110 dowodów na sami wiecie co! Połóżmy kres kłamstwom globalistów!stodowodow.pl

Na stronie https://stodowodow.pl/ możecie znaleźć już 110 pozycji opartych o kilkaset źródeł, publikacji naukowych i statystyk, które pokazują, jak bardzo okłamywano i zabijano nas przez ostatnie dwa lata. Strona została uaktualniona o najnowsze "odkrycia", takie jak odwrotna transkrypcja, grafen, czy 1291 skutków ubocznych "szczepionek" mRNA.

WSZYSTKO W JEDNYM PDF: https://stodowodow.pl/kopiuj/
Powyższy link przekieruje Was do podstrony, na której możecie pobrać plik PDF z wszystkimi pozycjami w jednym miejscu.

Mając tak potężną, merytoryczną broń, nikt już nie będzie mógł nazwać Was foliarzami i wygrać dyskusji. Covidianom i covidiotom zostaje jedynie uznać fakty albo obrazić się i udawać głuchych.
#covid19 #pandemia #koronawirus #nwo #wojna #newsy #szczepienia #swiat

Tag "wojna" widnieje tutaj, bo pandemia jest jedną z metod wojny z wolnymi ludźmi. Biorąc pod uwagę nadchodzący traktat antypandemiczny WHO, to wciąż jest najważniejsza wojna i nadal przegrywamy. Rozpowszechniajcie więc ten PDF gdzie tylko się da.

19

Plan Morawieckiego „niemal natychmiastowego” odejścia od ropy, gazu i węgla z Rosjinczas.com

#morawiecki #koronawirus #nowylad #polskilad #planmorawieckiego

Po 2 latach nadzwyczajnych środków i tarcz antycovidowych, nowym ładzie przemianowanym na polski nasz najgenialniejszy umysł ekonomiczny ogłosił nowy plan; przyspieszone całkowicie odejście od węglowodorów. Musimy tą cenę zapłacić aby ci co tą ziemię posiądą jak przez to wymrzemy mieli piękne wiano !
Na początku przyszłego tygodnia przedstawimy plan niemal natychmiastowego odejścia od rosyjskich węglowodorów; Polska będzie jednym z pierwszych krajów UE, który w tak krótkim czasie pokaże taką możliwość – powiedział w piątek w Brukseli premier Mateusz Morawiecki.
https://nczas.com/2022/03/25/plan-morawieckiego-niemal-natychmiastowego-odejscia-od-ropy-gazu-i-wegla-z-rosji/

10

Zakażenia, zgony - covid w Polsce - temat niepopularny.basiw.mz.gov.pl

#koronawirus
Kiedyś ludzie z zapartym tchem czekali na kolejne raporty z frontu walki z wirusem, minister przedstawiał w sobie wiadomy sposób wyliczane statystyki a teraz cisza. Ale policzyłem: dane za ostatni dostępny tydzień 15-21 marca (7 dni)

Zakażenia :
Zaszczepieni : 68,5%
Niezaszczepieni : 31,5%

Zaktualizowano definicję niezaszczepionych : wszyscy którym nie minęło 14 dni od ostatniej dawki preparatu oraz ci co przyjęli dawkę przypominającą przez 14 od jej przyjęcia (do tego ci co przyjęli 1 dawkę szczepionki 2 dawkowej albo ci co przyjęli inne szczepionki na covid których w PL się nie uznaje)

Jak widać teraz na covida chorują głównie zaszczepieni więc trzeba czym prędzej statystyki przestać podawać i odwołać pandemię bo zaraz paszporty to będą dla niezaszczepionych bo tylko oni masowo roznoszą i chorują a szczepienie dziwnym trafem zwiększa szanse.

Zgony :
Zaszczepieni : 43 %
Niezaszczepieni : 57 %

Dla odważnych : do policzenia skuteczność szczepień (mi tam te 99% jakoś nie wychodzi)
https://basiw.mz.gov.pl/index.html#/visualization?id=3761

9

#ukraina #koronawirus
Przechodziłem dziś przez centrum handlowe i był tam punk zbiórki pomocy dla Ukrainy-zainteresowanie ludzi identyczne jak innym punktem w centrum handlowym - punktem szczepień na covid. Koincydencja?

5

#koronawirus
Pod dwóch latach przyznano szurom 100% racji. Na samym początku wielu lekarzy mówiło, że pandemię można skończyć z dnia na dzień: przestać robić testy które nic nie mówią i zacząć leczyć objawowo traktując to jak każdą chorobę układu oddechowego. Ale trzeba było dwóch lat, zaorania gospodarki i cofnięcia się cywilizacyjnego o pół epoki, żeby dokładnie tak zrobić: od przyszłego miesiąca koniec testowania, kwarantanny, testy tylko po skierowaniu przez lekarza osób które mają wyraźnie wskazujące na covida objawy, covid chorobą jak każda inna.
Co się zmieniło? NIC - zakażenia, zgony jak dotychczas. Wynaleziono przełomowy lek? Szczepienia zaczęły działać?
Nagle ogłoszono koniec dodatków i premii kowidowych, koniec segregacji i obostrzeń, koniec paszportów pandemicznych jako przepustki do w miarę normalnego życia. Co najciekawsze medialna cisza w tym temacie.

