Jak zwykle jaja z #ufo.

Zielone ludziki kto to widział He He He.

Od wielu lat ten temat jest poruszany i osobiście cieszy mnie, że coraz bardziej na poważnie.

Wiele lat temu gdy pracowałem jako archiwista w jednym z urzędów, przydarzyła mi się drobna historia.

19 września 2005r. Dokładnie o godzinie 5.00 rano obudziła mnie komórka. Gdy wyjrzałem przez okno mojego pokoju urzekł mnie wspaniały widok. Nad polami znajdującymi się za moim domem unosiła się metrowej wysokości mgła tworząc złudzenie jeziora a do tego na całkowicie bezchmurnym niebie lśnił księżyc w pełni. Nie namyślając się długo postanowiłem uwiecznić ten wspaniały obraz, jednak jedynym aparatem jaki miałem pod ręką była moja komórka Sony Ericsson T610. Czym

prędzej przyłożyłem aparat do szyby i zrobiłem zdjęcie.

Nie zadowoliła mnie pikseloza, postanowiłem je powtórzyć. Robiąc kolejne na wyświetlaczu pojawiło mi się coś na kształt chmurki.

Jak to możliwe, pomyślałem, przecież niebo jest czyste. Oderwałem wzrok od wyświetlacza i spojrzałem na niebo, rzeczywiście było czyste. Patrzę znowu na wyświetlacz a chmurka nie dość, że zaczyna przypominać talerz to pędzi w moim kierunku. Zrobiłem jeszcze jedno zdjęcie kiedy obiekt przelatywał koło tarczy księżyca, by po chwili zniknąć z drugiej strony domu. Jego prędkość szacuję na 130-150 km/h leciał dokładnie z zachodu na wschód, wielkość obiektu oceniam na wielkość ciężarówki (był 2 razy większy od tarczy księżyca)

leciał na wysokości mniej więcej 4 piętra.

Podczas przelotu nie wydawał żadnego dźwięku. Całe zdarzenie trwało minutę może mniej ale to co najbardziej mnie w nim zaskoczyło to to, że latający talerz był całkowicie niewidoczny nieuzbrojonym okiem. Gdybym nie zobaczył  UFO na wyświetlaczu, wżyciu bym się nie domyślił, że przelatuje mi pod moim nosem. Jeszcze nikt nie rozwinął takiej techniki.

Największym sukcesem Diabła jest przekonanie ludzi, że nie istnieje.

Podobnie było kiedyś z UFO. Piloci, stróże prawa, wojskowi... dobrze wiedzieli, że lepiej nie zgłaszać dziwnych świateł i obiektów na niebie, bo to równało się szykanom.

W samej biurokracji wojskowej USA dopiero niedawno zdali sobie sprawę, że to był strzał w kolano. Zaledwie kilka lat temu załapali, że drony zwiadowcze mogą podszywać się pod UFO i gdy ktoś takie wyłapie celowo odwróci wzrok by "nie robić z siebie idioty a zresztą i tak nikt mu nie uwierzy".

Jednocześnie same UFO były obserwowane od bardzo, bardzo dawna. Od początków znanej nam historii.

A teraz pozwólcie, że założę #foliowaczapeczka Obcy są tu od dawna.

Nawet wcale nie muszą różnic się wyglądem od ludzi. Zastanówmy się, jaki mogą mieć wpływ, na politykę, to jak się rozwijamy funkcjonujemy. W końcu co stoi na przeszkodzie by infiltrowali najwyższe instytucje?

Co stoi na przeszkodzie aby to oni sterowali z za kotary elitami, a te swoimi owieczkami. Ogłupionym bydłem któremu serwuje się filmiki o inwazjach z kosmosu, zielonych ludzikach i tresuje by reagowali śmiechem na wieść o UFO.

Przecież to śmieszne, ufoludków nie ma. Prawda?

A może po prostu bardzo łatwo urobić bydło by tak myślało i smacznie sobie spało, gdy nad ich głowami lata tysiące dziwnych obiektów.

Trajektoria lotu obiektu który fotografowałem pokrywa się z lokalnym kompleksem hutniczym. Przypadek?

Jego funkcji mogę się jedynie domyślać.

#nwo #ciekawostka #historiaprawdziwa #historia #przezycia #zalesie

Zdjęcie

Zdjęcie

Szkic tego co widziałem.

Zdjęcie

Było jeszcze jedno bardzo dziwne zdarzenie, 5 miesięcy po tej obserwacji (luty 2006r.) ale na nie nie mam żadnych fizycznych dowodów więc przemilczę.

6

#tematzastepczy #nwo #madroscetapu #ufo

Dziura ozonowa była, zagrożenie atomem było, ocieplenie klimatu - dalej ale słabo, wirus był, wojna jest ale sie wypala temat. Co teraz? Kosmici w sam raz pasują. Jest jeszcze śmeircionośna planetoida i toksyczny grzyb. Ale może jednak kosmici?

