Streamerka Kasix miała udar podczas streama. Katarzyna Paciorek ma 25 lat

#szczepimysie #szczepienia #covid19 #twitch

13

Podsumowanie plandemii na chłodno: sytuacja z Kalifornii. Nawet jeśli ktoś naprawdę wierzy w #covid19 to i tak ci na górze zdecydowanie za grubo z tym polecieli... te wszystkie obostrzenia, zakazy i nakazy to była świetna dla nich droga do wprowadzenia dyktatury (istne szaleństwo!). Całe szczęście Putin nas uratował

http://www.youtube.com/watch?v=6lv02yOlWug

20

Chronologia rozwijania SARS przez USA zaprezentowana przez Davida Martinabitchute.com

http://www.bitchute.com/video/r0tekvmreBBI/

Bardzo ciekawy materiał, krótki, treściwy, bez zbędnego politykowania językiem dyplomacji. Bardzo duży ciężar gatunkowy, szczególnie jak na wystąpienie w parlamencie UE.

#covid19 #mafia #deepstate #bigpharma #zdrowie

9

http://pulsmedycyny.pl/eksperci-przewiduja-wzrost-zachorowan-na-zakrzepice-powodem-m-in-covid-19-1166245 Eksperci przewidują wzrost zachorowań na zakrzepicę. Powodem m.in. COVID-19

COVID-19 wywołuje znacznie więcej powikłań prozakrzepowych niż infekcje innymi wirusami. liczba przypadków zakrzepicy będzie rosła ze względu na rosnącą liczbę pacjentów z zespołami pocovidowymi - alarmowali eksperci podczas konferencji z okazji Światowego Dnia Zakrzepicy. ⚠️☠️💉 http://www.dw.com/pl/niemieccy-eksperci-o-zakrzepicy-przyczyną-wektor-szczepionki/a-57195233 #medycyna #covid19 #klamstwa #bigpharma

22

A Ty, po ilu dawkach poczujesz się bezpiecznie?

Dziś dowiedziałem się, że moje wujostwo wjechało już w piątą dawkę w tej szlachetnej walce z wirusem. Zupełnie teraz ani nikogo nie atakując, ani nie wyśmiewając pytam, bo może akurat ten element przeoczyłem w głównym zssypie. Jakie argumenty były podawane za piątą dawką? No i czy ewentualnie nie wydają się dość marginalne obecnie zagrożenia wynikające z tego ewentualnego zachorowania?

#covid #covid19 #zdrowie

16

"Mamy problem z ludźmi, którzy nazywają się antyszczepionkowcami..." konował ogłupia dzieciakastreamable.com

Prof dr hab. n. med. Krzysztof Filipiak tłumaczy 10latkowi w jaki sposób "powrócić do normalności" czyli szczepiąc się + DDM oraz nastawia wrogo do ludzi odmawiających przyjęcia eksperymentalnego preparatu genetycznego nazywając ich "antyszczepionkowcami"

http://streamable.com/31mxcg

#plandemia #covid19 #krzysztoffilipiak #szczepieniacovid

27

Maszeczkizm trwa - w hospicjach umierające dzieci nie oglądają do śmierci ludzkich twarzygajusz.org.pl

Twarz, mimika, uśmiech - to czyni nas ludźmi. Wyraz twarzy może przekazać więcej zrozumienia i empatii niż ściana tekstu czy telefoniczna rozmowa. W imię chorej religii kowidiańskiej w hospicjach pozbawia się dzieci tego ważnego aspektu ludzkiego kontaktu.

Zdjęcie



Jaś przeżył 3 miesiące. Dokładnie 12 tygodni i 3 dni.

Miał bardzo chore serduszko. Nieuleczalna choroba, nieobecna mama, samotność i szpital. W końcu trafił do Pałacu, czyli hospicjum prowadzonego przez Fundację Gajusz. Został Księciem. Był noszony i tulony, ale…

Ani razu – aż do TAMTEGO dnia – nie widział twarzy człowieka.

Ciekawe, czy myślał, że ukochana ciocia ma tylko oczy? Może zastanawiał się, czy ona w ogóle je? Nigdy nie dowiedział się, że istnieje uśmiech. Ani razu go nie zobaczył, nie poczuł jego mocy.

Kiedy umierał, ciocia Kasia zdjęła maskę. Popatrzył zdziwiony. To tak wygląda buzia?



Jeśli Cię to oburza możesz się sprzeciwić. Już ponad 6000 osób podpisało petycję, a ta liczba ciągle rośnie:

http://gajusz.org.pl/petycja-maseczkowa/



Od wybuchu pandemii, czyli od marca 2020 r., pracownicy hospicjów dziecięcych nieprzerwanie są zobowiązani do zasłaniania ust i nosa. Maseczki od dawna nie obowiązują w sklepach czy tramwajach. W życiu codziennym już prawie nie pamiętamy o covidzie. A śmiertelnie chore dzieci od ponad trzech lat nie widziały twarzy swoich opiekunów…

W lipcu 2022 r. wystosowaliśmy do Ministerstwa Zdrowia prośbę o indywidualne potraktowanie w kwestii obowiązku noszenia maseczek w hospicjach dziecięcych. Odpowiedź nie przyniosła ona oczekiwanego rezultatu.

W lutym b.r. wraz z przedstawicielami innych hospicjów dziecięcych z całej Polski podjęliśmy temat podczas debaty w Senacie RP.

Nowy projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia zakłada odwołanie stanu zagrożenia epidemicznego od 1 lipca 2023 r. Nie oznacza to jednak, że w placówkach medycznych zostanie zniesiony obowiązek noszenia maseczek

Dlatego działamy i potrzebujemy Twojej poMOCY!

