Oficer statku stworzyła zagrożenie bo chciała ogladać "opery mydlane". 🤡 🇺🇸 🌈youtu.be

Oficer amerykańskiej marynarki, zatrudniona dzięki DEI (aby wypełnić kwoty bo kobieta) przemyciła na pokład statku odbiornik Star Linka. Z samym odbiornikiem nie ma nic złego, problem pojawia się gdy statek jest jednostką wojskową "stealth" która ma być z założenia "niewidoczna" dla radiolokacji, Wi-Fi jest namierzalne, statek ma być wysłany na Morze Chińskie i tylko wyżsi rangą, skorumpowani oficerowie wiedzą o sprawie i z całej załogi tylko oni korzystają z dobrodziejstwa oglądania Netflixa, YouTube i TikToka.

Zdjęcie

Za umożliwianie odstrzelenia wielomilionowej jednostki i narażenie setek ludzi na śmierć oficer została zdegradowana o jeden stopień (aby za mocno nie bolało).

USA darzą do kolejnej bezsensownej wojny o surowce i wpływy tym razem na Pacyfiku. Obniżyli wymagania dla poborowych w kwestii kondycji fizycznej, IQ i zatrudniają kierując się ilością zaimków w profilu na FB i tęczowymi flagami. To ewidentnie wychodzi na wierzch. "Najlepsiejsza" armia świata nie jest przygotowana na wojnę. Oczywiście na pewno rzuci swoich żołdaków tych bardziej zdatnych na pierwszą linię frontu gdy tęczowi oficerowie DEI będą się przyglądać temu z bezpiecznego miejsca.

Ale czego to się nie robi dla "demokracji, "wolności" i "murica fuck yeah!".

---------------------------------------------------------

http://youtu.be/m01XFanxAoM?si=OcHdJcuL8QhXkljF

---------------------------------------------------------

Przyznam, że zabawnie będzie podczas oglądania potencjalnego konfliktu z Chinami, jak jednostki "najwspanialszej armii" kierowane przez WOKE idiotów będą lądować na dnie. Normalnych ludzi pod ich rozkazami trochę będzie szkoda.

#ciekawoski #wojsko #usa #marynarkawojenna #militaria #it #wojna #zagrozenie

21

Hejto.pl to portal totalnie opanowany przez fajnopolaków.

Zrobiłem tam wpis o tym, że chwalę Tuska za to, że jest przeciwny działaniom, które mogłyby Polskę wepchnąć w wojnę z Rosją.

Zostałem mocno skrytykowany przez społeczność tamtego portalu, a z tej krytyki wynika, że oni chcieliby dołączenia Polski do wojny i zostałem zwyzywany od ruskich onuc

Fajnopolactwo to rak Polski.

#fajnopolacy #hejto #wojna #polska #rosja #niemcy #usa

24

#wojna #1wrzesnia

Dziś mija kolejna rocznica napaści NIEMIEC na Polskę. Nie jakiś nazistów z marsa etc. Niemcy zniszczyli gospodarczo Polskę, wymordowali 6 mln Polaków, miliony były zmuszane do niewolniczej pracy, był terror, masowe mordy ludności cywilnej, bestialstwo w obozach zagłady, grabież wszystkiego co się dało.

18

Kto ostatni, ten gapa! Darmowy pokaz filmu Brauna o wybuchowej sytuacji politycznej końca XIX w.gietrzwald1877.pl

Tak poważnie, to nawet nie namawiam do uczestnictwa, a zwyczajnie informuję, że coś takiego jest, darmowego, ale trzeba się spieszyć, bo więle miejsc już nie zostało. Może ktoś ma blisko, a może ktoś se woli poczekać na streaming na kompjuterze, wedle uznania.

Ja sam uważam, że to może być tematyka istotna, mało znana i ciekawa zarazem.

http://www.gietrzwald1877.pl/pokazy/

#polityka #historia #religia #Polska #Prusy #wojna

10

Rosyjski dron kamikadze Shahed rozbił się w Polsce!!! 💥🔥dorzeczy.pl

Rosyjski dron kamikadze Shahed leciał nie niepokojony przez ponad pół godziny nad polskim terytorium aż sam spadł i rozbił w lesie - obecnie trwają jego poszukiwania w gminie Tuszowce. Minister wiedział i nic nie zrobił. To jest rażąca nieodpowiedzialność i igranie z bezpieczeństwem Polski! To jest dyskwalifikujące! Do dymisji!

Zdjęcie

http://dorzeczy.pl/kraj/626652/nieoficjalnie-do-polski-wlecial-rosyjski-dron-kamikadze-shahed.html

#wojna #wojnahybrydowa #rosja #ukraina #polska #tusk #kosiniak #drony #shahed #wojsko #wojskopolskie

14

Mam dziwne przeczucie, że ten nowotwór amerykański, który zacznie w listopadzie przerzuty na Europę, będzie mieć wpływ na nasze codzienne życie. Wajcha pójdzie albo w jedną albo w drugą stronę na Wukrainie. Nawet front to pokazuje, że i oni wszyscy czekają na rozstrzygnięcie zza Atlantykiem. Trump to edomicko-chazarski czop realizujący polecenia od udających Izraelitów gangsterów, ale w przypadku kijowskiego komika nie będzie się ceregielił. Ten nieśmieszny, 2.5 roczny żart, musi w listopadzie dobiec końca. Niech sobie ustalą linię graniczną i niech wszyscy wukraińscy przybysze wrócą do swoich lepianek, zasiedzieli się na piastowskiej ziemi, zdecydowanie.

