– Sąd Najwyższy przyjął uchwalę kilka dni temu, która kwestionuje i uznaje za bezprawne wszelkie orzeczenia sądowe w składach jednoosobowych, które były powszechną praktyką w czasie pseudopandemii .
„Sąd Najwyższy zważył przy okazji, że pandemia Covid-19 stała się dla władz na całym świecie okazją do skokowego i drastycznego ograniczania podstawowych praw i wolności obywatelskich, wprowadzanych chaotycznie, bezmyślnie i często bezprawnie pod pozorem ochrony zdrowia u życia. Władze godziły w wolność osobistą obywateli, wolność przemieszczania się, wolność gromadzenia się, wolność wykonywania działalności gospodarczej i zawodowej, wolność prowadzenia działalności gospodarczej, prawo do edukacji, prawo do sądu, a także prawo do opieki zdrowotnej”.
Co to jest ćwierć miliona „zgonów nadmiarowych”? To jest Zbrodnia Wołyńska Plus, to jest Powstanie Warszawskie Turbo, to jest akcja polska NKWD lat 37′-38′ i to nie był dopust boży, to się nie stało tak samo od ze siebie – stwierdził podczas konferencji.
http://nczas.com/2023/06/27/sad-najwyzszy-miazdzy-dzialania-pandemiczne-z-duma-dzisiaj-mozemy-sciagnac-foliowa-czapeczke-video/@pandemia #plandemia #koronawirus #totalitaryzm