Czy rząd wie o tobie wszystko?youtu.be

Ile jeszcze możemy dać dla waszego bezpieczeństwa? Zastanawiają się osoby u władzy.

Zdjęcie

Kamera w tyłu, rozmiar buta, odcisk palca, zdjęcie siatkówki, obraz twarzy, twoja geolokalizacja, stan zdrowia, stan konta (i mozliwość go wyłączenia), wszystkie strony porno które obejrzałeś w trybie anonimowym, co czytasz, co zalajkowałeś, jakie masz poglądy na partię, z kim rozmawiasz i o czym rozmawiasz, plany biznesowe, jak wygląda twój dom, co posiadasz... a docelowo algorytm przewidzi twoje postępowanie jak pogodę, na kilka dni/miesięcy/ lat w przyszłość.

Czego jeszcze chcesz dla bezpieczeństwa wolny człowieku ?

http://youtu.be/vknYPyqiRPo

Sądzisz, że to o twoje bezpieczeństwo chodzi? A może o to ludzi u władzy?

To może dla bezpieczeństwa, broń dla każdego, nie notowanego, zdrowego psychicznie obywatela. Tak by mógł się sam obronić w ciemnej uliczce przed bandytą czy terrorystą?

NIE NIE NIE Tak nie wolno, mądrzejsza o tym nie mówić. TO NE DOBRA JEST, ratunku antysemityzm, homofobia, far right, fasziste, chcom mordować. Aj waj.

#ciekawostki #swiat #inwigilacja #sluzby #nwo #niewolnictwo #ludzie #bron

5

Twój „ślad węglowy” to oszustwo. 😱youtu.be

Nowe. Nie znałem ¯\_(ツ)_/¯

Największym oszustwem w historii są firmy gazowe i naftowe przekonujące wszystkich, że zmiany klimatu nie są ich własną winą i że to Ty jako jednostka musisz naprawić zmiany klimatu.

Zdjęcie

Przy okazji słów kilka o samochodach i kaszelku 19.

http://youtu.be/5sgRTbTm91Q

#ciekawoski #nwo #ekologia #nauka #carbonfutprint #oszustwo #wef #totalitaryzm

26

Po "problemie" CO2 naukowcy znaleźli kolejny "problem" do rozwiązywania.youtu.be

**ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ !!!**


Za 400 lat morza się zagotują. - nie, to nie żart. Naukowcy od globcia tak twierdzą. Przecież im wierzysz? Prawda?

Po nadmiarowym wytwarzaniu CO2 znaleziono kolejny problem do biczowania ludzkości... nadmiarowe ciepło.

Zdjęcie

Wszystkie elektrownie wytwarzają odpad cieplny, który przyczynia się do "globalnego ocieplenia" ™. W tej chwili wkład jest dość mały, ale jeśli ludzkość będzie się rozwijać, to na pewno wzrośnie i w końcu stanie się problemem. Jednak możemy z tym coś zrobić, czyli zbudować klimatyzację dla planety.

http://youtu.be/9vRtA7STvH4

Pani Sabina Hossenfelder jako osoba zajmująca się newsamni z świata nauki i "nauki" podłapała ten temat.

W porównaniu jednak z "naukowcami" od globcia podrzuca też konkretne pomysły jak można odprowadzić nadmiar ciepła z planety ziemia w stratosferę i docelowo w kosmos.

Pomysły rozwiązania problemu jednak NIE obejmują odebrania tobie samochodu, zmuszenia do kupna 3 ciuchów rocznie max. , założenia tobie konta obejmującego ślad węglowy/cieplny, pozbawienia gotówki, zmuszenia ciebie do życia w izolowanej termicznie klatce "domu", pozbawienia ciebie mięsa, zmuszenia do żarcia robaków, opodatkowania ciebie od powietrza, rejestracji twoich myśli i historii przeglądarki i namawiania do przedwczesnej eutanazji.

Pomysły są stosunkowo racjonalne, a ich wykonanie jest poza zasięgiem przeciętnego człowieka, dlatego "naukowcy" od globcia muszą jeszcze pomysleć jak zrobić z nowego "globalnego zagrożenia" biznes który im się opłaci.

#ciekawoski #nauka #przyroda #pogoda #nwo #globalneocieplenie

24

#robaki #szarancza #nwo

Tyle smakołyków. Sardynia uważa to za klęskę i walczy z postępem, a przecież wystarczy wysłać na wakacje wszystkich postępowych lewaków. Co prawda szybko to nie będzie - bo wiadomo rowerem i potem kajakiem trochę może potrwać ale jak już się dossają do smakołyków....

11

Przecież to tylko 'zalecenia'.

Obudzicie się ludzie z ręką w nocniku...

#polska #nwo #wef

28

Media zaczynają się budzić na kulturę "You own nothing."youtu.be

Nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy media z przyjemnością Ci wyjaśnią dla czego to dla Ciebie dobre, dla środowiska, dla twojej babci, dla dzieci w Afryce, dla zwalczania terroryzmu, dla zwalczania przestępczości ect.

Do czasu ...

Zdjęcie

Gdy nagle dziennikarz który kupił drukarkę (firmy HP) nie może z niej korzystać bo przepadła mu subskrypcja na ilość wydrukowanych stron, nagle podnosi kwik.

Jak to tak, że kupił drogą cegłę? To normalni ludzie tez muszą się z tym żreć? Jakie jeszcze firmy robią w ten sposób scam na konsumentach? Jak to jest, że coś posiadasz co kupiłeś ale nie możesz z tego skorzystać?

http://youtu.be/KGszSj0BLeg

Kali wyjaśnić dla czego Ty nie powinieneś posiadać. Kali wpadać w kwik gdy On nie może posiadać.