Do tego sporo teorii spiskowych mówi, że tak właściwie te wszystkie tematy mają nas przygodować na przyznanie rządów że z komitami od lat współpracują kto wie? Będzie ciekawie.

6

Nowa pandemia tuż tuż?twitter.com

Czyzby przy użyciu strachu tym razem chca rozprawic sie ze zwierzętami masowo je eksterminujac? Tym samym wytworzyc zapotrzebowanie na robaki? http://twitter.com/disclosetv/status/1623627525590073345

#pandemia #plandemia #nwo #ptasiagrypa

8

Czy AI będzie zarządzać "cybergułagiem", w którym będziemy żyć wszyscy?youtube.com

http://www.youtube.com/watch?v=6oK7gCgZ4Jw

Jak analizowanie tego co mówi człowiek pozwala zbudować profil osobowościowy i przewidywać zachowania.

Czy AI faktycznie jest w stanie zastąpić tak wiele zawodów jak nam się wydaje?

Co będzie z tajemnicą lekarską i zawodową?

Każde nasze słowo trafi do systemu.

#trenerfrycz #sztucznainteligencja #youtube #nwo #teleporady #feliksfryczkowski

15

Gaz ziemny na rekordowo niskich poziomach - ale podwyżki i dopłaty dopiero nadciągają.

#inflacja #putinflacja #gaz #nwo #ruskapropaganda
Rząd zapowiada dziesiątki miliardów dopłat do mega drogiego gazu, Ursula von der Leyen - szefowa UE mówi że do tanich surowców w tym nośników energii nie ma powrotu a gaz najtańszy od lat... Obecnie nawet o połowę niż w 2011 roku.

20

w zasadzie wspominanie o żarciu robali i zachwalaniu ich zdrowotnych właściwości zaczęło się w postępowych mediach dobre kilka lat temu. jak zwykle najpierw zrobili wyłom, potem oswajanie i wdrażanie.
https://youtu.be/CjwlcEDvXik
#NWO #polityka

13

Po ostatniej dyskusji z jednym z użytkowników Hejto, dotyczącej nowego obowiązku we Flandrii dostosowania kupionego bądź odziedziczonego budynku w ciągu 5 lat do standardu energetycznego D, a od 2028 C, potem od 2045 A (dom praktycznie energooszczędny), zacząłem szperać dalej.

Okazuje się, proszę Państwa, że to jest ogólnoeuropejski wymóg, już praktycznie klepnięty. Do 2050 roku wszystkie domy będą zeroenergetyczne, albo Was wywłaszczą przy pomocy horrendalnych mandatów (we Flandrii 200k € nawet). Podobne przepisy zaraz wchodzą we Francji, a także Włoszech, gdzie akurat poziom zamożności jest bardzo zbliżony do Polskiego. Co jeszcze łączy oba kraje? Rzekomo prawicowe rządy, które bez mrugnięcia okiem podpisały ten dokument, choć w UE mają przecież prawo weta, w zamian za śrubki na kredyt zwane KPO.

Jest to kolejny, nomen omen, kamień milowy w wywłaszczaniu społeczeństw Europy. Od 2035 roku z samochodów, najdalej od 2050 roku z domów i mieszkań. Co więcej, nowe budynki od 2050 roku będą musiały być tzw. "zeroemisyjne" w całym cyklu życia, czyli w praktyce jest to pożegnanie z porządnymi domami murowanymi, a powrót kurnych chat z drewna. Dyrektywa nie będzie obejmowała budynków do 50m2, łaskawcy.

Jedyne, co nam zostanie, to wpieprzanie robactwa, jazda rowerkiem i mieszkanka na minuty z prężnie rozwijającego się sektora PRS, do których to nasi nowi łaskawcy z Davos i Brukseli wspaniałomyślnie nas zakwaterują po eksmisji.

I nie, nie jest to kolejna #teoriaspiskowa. Temat potwierdza nawet Tomasz Narkun na Twitterze, szeroko cytowany specjalista działający w branży nieruchomości od 20 lat i współpracujący z developerami. To się dzieje naprawdę, możecie tam wejść i sprawdzić.

Nie mam pojęcia, jakim cudem to nie jest temat #1 w Polsce i w ogóle w całej Europie. Ludzie, sterowani mediami, podniecają się jakimiś pierdoletami jak Ukraina, Orlen czy spowiedź, a wisi nad nimi realna groźba wywłaszczenia i nikt z tym nic nie robi. Nie wiem jeszcze, jak można żyć w takim wyparciu, by nie zauważać, co nam szykują. Społeczeństwo jak otępione potulnie godzi się na wszystko - poszli się zaszczepić, przełknęli zakaz produkcji samochodów, teraz wydają się spokojnie łykać de facto wywłaszczenie.