34

#nwo #masoneria #koronawirus
Czy ktokolwiek ma jeszcze wątpliwości, że to całe rozwalanie świata w imię koronawirusa nie było odgórnie sterowaną akcją w celu budowy nowego porządku świata? Nagle przyszło, logiki w tym nie było ale niespotykana zgodność działań sprzecznych z logiką i nagle ustało. Cele zostały osiągnięte.

7

#koronawirus
Obecnie rośnie liczba chorych na covid, liczba zgonów wysoka ale wszystkie obostrzenia znikają. Warto pamiętać o tym jakie były, jakie chciano wprowadzić, jak zmieniono prawo i ile kasy na to wydano. Czy było warto? Czy było to właściwe podejście? Zniszczono gospodarki, skasowano prawa obywateli, państwa stosowały przeciw swoim obywatelom przemoc na niespotykaną skalę. Polska wydała setki miliardów, zmarło nadmiarowo dotąd ok 250 tys Polaków. I co? NIC - żadnej debaty, podsumowania, refleksji, wyciągnięcia wniosków na przyszłość. Nic, zupełnie nic - nawet minuty ciszy dla ofiar działań władzy.

11

Lubnauer chce masek tylko dla niezaszczepionych. „Wszyscy już mamy ich dość”twitter.com

#koronawirus #szczepimysię #lubnauer #ko #nowoczesna #polityka
Katarzyna Lubnauer
@KLubnauer
Gdyby rząd ogłosił, że zaszczepieni nie muszą nosić maseczek, to ustawiłyby się kolejki do szczepień.

Wszyscy już mamy ich dość.
(….)
9:40 AM · 23 lut 2022·Twitter for iPhone

https://twitter.com/KLubnauer/status/1496404636340736001

- nawet miesiąc od tego czasu nie minął , ludzie dalej chorują i umierają na covidka ale inna mądrość etapu.

21

Po dwóch latach minister Niedzielski zauważył nieprawidłowości na oddziałach kowidowych. Nowe zalecenia ws. hospitalizacjiwprawo.pl

#wprawo #koronawirus #plandemia
W środę (23.03.2022) minister zdrowia Adam Niedzielski opublikował na Twitterze stanowisko Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych w sprawie zasad hospitalizacji chorych z Covid-19. W dokumencie datowanym na 17 marca 2022 roku wskazano na nieprawidłowości, o których od dawna piszą i mówią tzw. foliarze, czyli osoby kwestionujące rządowe metody walki z pandemią koronawirusa. Niedzielski nazwał dokument „bardzo ważnym”. Czyżby dopiero po dwóch latach zauważył, jak wygląda śmiercionośny mechanizm, który sam stworzył?

Przez dwa lata służba zdrowia pozwalała umierać ciężko chorym Polakom, bo najważniejszy był wynik testu. Człowiek dostawał udaru, zawału, zapalenia wyrostka robaczkowego i zamiast ratunku otrzymywał test, chociaż nie miał żadnym objawów infekcji dróg oddechowych. Pacjenci byli testowani wielokrotnie, byle tylko wyszedł wynik pozytywny i można ich było wrzucić na oddział kowidowy. I tam leżeli i czekali na negatywny wynik. A leczenie podstawowej choroby było odraczane. Nic dziwnego, że Polska jest rekordzistą w liczbie nadmiarowych zgonów.

Lekarze, którzy apelowali, żeby zatrzymać tę machinę śmierci, byli szykanowani i straszeni utratą prawa do wykonywania zawodu. Teraz Niedzielski publikuje dokument, który potwierdza kowidową patologię, którą sam stworzył. I co? I nic. Nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało. Wicie, rozumicie – są nowe wytyczne, a co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr. I nikt za to nie odpowie.
https://wprawo.pl/szok-po-dwoch-latach-minister-niedzielski-zauwazyl-nieprawidlowosci-na-oddzialach-kowidowych-nowe-zalecenia-ws-hospitalizacji/

21

Nie wiem jak Wy, ale gdybym był tzw. "rosyjskim trollem", to bym szedł w narrację następującą:
Skoro media nas okłamywały w sprawie COVID-19 to zapewne też nas okłamują w sprawie wojny na Ukrainie.
W taki sposób można uwiarygadniać jakiekolwiek informacje nie pochodzące z głównego nurtu, nawet najgłupsze propagandowe wysrywy (za przeproszeniem) z bylejakich źródeł aka losowy kanał na twitterze lub telegramie.

To by było moim zdaniem sprytne. Odbiorca jednocześnie czułby się mądrzejszy, że nie dał się przechytrzyć mainstreamowej propagandzie.

