A MÓGŁ TYLKO WIDŁY WBIĆ - Zełenski oburzony faktem, że Nawrocki dał mu książkę o ludobójstwie na Wołyniukresy.pl

Wołodymyr Zełenski z wyraźnym niezadowoleniem wrócił w rozmowie z TSN do pierwszego spotkania z Karolem Nawrockim, podczas którego polski prezydent miał podarować mu książkę o ludobójstwie na Wołyniu. Ukraiński przywódca powiedział, że dotąd publicznie o tym nie mówił, ale teraz odpowiada, ponieważ Nawrocki „podejmuje kroki”, które uważa za niewłaściwe.

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski w niedzielnej rozmowie z ukraińską telewizją TSN odniósł się do swojego pierwszego spotkania z prezydentem RP Karolem Nawrockim. Jak relacjonował, Nawrocki wręczył mu wówczas książkę o ludobójstwie na Wołyniu.

Wypowiedź padła w czasie rozmowy poświęconej napięciom w relacjach polsko-ukraińskich po decyzji Nawrockiego o odebraniu Zełenskiemu Orderu Orła Białego. Ukraiński prezydent przedstawił gest polskiego prezydenta jako element szerszego sporu o politykę historyczną.

„Przecież o tym nie mówiłem, nie wychodziłem na konferencję prasową. Przecież nie mówiłem tego ludziom. Spokojnie z tym żyję. Teraz mówimy o tym otwarcie, bo on podejmuje kroki, które uważam za niewłaściwe. I dlatego teraz odpowiadam” — powiedział Zełenski.

Prezydent Ukrainy nie sprecyzował w cytowanym fragmencie, o jaką książkę chodziło.

W tym samym wywiadzie Zełenski przekonywał, że Ukraina broni dziś Polski i Europy. „To my bronimy Polski, to my bronimy teraz Europy, a nie odwrotnie. To nasi żołnierze bronią i to Ukraińcy giną” — oświadczył. Bronił też decyzji o nadaniu jednostce nazwy „Bohaterów UPA”, twierdząc, że była to inicjatywa samych żołnierzy, którą jako prezydent i zwierzchnik sił zbrojnych miał obowiązek poprzeć.

Zełenski stwierdził również, że Nawrocki miał domagać się od niego odwołania dekretu. „On powiedział: «powinieneś odwołać dekret». No, przepraszam, to nasza sprawa. I tutaj Polska powinna to rozumieć. Absolutnie. Oprócz spraw historycznych, o których zresztą otwarcie rozmawiamy, jest też szacunek dla teraźniejszości, dla naszej armii i dla przyszłości. Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie obronić Polski. Po prostu niemożliwe, jeśli nie ma Ukrainy, nie ma już chronionej Polski” — powiedział ukraiński prezydent. W dalszej części rozmowy zarzucił Nawrockiemu podsycanie nastrojów wobec Ukraińców i porównał jego działania do polityki Viktora Orbána. „On kontynuuje walkę polityczną, w zasadzie wewnątrz własnego państwa, przez podsycanie nastrojów nienawiści do Ukraińców. Tak właśnie robił Orbán. To zły kierunek. Uważam, że skończy się źle” — stwierdził Zełenski.

http://kresy.pl/wydarzenia/zelenski-oburzony-faktem-ze-nawrocki-dal-mu-ksiazke-o-ludobojstwie-na-wolyniu/

#zelenski #zyd #komik #upa #banderyzm #ludobojstwo #mordercy #Polska #wolyn

5

ŻYDOWSKI KOMIK I FANTASTA - Zełenski o Nawrockim: próbuje tego co Orbán. To się źle skończy. Bez Ukrainy nikt nie obroni Polskikresy.pl

Wołodymyr Zełenski zaatakował Karola Nawrockiego po decyzji o odebraniu mu Orderu Orła Białego. Stwierdził, że polski prezydent próbuje tego, „co robił Orbán” i to „skończy się źle”. Oświadczył, że „bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie obronić Polski”.