Siedzę przerażony i po prostu nie mam słów. Mam nowy kilkuletni dom w zabudowie szeregowej, ocieplony, z elektronicznym sterowaniem pieca itp. gadżetami, a i tak z moich wyliczeń wynika, że mam zużycie 2x wyższe niż dozwolone w tych nowych ustawach…
#nwo #europa #uniaeuropejska #dom #nieruchomosci #teoriespiskowe #polityka

33

Cena gazu na dnie.bankier.pl

#inflacja #putinflacja #ukroflacja #ruskaonuca #nwo #anglosasi

Cena gazu spadła na kolejne dno, a infalcja dalej zapier…a. Gaz nawet przed padnemią był droższy. Co teraz? Jaka wojna, pandemia etc będzie?
https://www.bankier.pl/wiadomosc/We-wtorek-na-zamknieciu-gaz-ziemny-tanieje-o-ok-11-proc-8477620.html

8

Kontrola informacji - jest gorzej niż myślisz.youtube.com

Control the media, control the mind.
~ cytat: Cabal "C&C Tiberium Sun"

Jakiś czas temu uskarżałem się na cenzurę informacji w Wiki.
Szukałem materiału do "Masakry w Waco" jako, że wczesniej znałem więcej szczegułów mogłem zweryfikować propagandę podaną na tamtym portalu.

Przedstawianie pewnych zagadnień w jeden jedynie słuszny sposób, czy pomijanie niewygodnych faktów jest tam obecne od bardzo bardzo dawna.

Czy to tyczyło artykułu o USS Liberyty, który w wczesnych czasach swojego powstania był obszerną relacją świadków z ataku pewnej (((nacji))) , potem zmienił się w rękach cenzorów w dosłownie dwu akapitową wzmiankę, by potem zostać rozszerzony ale dalej ocenzurowany, a potem powstał oddzielny wpis dotyczący statku i oddzielny "incydentu".

Na analogiczne manipulacje natknąłem się też odgrzebując informacje o zamieszkach 27 lutego 2002 w Gudźaracie. Artykuł z wiki jest bardzo stronniczy, przed czym muszę ostrzec. A islamiści którzy są tam wybielani byli główną przyczyną.

Przechodząc do meritum. Wiki łże.
Ja to wiem bo mogłem zweryfikować informację porównując z innych źródeł... Ale czy osoba która wcześniej nie ma wiedzy w danym temacie jest w stanie oddzielić prawdę od fałszu?

NIE.

A koszyk informacyjny jest coraz to bardziej ograniczany, selektywny. Coraz trudniej dostać się do niezależnych informacji.
Właśnie o tym jest to alarmujące nagranie.
https://youtu.be/8O_NvPpbsbw
#ciekawostki #nwo #internet #cenzura #wikipedia #informacje #technologia #swiat

19

kiedy tzw. teorie spiskowe stały się jawne.
przecież to jest żywcem ściągnięte z agendy #NWO
oni już się z tym w ogóle nie kryją.
haha teraz będzie narracja, że "przecież to od zawsze było wiadome"

17

"Aresztowanie" Grety Thunberg było ustawką.youtube.com

https://www.youtube.com/watch?v=M4fu11x8Xp8

Nie dość że "policjanci" grzecznie poczekali do końca sesji zdjęciowej dla mediów, to jeszcze ktoś zapomniał zabrać mikrofon zza ich pleców
#nwo #covid1984 #wef

35

#putinflacja #inflacja #urkoflacja #nwo
Dziś, 17 stycznia 2023 r. gaz w holenderskim hubie TTF po 51,7 euro/MW

Rząd dopłaca miliardy aby przedsiębiorcy mogli kupować gaz po 150 euro/MW a ciepłownictwo po 100 euro. Wielu musi płacić nawet po 300 euro/MW, a UE debatuje nad korytarzem cen.

11

#nwo #masoneria #lucyferianie
Wszystko czego im zawsze brakowało to dostatecznie dużego kryzysu, żeby móc ludziom objawić swe szatańskie pomysły jako jedyne wyjście. Kryzysy same z siebie się nie chciały brać więc generują jeden za drugim i na siłę wciskają swe chore idee. Walka z wyimaginowanymi zagrożeniami, generowanie sztucznie kryzusu, szczucie jednych na drugich - oto ich narzędzie do wdrażania nowego ładu. Ludzie łykają wszystko więc idzie gładko. Wdrażanie nowych ideoologii przy pomocy kryzysów. Ludzie się nie liczą bo w końcu jedną z ich idei jest depopulacja więc im gorzej dla ludzi tym lepiej.

8