#nwo #masoneria #lucyferianie #chabadlubawicz
Ostanie dwa kryzysy łączy jedno : maksymalne uprzykrzenie życia ludziom.
Kryzys stworzony wokół covida charakteryzował się maksymalnym ograniczeniem praw ludzi, poniżeniem i bólem fizycznym - zakaz wstępu gdziekolwiek, maseczki ze szmaty która nic nie dawała, bolesne testy z długim patykiem wsadzanym do nosa jakby nie szło inaczej, zmuszanie do przyjmowania wątpliwego preparatu i obecny : głód, zimno, nędza. Oba z głoszonymi oficjalnie mają faktycznie niewiele wspólnego, w obu kreuje się wizję że droga którą władza podąża do jedynie słuszna. Covidowy kryzys już rozłożono na czynniki pierwsze i widać że to była totalna ściema. Podobnie jest z obecnym. Jesteśmy gnębieni zimnem , głodem zmuszaniem jak poprzednio do nieakceptowalnych rozwiązań tylko w imię czego? Niby wojny ale przecież ropa, gaz a nawet węgiel mają już ceny z przed wojny. Podobnie pszenica, cukier, tłuszcze, a ceny w sklepach często kilkukrotnie większe i powszechne gnębienie społeczeństwa zimnem. Wyłączanie oświetlenia , ogrzewania, niższa temperatura wody - żeby tylko ucisk robić. To wpisuje się w od lat budowaną wizję nowego wspaniałego świata który powstanie na gruzach obecnego. Trzeba obecny zburzyć , stworzyć taki uciska aby ludzie nowy przyjęli bez buntu i nadzieją że ucisk mnie który nam ci co chcą stworzyć nowy fundują.

15

W zrównoważonej przyszłości nie ma miejsca na prywatne samochody osobowe - twierdzi Adam B. Czyżewski (Główny Ekonomista PKN ORLEN) na panelu fundacji Warsaw Enterprise Institute. Źródło: Piotr Maciążek

https://twitter.com/Piotr_Maciazek/status/1588121010229940225
#polska #orlen #samochody #nwo

13

"Szury" znowu miały rację - organizatorzy globcia chcą zmieniać klimat przez chemitrails.youtube.com

Idea pozostaje niezmienna od lat.
Cykliczne zmiany klimatu to wina szarego Kowalskiego i teraz trzeba ten klimat "ratować". Zwykle się to robi przez opodatkowanie Kowalskiego jakąś absurdalną opłatą która nie zmienia niczego, oprócz uszczuplenia kasy w kieszeni i wzbogacenia decydenta.

Ale są też prowadzone bardziej czynne prace nad zmianą klimatu.
Mityczni naukowcy których nazwiska są dziwnym trafem pomijane razem z instytucjami, proponują wypuszczenie aerozoli (kwasu siarkowego) nad obszarami podbiegunowymi. Najlepiej z samolotów, takich dużych amerykańskich jak:

zmodyfikowane samoloty cywilne - Boeing 747–400, Gulfstream G550/650, C-37A
samoloty wojskowe - KC-135 Stratotanker, KC-10 Extender
inne propozycje nośników - balony stratosferyczne i "railgun artylery" (która rzekomo jeszcze nie istnieje)

Owi naukowcy są bardzo sprecyzowani w tym co ma być nośnikiem aerozoli. Tak jak by to było już testowane wcześniej. Przypadek?
Opracowania naukowe podkreślają w tym wypadku "pozytywny" wpływ erupcji wulkanicznych na oziębienie klimatu.
Tak, drodzy czytelnicy. Gdy wulkan wypuszcza do atmosfery tony popiołu, gazów i toksycznych aerozoli (jak kwas siarkowy) jest to "dobre".
Gdy Kowalski jeździ samochodem (nie elektrycznym), pali w piecu by się ogrzać w zimę, pierdzi czy je mięso... jest to "złe" i trzeba z tym walczyć. Bo "zmienia klimat".
A wszystko to w imię odbudowy zasobów lodu na biegunach i powstrzymaniem podnoszenia poziomu morza o milimetry. Wille nad brzegami są w ciągłym zagrożeniu przecież.

