniu do osób nieszczepionych ryzyko wystąpienia któregoś z zaburzeń wzrastało o 33 proc. po pierwszej dawce i było prawie trzykrotnie wyższe po drugiej dawce, w porównaniu do braku szczepienia. Wzrost ryzyka szczególnie dotyczył zapalenia mięśnia sercowego. Ponadto naukowcy tłumaczą, że zapalenie mięśnia sercowego może się objawiać bólem w klatce piersiowej, gorączką, zastoinową niewydolnością serca lub arytmią. Może prowadzić do śmierci. Zapalenie osierdzia zwykle powoduje silny ból w klatce piersiowej – za mostkiem. Tak więc znowu ludzie zostali załadowani w tzw. Bambuko.


#nauka #covid1984 #plandemia #szczepienia

11