#ukraina #wojna Mykoła podumał i wymyślił jak mobilizować opornych nie chcących ginąć za majątki oligarchów i zagranicznych korporacji

Musi tak być: jeśli nie wysiądziesz z samochodu, zostaniesz postrzelony w kolano. Tylko tak! Inaczej nie wygramy. Brutalna mobilizacja.

6

Potencjalna III WŚ spowodowana barbarzyńską mentalnością Wielkiego Stepu będzie tak absurdalna, że trudno nie zastanawiać się nad celową depopulacją rosyjskiego bydła, które w oczach zarządzających tym upadającym ex-mocarstwem jest po prostu zbędne i wszelkimi sposobami stara się przyśpieszyć jego wymarcie; aborcje, alkoholizm, narkomania, AIDS, patologia zamknięta w chruszczówkach… wysyłanie na rzeź do okopów wydaje się ciekawym dodatkiem.

Za co taki Rosjanin ma się szykować do wojny z Zachodem? Za wysyłanie na ich ziemie tysięcy nachodźców z Azji Centralnej i Chin? Za pozbawianie rodzin ojców w zamian za odszkodowanie w niszczonym inflacją rosyjskim rublu? Za walkę z każdym przejawem inicjatywy, który nie chce się opłacać mafii? I kolejne pokolenia zamiast kawioru jeść będą ziemniaki? Za chore ceny nieruchomości w większych miastach, które są jedyną opcją awansu cywilizacyjnego z spróchniałej, rozsypującej się prowincji? Ci wszyscy generałowie kreślący po piwnicach Łubianki jakieś plany dowodzenia… ich wszystkich pojebało, są kompletnie odrealnieni myśląc, że znajdą w swoich narodach chociaż 1/1000 kapitału wojennego z lat II WŚ, gdy wybuchającą w rękach amunicję trzeba brać z Korei Północnej, ropę sprzedawać za niewymienialne indyjskie rupie, a nowoczesne technologie pobierać z objętego sankcjami feudalnego Iranu.

#wojna #rosja

6

Potencjalna IIIWŚ spowodowana przez kopalnie w Donbasie będzie tak absurdala, że trudno nie zastanawiać się nad celową depopulacją białego bydła, które w oczach zarządzających tym upadającym kontynentem jest po prostu zbędne i wszelkimi sposobami stara się przyśpieszyć nasze wymarcie. Aborcje, eutanazje, feminizmy, no tak, wysyłanie na rzeź do okopów wydaje się ciekawym dodatkiem.

Za co taki Francuz, Holender czy Brytyjczyk ma się szykować do wojny z Rosją? Za wysyłanie na ich ziemie tysięcy nachodźców? za niszczenie komórki rodzinnej? za walkę z rolnikami bo krowy pierdzą i emitują CO2 więc was ujebiemy i będziecie zamiast steków jeść robaki? za chore ceny nieruchomości przez co oboje pracujących rodziców nie stać na kredyt hipoteczny? Ci wszyscy generałowie kreślący po NATOwskich bunkrach jakieś plany dowodzenia.....ich wszystkich pojebało, są kompletnie odrealnieni myśląc, że znajdą w swoich narodach chociaż 1/1000 zapału wojennego z lat IIWŚ

#wojna #rosja

20

Ukraina chce w Polsce produkować amunicję... Rozmowy z donkiem trwają.kresy.pl

Jak widać, ukraina nie pomoże wyjaśnić skąd się w Polsce wzięła ukraińska rakieta zabijając dwie osoby, ale są gotowi wciągać Polskę w konflikt to już jak najbardziej....

Wolyn? Mądrzejsza o tym nie wspominać. Będziemy na terenie NATO drażnić ruskich... To jak najbardziej.

http://kresy.pl/wydarzenia/kniazycki-rozmawiamy-z-rzadem-tuska-o-polsko-ukrainskich-przedsiebiorstwach/

#wydarzenia #informacje #polska #Ukraina #wojna

11

Już pisałem na tłiterze,że PL i EU szykuje się do wojny z wielką Rosją,która nie może sobie poradzić z banderalandem. Teraz okazuje się,że świnie przy korycie straszą taką możliwością.Zapraszają nawet na ćwiczenia wojskowe.W PL wojsku są zakupy jakby zaczynała się trzecia wojna światowa i są wprowadzane chore przepisy karzące np.za brak stawiennictwa w wojsku w ciągu 6 godzin. Trzeba przypomnieć wszystkim entuzjastom wojny za interesy usraela,że w razie konfliktu PL będzie strefą zgniotu. Powodzenia

#heheszki #UK #wojna

5

"Wkrótce się dowiesz kim jestem." - uchodźca do reportera. 🇺🇸 💣 🕌youtu.be

Na granicy Meksyku z USA reporter pytał nielegalnych imigrantów masowo wpuszczanych przez lewicowy rząd Bidena, o to kim są i jakie są cele ich przybycia do ameryki.