#ciekawoski #ludzie #spoleczenstwo #nwo #wef #wlasnosc #wolnosc #swiat

28

22.XI.1938 Ignacy Mościcki dekretem zdelegalizował, a 9.IX.2007 Lech Kaczyński przywrócił działalność masońskiej B’nai B’rith – Loża Polinbibula.com

#masoneria #nwo #polska #bibula #lozapolin #nowyporzadekswiata

22.XI.1938 Ignacy Mościcki dekretem zdelegalizował, a 9.IX.2007 Lech Kaczyński przywrócił działalność masońskiej B’nai B’rith – Loża Polin

Organizacja B’nai B’rith jest żydowską, nacjonalistyczną, syjonistyczną i masońską, a ze swej natury i celów całkowicie antychrześcijańską organizacją, której źródło stanowi mieszanina masońskiego rytu York i Odd Fellows. Założona została w 1848 roku w Nowym Jorku i przyjęła wzór wolnomularski, symbole masońskie, rytuały, stopnie oraz sposób prowadzenia działalności. Jak wskazuje na to wiele autorów, w tym ks. prof. Michał Poradowski, celem organizacji jest jednoczenie środowiska żydowskiego i tworzenie warunków do politycznej, gospodarczej i religijnej dominacji nad światem w ramach budowania tzw. Nowego Światowego Porządku (New World Order).

Specjalny list wyrażający radość z reaktywacji organizacji i z gorącymi życzeniami przesłała kancelaria Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, której sekretarzem była pani Ewa Juńczyk-Ziomecka, obecny konsul w Nowym Jorku, znana z wielu filosemickich poczynań. Jest ona członkiem walczącej z patriotyzmem polskim i ideami narodowymi państwa polskiego organizacji „Otwarta Rzeczpospolita” oraz członkiem stowarzyszenia „Żydowski Instytut Historyczny”. Przez wielu obserwatorów określana była jako „zły duch kancelarii Prezydenta Kaczyńskiego”.

http://www.bibula.com/?p=71616

32

programowanie społeczeństwa już od najmłodszych lat

Ostatnio powtarzałem z dzieckiem (4 klasa podstawówki) angielski i znalazłem w książce taki kwiatek. Najpierw informacja jak to dzieci w innych krajach jedzą robale a potem zdania do uzupełnienia z tezą ser jest niedobry a robaki smaczne. Tak się programuje mózgi już od najmłodszych lat

#nwo #agenda2030

25

C40 Cities, czyli miasta przyszłości w których odechce się wam żyć.youtube.com

http://www.youtube.com/watch?v=XcABNdzWMr0

Szalone wizje twórców SF o upadłych społeczeństwach i cyfrowym średniowieczu stają się faktem.

30 min felieton Otokieła

#nwo

#ekologia

#polska

5

Nigeryjczycy upadli jako naród.theguardian.com

http://www.theguardian.com/world/2023/feb/15/angry-protests-erupt-across-nigeria-against-scarcity-of-cash

Po wprowadzeniu w październiku przez nigeryjskojęzyczny rząd na żydowskim pasku CBDC, pod koniec grudnia zdrajcy dopuścili się kolejnej zbrodni na narodzie: wycofania banknotów o wysokich nominałach celem zmuszenia Nigeryjczyków do przesiadki na walutę cyfrową, a ostatnio wprowadzili termin do końca lutego na przymusową wymianę banknotów. Wynikające z tego braki gotówki na rynku wywołały protesty społeczne. Problem tylko, że są to protesty względnie pokojowe.

Nigeryjczycy owszem, "wychodzą na ulice", ale dopuszczają do tego, że lokalna policja aresztuje kogo chce i funkcjonariusze nie są za to na miejscu karani przez lud śmiercią za zdradę narodu. Nie umierają politycy, rodziny polityków, kolaboranci, ani medialne shille.

Skoro tak ewidentna zdrada narodu nawet w "dzikiej Afryce" nie kończy się rzezią zdrajców, to dla cywilizowanego świata nie ma już nadziei.

Psy szczekają, karawana jedzie dalej, a agenda ponadnarodowego komunizmu z korzyścia dla żydowskich korporacji jest implementowana w zasadzie bez jakiegokolwiek oporu ze strony ludu. I to samo stanie się za 2-3 lata w Europie.

#agenda2030 #cbdc #nwo

23

UFO - WP.PL też grzejewp.pl

#wp #ufo #nwo

Dziś jakoś zrobilo się cicho - media nabrały "wody w usta", cisza przed burzą czy temat musi jeszcze poczekać?

www.wp.pl

5

#robaki #nwo #wojnaklas

Obecnie szczuci jesteśmy nowym etapem wojny klas (podstawa rewolucji komunistycznej). Skoro klas społecznych do walki skłonnych nie ma tworzy się je na szybko : zaszczepieni i niewyszczepieni, za oborcją -przeciw etc etc. Obecnie idzie o robaki. Niby nic ale zobaczmy jak idzie linia podziału. Promują ja środowiska które nawoływały do weganizmu (np Hitler była słynnym weganinem i ogólnie wśród nazistów było to puplarne jak i inne mądrości kliamtyczn - wiartaki etc). Ale do rzeczy: argumenty @szatanista etc to niby, że nie będziemy zabijac jak zjemy robaki. Ale co? Zjemy je na żywca? Nie zabijemy? W żołądku nie zgnią? No i co z tym wegaństwem?? Robaki nagle są wege? Hmm... #lewckalogia . Nikt nie mówi o wpływie na zdrowie, ryzyku przeniesienia chorób czy pasożytów z robaków albo zagrożeniu klęską żywiołową - np awawria w chodowli szarańczy.

20