Ciąg dalszy szczepionkowej propagandy: "lekarz zmarł z powodu rzadkiej reakcji na szczepionkę"wydarzenia.interia.pl

Na Interii znajdziemy artykuł o tytule:

Lekarz zmarł z powodu rzadkiej reakcji na szczepionkę AstraZeneca. Żona rozważa pozew


Owa rzadkość wystąpienia jest tak ważna, że podkreśla się ją w całym tekście "zaledwie" siedem razy:

Zdjęcie

Cały artykuł:

http://wydarzenia.interia.pl/raport-koronawirus-chiny/news-lekarz-zmarl-z-powodu-rzadkiej-reakcji-na-szczepionke-astraz,nId,6731477

#covid19 #szczepieniacovid #propaganda #media #interia #covidoweszalenstwo #covidowycyrk

7

Ciekawie robi się w Niemczech. Po oficjalnym przyznaniu o zatrważającej ilości skutków ubocznych po pseudoszczepionkach->publikacja prawnicza w Becks (prawniczy odpowiednik Nature, Science), która udowadnia oficjalnie,że PCR nie kwalifikuje się jako narzędzie diagnostyczne na SC2 link http://rsw.beck.de/docs/librariesprovider176/default-document-library/aufs%C3%A4tze-online/online-aufsatz-2-2023.pdf

Od http://twitter.com/ToeNegro/status/1648709071975972864 Twitter

#twitter #covid19 #ciekawostki

12

Hiszpania, Madryt.....

Przypadek sprawił, że dogodnie, spalono pomieszczenie archiwum dokumentacyjnego Departamentu Ministerstwa Zdrowia

...gdzie zebrane są rejestry dotyczące polityki szczepień i masowego zamykania ludności 💉

...i które były przedmiotem śledztwa ⚠️☠️💉 od John Olooney

@OlooneyJohn twitter

video http://video.twimg.com/ext_tw_video/1647956887286038528/pu/vid/480x270/AJzZ8Cz-2P5fZ8Cb.mp4?tag=12

#covid19 #pandemia #hiszpania

29

ACHTUNG! ACHTUNG!

Siedem tysięcy osób zapisało się do poradni “post-COVID”, jak i “post-vac” ale to tylko ze względu aby spotkać się z lekarzem i porozmawiać o zeszłorocznym śniegu. To 1/10 populacji miasta http://twitter.com/fakenews_pl/status/1647956401073913857

#covid19 #fakenews #twitter

16

#pfizer #szczepionki #medycyna #covid19 🤡🌎 𝐆𝐫𝐮𝐩𝐚𝐑𝐚𝐭𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐚𝐏𝐨𝐳𝐢𝐨𝐦𝐮_Kanał 🇵🇱 http://t.me/GrupaRatowaniaPoziomu_Telegram ⚠️☠️💉

15

7.04. Cała prawda o micie założycielskim kowidadziennikzarazy.pl

http://dziennikzarazy.pl/7-04-cala-prawda-o-micie-zalozycielskim-kowida/ Dziś Bozia dała piękną pogodę i aż miło wstać, by napisać nowy materiał. Idą święta i dziś będzie coś, co być może jest za długie, ale opisuje kompetentnie i wielowymiarowo jeden z ważniejszych mitów założycielskich pandemii – Bergamo #covid19 #bergamo #prawda więcej na http://t.me/GrupaRatowaniaPoziomu_Telegram

8

Szwajcaria: Federalne Biuro Zdrowia Publicznego nie zaleca już „szczepienia przeciwko Covid”.

Lekarze, którzy kontynuują szczepienia, mogą teraz zostać pociągnięci do odpowiedzialności za możliwe skutki uboczne.

http://exxpress.at/covid-impfung-nicht-mehr-empfohlen-schweizer-aerzte-haften-fuer-nebenwirkungen/

http://report24.news/paukenschlag-schweiz-zieht-saemtliche-covid-impfempfehlungen-zurueck/

#szwajcaria #preparatweksperymentalnejfazie #szczempionki #covid19

14

Szczepionka przypominająca Covid przynosi teraz więcej szkody niż pożytku, mówi prof. ANGUS DALGLEISH

Profesor Angus Dalgleish jest profesorem onkologii w St Georges Hospital Medical School w Londynie. Jest znany ze swojej przełomowej pracy nad HIV/AIDS. Jego wnioski na temat wirusa Covid podważają linię rządową.

http://www.express.co.uk/comment/expresscomment/1756038/vaccine-booster-covid-health-government-steve-barclay

#szczepmysiedupami #preparatweksperymentalnejfazie #szczempionki #covid19

13

19

Co dalej z traktatem pandemicznych WHO? Karwelis: maszyna gotowa do uruchomieniapch24.pl

Mechanizm jest gotowy – jak maszyna vendingowa czeka na żeton dowolnego wirusa , który uruchomi gotowe urządzenie – w ten sposób Jerzy Karwelis na łamach tygodnika „DoRzeczy” tłumaczy stan przygotowania tzw. traktatu pandemicznego WHO, którego ratyfikacja nastąpi najprawdopodobniej już w przyszłym roku.