Efekty "walki z klimatem" mogą być jednak niekorzystne i wywołać skutki odmienne od założeń.
Co podejrzewam, że może być celem faktycznym.

Dodatkowe "oziębianie biegunów" będzie mieć wpływ na prądy powietrzne.
Z fizyki wiemy że temperatura przechodzi z środowiska ciepłego do zimnego do momentu jej wyrównania w środowisku.
Oznaczało by to napływ i koncentrację obszarów ciepłego powietrza poniżej koła podbiegunowego, np: w centralnej Europie.
Odczuwalne były by rekordowe susze, pustynnienie obszarów i ciepłe zimy. Co z kolei było by dodatkowym "argumentem" dla "naukowców" nad szkodliwością zmian klimatu.
Na pewno doszło by do kryzysu w rolnictwie, co przerodziło by się w braki żywności.

Ale tym nie martwmy się. Niejaki Bill Gates który w ostatnich latach wykupił najbardziej żyzne obszary rolnicze w stanach i który sam lobbuje za "walką z klimatem" przez rozpylanie aerozoli w stratosferze, na pewno nie pozostawi ludzi bez jedzenia. To jest zbyt złoty interes.

Odnawianie obszarów lodowych, będzie na pewno pozytywne w walce z rosyjską eksploatacją złóż mineralnych w tym obszarze. Ameryka jak dotąd była w tym temacie mocno w tyle. Pozostaje tylko kwestia wpływu kwasu siarkowego na środowisko.

Nie oszukujmy się, ten aerozol wcześniej czy później spadnie z śniegiem i deszczem. Tłumaczenie, że obszary podbiegunowe są słabo zamieszkane więc szkodliwość może być znikoma jest nie na miejscu.
Prądy powietrzne jak najbardziej mogą przenieść kwaśne deszcze wyjątkowo korozyjnych chemikaliów nad obszary zaludnione.

O wyżej wspominanej propozycji "walki z klimatem" dowiemy się z poniższego materiału.
https://youtu.be/DQbwSI_MI7I

Wracając jeszcze do chemtrails o których ludzie ostrzegali od wielu lat.
Wikipedia, jako źródło wiedzy z którego korzysta autor nagrania, opisuje oba tematy.

"Stratospheric aerosol injection" oraz rzekomą "teorię spiskową - Smugi chemiczne".
https://pl.wikipedia.org/wiki/Smugi_chemiczne
Postulaty teorii:
- rozpylanie nieznanych substancji przez duże odrzutowce wojskowe na dużej wysokości
- sterowanie pogodą na masową skalę przez rządy państw
- walka naukowców ze zmianami klimatu, co może powodować zatruwanie ludności
- potężne tajne stowarzyszenia rozpylają chemikalia mające uczynić społeczeństwa uległymi i łatwymi do kontrolowania
- rozpylanie substancji w celu kontroli populacji lub manipulacji psychologicznych
- testy nowych broni

A teraz dla porównania to co znajdziemy na tej samej stronie: "Stratospheric aerosol injection"
https://en.wikipedia.org/wiki/Stratospheric_aerosol_injection

No jak tam "szury" dalej wierzycie w teorie spiskowe?

----------------------------------------------------------------------------------------
Ps. Nie można wykluczyć, że program zatruwania aerozolami biegunów już trwa.
Możemy się nigdy nie dowiedzieć na ile wykreowany problem jest faktycznie wynikiem świadomych działań szemranych osób i globalnych instytucji które oficjalne teraz "będą z nim walczyć".
#ciekawoski #mnieciekawi #nwo #klimat #globalneocieplenie #globalizm #afera #chemitrials

16

Pospieszalski: Cztery organizacje zarządzały pandemią. Między innymi fundacja Gatesównczas.com

#koronawirus #szczepimysię #ostatniaprosta #plandemia #nwo
Dalej Pospieszalski przytoczył kilka faktów, które poddają w wątpliwość narrację, która była agresywnie narzucana mediom i przez którą stracił pracę w TVP. Mówił m.in o tym, że „jeśli w Parlamencie Europejskim jedna z pań dyrektor Pfizera przyznaje się, że nie było żadnych badań na to, że szczepionki zatrzymują transmisję, albo blokują zarażanie, tak, a rządy państw wprowadzają paszporty szczepionkowe i dyskryminują miliony ludzi, tylko dlatego, że nie chciały przyjąć magicznego eliksiru […] czy cały parlament, który to słyszy też jest tą grupą antyszczepionkową?”.

