Powoli wychodzi prawda. Zobaczmy czy dadzą radę zakrzyczeć.

W The Guardian pominęli, że w duńskim badaniu usunięto z próby wszystkie 15 tys niezaszczepionych dzieci. Porównywano mniej zaszczepione do mocno zaszczepionych:) Jednak w miarę uczciwie The Guardian opisał sprawę utajnienia innego badania (H.Forda) które dało niewygodne wyniki.

http://www.theguardian.com/us-news/2025/sep/10/vaccine-hearing-congress-illness-children

Ludki się zastanawiają, skąd taki wzrost np. diagnoz ADHD, astmy czy autyzmu. Otóż wśród całkowicie niezaszczepionych te choroby prawie nie istnieją. To jest właśnie tak ukrywane. Jeśli zaszczepią wszystkie dzieci, to nie będzie już nawet prób badawczych i problem dla nich zniknie. Sprytne:)

#szczepienia

Tak w ogóle to wygląda jakby szczepienia nie były jedynym i decydującym czynnikiem. Jakby tylko wyzwalały te choroby i zanurzenia u bardziej podatnych. Kiedyś może się np. okazać, że zarówno genetyka ma znaczenie i szczepienia.

8

@cziter2, w radiu słyszałem dziś, że naukowcy chyba z Finlandii odkryli, że rakiem można się zarażać. To też ciekawe odkrycie. Pamiętam, że kiedy jacyś antyglobalistyczni przywódcy nagle chorowali na raka, to były teorie spiskowe, że zostali zarażeni. Szury były wyśmiewane.