Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.


#wojna #islam #usa #iran #polityka

8

Srogie piguły u Gawkowskiego dzisiaj, chyba weto siadło mu na łeb . Minister cyfryzacji stwierdził, że prezydent nie uważa zdjęć pedofilskich w internecie za problem (cytat z konferencji dotyczącej weta do ustawy wdrażającej akt o usługach cyfrowych):

Zostawia Pan polskie rodziny, młode dzieci, starszych obywateli, samych w internecie, mówiąc: "zdjęcie pedofilskie to nie problem". Tak, szanowni państwo, prezydent dzisiaj uważa, że zdjęcia pedofilskie w internecie to nie jest problem. Stawiam Panie prezydencie Panu akt oskarżenia za to, że pozwala Pan polskim dzieciom na to, żeby były skazywane w internecie na oglądanie takich zdjęć pedofilskich jak można znaleźć. Bierze Pan pełną odpowiedzialność, również tą polityczna za to, że hejt w sieci, nielegalne treści, ruska dezinformacja, będzie szalala.


Ponadto Gawkowski posunął się do tego, że oskarżył Nawrockiego, że rzekomo stoi po stronie hejterów swojej rodziny:

Dzisiaj prezydent stanął po stronie chociażby hejterów, tych którzy atakowali jego rodzinę. Prezydent nie wziął w obronę swojej rodziny. Szanowni Państwo, prezydent jest głową rodziny, tak jak ja, ma dzieci. Ja też mam trójkę dzieci, ta ustawa dla mnie jako dla taty, taty który ma 15-letnią... 16-letnią córkę, który ma syna 10-letniego i 5-letnią córkę, to było [sic] gwarancja ochrony mojej rodziny, a prezydent stanął naprzeciw swojej rodziny. Powiedział: "wasze prawa mnie nie obchodzą w internecie". To się wydarzyło!


źródło (tam jest więcej takich tanich chwytów, ale te które zacytowałem były najbardziej soczyste): http://www.youtube.com/watch?v=glHveP6XOsk

Zdjęcie

edit: poprawiłem pierwszy cytat. (z jakiegoś powodu nie wkleiłem fragmentu o akcie oskarżenia)

#internet #cenzura #dsa #digitalservicesact #aktouslugachcyfrowych #gawkowski #prezydent #weto #polityka #plpol

19

Donald Trump chce zakazać zakupu domów jednorodzinnych przez dużych inwestorów instytucjonalnych.

Nawet biznesmen (notabene z branży nieruchomości) z Ameryki ogarnia pewne sprawy lepiej niż korwinsta/petrunista z Polski.

BTW w USA jest podatek katastralny i jakoś wolny rynek nie umar od tego.

#polityka #nieruchomosci #trump

7

A w Łodzi kopany jest tunel...youtube.com

Ciekawe, dlaczego nikt nie nagłaśnia sprawy. Jeśli ten występujący mówi prawdę to niezła granda.

http://youtube.com/shorts/I_xzqOVNGlQ?si=SHnfPiHa7V5j2c4C

#polityka #łódź #tunel #gospodarka

10

Wujku Tramp, zrób to samo u nas z Tuskiem

#heheheszki #polityka

11

„Rżnij karabinem w bruk ulicy …”

Zdjęcie

#polityka #wenezuela ?

25

we wtorek przypomnę jest sześciu króli, tak?

#nowoczesna #polityka

13

Nie udało się wprowadzić cenzury ustawą, bo zablokował ją Nawrocki to próbują to wprowadzić bocznymi drzwiami. Zostaną powołani specjalni prokuratorzy do walki z "mową nienawiści", którzy będą specjalnie szkoleni do tego (ciekawe przez kogo?).

