#zgony #polska #koronawirus #ostatniaprosta #szczepimysię
Zgony w Polsce:
2020 luty 35 254
2021 luty 39 929
2022 luty 41 246

11

#koronawirus #ukraina #polska #rosja #ruskietrolle #ruskieonuce
Na Ukrainie zginęło już ponad 1000 cywilów - w wyniku walki z koronawirusem zginęło w Polsce ponad 250 000 Polaków (tyle zgonów namiarowych do końca 2021). I teraz taka teoria spiskowa: czy czasem ofiarna walka Polski z covidem to nie był ruski plan? Polska się wykończyła gospodarczo , rozwalono wiele firm, rozwalono służbę zdrowia o ogolnie stan zdrowia Polaków mocno podupadł. Czy czasem zajadłość walki z covidem bez względu na koszty i ofiary nie była częścią ruskiego planu? Złamano naród, więzi a nawet wiarygodność mediów. Idealnie wpisuje się w to przygotowanie robione przez opłacanych ruskich trolli czy inne pożyteczne ruskie onuce do akcji.

12

Zakażenia, zgony - covid w Polsce - może to już ostatnie dane z frontu walki Polski z koronawirusem.basiw.mz.gov.pl

#koronawirus #szczepimysię #ostatniaprosta #covid #polska
Przyszli uchodźcy z Ukrainy więc już prawie nikt się nie interesuje tym czym Polska żyła jeszcze 2 miesiące temu. Ostatni tydzień marca:

Zakażenia :
Zaszczepieni : 70 %
Niezaszczepieni : 30%

Niezaszczepionych : wszyscy którym nie minęło 14 dni od ostatniej dawki preparatu oraz ci co przyjęli dawkę przypominającą przez 14 od jej przyjęcia (do tego ci co przyjęli 1 dawkę szczepionki 2 dawkowej albo ci co przyjęli inne szczepionki na covid których w PL się nie uznaje)

Jak widać teraz na covida chorują głównie zaszczepieni - 2,5x częściej.

Zgony :
Zaszczepieni : 45 %
Niezaszczepieni : 55 %

Dla odważnych : do policzenia skuteczność szczepień (mi tam te 99% jakoś nie wychodzi)
https://basiw.mz.gov.pl/index.html#/visualization?id=3761

11

Chaos w testach na COVID-19. Pacjenci dostają skierowania, ale i tak muszą zapłacićbankier.pl

#koronawirus #plandemia #nwo

"Od 1 kwietnia NFZ nie płaci już za testy na COVID-19. Lekarze w poradniach wciąż jednak wystawiają skierowania, a pacjenci dopiero w laboratorium dowiadują się, że za badanie muszą zapłacić.
"W dodatku NFZ nie odciął lekarzom możliwości wystawiania skierowań na badania PCR. Mogą to nadal robić poprzez aplikację na platformie Gabinet.gov.pl. I robią. Tylko w piątek 1 kwietnia lekarze POZ w całym kraju wystawili ok. 5,6 tys. skierowań, o jedną trzecią mniej niż tydzień wcześniej, kiedy NFZ za testy jeszcze laboratoriom płacił"


Pandemia jest w stadium kasowania. Gdzie się covidanie podziali? Dlaczego szat nie drą i nie protestują przed punktami domagając się masowych darmowych testów wszystkich? Przecież jest kilka tygodni temu chcieli codziennych obowiązkowych.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Chaos-w-testach-na-COVID-19-Pacjenci-dostaja-skierowania-ale-i-tak-musza-zaplacic-8312584.html

7

CUD! W Polsce jest kilkaset RAZY mniej przypadków covida niż w Niemczech i kilkadziesiąt razy mniej niż w 5x mniejszym Izraelu.worldometers.info

#koronawirus #ostatniaprosta #szczepimysie #polska #niemcy #izrael #lockdown
Udało się wyszczepić 100% ludzi 5x? Nie! Wprowadzono totalny lockdown? Nie! Więc cóż się stało? Minister zmienił rozporządzeni covidowe! Bez kosztów pokonaliśmy covida. Setki miliardów, dwa lata zniewolenia i nagle przełom. Jak wprowadzono to rozporządzeniem tak i skończono.
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/germany/
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/israel/

9

#morawiecki #polityka #koronawirus #ukraina #zielonylad #nowylad
Morawiecki wystartował z wielka misją dla klasy politycznej w Polsce: stara się przekonać, że inflacja i nadchodząca katastrofa gospodarcza to nie efekt 2 lat totalnej wojny covidem bez liczenia się kosztami, 2 kadencji walki z klimatem, nowego ładu ... a obecnej walki putina z Polską. Czy się powiedzie?

