Projekt #NiePosiadam wspierany przez Gazeta Wyborcza.wykop.pl

Jak to miło, z strony gazety która systematycznie dąży do swojego upadku, że wspiera tego typu projekty.

Głęboko liczę na to, że "nie posiadanie" będzie istotnym celem redaktorów prowadzących jak i A. Michnika aż do momentu przejęcia ich majątków przez komornika sądowego.

Projekt #NiePosiadam jest nowoczesną ideą komunizmu.
Zgodnie z prowadzonym przez Unię Europejską projektem "Nie będziesz mieć nic i będziesz szczęśliwy" dąży się do systemowego przejęcia dóbr prywatnych (np. poprzez wywołane kryzysy, narzucaną politykę gospodarczą, pandemie itp.) i rozdystrybuowania ich do biednych instytucji i jednostek (np. jak politycy, oligarchowie, działacze NGO itp.).

Osoba pozbawiona rzeczonego majątku będzie się czuć wolna i nieskrepowana duszącymi realiami posiadania czegokolwiek.

Po co Ci samochód - przecież możesz jeździć transportem miejskim
Po co Ci dom - przecież możesz wynająć mieszkanie (najlepiej od państwa)
Po co Ci praca - przecież możesz mieć ją nadawaną przez urzędnika albo mieć ją "nadaną automatycznie"
Po co Ci gotówka - przecież możesz być posłusznym posiadaczem punktów lojalnościowych
Po co Ci ubranie - tak tak... już są prowadzone prace aby je wypożyczać
Po co Ci służba zdrowia - i tak z niej nie skorzystasz jak się nie zaszczepisz
Po co Ci jedzenie - państwo (dom. UE ) zadba by twój brzuch był pełen
Po co Ci państwo - no bo w sumie UE to przecież tylko twór państwowy po którym możesz się dowolnie przemieszczać i żyć gdzie chcesz
Po co Ci rodzina - i tak jest "za dużo ludzi" i trzeba to systemowo zmienić.
Po co Ci jakiekolwiek ambicje - zostań niewolnikiem

Tyle utrapień głowy i kłopotów. A przecież możesz być posłuszną i spolegliwą owieczką pozbawioną tych "kłopotów".
Projekt #NiePosiadam pokaże Ci jak powinieneś żyć ... bo sam tego najwyraźniej nie wiesz.

A znając ideowe podstawy Gazety Wyborczej, będzie ona wiernie i do samego końca dążyła abyś przestał posiadać cokolwiek.

Ku chwale, "nowej normalności" / "wielkiego resetu" / "nowego porządku świata"
https://www.wykop.pl/cdn/c0834752/595874315a51554242523878_1630172256hhxcqQturHy6Q8df266lej.jpg

Wpis na sąsiednim portalu:
https://www.wykop.pl/artykul/6250225/projekt-nieposiadam-wspiera-wyborcza-nie-posiadam-niczego-i-jestem-szczesliwy/
#bekazlewactwa #lewackalogika #nwo #plandemia #gazetawyborcza #swiat #ciekawostki

20

NAJWIĘKSZA OPUSZCZONA WYSPA W JAPONII - miejsce możliwe że ciekawsze niż Czarnobyl :) Sprawdź opisyoutube.com

Hejka Lurki, wpadłem na największą opuszczoną wyspę w Japonii. Nikt z Polski tego nie zrobił i tylko kilka osób na świecie wypuściło z tego materiał Ciekawy i nietuzinkowy urbex. Jestem już trochę na tej grupie, dzięki za wsparcie! Tym odcinkiem chce podbić Internety, wiec jakbyście mogli zostawić jakiś komentarz i lajka pod filmem na Youtubie dla zasięgów, to jarałbym się jak zły ! Pozdro #ciekawostki #urbex #japonia #opuszczone #fotografia #swiat #informacje #ludzie

MÓJ KANAŁ YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UClcims42eEtToBX3YDQ45Yg

10

Międzynarodowy Fundusz Walutowy chce znać historię TWOJEJ PRZEGLĄDARKI !!! 🐍 🤔extremetech.com

https://www.extremetech.com/internet/326088-should-your-web-history-impact-your-credit-score-the-imf-thinks-so

Międzynarodowy Fundusz Walutowy (International Monetary Fund, "IMF") to międzynarodowa organizacja w ramach ONZ, zajmująca się kwestiami "stabilizacji ekonomicznej" na świecie.