Zdjęcie

Zdaniem publicysty, pandemia COVID-19 dobitnie pokazała uzależniona od prywatnych funduszy WHO, zamiast działań w trosce o globalne zdrowie, realizuje głównie interes koncernów farmaceutycznych. Jak przekonuje, to w interesie szczepionkowych potentatów było sprawienie wrażenia, jakoby nowego koronawirusa nie dało się wyleczyć żadnym dostępnym lekiem. Do czasu opracowania nowej szczepionki pozostawało masowe testowanie, późne leczenie (a właściwie brak leczenia) i wprowadzanie paraliżujących życie społeczne i działalność systemów ochrony zdrowia lockdownów.

Odpowiedzialność za wynikającą z takiego podejścia katastrofę gospodarczą, śmiertelność nadmiarową i gigantyczny dług zdrowotny obecnie fałszywie zrzuca się na kraje wybierające suwerenną politykę zdrowotną. Doświadczenie COVID-19 wykorzystuje się natomiast do skonsolidowania jeszcze większej władzy w rękach WHO, dzięki przeforsowaniu tzw. traktatu pandemicznego, uzyskującej niewiarygodne, ponadnarodowe kompetencje.

„Z ciała doradczego, WHO ma stać się ciałem decyzyjnym. W ramach traktatu ma otrzymać nieodwoływalne i niezaskarżalne kompetencje, ponad decyzjami poszczególnych państw” – pisze Karwelis. I, jak wylicza, WHO będzie mogła decydować o światowych rozwiązaniach w zakresie badań lekarskich, a także weryfikować stosowaną przez państwa profilaktykę, sprawdzać stopień zaszczepienia, śledzić kontakty poszczególnych obywateli, a wreszcie zarządzać kwarantanną i leczeniem. Organizacja będzie mogła domagać się certyfikacji i monitoringu w każdej z wymienionych dziedzin, a co najważniejsze – uzyska kompetencje do zarządzania informacją na poziomie globalnym.

Celem jest niedopuszczenie – jak w czasie pandemii COVD-19 – do powstania alternatyw dla mainstreamowej narracji, a także zatrzymanie suwerennych decyzji epidemiologicznych. „Świadczy to o poparciu tezy, że koronawirus już dawno nie jest zagadnieniem medycznym, tylko informacyjnym. Równie mocno, a może i mocniej ma człowiekowi szkodzić fakt wystawiania go na wątpliwości niż wystawianie go na przeziębienie” – komentuje autor „Dziennika Zarazy”.

Jak przekonuje publicysta, jest to gotowy przepis na katastrofę. „Pomyślmy, że wszyscy – jak chcieliby Harari, Schwab, czy WHO – wszyscy postąpilibyśmy identycznie w świecie, jaki sobie to centrum wyobrażało. Bylibyśmy już zdepopulowani za COVID z dogrywką na śmiertelne efekty szczepionek, tym razem na skalę globu. Choć i bez totalnej kontroli WHO poszczepienne bomby zegarowe wciąż krążą w żyłach miliardów ludzi” – zauważa publicysta.

Jerzy Karwelis przypomina, że choć brzmi to jak fantasmagoria, ministrowie zdrowia poszczególnych krajów, w tym Polski, już się na tę aberrację zgodzili. „Wszystko idzie w mechanizmie negocjacyjnym na razie nieźle (…) terminy są już rozpisane, najbliższe spotkanie w kwietniu, horyzont ukończenia prac w 2024 r.” – przypomina.

„Odbywa się proces, w którym uczestniczą nasze jak najbardziej patriotyczne władze, który jest kolejnym – po unijnych dopalaczach traktatowych i kamieniach milowych – dobrowolnym zrzeczeniem się naszej niepodległości w kolejnych dziedzinach” – uważa publicysta.

