Podlewałem moje grządki i zauważyłem że w końcu w tym roku pomarańcza puściła kwiatka.

#takietam #ogrodnictwo

13

@reflex1, Ja mam grejfruta i przydało by się go przesadzić on nie umrze na zimę?
@anonekzforczana, Nie wiem, ja jestem ogrodnikiem hobbystycznym, więc się nie znam. Ale skoro mi przeżył pomarańcz i mandarynka, to i grejpfrut powinien dać radę. Z tym że zimy w CH a właściwie w Genewie i zimy w PL to jednak nie to samo. Więc nie odpowiem Ci na to pytanie.
@reflex1,
Genewie


No i się wyjaśniło, dziekuje : (
@reflex1, Zawiadomię prasę.
@waldy33, Luz, już zawiadomiłem. Jutro konferencja prasowa.
@reflex1, Ekstra, późno już ale jutro pewnie w tvp w likwidacji od rana będzie na pasku
@waldy33, Ty i TVP? Daj do Republiki.
@reflex1, nie oglądam jednego i drugiego