Dostarcza pomocy finansowej zadłużonym krajom członkowskim, które w zamian są zobowiązane do dokonywania reform ekonomicznych i innych działań "stabilizujących".
--------------------------------------------------------------------
W ostatnim czasie "niezależna grupa naukowców" (ekonomicznych) wyszła z propozycją do IMF, by banki podczas nadawania kredytów gotówkowych brały także pod uwagę historię przeglądarki pożyczkobiorcy.

Oczywiście IMF bardzo ciepło podeszło do tego rozwiązania i wyraziło chęć jego wdrożenia.

"Niezależni naukowcy" argumentują wydobycie intymnych danych tym, że obecne systemy oparte na podstawowej diagnozie ekonomicznej (czystych danych), spłacie zadłużenia, zarobkach i wysokości bieżącego limitu kredytowego, z którego się korzysta, są "nie wystarczające".
Dla przykładu osoby które nie korzystały z linii kredytowych (obce i absolutnie nie znane bankom) mogą mieć trudności z zaciąganiem pożyczek.

Jak wiadomo, znając intymną historię stron WWW na które wchodzą potencjalni klienci, banki miały by lepszy obraz tych osób i mogły by je "sprawiedliwie" ocenić kredytowo.

"Niezależni naukowcy" sugerują też, że oceną osób po historii przeglądarki mogła by się zająć AI (w sensie algorytmy, a nie prawdziwa AI )
---------------------------------------------------------
Tu pojawia się KRYTYKA z dość nie oczekiwanej strony (lewicowego spektrum kulturowego zamordyzmu).

O tuż nie ma dowodu, że algorytm (AI) będzie zdolny do podjęcia takich zadań.
Tak twierdzi w wywiadzie dla "The Guardian" naukowiec AI z Mikrosoftu, Kate Crawford.
Time and again, we see these systems producing errors – women offered less credit by credit-worthiness algorithms, black faces mislabelled – and the response has been: “We just need more data.” But I’ve tried to look at these deeper logics of classification and you start to see forms of discrimination, not just when systems are applied, but in how they are built and trained to see the world.
Dla tego pana nie jest problemem, że ktoś / coś będzie przeglądał to co masz w historii przeglądarki (ergo. twoje upodobania jak i polityczny punkt widzenia).
Dla tego pana problemem jest, że murzyn z slumsu noszący spodnie z kroczem w kolanie nie dostanie kredytu, że kredytu nie dostanie bezrobotna Karyna, matka kilkorga dzieci chodząca co weekend na imprezy, że kredytu nie dostanie śniady "Allachu Akbar. Kill all infidels."
Ale za to prędzej dostanie kredyt, biały, lekko otyły, sojarz zaglądający do Sturbucsa i z koszulką z Che Guevarą.

Sugeruje się, że będzie trzeba "ręcznie" przeglądać treści i oceniać zdolność kredytową.
------------------------------------------------------------
Jak wiadomo banki i wielka polityka są dość mocno związane z sobą.
To nie kwestia czy rozwiązanie zostanie wprowadzone, ale kiedy zostanie.
Świat szykuje się na totalitaryzm korporacji i interesów korporacji.
Nie można oczekiwać, że wchodzenie z butami w prywatne życie skończy się jedynie na kredycie.
Które strony będą na cenzurowanym, a które będą poprawne politycznie?
Czy to oznacza segregacje i listy stron których (rząd / korporacja / obcy interes) nie lubi?

Jak więc może wyglądać przyszłość przeciętnego Kowalskiego?

