#koronawirus #plandemia #ukraina

A potem okazało się, że nie procent wyszczepienia, ilość testów, zasady izolacji a najazd niezaszczepionych i nietestowanych Ukraińców był powodem zniesienia wszelkich obostrzeń i upadku ambitnego programu wyszczepień i paszportów szczepionowych.

21

To był teatrzyk dla mas i oszustwo! Drastycznie więcej NOPów przez nowe szczepionki.wolnemedia.net

http://wolnemedia.net/to-byl-teatrzyk-dla-mas/

Zapis wystąpienia Sashy Latypovej podczas międzynarodowej konferencji „Strategie pandemiczne: Lekcje i konsekwencje”, która odbyła się w Sztokholmie 21 i 22 stycznia 2023 r. W swej prezentacji pt. „Przeciwśrodki zaradcze na COVID-19. Dowody na celowe wyrządzenie szkody”, Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków preparatów zwanych „szczepionkami COVID-19” był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych „badań klinicznych”, a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.

#covid19 #plandemia #who #mrna #SashaLatypova #nop #sztokholm #cdc #smiercposzczepieniucovid #szczepienia #antyszczepionkowcy

10

Upaśli się na COVIDZIE. Ponad 200 mld dolarów mogło zostać zdefraudowanychnczas.com

Wg inspektora generalnego amerykańskiej Agencji ds. Małych Przedsiębiorstw, ponad 200 mld $ z programów pomocowych wdrożonych przez rząd USA w związku z epidemią COVID-19 mogło zostać zdefraudowanych.

SBA osłabiło kontrolę nad dystrybucją środków przeznaczonych na te programy, by przyspieszyć wypłaty, a co najmniej 17% wszystkich środków mogło zostać wypłacone podmiotom, którym one nie przysługiwały. Łącznie w czasie pandemii koronawirusa na realizację obu programów przeznaczono 1,2 bln $.

Kierownictwo SBA kwestionuje szacunki przedstawione przez inspektora generalnego, twierdząc, że kwota 200 mld $, które mogły zostać zdefraudowane, jest przeszacowana, a wg ekspertów nieuprawnionym podmiotom wypłacone mogły zostać środki w wysokości 36 mld $, z czego 86% tych nieprawidłowości miało mieć miejsce w 2020 roku, czyli w czasach administracji poprzedniego prezydenta, p.Donalda Trumpa.

#covid19 #usa #defraudacja #kradziez #plandemia

http://nczas.com/2023/07/23/upasli-sie-na-covidzie-ponad-200-mld-dolarow-moglo-zostac-zdefraudowanych/

18

Kobieta po latach opowiada jak została potraktowana przez "przedstawicieli prawa"youtube.com



Zdjęcie

Ciężarna kobieta zakuta w kajdanki we własnej kuchni na oczach rodziny za wpis na facebooku.

Sprzeciwiała się pozbawianiu praw człowieka "dla większego dobra".

Kajdanki prawdopodobnie mają zapobiec dalszemu pisaniu nienawistnych postów. Warto rozważyć zakładanie knebla, aby aresztowana osoba nie wygłaszała teorii spiskowych niepotwierdzonych przez oficjalne fakteczkery.

http://www.youtube.com/watch?v=1wxTnY9CGJg

http://www.youtube.com/watch?v=S4Tp9oRw5aw



"Po prostu roiło się od nich w całym domu, byli w każdym pokoju, a ja nie wiedziałam, co robić" - powiedziała prowadzącej Sky News Sharri Markson.

"Wyciągnąłem telefon i kliknąłem na żywo na Facebooku i pomyślałem, że może ktoś zobaczy mój post na żywo i będzie w stanie pomóc".

Pani Buhler powiedziała, że była " roztrzęsiona", kiedy została skonfrontowana przez policję i była przerażona, że straci swoje dziecko z powodu bycia w "podwyższonym stanie strachu" w tym czasie.



#plandemia #nwo #policja #australia #covid19 #covid1984 #facebook

17

Sąd Najwyższy MIAŻDŻY działania pandemiczne. „Z dumą dzisiaj możemy ściągnąć foliową czapeczkę”nczas.com

– Sąd Najwyższy przyjął uchwalę kilka dni temu, która kwestionuje i uznaje za bezprawne wszelkie orzeczenia sądowe w składach jednoosobowych, które były powszechną praktyką w czasie pseudopandemii .

