@anonekzforczana, Nie wiem, ja jestem ogrodnikiem hobbystycznym, więc się nie znam. Ale skoro mi przeżył pomarańcz i mandarynka, to i grejpfrut powinien dać radę. Z tym że zimy w CH a właściwie w Genewie i zimy w PL to jednak nie to samo. Więc nie odpowiem Ci na to pytanie.
anonekzforczana
0
reflex1
0
anonekzforczana
0
No i się wyjaśniło, dziekuje : (
waldy33
1
reflex1
1
waldy33
0
reflex1
0
waldy33
0