Nie ma tak, że nas ominie, bo cenzura to jest ostatnie w tej układance im brakuje, żeby nam tu urządzić burdel multikulti.

http://www.rp.pl/prawo-karne/art43475411-waldemar-zurek-chce-skuteczniej-scigac-za-mowe-nienawisci-powstanie-specjalna-grupa-prokuratorow

#polska #polityka #cenzura

23

PIECZE DUPA - Rzecznik rządu straszy Braunem. „De facto dzisiaj rządzi PiS-em”nczas.info

Rzecznik rządu Adam Szłapka stwierdził, że Jarosław Kaczyński mówi Braunem, a Prawo i Sprawiedliwość walczy o głosy najbardziej radykalnego elektoratu z liderem Konfederacji Korony Polskiej.

W piątek w „Graffiti” na antenie Polsat News Adam Szłapka był pytany przez Marcina Fijołka m.in. o sondaże, w których ostatnio umacnia się pozycja Konfederacji Korony Polskiej – partia Grzegorza Brauna wyprzedziła Konfederację Wolność i Niepodległość, zajmując trzecie miejsce na podium.

Według sondażu OGB z połowy grudnia 2025 r. największym poparciem cieszy się Koalicja Obywatelska. Na formację Donalda Tuska chce głosować 35,29 proc. badanych.

Na drugim miejscu znalazło się Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 31,21 proc. Ciekawie robi się na ostatniej pozycji na podium.

Konfederacja Korony Polskiej, partia Grzegorza Brauna, cieszy się poparciem 11,18 proc. respondentów, podczas gdy na Konfederację Wolność i Niepodległość chce głosować 10,67 proc. badanych.

Rzecznik rządu warszawskiego ocenił, że przed kolejnymi wyborami parlamentarnymi Prawo i Sprawiedliwość chce zaostrzyć kurs, by „radykalnym przekazem” przekonać do siebie wyborców Brauna.

– Ważne, żebyśmy wszyscy mieli poczucie, jaka jest stawka tych wyborów. Bo de facto dzisiaj PiS-em rządzi Braun. Bo to on dyktuje to, co mają politycy mówić, bo do tej pory tak radykalnie nie mówili – stwierdził Szłapka.

– Jedyne, co zostało w PiS-ie z dziedzictwa, na które się często powołują, Lecha Kaczyńskiego, to gdzieś tam wiszące portrety. Reszta to już jest tylko i wyłącznie Braun. Dzisiaj Kaczyński mówi Braunem i de facto PiS jest Braunem – ocenił.

Szłapka odniósł się też do sytuacji rządu i jego poszczególnych składowych. Ujawnił też, czy dostrzega możliwość powtórzenia się scenariusza z 2023 r., kiedy to Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory parlamentarne, ale nie było w stanie objąć władzy.

– My konsekwentnie będziemy starać się wzmacniać całą koalicję. Z mojej perspektywy – osobistej, politycznej – najważniejsza jest oczywiście Koalicja Obywatelska, której jestem członkiem, ale też dlatego, że jest to największe ugrupowanie, na którym spoczywa największa odpowiedzialność – utrzymywał Szłapka.

– Mamy ok. 35 proc., jeszcze pewnie z perspektywą możliwości wzrostu, ale to, co jest ważne, to wszystkie ugrupowania koalicyjne, gdy zsumujemy głosy, to mają więcej niż te partie skrajne – czy PiS czy Braun – dodał.

Na uwagę, że pod progiem wyborczym w sondażach znalazły się Polska 2050 oraz Polskie Stronnictwo Ludowe, Szłapka odparł, że na poprawę wyników przed wyborami mają jeszcze czas.

– Do wyborów jeszcze dwa lata, Lewica jest też coraz mocniejsza. W jakiej konfiguracji w następnych pójdzie czy Polska 2050 czy PSL, to te partie będą decydować tak, żeby to było racjonalne – powiedział.

http://nczas.info/2026/01/02/rzecznik-rzadu-straszy-braunem-de-facto-dzisiaj-rzadzi-pis-em/

#usmiechnietapolska #pis #braun #polityka

7

Pytanie:

Oglądam sobie własnie najnowszy wywiad z Braunem u Jaruzelskiej. (sprzed tygodnia)

Czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć jak to się spina, że Braun z jednej strony zarzuca Konfederacji rzekomy skręt do centrum, a przez większość programu zachęca lewaczkę Jaruzelską by z jego rekomendacji wróciła do polityki?