„Sąd Najwyższy zważył przy okazji, że pandemia Covid-19 stała się dla władz na całym świecie okazją do skokowego i drastycznego ograniczania podstawowych praw i wolności obywatelskich, wprowadzanych chaotycznie, bezmyślnie i często bezprawnie pod pozorem ochrony zdrowia u życia. Władze godziły w wolność osobistą obywateli, wolność przemieszczania się, wolność gromadzenia się, wolność wykonywania działalności gospodarczej i zawodowej, wolność prowadzenia działalności gospodarczej, prawo do edukacji, prawo do sądu, a także prawo do opieki zdrowotnej”.

Co to jest ćwierć miliona „zgonów nadmiarowych”? To jest Zbrodnia Wołyńska Plus, to jest Powstanie Warszawskie Turbo, to jest akcja polska NKWD lat 37′-38′ i to nie był dopust boży, to się nie stało tak samo od ze siebie – stwierdził podczas konferencji.

http://nczas.com/2023/06/27/sad-najwyzszy-miazdzy-dzialania-pandemiczne-z-duma-dzisiaj-mozemy-sciagnac-foliowa-czapeczke-video/

@pandemia #plandemia #koronawirus #totalitaryzm

34

Nigdy więcej lockdownów! Rozliczmy odpowiedzialnych za kowidowy obłęd!wprawo.pl

#plandemia #koronawirus #lockdown #wprawo

Naukowcy wskazują, że „lockdowny były kolosalną porażką globalnej polityki” i ostrzegają, że „w miarę jak poważne błędy z 2020 i 2021 roku zaczynają zacierać się w pamięci, istnieje bardzo realne ryzyko, że instrument ten będzie ponownie używany w przyszłości.”

http://wprawo.pl/nigdy-wiecej-lockdownow-rozliczmy-odpowiedzialnych-za-kowidowy-obled-katarzyna-treter-sierpinska-w-cepolska-wideo/

21

Szykuje się nowa pandemia!nczas.com

#who #plandemia #pandemia #tosycznygrzyb

Ufo wyraźnie nie trafiło na podatny grunt, terroryzm wobec nowej strategii Ukrainy to śliski temat więć pora sięgnąć po pandemię - toksyczny grzyb nadciąga!

http://nczas.com/2023/06/01/kolejna-epidemia-na-horyzoncie-apel-do-who-by-oglosila/

7

"Mamy problem z ludźmi, którzy nazywają się antyszczepionkowcami..." konował ogłupia dzieciakastreamable.com

Prof dr hab. n. med. Krzysztof Filipiak tłumaczy 10latkowi w jaki sposób "powrócić do normalności" czyli szczepiąc się + DDM oraz nastawia wrogo do ludzi odmawiających przyjęcia eksperymentalnego preparatu genetycznego nazywając ich "antyszczepionkowcami"

http://streamable.com/31mxcg

#plandemia #covid19 #krzysztoffilipiak #szczepieniacovid

27

Maszeczkizm trwa - w hospicjach umierające dzieci nie oglądają do śmierci ludzkich twarzygajusz.org.pl

Twarz, mimika, uśmiech - to czyni nas ludźmi. Wyraz twarzy może przekazać więcej zrozumienia i empatii niż ściana tekstu czy telefoniczna rozmowa. W imię chorej religii kowidiańskiej w hospicjach pozbawia się dzieci tego ważnego aspektu ludzkiego kontaktu.

Zdjęcie



Jaś przeżył 3 miesiące. Dokładnie 12 tygodni i 3 dni.

Miał bardzo chore serduszko. Nieuleczalna choroba, nieobecna mama, samotność i szpital. W końcu trafił do Pałacu, czyli hospicjum prowadzonego przez Fundację Gajusz. Został Księciem. Był noszony i tulony, ale…

Ani razu – aż do TAMTEGO dnia – nie widział twarzy człowieka.

Ciekawe, czy myślał, że ukochana ciocia ma tylko oczy? Może zastanawiał się, czy ona w ogóle je? Nigdy nie dowiedział się, że istnieje uśmiech. Ani razu go nie zobaczył, nie poczuł jego mocy.

Kiedy umierał, ciocia Kasia zdjęła maskę. Popatrzył zdziwiony. To tak wygląda buzia?