W niedzielę prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski odniósł się w rozmowie z ukraińską telewizją TSN do sporu z Polską wokół nadania jednej z jednostek Sił Zbrojnych Ukrainy nazwy „Bohaterów UPA”. Komentując decyzję prezydenta Karola Nawrockiego o odebraniu mu Orderu Orła Białego, Zełenski zaatakował polskiego prezydenta i przekonywał, że Polska powinna zrezygnować z presji w tej sprawie.

Zełenski wspomniał pierwsze spotkanie z Nawrockim. Jak relacjonował, polski prezydent podarował mu wówczas książkę o ludobójstwie na Wołyniu.

„Przecież o tym nie mówiłem, nie wychodziłem na konferencję prasową. Przecież nie mówiłem tego ludziom. Spokojnie z tym żyję. Teraz mówimy o tym otwarcie, bo on podejmuje kroki, które uważam za niewłaściwe. I dlatego teraz odpowiadam” — powiedział Zełenski.

Prezydent Ukrainy przekonywał następnie, że to Ukraina broni dziś Polski i Europy.

„To my bronimy Polski, to my bronimy teraz Europy, a nie odwrotnie. To nasi żołnierze bronią i to Ukraińcy giną” — oświadczył.

Zełenski tłumaczył również swoją decyzję o nadaniu ukraińskiej jednostce honorowej nazwy „Bohaterów UPA”. Według niego była to inicjatywa samych żołnierzy, którą jako prezydent i zwierzchnik sił zbrojnych miał obowiązek poprzeć.

„Ani razu nie nadawałem naszym żołnierzom własnej nazwy. Nie mówiłem, co mi się podoba, a co nie. To była inicjatywa jednostki. Tak, popieram to. Teraz nie zrzucam na kogoś odpowiedzialności. Ani razu nie zmieniałem takich dekretów i ani razu ich nie odwoływałem. Jako prezydent powinienem ich wspierać. Oni są armią, oni są obroną, a ja jestem gwarantem konstytucji i najwyższym głównodowodzącym, który powinien dawać im wszystko, czego potrzebują, aby obronić nasz naród i naszą ziemię. I jeśli motywują ich własni bohaterowie, heroiczne imiona, historyczne postacie, które szanują, i jeśli jest to dla nich bardzo ważne, powinienem robić wszystko, co mi powiedzą” — powiedział Zełenski.

Prezydent Ukrainy twierdził, że Nawrocki domagał się od niego odwołania dekretu. Odrzucił takie żądanie, przedstawiając sprawę jako wewnętrzną decyzję ukraińską.

„On powiedział: «powinieneś odwołać dekret». No, przepraszam, to nasza sprawa. I tutaj Polska powinna to rozumieć. Absolutnie. Oprócz spraw historycznych, o których zresztą otwarcie rozmawiamy, jest też szacunek dla teraźniejszości, dla naszej armii i dla przyszłości. Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie obronić Polski. Po prostu niemożliwe, jeśli nie ma Ukrainy, nie ma już chronionej Polski” — podkreślił ukraiński prezydent.

Zełenski odniósł się następnie do byłego premiera Węgier Viktora Orbána. Według niego Nawrocki prowadzi wewnętrzną walkę polityczną, wykorzystując nastroje wobec Ukraińców.

„On kontynuuje walkę polityczną, w zasadzie wewnątrz własnego państwa, przez podsycanie nastrojów nienawiści do Ukraińców. Tak właśnie robił Orbán. To zły kierunek. Uważam, że skończy się źle. Dlatego powinniśmy tutaj znów mówić nie o emocjach, ale o konkretnych krokach” — powiedział Zełenski.

Prezydent Ukrainy dodał, że „na nienawiści nie można zarabiać politycznych dywidend”, ponieważ w dłuższej perspektywie prowadzi to — jego zdaniem — do złych relacji między państwami i narodami.