Ufamy w MOC MAS. Być może głos pracowników hospicjów to za mało. Chcemy zebrać jak najwięcej podpisów pod naszą petycją, by pokazać, że nieuleczalnie chore dzieci są ważne dla całej masy ludzi.



#maseczkim #fundacjagajusz #maskowanie #covid19 #plandemia #hospicjum #petycja

26

WHO ogłasza koniec pandemii. Braun: Warto o tym wspomnieć dziśnczas.com

(...)

– Warto odnotować tu, w Wysokiej Izbie, że zaledwie 3 lata temu Wysoka Izba włączyła się w pilną i agresywną względem własnego narodu realizację agendy Światowej Organizacji Zdrowia. Wysoka Izba w podskokach, na melodię zagraną przez Światową Organizację Zdrowia, skacząc z gałęzi na gałąź, realizowała to wszystko, co wylęgło się tam w głowach komunistów, nie tylko afrykańskich, totalitarystów, tych, którzy całemu światu chcieli narzucić i w znacznej mierze narzucili te upadlające, degradujące w sensie materialnym, fizycznym i zdrowotnym warunki – kontynuował poseł Konfederacji.

– Warto, żeby sięgnęli państwo pamięcią te 3 lata wstecz i przypomnieli sobie, jak samych siebie wzięliście za twarz i następnie raźnie wzięliście się za branie za twarz własnego narodu. Warto, żebyście to sobie przypomnieli, żeby zobaczyć, jak niewiele trzeba, jak krótki czas jest wymagany, by godność, zdrowie, życie, majętność ludzi powierzonych waszej opiece zostały przez was w nieludzki sposób naruszone, odebrane. 200 tys. nadmiarowych zgonów, niepożądane odczyny poszczepienne – te wszystkie szczepienia to w istocie eksperymenty medyczne na ludziach. Warto o tym wspomnieć dziś, 3 lata po zainicjowaniu tej akcji i farsy, po tym, jak Światowa Organizacja Zdrowia właśnie zawołała: pobite gary – zakończył Grzegorz Braun.

http://nczas.com/2023/05/12/who-oglasza-koniec-pandemii-braun-warto-o-tym-wspomniec-dzis/

#braun #plandemia #covid19 #who

18

Trzy lata temu w "Pytaniu na śniadanie" Wojciech Brzozowski przeciwstawił się kłamstwom Sutkowskiegoyoutube.com



Zdjęcie

http://www.youtube.com/watch?v=KmKJcWE3qEQ



Na całym świecie?! To chyba jest nic. A grypa sezonowa? Na całym świecie przez pół roku 350 tysięcy to jest nic. Jeśli mówi pan, że 350 tysięcy to jest dramat, a grypa sezonowa zbiera pół miliona, to chyba pan się ośmiesza (...). Lekarz leje wodę i pewnie mu za to płacą. Spójrzmy prawdzie w oczy, mam dwóch kolegów, jeden zatrudnia 10 tysięcy ludzi. Drugi zatrudnia 20 tysięcy ludzi. Jedna osoba zdiagnozowana. Żaden nie zachorował, albo kasjerki są super odporne, albo ktoś kogoś naciąga. Tylko pytanie, zastanówmy się, jaki jest nasz interes. Nie słuchajmy tego, co mówią państwo opłacani. Mam koleżankę, która jest dziennikarką, ona ma znajomych lekarzy. W Los Angeles za dopisanie do diagnozy COVID-19 dostaje się 13 tysięcy dolarów.



#wojciechbrzozowski #szczepimysie #ostatniaprosta #drsutkowski #covid19 #plandemia

32

Dr Zbigniew Martyka o „pandemii” i skali powikłań po szczepieniach na Covid-19nacjonalista.pl

(...)

Po szczepieniach na COVID-19 w ciągu roku jest więcej powikłań w tym śmiertelnych, niż z powodu wszystkich innych szczepień, jakie istnieją na świecie, w ciągu ostatnich 10 lat. Dlaczego nie wolno tego powiedzieć? Znałem prawdę, docierałem do prac naukowych i w swoich wypowiedziach podpierałem się nimi, więc byłem przekonany, że nikt nie może postawić mi zarzutu, bo nie były to moje słowa, tylko cytowane wyniki badań naukowych. Okazało się, że zostałem pociągnięty do odpowiedzialności, bo nie wolno mówić prawdy.(..)

http://www.nacjonalista.pl/2023/05/05/dr-zbigniew-martyka-o-pandemii-i-skali-powiklan-po-szczepieniach-na-covid-19/

#martyka #plandemia #nop #szczepienia #covid19

33

Witt: Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasieyoutube.com

Piotr Witt dla Radio Wnet:

"Zwolennicy teorii spiskowej to są ci, którzy znają prawdą wcześniej od innych"

"Laboratorium Pfizera wciąż nie opublikował wyników eksperymentu szczepionkowego, ponieważ wciąż jeszcze, chociaż kowid przeminął - jesteśmy w fazie eksperymentalnej. Wyniki miały być opublikowane w marcu - czekamy"

"Rząd Austrii przeznaczył 60 mln dolarów na odszkodowania dla ofiar szczepionek"

Zdjęcie

http://www.youtube.com/watch?v=Vyz5QS6lhrA

#plandemia #covid19 #smiercposzczepionce #nop #zakrzepica #radiownet #piotrwitt

31

tarnogorski.info 🤡🌎

Minister zdrowia Adam Niedzielski przyjechał do Katowic. Podczas konferencji prasowej nie można było zadawać pytań. My jednak podjęliśmy próbę. Szef resortu zdrowia zaczął uciekać. ⚠️☠️💉

http://video.twimg.com/ext_tw_video/1650577223718428679/pu/vid/320x320/ZRY02sgKhZL9l1oJ.mp4?tag=12

#zdrowie #polska #covid19

18