- Dzień dobry panie Kowalski.
- Przejrzeliśmy pana wniosek o założenie swojego pierwszego konta w naszym banku.
- Według historii pańskiego przeglądania od Google (dane ujawnione za pana dobrowolną zgodą) ocenimy czy może być pan naszym klientem.
- Co my tu mamy... zdjęcia topless Ukrainek, OK, wchodził pan na Onet, bardzo dobrze... ale nie zdecydował się na prenumeratę Wyborczej... no szkoda, o proszę, ma pan nick na Wykopie, ja też.
- Zaraz zaraz... a to? Info Wars? Euroislam.pl? Gab? 4czan? Lurker? Magnapolonia? Ordo Luris? Dał pan lajka Metzenowi na FB... krytyka izraela, LGBT i furry??? uuuuu.
- Proszę pana!
- Bank podjął decyzję! Nie zawieramy umów z ekstremistami. Jesteśmy objęci też warunkiem przekazania swoich analiz z innymi bankami. Żegnam.
#finanse #banki #gospodarka #swiat #ciekawostki #nwo #technologia #imf

14

Samochodem przez ulice Filadelfii - post-apo.youtube.com

https://youtu.be/Bi1Kf-1qd6Y

"Pierwszy świat". Ten dumny, nowoczesny, postępowy... ?
Filadelfia - miasto na północno-wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, w stanie Pensylwania, u ujścia rzeki Delaware do Atlantyku. Największe pod względem liczby ludności miasto w Pensylwanii i szóste w kraju.

Będąca ośrodkiem handlowym, edukacyjnym i kulturowym Filadelfia była niegdyś drugim po Londynie miastem w Imperium Brytyjskim i centrum geograficzno-politycznym pierwotnych trzynastu kolonii. Duży wkład w rozwój miasta miała działalność Benjamina Franklina. Powstało tu wiele idei związanych z rewolucją i niepodległością Stanów Zjednoczonych. Było to również największe miasto USA i jego pierwsza stolica, aż do utworzenia Waszyngtonu.

Obecnie slumsy, brud i śmieci na ulicach. Pozamykane sklepy w obawie przed powszechnym menelstwem, rozbojami i kradzieżami.
Powszechna heroina i fentatyl, ludzie na haju w biały dzień, włóczą się jak zombi. Bezrobocie i bieda.

W tytule nawiązałem do klimatu "post-apo". W rzeczywistości apokalipsa trwa.
To już nie miasto dla ludzi tylko dla ludzkich cieni.
Upadła Ameryka, upadły "raj" który kiedyś tam dostrzegano.
#usa #swiat #ludzie #spoleczenstwo #kryzys #narkotyki #przestepczosc #informacje

19

Kilka ciepłych słów o Afganistanie, amerykańskich rządach i polityce imigracyjnej - "Refuges welcome." i smaruj tyłek.youtube.com

https://youtu.be/muGcHOWPeIU
Lewicowy amerykański rząd jest absolutnie zaskoczony wydarzeniami w Afganistanie. Niestety decyzję Bidena ciężko przerzucić na znienawidzonego Trumpa. Ale nie przejmujmy się, spindoktorzy od PR'u na pewno coś wymyslą.

Czy wiecie, że w Talibanie nie ma Covida a Talibowie niszczą Covidowe szczepionki?
Tweety oburzenia z innych państw już tam lecą.
#swiat #wojna #islam #afganistan #talibowie #terroryzm #covid19 #uchodzcy

Ciekawostka.
Na zdjęciu amerykański Talib polskiego pochodzenia, który ożenił się z żydówką.

6

USA rozważają nałożenie sankcji na Warszawęrmf24.pl

Aha. Czyli jak nas wyruchali na Nord Stream 2 (tak jak nas ruchają na wszystkim od lat) to wszystko jest spoko, ale jak już im się coś nie podoba to od razu podnoszenie larma i krzyk o sankcje bo "praworzondność łamiom"? No ciekawe, bardzo ciekawe. Uwielbiam to lewackie podejście tego chlewu osranego gównem jakim jest USA obecnie - niech się lepiej zaczną interesować tym lewackim burdelem u siebie. Partnerstwo powinno iść w obie strony - a nie tylko w jedną.
https://www.rmf24.pl/polityka/news-usa-rozwazaja-nalozenie-sankcji-na-warszawe-polska-bez-zapro,nId,5418108
#polityka #geopolityka #usa #tvn #polska #swiat

9

Jak rządy szpiegują obywateli? | System Pegasusyoutube.com

Czym jest i jak działa służący do inwigilacji system Pegasus, który w ostatnim czasie dość mocno narusza standardy prywatności nie tylko osób publicznych, ale także zwyczajnych obywateli
https://www.youtube.com/watch?v=G4055mktUVE
#wojnaidei #technologia #swiat #pegasus #cyberbezpieczenstwo #internet #spoleczenstwo

10