Podlewałem moje grządki i zauważyłem że w końcu w tym roku pomarańcza puściła kwiatka.

#takietam #ogrodnictwo

13

Przygotowania do G7 trwają. Niby samo spotkanie będzie w Évian (Francja), 30 km od Genewy ale główne manifestacje będą w Genewie. W 2003, to była masakra. Gaz łzawiący to czuć było wszędzie. I taki rozpierdol że kurwa mać. Nawet po zakończeniu, zwinęli nas na 8h na komisariat, tylko za wygląd. Ale nic na nas nie znaleźli i wypuścili.

#takietam #g7 #szwajcaria #genewa.

8

To będzie placek po węgiersku. A właściwie wariacja. Bo placek nie będzie typowo polski, bo ziemniaki grubiej starte, coś jak szwajcarskie rösti (chociaż nie aż tak grubo) i gulasz też nie do końca, bo miałem w lodówce pieczarki; a że nie lubię marnować żarcia, to też dodałem.

#takietam #gotowanie #gotujzlurkiem #jedzenie

Zdjęcie

I przy okazji polecam elektryczną tarkę. Zajebista sprawa.

Zdjęcie

11

I to właśnie lubię w Genewie. Niby od chyba dwóch lat jest zakaz palenia na przystanku ale i tak na każdym jest popielniczka. Napis to „zakaz palenia, dziękujemy za wyrzucenie niedopałka do popielniczki”

#szwajcaria #genewa #takietam

5

Kurwa, ja naprawdę jestem stary i zacofany technologicznie. Właśnie przeczytałem że jakaś firma stworzyła czipy z ludzkich neuronów i ten bio-komputer nauczył się grać w DOOMa. Tak wiem “The future is now old man”

#takietam #technologia

6

Moja brejdaczka ma problem z biodrem. Była dzisiaj u lekarza. Najbliższy termin operacji? Za 2 lata. Najbliższy termin zabiegów typu fizjoterapia? Wrzesień. Przecież to jakaś masakra. Ja w CH jak mnie tylko kolano bolało, to miałem pełny pakiet trzy dni później. Z rentgenem, rezonansem i fizjo.

#takietam

9

To w tym roku będę jeszcze eksperymentować z ogórkami. Jedne już wsadzone (kupione w sklepie) a reszta jeszcze jako nasiona w doniczce.

#takietam #ogrodnictwo

7

No to zamówiłem sobie nowa klawiaturę. Kosztowała grosze a z opinii wynika że zajebista (we wszystkich rankingach w pierwszej 10) i dodatkowo nie będę potrzebował myszki bo ma touchpada. Chociaż nie wiem jak się będzie grało w #homm3 na touchpadzie. Ale najwyżej dokupię sobie tylko myszkę bezprzewodową. Klawiatura to Logitech K400 Plus.

#takietam

7

Zachciało mi się śledzia. To poszedłem do „polskiego” sklepu (prowadzonego przez Afgańczyków) i voilà. Jedne z nektarynką i chilli, drugie z ogórkiem kiszonym, kaparami i koperkiem a trzecie zamarynowałem w oleju i cebulce w którym były dodając pastę curry i dodałem seler naciowy. Wszystko bardzo eksperymentalne, nigdy takich nie jadłem.

#takietam #jedzenie #gotujzlurkiem

7

Powiem że ten cały air frajer to nie taka głupia maszyna. Gulasz zamiast normalnych 3 godzin w 40 minut. Przyznam bez bicia, nie wyszedł idealny, trochę za bardzo zjarałem mięso ale to kwestia dopasowania temperatury i czasu. Ale potencjał ma.

#takietam #gotowanie

6

Dzisiaj mija dokładnie 24 lata kiedy przyjechałem do Genewy na max 3 tygodnie.

#takietam #emigracja

10

Jak pierdolniętym trzeba być i jak kurewsko nudne życie trzeba mieć aby przeszukiwać internet w poszukiwaniu o kimś? Tym kimś, to ja. Mam takiego psychofana tutaj, że znalazł artykuł o moim ojcu sprzed prawie 15 lat; a obecnie nawet sobie ustawił zdjęcie ze ślubu moich rodziców jako zdjęcie profilowe. Ty naprawdę @Pajonk_STRACHU się lecz.

#takietam #psychofan #pierdolniety

6

Właśnie otworzyłem list z podatkowni. Nie powiem, nie lubię ich otwierać, bo zazwyczaj są tam rachunki do zapłacenia, właśnie za podatki. A tu zdziwko, dostanę kasę od nich, bo za dużo podatku zapłaciłem za ubiegły rok. Tutaj podatki jeżeli masz obywatelstwo albo pobyt stały płaci się z wyprzedzeniem a później przy rozliczeniu albo dopłacasz albo ci oddają (w przypadku innych typ pozwoleń ściągają ci automatycznie). I właśnie oddali mi 1500 chf.

#bogactwo #podatki #takietam

9

Nasz szef dzielni odszedł do kociego raju. Zajebisty, bezdomny kocur to był. Z moim małym (starszym) się ganiał a moje bydle się go bało, bo dostał od niego niezły wpierdol któregoś razu.

#koty #smutek #takietam

8

Dzisiaj obchodzę 7 urodziny w lurkowej społeczności. I częstujcie się.

#takietam

20

To we wrześniu wracam do Gruzji. Tylko tym razem chcę pojeździć a nie tylko stolica. Bilety już kupione.

#takietam #podroze #podrozujzlurkiem

6

Ardian Żydenbergkomuszyński widziany był wczoraj w Ikeła Janki jak stołował się w tamtejszym bufecie.

Niestety nie miałem czasu żeby posiedzieć i po obserwować czy może dołączy do niego Berkowicz na tajne spotkanie i ewentualną wcześniejszą Walentynkową romantyczną kolację - po co brał dzieciaka i żonę? Chorych zjebów ostatnio nie brakuje

Ewidentnie lubi się tam stołować. widać że obcykany, co gdzie i jak.

Po dolewki napitków latał jak po swoje. To pewnie z przyzwyczajenia wyniesionego z chlewu na Wiejskiej.

Zdjęcie

#takietam

#gownowpis

#razem

#zendberg

7