Jeżeli jesteś wystarczająco inteligentny to dowiesz się kim jestem. Ale nie jesteś wystarczająco inteligentny by to wiedzieć. Ale wkrótce się dowiesz kim jestem.


Zdjęcie

Internetowe śledztwo wskazuje na Movsum'a Samadov'a lidera "Islamskiej Partii Azerbejdżanu" który jeszcze do niedawna odsiadywał wyrok 12 lat wiezienia za planowanie przeprowadzenia ataków terrorystycznych w celu obalenia rządu.

--------------------------------------------------------------

http://youtu.be/pUZbYeq_65I?si=WP3nSyOv3sSIpxl9

--------------------------------------------------------------

Zastanawiasz się pewnie co robią 3 literowe amerykańskie służby, w tym czasie? Otóż wyjaśniam...

Ścigają "terrorystów" którzy przechadzali się po Kapitolu i robili sobie selfiki w trakcie tzw. "january 6 attack" gdy doszło do sfałszowania prezydenckich wyborów. Co sobie wyobrażałeś? Że, zajmą się jakimiś islamskimi terrorystami nielegalnie wchodzącymi do kraju? Proszę...

Podobnie jak w trakcie ataków na WTC 9/11 gdy służby odwróciły wzrok i nawet pomogły terrorystom Billa Adena, szykuje się powtórka z rozrywki.

Lewicowy rząd "Demokratów" w panice łapie się wszelkich brudnych sztuczek by "demokracja" była wyłącznie po ich stronie. Szykują się do masowego rozbrojenia USA jak i nagle potrzebują jakiegoś większego konfliktu zbrojnego, który by tłumaczył ich działania. Iran od dawna jest tu na celowniku. Było by przykro gdyby jakieś zamaszki na terenie USA przypisano właśnie temu krajowi (ku uciesze Izraela).

Ale na pewno CIA i FBI nie dopuszczą by amerykanom stała się krzywda. Prawda?

[edit] ps. ciekawostka pewnie bez znaczenia- dyrektor FBI występował z przemówieniami jako członek WEF w Davos.

#ciekawoski #usa #totalitaryzm #terroryzm #guncontrol #wojna #imigracja #teoriaspiskowa

22

- Najciemniejsze miejsce w piekle jest zarezerwowane dla tych, którzy udają neutralnych w czasach moralnego konfliktu. Dzisiaj każdy w wolnym świecie, który prezentuje równy dystans do Ukrainy i Rosji zasługuje na najciemniejsze miejsce w piekle - dodał polski premier.


A chuj kogo ta połajanka obchodzi w Brazylii, Indiach, Senegalu czy Hiszpanii? Bo co, bo kurwy amerykańskie mają decydować, który kraj wolno bombardować i ścierać z ziemi a nad którym płakać?

#polityka #wojna

20

Rozporządzenie nowej władzy. W wypadku mobilizacji 6 godzin na stawienie sie w wojsku, albo więzienie.portalsamorzadowy.pl

Od 13 stycznia zacznie obowiązywać nowy wzór karty powołania do wojska w razie ogłoszenia mobilizacji i w czasie wojny. Zmiany w tym wzorze nie są duże, ale np. bardziej wyeksponowano w nim informację o karach za niestawienie się do wojska w takich sytuacjach.

Jakie to kary? „Kto w czasie mobilizacji lub wojny, będąc powołany do czynnej służby wojskowej, nie zgłasza się do tej służby w określonym terminie i miejscu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3 (art. 687 ustawy)” - czytamy we wzorze karty powołania.

„Termin „NATYCHMIAST” oznacza, że osoba powołana powinna nie później niż w ciągu sześciu godzin od powzięcia informacji o ogłoszeniu mobilizacji powszechnej lub wybuchu wojny stawić się do określonego w tej karcie miejsca stawiennictwa” – brzmi zapis.


http://www.portalsamorzadowy.pl/zmiany-w-prawie/6-godzin-na-stawienie-sie-w-wojsku-albo-wiezienie-jest-nowe-rozporzadzenie-mon,516932.html

#polska #wojsko #wojna

16

Ukraińcy zamordowali amerykańskiego dziennikarza krytykującego Bidena i Zełeńskiego. Miesiąc temu zgarnął go ukraiński wywiad wojskowy, wczoraj gruchnęła informacja o jego śmierci.

http://twitter.com/TuckerCarlson/status/1745863377493143906

#ukraina #wojna

22

Po cichu wraca plan Armii UE i demolki wojsk narodowych. 🇪🇺 😈 ⚔️youtu.be

Politycy związani z WEF i UE po kryjomu umawiają się na powołanie "bezpaństwowej" Armii Unii Europejskiej. Co ciekawe Anglia mimo brexitu może być mimowolnie włączona w unijne działania. Wbrew zdaniu narodu, anglielscy decydenci dają ku temu zielone światło.