Jeśli Cię to oburza możesz się sprzeciwić. Już ponad 6000 osób podpisało petycję, a ta liczba ciągle rośnie:

http://gajusz.org.pl/petycja-maseczkowa/



Od wybuchu pandemii, czyli od marca 2020 r., pracownicy hospicjów dziecięcych nieprzerwanie są zobowiązani do zasłaniania ust i nosa. Maseczki od dawna nie obowiązują w sklepach czy tramwajach. W życiu codziennym już prawie nie pamiętamy o covidzie. A śmiertelnie chore dzieci od ponad trzech lat nie widziały twarzy swoich opiekunów…

W lipcu 2022 r. wystosowaliśmy do Ministerstwa Zdrowia prośbę o indywidualne potraktowanie w kwestii obowiązku noszenia maseczek w hospicjach dziecięcych. Odpowiedź nie przyniosła ona oczekiwanego rezultatu.

W lutym b.r. wraz z przedstawicielami innych hospicjów dziecięcych z całej Polski podjęliśmy temat podczas debaty w Senacie RP.

Nowy projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia zakłada odwołanie stanu zagrożenia epidemicznego od 1 lipca 2023 r. Nie oznacza to jednak, że w placówkach medycznych zostanie zniesiony obowiązek noszenia maseczek

Dlatego działamy i potrzebujemy Twojej poMOCY!

Ufamy w MOC MAS. Być może głos pracowników hospicjów to za mało. Chcemy zebrać jak najwięcej podpisów pod naszą petycją, by pokazać, że nieuleczalnie chore dzieci są ważne dla całej masy ludzi.



#maseczkim #fundacjagajusz #maskowanie #covid19 #plandemia #hospicjum #petycja

26

WHO ogłasza koniec pandemii. Braun: Warto o tym wspomnieć dziśnczas.com

(...)

– Warto odnotować tu, w Wysokiej Izbie, że zaledwie 3 lata temu Wysoka Izba włączyła się w pilną i agresywną względem własnego narodu realizację agendy Światowej Organizacji Zdrowia. Wysoka Izba w podskokach, na melodię zagraną przez Światową Organizację Zdrowia, skacząc z gałęzi na gałąź, realizowała to wszystko, co wylęgło się tam w głowach komunistów, nie tylko afrykańskich, totalitarystów, tych, którzy całemu światu chcieli narzucić i w znacznej mierze narzucili te upadlające, degradujące w sensie materialnym, fizycznym i zdrowotnym warunki – kontynuował poseł Konfederacji.

– Warto, żeby sięgnęli państwo pamięcią te 3 lata wstecz i przypomnieli sobie, jak samych siebie wzięliście za twarz i następnie raźnie wzięliście się za branie za twarz własnego narodu. Warto, żebyście to sobie przypomnieli, żeby zobaczyć, jak niewiele trzeba, jak krótki czas jest wymagany, by godność, zdrowie, życie, majętność ludzi powierzonych waszej opiece zostały przez was w nieludzki sposób naruszone, odebrane. 200 tys. nadmiarowych zgonów, niepożądane odczyny poszczepienne – te wszystkie szczepienia to w istocie eksperymenty medyczne na ludziach. Warto o tym wspomnieć dziś, 3 lata po zainicjowaniu tej akcji i farsy, po tym, jak Światowa Organizacja Zdrowia właśnie zawołała: pobite gary – zakończył Grzegorz Braun.

http://nczas.com/2023/05/12/who-oglasza-koniec-pandemii-braun-warto-o-tym-wspomniec-dzis/

#braun #plandemia #covid19 #who

18

Trzy lata temu w "Pytaniu na śniadanie" Wojciech Brzozowski przeciwstawił się kłamstwom Sutkowskiegoyoutube.com



Zdjęcie

http://www.youtube.com/watch?v=KmKJcWE3qEQ



Na całym świecie?! To chyba jest nic. A grypa sezonowa? Na całym świecie przez pół roku 350 tysięcy to jest nic. Jeśli mówi pan, że 350 tysięcy to jest dramat, a grypa sezonowa zbiera pół miliona, to chyba pan się ośmiesza (...). Lekarz leje wodę i pewnie mu za to płacą. Spójrzmy prawdzie w oczy, mam dwóch kolegów, jeden zatrudnia 10 tysięcy ludzi. Drugi zatrudnia 20 tysięcy ludzi. Jedna osoba zdiagnozowana. Żaden nie zachorował, albo kasjerki są super odporne, albo ktoś kogoś naciąga. Tylko pytanie, zastanówmy się, jaki jest nasz interes. Nie słuchajmy tego, co mówią państwo opłacani. Mam koleżankę, która jest dziennikarką, ona ma znajomych lekarzy. W Los Angeles za dopisanie do diagnozy COVID-19 dostaje się 13 tysięcy dolarów.



#wojciechbrzozowski #szczepimysie #ostatniaprosta #drsutkowski #covid19 #plandemia

32