13

Czy znasz kogoś, kto mówi, że "wierzy w naukę"? Wzywam Cię do działania!stodowodow.pl

Osoba stosująca zwrot "wierzę w naukę" to zazwyczaj osoba, która nauki nie rozumie. Podstawą nauki jest powtarzalność eksperymentów, ciągłe podważanie i negowanie wszystkiego, szukanie odpowiedzi i dążenie do prawdy. Gdyby kiedyś tak mówiono, to ludzkość by większości rzeczy nie osiągnęła. Niezliczoną ilość razy naukowcy mówili, że "fizyka została ukończona", że wiemy już wszystko i nie ma nic do odkrycia. Okazuje się jednak, że coraz bardziej rozumiemy, iż więcej nie wiemy, niż wiemy. Nauka to stawianie pytań, dążenie do prawdy i przede wszystkim uświadomienie sobie, że stan naszej wiedzy za kilka dekad może być całkowicie inny, a wszystko, w czym żyliśmy, może okazać się fikcją.

Nauka i religia zamieniły się ze sobą miejscami. Najlepiej widać to na przykładzie pandemii, gdzie dziesiątki tysięcy stron publikacji naukowych i badań na zlecenie wykazują toksyczność białka kolca, a w telewizji panowie z tytułami mówią, że szczepionki indukujące produkcję tego białka w ludzkich komórkach są w pełni bezpieczne. Ludzie są zapatrzeni w nich jak w jakichś guru, a owi "guru" mogą powoływać się nawet na zmyślone dane, bo przecież ich wyznawcy niczego nie będą weryfikować. Póki co dane naukowe sugerują, że istnieje mnóstwo zagrożeń związanych ze stosowaniem tych preparatów, a także, że zapewne nie znamy poważnych powikłań długofalowych.

Co więcej, historia pokazuje, że badania często są ustawiane i opłacone, a także, że lekarze przekupywani, aby działać na niekorzyść pacjenta (na mojej stronie https://stodowodow.pl/ znajdziecie o tym sporo). To, że coś jest "potwierdzone badaniami" wcale niczego nie dowodzi.

Aby stwierdzić coś na pewno potrzebne są nie tylko jakieś tam badania, bo one mogą być gówno warte. Potrzebna jest WIELOKROTNA weryfikacja, zbadanie danych zagadnień przez niepowiązane grupy badaczy bez konfliktu interesów, a także otwarta debata i możliwość zabrania głosu przez każdego.

Gadka "wierzę w naukę" i podobne bzdury jest tym, co odbiera nam możliwość debatowania, wprowadza cenzurę i ułatwia jednostkom wyparcie danych, sugerujących rzeczy niewygodne dla umysłu i budzące strach.

Gadka "wierzę w naukę" to rak, który rozwija się na środowisku popularnonaukowym, ogłupia ludzi głodnych wiedzy i pozwala władzom siać lepszą propagandę.

Gadka "wierzę w naukę" to coś z czym trzeba walczyć, do czego wzywam Was wszystkich. Jeśli macie takich ignorantów w swoim otoczeniu, zróbcie coś z tym albo chociaż skierujcie ich do tego postu lub podajcie w komentarzu fragment rozmowy, aby społeczność Lurkera mogła doradzić jak z taką osobą rozmawiać.
#nauka #propaganda #korupcja #manipulacja #wiedza #informacje #wiara #koronawirus