„My z Polakami nie możemy nie być partnerami albo nie być przyjaciółmi, ponieważ jesteśmy sąsiadami, a jeśli ktoś nie jest partnerem i nie jest przyjacielem, to z biegiem lat, z dziesięcioleciami, zmienia się to w to, co mamy z Rosjanami: brak szacunku, agresję, radykalizację społeczeństwa. To, co robił Orbán, było całkowicie błędne. Ustawiał wojskowych na swojej granicy, zbliżał ich do naszej granicy. Po co był ten sygnał? Po co to robicie — radykalizujecie społeczeństwo? Do czego doprowadzi nienawiść społeczeństwa? Do sondaży. To walka polityczna, która może skończyć się źle. Bardzo złą eskalacją” — ostrzegł Zełenski.

http://kresy.pl/wydarzenia/zelenski-o-nawrockim-probuje-tego-co-orban-to-sie-zle-skonczy-bez-ukrainy-nikt-nie-obroni-polski/

#upadlina #Polska #komik #zyd

7

Edward Mosberg i jego niesamowite świadectwo przeciwko przekłamaniom historycznym. Niech to niesie się w świat!

Zdjęcie

http://www.facebook.com/reel/25710733815269759

#zyd #holocaust #obozykoncentracyjne #prawda

9

Macie w domu żyda na kasę powieszonego na ścianie, jako amulet?

Ja mam taki

Zdjęcie

#zyd #amulet

14

żyt o UPAiniakach.

A więc to co się tam dzieje to takie "pay back time"

Nie chwaląc się ale miałem nosa od samego początku po co ta wojenka - czyszczenie terenu z nazioli-banderowskich pod Niebiańską Jerozolimę... a sam Putek i zydoski-komediant biorą w tym udział za sprawą konszachtów z Chabad Lubawicz.

Ma to sens?

http://stream.new/v/zDzGngrCtWFICLeamGjxuXVflR00gzr57Y2AI3F2wiAM

Zdjęcie

#zydzi

#zyd

#upadlina

#uryniarze

6

Czego najbardziej boi się żyd? PRAWDY!!!dorzeczy.pl

Gdyby cały świat, jednego dnia dowiedział się czym oni są to zostali by wykopani z tej planety na amen, forever. To jest taki rak, przez którego umarło setki milionów, rak który przejął kontrolę nad umysłami ludzi -mass media - i przemalował im świat, w którym oni są wiecznymi, niewinnymi ofiarami.

Internet, oni wiedza że nie mając nad nim kontroli nie będą w stanie zapanować i programować nowych pokoleń, nieświadomych niewolników, niewolników gotowych walczyć o ich sprawy, wykrwawiać się na ich wojenkach. Oni wiedzą że hegemonia programowania ludzkich mózgów za pomocą TV, Radio, gazet - mass mediów na których udało im się położyć łapska i wetchnąć garbate nochale - się KOŃCZY!

Starsze pokolenia wychowane, a raczej wytresowane - zaprogramowane - poprzez TV i ww. maszynki propagandy wymierają, te ważne zasoby ludzkie nie będą już dla nich walczyły.

A nowe pokolenia?

No właśnie co z nimi będzie jeśli satanistyczne żydostwo przejmie całkowicie INTERNET?

To jest WOJNA o nowe zastępy dusz w Matrix, które oni chcieli by wcielić do swojej "armii"!

http://dorzeczy.pl/swiat/802554/izrael-kontra-ai-miliony-na-dyplomacje-cyfrowa-w-usa.html?fbclid=IwY2xjawN8QrtleHRuA2FlbQIxMABzcnRjBmFwcF9pZBAyMjIwMzkxNzg4MjAwODkyAAEeuU6VuZaueC2GM-5Y5kvVvxakgEA64HVhzYReocB1v-ccR86Gs1MRgWrSsUo_aem_DFKa3KssJjGnJD9NJfMm_A

Zdjęcie

#zyd

#zydostwo

#gudlaje

#chalaaciarze

#globalnisocjopaci

#internet

#cenzura

#prawda

#propaganda

#acta3

#cowid19

#praktykaspiskowa

#nwo

12

żyt o szczepieniach xDstream.new

"La hooym, teraz już zwierz"

http://stream.new/v/DfmEEytnqK4tyPhWZCneGF4zVp02LsGg5nK5c2bmZ900Y

"Tylko idioci się nie szczepią, jeśli ma taką możliwość"

Dać tylko takiemu żytkowi karabin... on już ci szurze dobrowolność z TORa pokarze

Hendecho, sznela, raus, idioten, szprycen mag frajt

Tu całość wywodu knurowieprzka w czepku:

http://www.facebook.com/reel/844852675074707

Zdjęcie

#zyd

#zydprawdecipowie

#talmudjestbe

11

Żandarm był na pokładzie, aby strzelać do każdego, kto odmawiał opuszczenia łodzi desantowej

Zauważacie pewien szczegół?