Pospieszalski powiedział także o przedrukowanym tekście z Politico, który ukazał się na stronie Onetu. Gość Radia WNET powiedział, że dziennikarze Politico „pokazali tam, że zarządzanie pandemią i to, co robiły rządy państw, nie pochodziło od suwerennych rządów państw, tylko pochodziło od czterech organizacji„.
https://nczas.com/2022/11/10/pospieszalski-cztery-organizacje-zarzadzaly-pandemia-miedzy-innymi-fundacja-gatesow-video/

14

„Grabarz człowieczeństwa”. Brudna PRAWDA o człowieku, z którym spotkał się Morawieckinczas.com

#harari #nwo
Harari jest kreowany na autorytet „od wszystkiego”. Jego wypowiedzi są cytowane jako genialne bez względu na to czy dotyczą pandemii, wojny na Ukrainie, globalnego ocieplenia, agendy LGBT, religii czy przyszłości świata. Jego książki polecają takie osoby jak Mark Zuckerberg czy Bill Gates, a premier Mariusz Morawiecki był zaszczycony, że mógł sobie zrobić z nim zdjęcie podczas imprezy Impact’22.

Zdaniem prof. Wielomskiego Harari zawdzięcza ten wielki sukces nie merytorycznej zawartości swoich książek, a wręcz przeciwnie, dzięki jej brakowi! W swojej trylogii stworzył opowieść, która ma pełnić rolę mitu dla świata po Wielkim Resecie. To Mit XXI a nawet XXII wieku. Mit, który ma zastąpić wszystko to, co stworzyła cywilizacja grecka, rzymska i chrześcijaństwo, a w co ludzie mają bezkrytycznie uwierzyć.
Mitu takiego potrzebuje kasta miliarderów, która dąży do stworzenia społeczeństwa niezdolnego do buntu, choćby z racji narastających nierówności społecznych. Jeśli ludzie uwierzą w spisaną przez Harariego opowieść, to obudzą się w takim właśnie świecie. W świecie, w którym garstka właścicieli globalnych korporacji przejmie kontrolę nie tylko nad całą własnością i władzą polityczną na naszej planecie, ale także nad ludzkimi ciałami i umysłami.
https://nczas.com/2022/10/30/grabarz-czlowieczenstwa-brudna-prawda-o-czlowieku-z-ktorym-spotkal-sie-morawiecki/

18

WszystkieDowody.pl – aktualizacja, informacje i zrzutkawszystkiedowody.pl

Cześć. Niektórzy może jeszcze kojarzą mnie jako właściciela strony StoDowodow.pl żyję póki co i dalej działam. Zapraszam: https://wszystkiedowody.pl/
Całość wszystkich pozycji dostępnych na stronie można oczywiście pobrać w jednym pliku PDF – znajdziecie go na stronie w zakładce "Pobierz kopię".

W każdym razie trochę informacji! Planuję uruchomić nowe portale, wyprodukować filmy pełnometrażowe dotyczące działań globalistów i Wielkiego Resetu, a także mam wiele innych projektów i planów. Razem z bliskimi osobami planujemy rozszerzyć ten projekt na ile się da. To od wpłat czytelników zależy jak dużo zrobimy. Zbieramy również na utrzymanie i promocję aktualnie istniejącej strony oraz na własny serwer i zagraniczną domenę.
W tym celu uruchomiliśmy Zrzutkę, gdzie możecie przeczytać więcej: https://zrzutka.pl/dwvv2w

Na Lurkera raczej nie będę już wchodzić przed pojawieniem się V4, zostawiłem wchodzenie tutaj jakiś czas temu, kiedy coraz mniej podobały mi się działania moderacji. No trudno, Wy tu rządzicie, co najwyżej znajdę sobie inny portal. Czekam na nową wersję z przysłowiowym chu*em w ręku.
#covid19 #pandemia #nwo #wielkireset