„Nasi reprezentanci uczestniczą w tym mechanizmie, media o tym milczą (…) mechanizm jest już gotowy – jak maszyna vendingowa, czeka na żeton dowolnego wirusa, który uruchomi gotowe urządzenie. Huczą wojny, krążą błahe ekscytacje plemienne, a tu młyny totalitarnego globalizmu pracują wytrwale. Okienko wolności powoli się domyka. W końcu najważniejsza kowidowa konstatacja , że z postrachaną ludzkością można zrobić wszystko, doczekała się wyciągnięcia ostatecznych wniosków” – konkluduje.

Źródło: „DoRzeczy”

PR

http://pch24.pl/co-dalej-z-traktatem-pandemicznych-who-karwelis-maszyna-gotowa-do-uruchomienia/

#covid19 #globalizacja #pandemia #totalitaryzm #TraktatAntypandemiczny #WHO

13

40 faktów, o których wiedzieli politycyyoutube.com

Portal Off Guardian w artykule "40 faktów, które MUSISZ znać: PRAWDZIWA historia „Covida”" udowadnia, że w przestrzeni publicznej funkcjonowały informacje od czynników decyzyjnych, z których można było wywnioskować o nieskuteczności podejmowanych działań, o fałszywymi działaniu testów, masek, lockdownów, a nawet takie dane, które mówiły wprost, że covid19 jest zmyśloną nazwą dla prawdziwej choroby - grypy.

Jak powiedział Woody Harrelson - kartele farmaceutyczne kupiły media i polityków, aby zamknąć ludzi w domach z obietnicą wyjścia w zamian za przyjęcie ich preparatu.

Wszyscy politycy tak ochoczo teraz startujący w szranki o nasze głosy WIEDZIELI, że biorą udział w teatrze dla ciemnego luda. Gardzili nami i gardzą nami dalej. Sprzedali nas za pieniądze bigpharmy. Gardzili nami już wcześniej i już wcześniej nas sprzedawali, ale nie było to tak jaskrawe jak dziś.

A jeśli tłumaczą się, że nie wiedzieli, że zostali oszukani - to tym gorzej dla nich! Mielibyśmy dać stery w ręce idioty, któremu można wmówić, że gówno to mleczna czekolada?

Wszyscy politycy, którzy mówili o szczepieniu przemocą, o odbieraniu praw, pragnący sanitaryzmu to sprzedajne prostytutki, zdrajcy bez honoru, ludzie obcy moralnie i kulturowo Polakom. To są wrogowie Narodu Polskiego. Odsłonili się pięknie, a ich mocodawcy przedkładali realizację swych zbrodniczych planów wyżej nad ryzyko demaskacji swoich agentów.

Teraz wierzą, że ludzie zapomną. Poruszanie tematu zamordyzmu, szczepionek, nopów, nadmiarowych zgonów jest w złym tonie. Trwa licytacja kto sypnie więcej kasy.

Nie wolno brać od nich żadnych pieniędzy, wszystkie te dopłaty, tarcze, rekompensaty to pętle zakładane na szyje zwykłym ludziom i przedsiębiorcom.

Trzeba im raz i ostatecznie podziękować. Niech idą do swoich panów, a od nas wynocha. Wszelkie dyskusje o programach partii i dziadkach z wermachtu uważam za jałowe.

Całą służbę zdrowia zamieniono w łódzkie pogotowie, gdzie tym razem nie pawulonem, a bezsensownymi procedurami, zabójczymi respiratorami i groźnymi lekami nabijano ilość "skór". Karetki miały nakaz jazdy na sygnale niezależnie od celu i kierunku jazdy by szerzyć grozę, ludzi wożono pomiędzy województwami, doprowadzano do śmierci bo ważniejszy od ratowania życia był wynik testu!

Dziś powinno się liczyć jedno - postawa wobec PLANDEMII czyli postawa wobec Polaków.

http://off--guardian-org.translate.goog/2023/03/24/40-facts-you-need-to-know-the-real-story-of-covid/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=wapp

http://off-guardian.org/

hipokryzja polityków w kwestii maseczek:

http://www.youtube.com/watch?v=aPUozCreRcg

#przemyslenia #polityka #sanitaryzm #maseczkizm #offguardian #wybory #covid19

26

wiecie, że jak dostaniecie skierowanie do oddziału zakaźnego w związku z #covid19 to was wyśmieją i nie przyjmą bo słynny #koronawirus nie jest już traktowany jako choroba zakaźna? XD

#truestory

17