11

#nwo #masoneria #nowyporzadekswiata #koronawirus #chabadlubawicz
Nowy porządek świata przyspiesza. Na koronawirusie poczyniono znaczne postępy w kształtowaniu nowego ładu i kasowaniu dotychczasowego. Czy ktoś ma jakieś wątpliwości? Jednego dnia wirus był a potem już niema śladu. 2 lata temu, w marcu w Polsce pojawił się 1 pacjent z koronawirusem. Zamknięto wszystko, nie było takich kosztów których nie szło ponieść w imię walki z nim. Wielu nawet z obozu rządowego mówiło że koronawirus od grypy różni się nazwą ale polityka wygrała. Minęły 2 lata, kilkanaście tysięcy przypadków dziennie, kikaset zgonów dziennie i pandemię skasowano jakby nigdy nic. Można? Można - bo się dało osiągnięto, teraz przyszedł czas na kolejne etapy. Z dnia na dzień temat covida, powikłań a nawet szczepień wyparował szybciej niż się pojawił, a marcu się to zaczęło. Nikt logicznie nie wytłumaczył przesłanek medycznych końca, a nawet nie próbował jak na początku. Na bazie typowej choroby zbudowano potężny mechanizm terroru i kasowania dotychczasowego świata aby szybciej upadł bo tylko na gruzach tego co jest da się Nowy Porządek Świata wybudować. Teraz jest kolejny etap.
https://zsyp.tv/video/details/3316/morawiecki-na-naszych-oczach-wykuwa-sie-nowy-porzadek-swiata

8

Mieszkaniec Niemiec zaszczepił się na Covid co najmniej 87 razyrp.pl

61-letni mieszkaniec Niemiec szczepił się przeciw Covid-19 nawet trzy razy dziennie. Władze uważają, że robił to z zamiarem sprzedaży certyfikatów covidowych antyszczepionkowcom.
https://www.rp.pl/zdrowie/art36003241-mieszkaniec-niemiec-zaszczepil-sie-na-covid-co-najmniej-87-razy-pomagal-antyszczepionkowcom
#koronawirus #niemcy

7

Nie będzie powrotu do normalności, jeżeli Ukraina nie obroni swojej wolności – mówił w sobotę premier Mateusz Morawieckinczas.com

#ukraina #morawiecki #polityka #covid #koronawirus #ostatniaprosta

Ale spokojnie, nie tak dawno mówił że nie będzie powrotu do normalności do puki nie wygramy z koronwirusem i nagle przestaliśmy walczyć i problem zniknął więc kto wie co teraz będzie?
Ps. Nowe łady, zielone łady etc też jakby na bocznice zjeżdżają- co rok nowy prorok kiedyś było - dziś prorok ten sam tylko nowe "mądrości" ogłasza.
https://nczas.com/2022/04/02/morawiecki-nie-bedzie-powrotu-do-normalnosci-jezeli/

6

#koronawirus
Bluźnierstwo! Jak z tym żyć mają zwykli covidanie?


A jeszcze nie tak dawno posłowie w sejmie:

"Kara grzywny lub ograniczenia wolności dla tych, którzy negują zagrożenia wynikające z epidemii❗️

📃Składamy projekt ustawy penalizującej podważanie istnienia pandemii i zachęcania innych do ignorowań zaleceń sanitarnych!"

16

krótko mówiąc antypolski rząd zrujnował gospodarkę i doprowadził do śmierci już grubo ponad 200 tysięcy ludzi w imię bohaterskiej walki z grypą
Pokaż spoilerdata wejścia w życie tej wspaniałej nowiny zupełnie przypadkowa
co gorsza teraz z kolei gotów jest utopić nas we krwi w imię heroicznej walki z reżimem Putina i robi wszystko co tylko się da żeby dobić gospodarkę
#polityka #covid19 #koronawirus #wojna

26

Niemcy też łagodzą koronarestrykcje - Berlin.bankier.pl

#koronawirus #niemcy
Senat Berlina poluzował koronarestrycje:
Obowiązek noszenia maseczek będzie dotyczył od piątku tylko w autobusach i pociągach, gabinetach lekarskich, szpitalach i innych opieki.
W szpitalach, domach dla osób ubiegających się o azyl i więzieniach obowiązywać będą testy na obecność koronawirusa, podobnie jak w placówkach opiekuńczych.
Pozostają również testy w szkołach – trzy razy w tygodniu, a obowiązek noszenia maseczek przestanie tam obowiązywać od 1 kwietnia. Senat w liście do dyrekcji szkół zaznaczył jednak, że zdecydowanie zaleca się stosowanie maseczek medycznych - pisze dziennik "Tagesspiegel".
Ogólnokrajowe przepisy dotyczące kwarantanny będą nadal obowiązywać w przypadku zakażenia koronawirusem i w przypadku osób, które mają kontakt z osobą zakażoną.