14

Rolnicy protestują przeciwko podatkowi od „bekania i puszczania bąków” przez zwierzęta gospodarskienczas.com

#ocieplenieklimatu #nwo #rolnictwo
Chodzi o „pierwszą na świecie” opłatę od emisji metanu i podtlenku azotu wytwarzanych przez sześć milionów krów i 26 milionów owiec w Nowej Zelandii, którą premier Jacinda Ardern zapowiedziała, jako krok w kierunku przeciwdziałania zmianom klimatu.
https://nczas.com/2022/10/20/rolnicy-protestuja-przeciwko-podatkowi-od-bekania-i-puszczania-bakow-przez-zwierzeta-gospodarskie-video/

9

Mentzen: „Nietrudno odnieść wrażenie, jakby światem rządziło jakieś potężne, złowrogie imperium zła”nczas.com

#nwo #mentzen

– Mamy nie mieć samochodów, mamy nie latać samolotami, nie mieć wolności słowa, nie mieć gotówki, mamy nie mieć nic – wyliczał.

– Co jakiś czas powstaje jakiś wielki problem, pytanie czy prawdziwy, którego jedynym rozwiązaniem jest to, że należy drastycznie ograniczyć wolności obywatelskie, wprowadzić cenzurę, ograniczyć wolność słowa, zamknąć szkoły, zamknąć małe firmy, utrudnić ludziom możliwość przemieszczania się – wskazał.

– Jak się na to wszystko patrzy, co się dzieje od kilku lat na całym świecie, nietrudno odnieść wrażenie, jakby światem rządziło jakieś potężne, złowrogie imperium zła – ocenił Mentzen.
https://nczas.com/2022/10/16/mentzen-nietrudno-odniesc-wrazenie-jakby-swiatem-rzadzilo-jakies-potezne-zlowrogie-imperium-zla-video/

21

Prokuratura europejska potwierdziła wszczęcie śledztwa w sprawie zakupu przez UE szczepionek przeciw Covid-19bankier.pl

#nwo #plandemia #ostatniaprosta #szczepimysie #koronawirus #paszportszczepionkowy
Prokuratura europejska (EPPO) w sobotę potwierdziła wszczęcie śledztwa w sprawie zakupu przez UE szczepionek przeciw Covid-19. EPPO nie podała, kogo objęto dochodzeniem. Z negocjacjami dotyczącymi zakupu szczepionek koncernu Pfizer media wiążą przewodniczącą Komisji Europejskiej Ursulę von der Leyen. Nieprawidłowości w tej sprawie wytknął jej już Europejski Trybunał Obrachunkowy.

W lipcu br. rzeczniczka praw obywatelskich UE Emily O'Reilly wezwała unijnych urzędników "do bardziej szczegółowych poszukiwań” korespondencji przewodniczącej KE Ursuli von der Leyen z szefem koncernu Pfizer na temat zakupu 1,8 mld dawek szczepionki.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Prokuratura-europejska-potwierdzila-wszczecie-sledztwa-w-sprawie-zakupu-przez-UE-szczepionek-przeciw-Covid-19-8423584.html

18

Ekspert: Likwidujemy kopalnie bardzo skutecznie. Tego nie robi nikt na świecietarnogorski.info

#kryzys #nwo #wegiel #gornictwo
W kopalni Makoszowy pozostało 170 mln ton udostępnionego pod ziemią węgla. Natomiast w kopalni Krupiński pozostało 700 mln ton węgla udostępnionego, gotowego do wydobycia. Zamykanie kopalni Makoszowy i Krupiński było po prostu sabotażem gospodarczym. Likwidujemy kopalnie bardzo skutecznie. Tego nie robi nikt na świecie. Dochodzi do totalnej dewastacji wszystkiego, co umożliwia powrót do tych złóż – mówi dr inż. Jerzy Markowski.
https://tarnogorski.info/ekspert-gorniczy-zamyka/

