#morawiecki #pis #kowidianie #koronawirus #ostatniaprosta

Myślicie, że jakby się Morawieckiemu udało to pandemia by się skończyła?

9

#koronawirus #ciovid

Zauważyliście, że nazwenictwo kolejnych wersji koronawirusa zostało mocno uatrkacyjnione? Teraz kolejne wersje wyglądają jak oznacznia bardziej wypasionych wersji samochodów.

6

#koronawirus

Tak pięknie żarło i zdechło. Piąta fala covida się rozkręcała, rozwiązania prawne szły szybko. Nikt się nie spodziewał, że już za chwilę nastąpi prawdziwa kowidowa katastrofa - tym razem dla kowidain.

14

#covid #plandemia #koronawirus

Okazuje się, że podstępny wirus nie tylko jest bezobajwowy, ale też potrafi oszukiwać testy na covida. ZGINIEMY! Jak z taką pandemia walczyć??????

21

#wp #ostatniaprosta #koronawirus #pandemia

Polityka klimatyczna się sypie, z Ukrainą idzie totalny zwrot narracji - kryzys od zaraz potrzebny! Można by sięgnąć po terroryzm ale multi-kulti tak dobrze żre, że aż szkoda zaorać. Więc pandemia powraca...

13

18

#coronawirus #koronawirus

Każdy objaw wskazywał na covida, ale pamiętajcie : brak objawów też był wskazywał.

8

#koronawirus #szczepimysie #ostatniaprosta #pandemia #ukraina

Wielkie daty w kalendarzu i totalna cisza. To przecież 2 lata temu, w kwietniu zniesiono restrykcje kowidowe dla Polaków (co prawda już od miesiąca nie obowiązywały Ukraińców - ale oni ani testowani, ani szczepieni nie byli więc w kwarantannę też ich nie brano). Tak to zaczęła dogorywać pandemia i wracać normalność której już miało nie być nigdy.

18

Ale czy ktoś w ogóle zmuszał do szczepionek? Brał kto chciał, pełna wolność.streamable.com

To ty jesteś niezaszczepiony, to ty jesteś problemem, pieprzyć twoją wolność, odpowiadasz za śmierć innych, niezaszczepieni nie powinni być leczeni, są głupi i dziecinni, chyba lubią umierać.

http://streamable.com/hztvox

#plandemia #pandemia #covid19 #koronawirus #ostatniaprosta #szczepimysie #zakrzepica #smiercposzczepionce #sanitaryzm

8

#koronawirus #ostatniaprosta #szczepimysie

Jeszcze 2 lata temu były ostatnie chwile kowidowej normalności. Miało już nigdy nie być jak przed covidem, jedynym ratunkiem miało być regularne przyjmowanie co parę miesiecy 1-2 dawkowej mikstury z mRNA. Niewyszczepieni mieli szybko wymrzeć, a postępowe siły polityczne kombinowały jak powyłapywać niewyszczepionych i ich siłą uratować od niechybnej śmerci. Eksperci byli pewni - stary świat już nigdy nie wróci i pozostaniemy w reżimie sanitrnym na zawsze, a jedyna przepustką do wyjścia z domu będzie paszport covidowy. Pamięta ktoś to jeszcze? Esperci jeszcze nie wiedzieli, że za parę dni będzie naukowy przewrót i niewyszczepieni, nietestowani, bez kwaratanny Ukraińcy spowodują, że trzeba będzie po raz kolejny zmienić aktualną normalność - straszyli najgroźniejsza falą zgodnów kowidowych która miała nadciągać nieubłaganie.

22