#wojna #polityka

9

O co chodzi w operacji Ukraińców pod Kurskiem? Wciąganie Polski w wojnę.youtu.be

#ukraina #polska #rosja #wojna

Ciekawy materiał którego w TVN czy TVP nie piszczą. Wygląda na to, że Ukraina nie odpuscza tematu wciągnięcia nas w wojnę.

http://youtu.be/9afITJ4O_-g?si=_kfIwdesJnp1gfkn

13

Mały Oświęcim - obóz koncentracyjny dla polskich dzieci w samym środku łódzkiego getta.youtu.be

Przemilczana opowieść o jedynym niemieckim dziecięcym obozie koncentracyjnym na terenach Polski.

Obóz przy ulicy Przemysłowej - obóz koncentracyjny dla polskich dzieci, utworzony na terenie łódzkiego getta. Trafiały tam dzieci od szóstego do szesnastego roku życia. Zmuszano je do pracy ponad siły, bito, głodzono i "wychowywano" morderczymi ćwiczeniami czy polewaniem zimną wodą i zmuszaniem do stania na mrozie.

Helenka w momencie osadzenia miała jedenaście lat. Do dzisiaj w nocy budzi się co godzinę.

Zuzanna też miała jedenaście lat. W pierwszej pracy po wojnie przed dyrektorem stawała jak przed komendantem.

Leon trafił do obozu jako dziewięciolatek. Co noc krzyczy i płacze.

Kiedy słyszą nazwisko Pohl, robi im się słabo. Eugenia Pohl była jedną z najokrutniejszych strażniczek obozu - katowała dzieci, polewaniem zimną wodą skazywała je na śmierć przez wychłodzenie.

Opowieść o miejscu, które skazano na zapomnienie. Opowieść, która oddaje głos ostatnim świadkom. Opowieść o dziecięcym piekle.

"Mały Oświęcim. Dziecięcy obóz w Łodzi" - Jolanta Sowińska-Gogacz, Błażej Torański

http://youtu.be/S1aZz00qQok?si=NVZVWpgT7hATHfbO

#wojna #niemcy #okupacja #obozkoncentracyjny #polskiedzieci #getto

11

Wojna. Zniszczenia, śmierć, ruiny. Ogromna tragedia ludzi, którzy pozbawieni przez bomby mieszkań muszą emigrować w poszukiwaniu bezpieczeństwa przed ultra złolem dzisiejszego świata. Ideowym synem Hitlera, którego bezwzględność powoduje, że stolica jego wrogów, na skutek bezwzględnych bezprecedensowych działań wojennych zaczeła się drastycznie.... rozbudowywać

Zdjęcie

Bonusowo zaznaczam, że zdanie które można obiektywnie sprawdzić, tj ilość wyburzonych budynków, nie może przejść "tak o" w poprawnych politycznie mediach - Nie jesteś w stanie napisać, że w Kijowie więcej budynków zostało wyburzone przez deweloperów niż rosyjskie rakiety. Co to to nie. Tutaj, ktoś musi tak "uważać".

http://wiadomosci.onet.pl/politico/zelenski-kontra-kliczko-dwa-obozy-wladzy-scieraja-sie-ze-soba-w-sprawie-kijowa/9qfghb3

Bonus nr 2 dorzucam zdjęcie którego Putin nienawidzi - to powstrzyma agresję

Zdjęcie

#Ukraina #wojna #Putin #putler

9

wczoraj oglądałem "wydarzenia" na Polsacie, a na pasku było, że Ukraina nie wygrywa wojny. czytałem kilka razy z niedowierzaniem.

#wojna #ukraina

14

To co europejskie lewactwo odwala wymaga od nas śmiałych reakcji oraz odważnego wyrażania swoich poglądów i opinii publicznie, przede wszystkim w realu, nie tylko w internecie.

#apel #clownworld #wojna #lewactwo #zymianie

28

W Rosji płonie magazyn ropy naftowej. Za atakiem stoją Ukraińcy [VIDEO]nczas.info

Ukraiński dron-kamikadze uderzył w magazyn ropy naftowej na terenie Federacji Rosyjskiej. Strażacy od dłuższego czasu walczą z pożarem.

Do ataku doszło około godz. 4 nad ranem na przedmieściach miasta Cymlańsk w obwodzie rostowskim.

„Według wstępnych danych nie było ofiar śmiertelnych ani poszkodowanych. (…). Na miejscu pracuje straż pożarna. Zaangażowanych jest 49 osób i 14 jednostek sprzętu. Informacje na temat ataku są weryfikowane” – informuje na Telegramie Wasilij Gołubiew, gubernator obwodu rostowskiego.

Zdjęcie

To już kolejny ukraiński atak w ostatnim czasie. Kijów regularnie wysyła drony, które niszczą rosyjskie magazyny z ropą naftową lub amunicją.

http://nczas.info/2024/07/13/w-rosji-plonie-magazyn-ropy-naftowej-za-atakiem-stoja-ukraincy-video/

#ukraina #rosja #wojna #drony #klimat

6