Nie jestem specjalistą w fikołkach i chętnie bym się dowiedział dlaczego te 2 rzeczy występujące obok siebie naraz mają sens. Inni nie mogą rzekomo skręcać lekko do centrum, ale jak o nas chodzi, to my możemy od razu robić skok na lewo i jest ok.

Tutaj link: http://youtu.be/SN-Wve4MfWk?t=2769 - daję w takim razie link z jednym z przykładowych momentów, by ludzie nie musieli szukać. Braun tutaj aż sugeruje, że jej dołączenie bezpośrednio do frontu gaśnicowego byłoby marzeniem, ale na ten moment chciałby ugrać przyłączenie jej przynajmniej do 'prawicowego' paktu senackiego.

#braun #monikajaruzelska #konfederacjakoronypolskiej #prawica #4konserwy #polityka

6

Rząd narzuca przedsiębiorcom zmiany w ogłoszeniach o pracę, a sam ich nie przestrzega.nczas.info

Administracja państwowa masowo ignoruje własne przepisy o jawności wynagrodzeń i tzw. neutralności płciowej – te same, którymi obciążyła polskich pracodawców pod groźbą kar finansowych.

Od 24 grudnia 2025 roku w Polsce obowiązuje nowelizacja Kodeksu pracy wprowadzająca obowiązek podawania wynagrodzeń w ogłoszeniach o pracę oraz stosowania tzw. neutralności płciowej.

Jak wynika z ustaleń dziennikarzy RMF FM, administracja rządowa sama nie stosuje się do nowych regulacji, które nałożyła na polskich pracodawców. Prześwietlono państwową stronę nabory.kprm.gov.pl, gdzie publikowane są ogłoszenia o pracę w administracji centralnej.

Spośród 256 aktualnych ofert zatrudnienia aż 200 nie uwzględnia wymaganej tzw. neutralności płciowej, a w połowie przypadków brakuje informacji o wysokości wynagrodzenia. Oznacza to, że około 78 procent ogłoszeń państwowych łamie zasady dotyczące języka, a 50 procent ignoruje obowiązek jawności płac.

Zgodnie z nowymi regulacjami, każde ogłoszenie o pracę musi zawierać informację o proponowanym wynagrodzeniu lub jego widełkach, a także być sformułowane w sposób tzw. neutralny płciowo – nazwy stanowisk i treść ogłoszenia nie mogą sugerować preferowanej płci kandydata. Zamiast określeń takich jak „sekretarka” czy „magazynier” powinny pojawiać się zwroty „osoba do sekretariatu” lub „pracownik magazynu”

http://nczas.info/2025/12/31/rzad-ignoruje-wlasne-ideologiczne-przepisy-panstwowa-hipokryzja-w-pigulce/

#lewactwo #polityka

14

Wstrząsająca opowieść kobiety, która byla ofiarą projektu Monarch.bitchute.com

Projekt Monarch, to jeden z podprojektów MK Ultra. Ci co wiedzą czym to bylo [a może nadal jest?], to wiedzą czego się spodziewać, dla tych, którzy nie wiedzą kilka slów wstępu. USA od późnych lat czterdziestych dużo zmienialy w organizacji tajnych slużb. W dużej mierze inspirowali się oni dorobkiem Goebbelsa, calej nazistowskiej bezpieki. Ma to o tyle znaczenie, że jeśli ktoś wie do jakich rzeczy posuwalo się w ostatnich mniej więcej 80 latach państwo USA, to teraz może trochę lepiej zrozumieć tego genezę. Po prawdzie pewne mianowniki rządu USA i ich elit są wspólne z naziolami. Chociażby postawa mówiąca, że cel uświęca środki, że prawo obowiązuje tylko do pewnego pulapu, że są pewne kwestie, gdzie prawo po prostu nie ma zastowania.

