#covid #koronawirus #pandemia

11 marca 2020 roku WHO ogłosiła pandemię covid. Świat już nigdy nie miał wrócić do czasów sprzed pandemii. Nic nie było ważniejszym celem niż walka z pandemią, nie było poświęcenia i wyrzeczenia którego władze by społeczeństwu nie narzuciły dla ratowania przed pandemią. I co? Nikt nawet rocznicy nie obchodzi.

12

#ukraina #koronawirus

Już parę ładnych lat minęło, a ja dalej nie wiem czy to śmieszne czy straszne:

16

#koronawirus #covid19

Jutro wielki dzień - 4 rocznica ocelenia przed covidem. To właśnie 24 lutego 2022 roku nastąpił przełom w medycynie. Pandemia która miała nas zgładzić przegrała z kolejną mądrością etapu - tuż przed kolejną, najbardziej śmiercionośną falą nagle okazało się, że nie trzeba testów, kwarantanny i nawet szczepienia nie są potrzebna a dystan i spotykanie się on-line z dnia na dzień zostały skasowane.

14

#koronawirus #covid19

Już niedługa 4 rocznica cudownego uratowania Polski o wirusa który miał nas unicestwić. To właśnie w lutym nastąpił przełom, który doprowadził do końca panedemii.

8

#pandemia #koronawirus

Pamiętaj aby zawsze słuchać dobrze opłacanych ekspertów nie domorosłych szurów

18

#szczepimysie #ostatniaprosta #koronawirus

Właśnie mija 5 rocznica rozpoczęcia akcji szczepień przeciwko covid-19. Powiedzcie szczerze - znacie kogoś kto przeżył bez przyjęcia kompletu dawek? Dla kogo wy się szczepiliście?

10

#pandemia #koronawirus

Kto by pomyślał, że miesiąc później nieznany lekarz bez wykształcenia medycznego ze wschodu zakończy pandemię.

13

Już coraz więcej mediów opisuje nową pandemię koronawirusa

Również biznesowy Business Insider, dlaczego to jest ważne? Rynek szykuje się na zamknięcie ludzi w domach i potrzebny jest wzrost w usługach takeaway, a nie w turystyce, która jest prowadzona przez normalnych ludzi.

#koronaparanoja #koronaswirus #koronawirus

7