Zdjęcie

Temat który znika w polskiej przestrzeni publicznej, przykryty bezprawnymi działaniami rządu PO-KO i łamaniem przez niego konstytucji.

Aby powstała armia UE będzie potrzeba odebrania państwom członkowskim ich dalszych swobód w samo stanowieniu i dalsze przekazywanie kolejnych kompetencji do Brukseli. Oczywiście dla naszego "wspólnego bezpieczeństwa", aby nigdy w Europie nie było więcej wojen.

Aby tego dokonać konieczne będzie rozmontowanie "niepotrzebnych" armii narodowych, a sprzęt na pewno pójdzie na potrzeby europejskiego czynu społecznego. Ale czego to eurokraci na zrobią dla twojej wolności.

Jest całkiem możliwe, że wróci też przymusowy pobór wojskowy, najprawdopodobniej w postaci przymusowych norm z tych biedniejszych części europy.

A co z NATO? Gdzie będą bazy? Gdzie będzie dowództwo? Kto będzie dowodził armią? Przeciw komu będzie skierowana? Na razie tym się nie martwmy, jak już armia europejska powstanie to się zastanowimy.

-------------------------------------------------------------------

http://youtu.be/hAzYPgml1is?si=g0YInuIhCPUsYAlJ

-------------------------------------------------------------------

#ue #uniaeuropejska #armia #wojsko #wojna #afera #totalitaryzm

19

Za każdym razem, gdy czytam o jakimś zagranicznym polityku "obawiającym się", że Putin nie skończy swoich zapędów na Ukrainie wiem, że mam do czynienia albo z kurwą bezpośrednio zaangażowaną w kijowską pralnie pieniędzy, albo z kimś kto jest przez nich opłacany. Nie ma żadnego innego wytłumaczenia w powtarzaniu tym podobnych nonsensów.

Akolici Bidena podsycają strach i panikę w prostym celu; aby światło dzienne nie ujrzało skali defraudacji i drenowania kieszeni amerykańskiego podatnika na rzecz tej stepowej połajanki.

Ukraina to obecnie panna na wydaniu, albo weźmie ją sobie Atlantyk, albo Putin, to wszystko. Nie ma to żadnego wpływu ani na naszą przyszłość, ani na przyszłość Bałtów, czy jakiegokolwiek innego członka NATO

#wojna #polska

16

Żołnierz marines opowiada o swoim spotkaniu z Bidenem. 🦾 🇺🇸 🤡youtu.be

Ale zabawna historia.

Marines leży w szpitalu, był w Afganistanie, w czasie ataku w Kabulu wyrwało mu nogę, rękę, drugą poharatało i musiał być podłączony pod sprzęt do oddychania. No i wtedy wchodzi do niego Biden cały na biało...

Zdjęcie

Sierżant Tyler Vargas Andrews jeżeli był by ktoś ciekawy.

-------------------------------------------------------------------

http://youtu.be/FiabDmXGYhg?si=3JQqAorUYFTglNzZ

-------------------------------------------------------------------

Off topic: Ostrzeżenie dla tych co planują przyszłość w sektorze militarnym.

W przypadku konfliktu gdy jesteś stroną broniąca się, ofiary są nieuniknione i możesz zostać zabity lub okaleczony na całe życie. Jest to sytuacja trudna i często niezależna od twoich decyzji.

W przypadku gdy jesteś najeźdźcą (np. wylot na "misję") sam decydujesz o postawieniu swojego życia w stan zagrożenia i wszelkie skutki decyzji jakie podjąłeś są wyłącznie twoją własną winą.

Niezależnie czy jest to przypadek pierwszy czy drugi, niezależnie też od państwa jakiemu się służy. W momencie stania się inwalidą nie zdolnym do dalszej służby dla bezosobowego "państwa" a zwłaszcza dla polityków nim rządzących, jesteś nikim i tak będziesz traktowany. Okaleczony weteran jest zbędnym pionkiem dla elit.

Dbaj o swoje zdrowie i życie. Nie daj się urobić propagandzie polityków którzy nie zawahają się wysłać ciebie pod nóż.

#ciekawoski #biden #czlowiekskurwiel #wojsko #usa #wojna

14