Stąd ogromna skala okrucieństwa wobec wlasnych obywateli. Wiemy o tym, że testowali oni ksztaltowanie pogody, nikogo nie pytając o zgodę, czy nawet nie informując, testowali bakterie nad zamieszkanymi obszarami, masowo podsluchiwali [i zapewne nadal podsluchują], generalnie inwigilują na potęge, przetrzymywali latami osadzonych w Guantanamo bez dowodów i wyroku skazującego. Regularnie sprzątaja też niewygodnych "ex-kolegów", np: Byrd, Kennedy, Olson i masowo testowali różne dziwactwa na amerykanach i o tym jest ten material. O tym, na jakiej skali okrucieństwo są w stanie się zdobyć ameryańska wierchuszka, gdy je sobie po prostu uzasadni, tak, czy inaczej.

http://www.bitchute.com/video/hD2O6Nj18XkW

Material jest dlugi i zawiera pewne, pomocne didaskalia, ale też rozszerza nieco temat w paru miejscach. Myślę, że może to zasiać gęsią skórę.

Jak już obejrzysz to, to się zastanów, czy ten kraj jest wlaściwym sojusznikiem, którego kurczowo powinno się trzymać państwo Polskie. Ameryka to lider w eksportcie broni, lider w eksporcie wojny, lider w szantażowaniu, przewrotach, lider w wasalizowaniu mniejszych krajów, wylęgarnia sekt, kultów. To także kraj oblepiony wręcz masońską symboliką, gdzie oficjalnie dziala też kościól szatana. Jest to także matecznik: Kuklinskiego, Geina, Dahmera, Bundiego, Mansona i calej plejady totalnie chorych osobników. Przy okazji ojczyzna eugeniki, w wyniku której sterylizowano kobiety, u których przodków np. byl zlodziej. To tylko wybrane przyklady, bo tak możnaby o wiele więcej i dlużej. No i wlaśnie, czy nie powinno się wobec tego od takiego kraju trzymać jak najdalej? Nie chodzi mi o jakieś nadmierne naśladownictwo, tzw. atlantyzowanie rzeczywistości. Tylko czy nawet biznes z takimi robiąc nie warto się zastanowić. Od interesów z Chinami, USA, czy Rosją najbardziej brudzą się ręce?

#mindcontrol #tortury #polityka #deepstate #handelludzmi

11

http://video.twimg.com/ext_tw_video/2004584407869411328/pu/vid/avc1/720x1280/7ridbOQcnwqdw0GS.mp4?tag=12

durni #ludzie się nasłuchają tego typu mądrości z telewizora i potem powtarzają za "autorytetami" ich dyrdymały albo łzawe narracje w stylu, że "to są biedni ludzie którzy szukają swojego miejsca na ziemi"

ale nie to jest najgorsze. najbardziej przerażające jest to, że oni adaptują narzucany odgórnie punkt widzenia jako swój własny i są przeświadczeni, że to ich własne poglądy xD

na końcu jeden z drugim ma poglądy jak od kalki skopiowane z telewizyjnego przekazu dnia, ale on się zapiera rękami i nogami, że to jego własne bo włączył sobie polsat, który mu się jawi jako całkiem obiektywne medium (), potem przeglądnął twórczość silnych razem na facebooku, na końcu kliknął w wyskakujące powiadomienie prowadzące do artykułu na onecie, wyłączył zacinający się gównofon, a w radiu RMF akurat leciało mniej więcej to samo więc na tej podstawie "wyrobił sobie własne zdanie"🤣

#polityka #ukraina

8

a wizisie moi mili? wina pisu. rząd mimo, że niby rządzi nic nie może i nie jest za nic odpowiedzialny.

#polityka #heheszki

9

#heheszki #polska #polityka #ue

Barszcz się zagotował... a nie czekaj.

Wkurzony przedsiębiorca do polityka.

------------------------------------------

http://youtube.com/shorts/76ldfTUbaPI

------------------------------------------

10