Zdjęcie

#historia #2ws #zyd

8

Przedstawicielka jedynego słusznego narodu, Elwira Niewiera, mówi:
Pan Nawrocki nie wygrałby tych wyborów, bez wsparcia rosyjskiej propagandy.


http://video.twimg.com/amplify_video/1930990371955171328/vid/avc1/886x468/dr25FQXg199-WQ6e.mp4

Zdjęcie

#zyd #polityka

18

Działo się trochę ostatni i w Polsce i na świecie.

Dwa tematy, które w moim odczuciu są ważne i kluczowe.

Mord na dziewięciumiesięcznych małym, bezbronnym Polaku, dokonany przez - to raczej oficjalne dane do których dokopali się Polacy, których poruszyła ta sprawa - ukraińska żydowska z Oleśnicy podając zastrzyk z chlorku potasu prosto w serce!!!

Tego potwora należało by rozszarpać. Obejrzałem kilka jej wypowiedzi... przecież to jest sadystka, psychopatka najcięższego kalibru!!!

Jej wpisy, jej zamieszczane zdjęcia, jej sposób bycia, wypowiadania się... to jest Diabeł w ludzkiej skórze! Chyba najgorsze połączenie jakie może istnieć na tym świecie: żydówa + ukra w jednym. Nie piszę dodatkowych przymiotników i określeń bo wszystkie one pochodzą są już zawarte w tych dwóch: żyd i ukr. Chanukowe ukro-żydo-poliniaki mają w Polsce jakiś immunitet na wyrządzanie zła!!!

Za to co zrobiła - to nie była aborcja tylko egzekucja!!! - bez wahania ołów w łeb!

A druga sprawą jest Jesus Christus Resurrexit

Wraca i zabiera opasłego Czorta Franko na Sąd.

Tu mniej napiszę bo i sprawa świeża. Ale myślę że będzie ciekawie.

Czy to koniec cyklu i czas na ** Czarnego Papieża **?

Czas i znaki pokażą

#Polska

----------------------------

#bestiazolesnicy

#watykan

#papież

#ukrozydomorderczynizOlesnicy

#sadyzm

#ukra

#upadlinka

#zyd

#zydowka

19

Samozwańczy pedofilski żołnierz IDF mówi wszystko:

"9/11? To jest najlepsze!

Oczywiście, spowodowaliśmy masową migrację do Europy.

Europejczycy są nic nie warci.

Żydzi rządzą światem. To dzieje się za kulisami. Nie wiesz, co się dzieje, bo jesteś gojem".

http://video.twimg.com/ext_tw_video/1888306095682138112/pu/vid/avc1/1280x720/rmpJZ-Cd3eIOJfsB.mp4?tag=12

Zdjęcie

#zyd

13

Wraz z rozwojem chirurgii estetycznej, pasożyty coraz lepiej się maskują, na zgubę żywiciela:

Zdjęcie

#zyd

7

Przetłumaczyłem wstawkę @kusanagi

http://lurker.land/post/mwztxljd4dyo

EDIT: Obrazek up bo zwalony był jak koń

Zdjęcie

I to by się spinało, czego się nie dotkną jest spaczone złem, przeciwko Naturze!

Wszystkie te ich ruchy #lgbt #feminizm #aborcja #antychrzescijanstwo #jest tego żywym dowodem!

Każdy jeden aspekt, w którym brali/biorą udział jest z założenia PRZECIWKO LUDZKOŚCI!

http://gtvflyers.st/

A głownie przeciwko Białej Rasie!

Bo to dzięki Białym zawdzięczamy -99%- tego co zostało wybudowane, stworzone, wymyślone, napisane i zrealizowane!


żyd to NISZCZYCIEL!

Abbadon!
- http://pl.wikipedia.org/wiki/Abaddon_(posta%C4%87_biblijna)

Po owocach ich poznacie


#ciekawostki

#poznajzyda

#zlowwcielone

#zyd

#zydzi

#satanizm

#talmud

#whitegenocide

#ludobojstwo

#ludobojstwoBialych

6