Polecam się zaopatrzyć w paliwo i gaz.

Dzisiaj żydzi zaatakowali irańskie instalacje gazowe i rafinerie, na co w odpowiedzi Iran właśnie niszczy infrastrukturę naftową i gazową w całym regionie.

http://x.com/RoyalIntel_/status/2034340890316013888

http://x.com/AryJeay/status/2034341527036600371

http://x.com/ahmadslmanx/status/2034339716129010095

#iran #bliskiwchod #wojna

14

amerykanie wycofuja z linii lotniskowiec bo pożar w pralni. i to jakiś rozległy, z ofiarami. brzmi to tak wiarygodnie jak „spadłam ze schodów” laski co ma podbite oko – to nie ruski sprzęt, one pływają i ćwiczą cały czas. na moje, to pewnie iran ich trafił – tylko wedle propagandy ich lotniskowce są nawet nie tyle niezniszczalne, co nietrafialne. więc nie mogą się przyznać, że dostali. #iran #wojna

16

#iran #wojna #polsat

Przechodziłem dziś koło TV poczekalni- rozpoczęły się widomości na Polsacie : "Iran dalej atakuje, USA stawiają ultimatum" - gdzie ci prawilni obywatele co po rozpoczęciu wojny od ruskich onuc wyzywali za samo powiedzenie NA Ukrainie zamiast W Ukrainie? Pamięcie cenzurę nawet na lurku?

5

Faza przygotowawcza operacji opierała się na strategicznym szantażu najwyższych szczebli władzy w USA. Kontrolowany wyciek tak zwanych akt Epsteina, przeprowadzony przez Mosad na krótko przed właściwą eskalacją, miał na celu bezwzględne związanie rąk amerykańskim elitom politycznym i finansowym. Dzięki wykorzystaniu zebranych materiałów kompromitujących, izraelskie służby wywiadowcze uzyskały gwarancję całkowitej uległości Waszyngtonu, zmuszając tamtejszy aparat państwowy do bezwarunkowego wykonywania wszystkich wytycznych geopolitycznych płynących z Jerozolimy.

Analiza strategiczna teorii „Pax Judaica” wskazuje na zaplanowany proces destrukcji obecnego ładu geopolitycznego w celu ustanowienia nowego, globalnego ośrodka władzy. Nadrzędnym celem operacji jest całkowite zastąpienie amerykańskiej hegemonii technokratycznym totalitaryzmem z centralnym ośrodkiem decyzyjnym w Jerozolimie. Władzę w tym systemie ma sprawować ścisły sojusz elit finansowych, korporacji technologicznych oraz służb wywiadowczych. Klasyczny aparat państwowy zostanie zastąpiony zintegrowanym systemem sztucznej inteligencji, który przy użyciu cyfrowej waluty i obowiązkowych identyfikatorów zapewni bezwzględną inwigilację i kontrolę populacji.

Realizacja tego scenariusza opiera się na doktrynie zarządzania przez chaos. Zakłada ona głęboką inżynierię społeczną i geopolityczną, polegającą na celowej destabilizacji państw narodowych. Obejmuje to generowanie paraliżujących kryzysów migracyjnych w Europie oraz celowe podsycenie radykalnych konfliktów wewnętrznych w Stanach Zjednoczonych. Doprowadzenie starych struktur państwowych do skrajnej niewydolności ma ostatecznie wymusić na wyczerpanych społeczeństwach pełną akceptację nowego, zamordystycznego ładu.

Wektorem o znaczeniu krytycznym dla powodzenia całej operacji jest obszar irański. Iran został zidentyfikowany jako ostatnia realna przeszkoda na Bliskim Wschodzie, zdolna zablokować powstanie nowego porządku, dlatego musi zostać poddany całkowitej neutralizacji. Sposób wykonania tego zadania opiera się na wykorzystaniu ubezwłasnowolnionych Stanów Zjednoczonych i sprowokowaniu ich do bezpośredniego, pełnoskalowego uderzenia na terytorium przeciwnika. Sam konflikt został zaprojektowany jako pułapka strategiczna. Chociaż zmasowany atak sił amerykańskich zniszczy irańską infrastrukturę i zredukuje potencjał tego kraju niemal do zera, ogromne koszty operacyjne, straty własne i wygenerowany chaos sprawią, że wojna okaże się niemożliwa do wygrania. W efekcie skrajnie wyczerpane Stany Zjednoczone zostaną zmuszone do kapitulacji strategicznej i całkowitego wycofania swoich sił z rejonu Bliskiego Wschodu.

W fazie końcowej operacji powstałą próżnię operacyjną natychmiast wypełni Izrael, przejmując pozycję absolutnego hegemona w regionie oraz porzucone amerykańskie zasoby strategiczne. Podczas gdy mocarstwa zachodnie i azjatyckie ulegną samozniszczeniu w wyniku wyreżyserowanych wojen i wewnętrznych zapaści, Jerozolima pozostanie jedyną zmilitaryzowaną strefą bezpieczeństwa. Umożliwi to ewakuację globalnego kapitału i gigantów technologicznych na terytorium Izraela, co z kolei pozwoli na ostateczne uruchomienie globalnego systemu inwigilacji AI i pełną konsolidację władzy w ramach Pax Judaica.