17

“Yuval Noah Harari. Grabarz człowieczeństwa”. Kapitalna książka prof. Wielomskiego o żydowskim “ekspercie od wszystkiego”wprawo.pl

#wielkireset #nwo #harari #wprawo
Na naszych oczach w rozmaitych mediach i gremiach Yuval Noah Harari kreowany jest na autorytet „od wszystkiego”. Jego wypowiedzi są cytowane jako genialne bez względu na to czy dotyczą pandemii, wojny na Ukrainie, globalnego ocieplenia, agendy LGBT, religii czy przyszłości świata. Jego książki polecają takie osoby jak Mark Zuckerberg czy Bill Gates, a premier Mateusz Morawiecki był zaszczycony, że mógł sobie zrobić z nim zdjęcie podczas imprezy Impact’22.

Naszym zdaniem Harari zawdzięcza ten wielki sukces nie merytorycznej zawartości swoich książek, a wręcz przeciwnie, dzięki jej brakowi! W swojej trylogii stworzył opowieść, która ma pełnić rolę mitu dla świata po Wielkim Resecie. To Mit XXI a nawet XXII wieku. Mit, który ma zastąpić wszystko to, co stworzyła cywilizacja grecka, rzymska i chrześcijaństwo, a w co ludzie mają bezkrytycznie uwierzyć.

Mitu takiego potrzebuje kasta miliarderów, która dąży do stworzenia społeczeństwa niezdolnego do buntu, choćby z racji narastających nierówności społecznych. Jeśli ludzie uwierzą w spisaną przez Harariego opowieść, to obudzą się w takim właśnie świecie. W świecie, w którym garstka właścicieli globalnych korporacji przejmie kontrolę nie tylko nad całą własnością i władzą polityczną na naszej planecie, ale także nad ludzkimi ciałami i umysłami.
https://wprawo.pl/yuval-noah-harari-grabarz-czlowieczenstwa-kapitalna-ksiazka-prof-wielomskiego-o-zydowskim-ekspercie-od-wszystkiego/

19

„Nie chcemy lockdownów, chcemy wolności”nczas.com

#koronawirus #plandemia #ostatniaprosta #nwo #chiny #totalitaryzm
Przed kluczowym zjazdem partii komunistycznej na jednym z wiaduktów w Pekinie pojawiły się banery, nawołujące do obalenia przywódcy Chin Xi Jinpinga – wynika z relacji w mediach społecznościowych. Szybko je zdjęto, a w internecie ocenzurowano słowa „Pekin”, „wiadukt” i „odważny”.

Banery widoczne są na licznych zdjęciach krążących od czwartku na Twitterze, który jest w Chinach zablokowany. Jeden z nich wzywał do bojkotu lekcji w szkołach, strajków i odsunięcia od władzy „despotycznego zdrajcy Xi Jinpinga”. Agencja Reutera podkreśla, że tak bezpośrednie wystąpienia przeciwko przywódcy są w Chinach niezwykle rzadkie.
https://nczas.com/2022/10/14/zaskakujace-sceny-w-pekinie-nie-chcemy-lockdownow-chcemy-wolnosci-video/

10

#toksycznygrzyb #kosmici #nwo
Na co obstawiacie? Ogłoszą epidemię toksycznego, niewidzialnego grzyba który zabija czy od razu że kosmici istnieją?
Temat ukrainy poza nami się trochę już zużył i widać, że kryzys "ukriański" ma coraz mniej w wspólnego z Ukrainą jak kryzys kowidowy z kowidem. Potrzebny nowy temat, a może nawet temat ostateczny?

8

#apokalipsa #nwo
Wirus był, wojna jest co teraz? Czym orać plebs by zasadzić nowy porządek? Chaos ? Upadek gospodarek? Idzie nieźle.

14

StoDowodow.pl już nie istnieje. Dzięki wsparciu m.in. użytkowników Lurkera, powstał nowy, bliżniaczy serwis: www.WszystkieDowody.pl dziękuję wszystkim za wsparcie, już jutro biorę się za ostateczne poprawki i dalszy rozwój strony!
#pandemia #covid19 #nwo

26