PO, KO , Hołownia - co na to ? Oni mają a my nie?
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Berlin-znosi-wiekszosc-ograniczen-zwiazanych-z-pandemia-koronawirusa-8308535.html

5

To już piaskownica! Grzegorz Braun znów nie chciał założyć maseczki. Po upomnieniach marszałek Sejmu, poseł został wykluczony z obrad. 8 marca 2022 :)wpolityce.pl

#braun #sejm #koronawirus #maseczki
"Braun zasiadał w ławach sejmowych bez maseczki ochronnej, marszałek Witek kilkukrotnie prosiła go, by nałożył maseczkę, jednak poseł Konfederacji tego nie zrobił.
Witek stwierdziła, że Braun uniemożliwia prowadzenia obrad i na podstawie Regulaminu Sejmu wykluczyła go z posiedzenia izby. Poseł Konfederacji wyszedł z sali plenarnej.
Braun, który wielokrotnie krytykował obostrzenia covidowe, już wcześniej kilkukrotnie został wykluczony z prac Sejmu na sali plenarnej za odmowę założenia maseczki.


Pomyśleć, że to było w tym miesiącu, trochę ponad 2 tygodnie temu. A dziś? Nie ma maseczek nigdzie. Świat się tak szybko zmienia, postęp nauki jest niesłychany.
https://wpolityce.pl/polityka/588899-piaskownica-braun-znow-nie-chcial-zalozyc-maseczki-w-sejmie

6

#koronawirus #szczepimysię #ukraina
Z uwagi na duży napływ Ukrainców w Polsce zniesiono obowiązek testowania, kwarantanny etc a nawet dodatki covidowe. Co z tego wyniknie? Pewnie zanik covidka w statystykach, a może nawet znikną statystyki? Ale przecież covid tam gdzie nie ma Ukrianców dalej szaleje: Niemcy 300 tys dziennie i 300-600 zgonów, Francja 180 tys dziennie i ostro rośnie kolejna fala , malutka Austria (8,8 mln ) ponad 50 tys dziennie i rośnie. Czy będziemy białą plamą na covidowej mapie Europy? Co na to nasze covidowe elity?

10

#koronawirus
Od dziś w Polsce nie trzeba masek i faktycznie ludzie ich nie noszą. Szybki przegląd kilku dużych centrów handlowych i raptem spotkane 3 osoby w maseczkach. Ja rozumiem, że różne szury i atyszczepy w końcu mogą legalnie latać ale dlaczego reszta co jeszcze wczoraj kilka razy poprawia żeby szczelnie nochal przykryć maseczki odrzuciła? Wirus tak nagle zniknął? Z dnia na dzień? Ale jakim cudem wczoraj był i się zabezpieczali a dziś tacy odważni. Rząd zarządza wirusem i kazał mu się schować? Jakieś pomysły na wytłumaczenie tego fenomenu?

23

Pół Szanghaju w lockdownie z powodu zakażeń omikronembankier.pl

#omikron #koronawirus #chiny
Władze Szanghaju zaczęły w poniedziałek dwustopniową akcję walki z koronawirusem, zamknęły przeprawy przez rzekę Huangpu i objęły lockdownem dzielnice na jej wschodnim brzegu. 26-milionowe miasto jest epicentrum najnowszej fali zakażeń wariantem omikron w Chinach.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Pol-Szanghaju-w-lockdownie-z-powodu-zakazen-omikronem-8307313.html

6

#koronawirus #maseczki #szczepionkacovid
Od dziś koniec większość obostrzeń i nakazu noszenia maseczek. Czy wynaleziono skuteczny lek na covid? NIE Czy szczepionki okazały się skuteczne? NIE Czy ilość chorych i umierających jest mniejsza niż rok temu? NIE (ale będzie bo znoszą testowanie i dodatki covidowe dla służby zdrowia)
Więc co się stało? W kraju jest juz 2,5 mln Ukrainców których zwolniono z wszelkich procedur covidowych i obowiązków więc dłużej nie dało się tylko dla Polaków utrzymywać obostrzeń i represji.
Co ciekawe nie widać oburzonych polityków i ekspertów którzy jeszcze miesiąc temu krzyczeli że niezaszczepieni to ludzie II kategorii których trzeba z życia wykluczyć a osoba bez maseczki i dystansu to potencjalny zabójca oraz nawoływali do spędzania świąt z rodziną on-line żeby śmierci nie nieść...

11