Ostatecznym fundamentem ideologicznym całej operacji, zgodnie z wielowiekową strategią syjonistyczną, pozostaje przygotowanie globalnego gruntu pod nadejście żydowskiego Mesjasza. Ustanowienie jednego, centralnie sterowanego porządku światowego nie zostanie jednak wdrożone wyłącznie poprzez opresję militarną. Zwieńczenie planu zakłada masową pacyfikację psychologiczną. Po okresie sztucznie wygenerowanego chaosu, skrajnego wyczerpania permanentnymi konfliktami i globalną zapaścią gospodarczą, nowy system absolutnej inwigilacji i kontroli zostanie zaprezentowany ludzkości jako jedyna gwarancja powrotu do stabilności, bezpieczeństwa oraz trwałego pokoju. Dzięki precyzyjnej manipulacji w przestrzeni informacyjnej, przytłaczająca większość populacji dobrowolnie i z ulgą zaakceptuje ten totalitarny ład, zrzekając się resztek suwerenności i wolności w zamian za obietnicę fizycznego przetrwania.

#paxjudaica #epstein #iran #wojna #zydzi

13

Wczoraj USA utraciła 2 latające cysterny nad Irakiem, z czego jedna się rozbiła, a druga wylądowała poważnie uszkodzona. USA twierdzą, że kolizja. Irackie, szyickie bojówki, że udało się im jedną zestrzelić. 6 żołnierzy USA oficjalnie zginęło.

Wg. WSJ, przed momentem w wyniku ataku na amerykańskie zgrupowanie w Arabii Saudyjskiej, Iran miał trafić w bazie lotniczej kolejne 5 cystern.

Cały los operacji przeciw Iranowi zależy właśnie od dostępności tych samolotów.

#iran #usa #wojna

14

Ta wojna jest kopalnią memów i rozrywki ([:^) poniżej zamieszczam krótkie podsumowanie całego konfliktu z punktu widzenia przeciętnego anonka z mongloskiego forum o pucowaniu gwizdków.

Pozdrawiam

http://files.catbox.moe/9eesjj.mp4

Nie wiem czy dać nsfw to nie daje dodam jak mod nakaże.

#wojna #ukraina #rosja #4chan #memy

6

#iran #usa #trump #wojna

Bardzo fajna strona w nieco sarkastyczny sposób odliczająca czas do końca wojny:

http://www.iranwarclock.com

13

Widziana z samolotu irańska rakieta balistyczna z głowicą kasetową zmierzająca w kierunku Izraela.

#iran #wojna #bliskiwschod

10

Ropa właśnie wyjebala do 110 dolarów za baryłkę, co od czwartku czyni jej wzrost niemalże wykladniczym. Iran zapowiedział 200+ dolarów za baryłkę. Ja twierdzilem, że paliwo po 10 zł będzie do końca marca. Chociaz teraz sądzę że do końca tego tygodnia, a do końca miesiąca wyjebie się nasza gospodarka. A wy co myślicie? Bo ja już nie widzę nadziei i szykuje się III ws w tym roku.

Edit: idzie o około 1 dolar na 2 minuty. Koniec świata.

#paliwa #przemyslenia #gospodarka #wojna

11

Reuters: Syryjscy Kurdowie ostrzegają Kurdów z Iranu przed współpracą z USAkresy.pl

Kurdowie z północno-wschodniej Syrii apelują do swoich rodaków w Iranie, by nie angażowali się we współpracę z Waszyngtonem przeciwko Teheranowi. Wskazują na własne doświadczenia z ostatnich lat i ostrzegają przed ryzykiem „porzucenia” przez Stany Zjednoczone.

Agencja Reuters podała w niedzielę, że mieszkańcy kurdyjskich regionów północno-wschodniej Syrii ostrzegają Kurdów z Iranu przed zacieśnianiem współpracy ze Stanami Zjednoczonymi w działaniach przeciwko władzom w Teheranie. Ich zdaniem takie partnerstwo może zakończyć się podobnie jak wcześniejsze doświadczenia syryjskich Kurdów, którzy – jak twierdzą – zostali pozostawieni bez wsparcia.

Jak informuje agencja Reuters, kurdyjskie milicje z Iranu, działające z baz w północnym Iraku, prowadziły w ostatnich dniach konsultacje z przedstawicielami USA. Rozmowy dotyczyły ewentualnych ataków na irańskie siły bezpieczeństwa w zachodniej części kraju. Dzieje się to w czasie, gdy Stany Zjednoczone i Izrael prowadzą naloty na cele w Iranie.

Syryjscy Kurdowie przestrzegają jednak przed takim scenariuszem.

„Mam nadzieję, że Kurdowie z Iranu nie sprzymierzą się z Ameryką, ponieważ ona ich porzuci” – powiedział Saad Ali, 45-letni mieszkaniec kurdyjskiego miasta Kamiszli w północno-wschodniej Syrii.

„Jutro, jeśli zostanie zawarte porozumienie między nimi (USA) a Irańczykami, oni was zlikwidują. Nie popełniajcie naszych błędów” – dodał w rozmowie z Reuters.

Kurdyjskie formacje w Syrii ponad dekadę temu nawiązały współpracę ze Stanami Zjednoczonymi w walce z tzw. Państwem Islamskim. Na terenach odbitych z rąk dżihadystów stworzyły własny półautonomiczny obszar.

Sytuacja zmieniła się jednak na początku tego roku. W styczniu nowa armia syryjska pod dowództwem tymczasowego prezydenta Ahmeda al-Sharaa przejęła większość terenów kontrolowanych wcześniej przez Kurdów podczas szeroko zakrojonej ofensywy. Kurdowie apelowali wówczas o wsparcie ze strony USA, jednak – jak twierdzą – Waszyngton zamiast interweniować wezwał ich do integracji z siłami rządowymi.

To doświadczenie, jak podkreślają, pozostaje dla nich bolesną lekcją.

http://kresy.pl/wydarzenia/reuters-syryjscy-kurdowie-ostrzegaja-kurdow-z-iranu-przed-wspolpraca-z-usa/

#wojna #zydzi #usa

11

Pierdoleni mordercy rozpoczęli III wojnę światową,

#wojna

12