Co o tym myślicie?
#pytanie #ukraina #wojna #koronawirus

11

#koronawirus #wojna #ukraina
Jakże lekko nasze władze od jednej wojny przeszły do drugiej. Nawet ustawy te same prawie tylko covida na ruskich podmienią. :-)
Budżet i gospodarkę można wysadzić tak samo, prawa ludzi skasować tak samo, cenzurę prewencyjną na wszystko też można tak samo wprowadzać (a może nawet bardziej) , walczyć z agenturą wpływu (tj wszystkimi przeciwnikami), afery tłumaczyć jako wynik wrogiej propagandy albo ucinać bo ważniejsze są tematy, miliardy tracić. Jest GIT! Nawet zapisy bezkarność+ te same promują.

13

Aktualizacja zaleceń CDC dotyczących stosowania szczepionek przeciwko COVIDmp.pl

#szczepimysie #ostatniaprosta #koronawirus

Uzupełniono sytuacje wymagające zachowania szczególnej ostrożności przy realizacji szczepienia przeciwko COVID-19.

Wskazano, że w przypadku zapalenia mięśnia sercowego i/lub osierdzia po szczepieniu preparatem mRNA należy zachować szczególną ostrożność przy kontynuowaniu szczepienia przeciwko COVID-19. Zaleca się, aby unikać podawania kolejnych dawek jakiejkolwiek szczepionki przeciwko COVID-19. W wybranych sytuacjach klinicznych, gdy korzyści z takiego postępowania przewyższają potencjalne ryzyko, można rozważyć kontynuację szczepienia, ale dopiero po ustąpieniu objawów zapalenia mięśnia sercowego i/lub osierdzia u pacjenta, normalizacji wykładników laboratoryjnych stanu zapalnego serca i/lub osierdzia lub ustąpieniu ewentualnych powikłań.
https://www.mp.pl/szczepienia/artykuly/wytyczne/291542,aktualizacja-zalecen-cdc-dotyczacych-stosowania-szczepionek-przeciwko-covid-19-stan-na-14-lutego-2022-r

9

Komunikat Ministra Zdrowia ws. przypominającego szczepienia przeciwko COVID-19 u dzieci w wieku 12–15 latmp.pl

#koronawirus #szczepimysię #ostatniaprosta
Tak dla przypomnienia bo niektórzy pozapominali:
Do realizacji szczepienia przypominającego przeciwko COVID-19 dzieci w wieku 12–15 lat przeznaczony jest preparat Comirnaty firmy Pfizer/BioNTech (dotyczy to także zaszczepionych w schemacie podstawowym preparatem Spikevax firmy Moderna). Dawkę przypominającą można podać po ≥5 miesiącach po dawce drugiej.
https://www.mp.pl/szczepienia/artykuly/wytyczne/290247,komunikat-ministra-zdrowia-ws-przypominajacego-szczepienia-przeciwko-covid-19-u-dzieci-w-wieku-1215-lat

11

STOP ANTY-COVIDOWYM BREDNIOM!klub-lewica.org.pl

#koronawirus #lewica
Składamy projekt ustawy penalizującej podważanie istnienia pandemii oraz zachęcanie innych do ignorowania zaleceń sanitarnych. Brednie to nie jest wolność słowa. To zagrożenie dla każdego z nas! Grzywna lub ograniczenie wolności dla każdego kto rozpowszechnia fake newsy o COVID-19.

Mając na uwadze takie wartości konstytucyjne jak: zdrowie publiczne, wolność innych osób, a także wolność słowa oraz wolność ekspresji Lewica zdecydowała się złożyć projekt nowelizacji ustawy o zapobieganiu i zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Projekt bardzo krótki, który wprowadza do niej artykuł mówiący, że "kto w czasie stanu epidemii wbrew aktualnej wiedzy medycznej publicznie zaprzecza zagrożeniu dla zdrowia publicznego lub podważa jego istnienie, zachęca lub podżega do nie wdrażania lub nie stosowania procedur zapewniających ochronę przez zakażeniami oraz chorobami zakaźnymi podlega grzywnie lub karze ograniczenia wolności".
Wygramy z tą pandemią jako społeczeństwo zdyscyplinowane, które przestrzega zaleceń naukowców i lekarzy. Mamy nadzieję, że nasza ustawa uratuje wiele ludzkich żyć i będzie procedowana na najbliższym posiedzeniu Sejmu.


A teraz ściska uchodźców na granicy bez testów i kwarantanny którzy oprócz Covia mają gruźlicę lekoodporną, HIV etc.
https://klub-lewica.org.pl/aktualnosci/1474-stop-anty-covidowym-bredniom

13

#ukraina #koronawirus #polityka
Jeszcze miesiąc temu w sejmie chciano zmieniać prawo i karać do 3 lat więzienia za krytykę oficjalnej narracji covidowej, ludzi zmuszać do szczepień pod groźbą wykluczenia ze społeczeństwa, karano więzieniem na złamanie kwarantanny etc. Nie było straszniejszego wroga ludzkość jak koronawirus (co ciekawe w wielu krajach tak jest) Rząd starał się ze wszelkich sił i łamiąc wszelkie prawa chronić obywateli bez względu na koszty i opór społeczny. Teraz sytuacja z jest podobna z Ukrainą , Ukraincami . Przypadek?

36