Co o tym sądzicie? Czy wolno być denialistą?

Wolno ci myśleć, że wirus był naturalny lub stworzony w laboratorium.

Wolno ci wierzyć, że maski działają lub nie.

Wolno ci wierzyć w amantadynę i inne „alternatywne metody leczenia”.

Wolno ci wierzyć w naturalną odporność, szczepionki i boostery.

Ale NIE wolno ci wierzyć, że „Covid” nie istnieje. Że po prostu zmienili nazwę grypy, aby przeforsować autorytarny program.

Wolno ci wierzyć we wszystko, o ile przyznasz, że „Covid” to nowa, przerażająca choroba, która wymaga specjalnych środków zdrowia publicznego.

To jest właśnie wielkie kłamstwo.
#rabbithole #covid1984 #plandemia

14

Czarnek: Wymagania na tegorocznych maturach będą obniżone o 20-25 proc.bankier.pl

#polityka #edukacja #koronawirus #plandemia #idiota+

Na wszystkich egzaminach maturalnych, ze wszystkich przedmiotów, tegoroczne wymagania są obniżone o ok. 20-25 proc. – powiedział w czwartek minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek. Dodał, że jest to spowodowane tym, że młodzież uczyła się częściowo zdalnie w czasie pandemii COVID-19.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Czarnek-Wymagania-na-tegorocznych-maturach-beda-obnizone-o-20-25-proc-8478807.html

13

Kierownik Pfizera przyłapany przez Project Veritas: Badamy możliwość mutacji COVID, abyśmy mogli "zapobiegawczo" opracować nowe szczepionkistreamable.com

https://streamable.com/1wj3o9
https://streamable.com/hg9c55

Jordon Trishton Walker, dyrektor Pfizera ds. badań i rozwoju, operacji strategicznych i "planista naukowy mRNA" został przyłapany przez tajnego pracownika Project Veritas na przyznaniu się, jakie będzie przyszłe podejście wielkiego koncernu farmaceutycznego do COVID.

"Jedną z rzeczy, które badamy jest to, dlaczego nie zmutujemy go [COVID] sami, abyśmy mogli stworzyć -- prewencyjnie opracować nowe szczepionki, prawda? Więc, musimy to zrobić. Jeśli jednak to zrobimy, istnieje ryzyko, jak możesz sobie wyobrazić - nikt nie chce mieć firmy farmaceutycznej mutującej f**king wirusy," powiedział Walker reporterowi Project Veritas.

Walker: "Nie mów nikomu. Obiecaj, że nikomu nie powiesz. Sposób w jaki to [eksperyment] by działało jest taki, że umieszczamy wirusa w małpach, i sukcesywnie powodujemy, że ciągle się nawzajem zarażają, i zbieramy od nich seryjne próbki."

Walker: "Musisz być bardzo ostrożny, aby upewnić się, że ten wirus [COVID], który mutujesz, nie stworzy czegoś, co po prostu pójdzie wszędzie. Co, podejrzewam, jest sposobem, w jaki wirus rozpoczął się w Wuhan, szczerze mówiąc. To nie ma sensu, że ten wirus pojawił się znikąd. To bzdura."

Walker: "Z tego co słyszałem, to oni [naukowcy Pfizera] optymalizują go [proces mutacji COVID], ale idą powoli, ponieważ wszyscy są bardzo ostrożni -- oczywiście nie chcą go zbytnio przyspieszać. Myślę, że próbują też po prostu robić to jako projekt badawczy, bo oczywiście nie chcesz reklamować, że rozgryzasz przyszłe mutacje."

dailymail.co.uk/news/article-11678281/Undercover-footage-reveals-Pfizer-exploring-manipulating-COVID-make-potent.html
https://www.realclearpolitics.com/video/2023/01/25/pfizer_executive_caught_by_project_veritas_were_exploring_mutating_covid_so_we_can_preemptively_develop_new_vaccines.html
#covid19 #gainoffunction #pfizer #JordonTrishtonWalker #projectveritas #plandemia

20

Czy maski powrócą?apps.who.int

Być może gdy wojna się skończy wrócą maseczki. W Davos już dyskutują o tym jak znowu nas wziąć za twarz. Warto dlatego przypomnieć raport WHO, z którego wynika, że skuteczność maseczek jest na poziomie błędu statycznego.

To jest taka maseczka, która powoduje to, że myślę, że muszę zachować dystans, nie dotykać twarzy. Ta maseczka ma oczywiście także w jakiejś mierze, no nie w pełni oczywiście, zatrzymuje patogeny. Ale ta maseczka świadczy o tym, że jest pandemia

– powiedział GIS Jarosław Pinkas


W raporcie WHO dokonano przeglądu dziesięciu randomizowanych badań kontrolowanych dotyczących skuteczności masek twarzowych w walce z chorobą grypopodobną (ILI). Jak pokazuje poniższa tabela, w żadnym z badań nie stwierdzono statystycznie istotnych korzyści ze stosowania masek twarzowych.

https://apps.who.int/iris/bitstream/handle/10665/329439/WHO-WHE-IHM-GIP-2019.1-eng.pdf?sequence=1&isAllowed=y
https://zbigniew.martyka.eu/2021/04/06/dowody-naukowe-na-brak-skutecznosci-masek/
https://streamable.com/0zf7ql
#maseczkizm #plandemia #covid19 #who #badanianadmaseczkami #maseczki #sanitaryzm

12

Nagle zmarł wielki propagator szczepień i sanitaryzmu Krzysztof Balawejder prezes MPK Wrocławgazetawroclawska.pl

Zmarł #nagle sanitarysta chcący kontrolować stan szczepień swoich podwładnych.

Prezes MPK Wrocław nazywał ludzi bez magicznych "maseczek" baranami i domagał się nie wpuszczania ich do komunikacji miejskiej. Domagał się od premiera prerogatyw dających mu możliwość tropienia niezaszczepionych pracowników.
Uruchomił "szczepciobus" aby propagować wstrzykiwanie eksperymentalnej terapii genowej mRNA.
https://gazetawroclawska.pl/posel-braun-zarzuca-wroclawskiemu-mpk-segregacje-sanitarna-co-na-to-prezes-balawejder/ar/c1-16023875
https://wroclaw.se.pl/nie-zyje-krzysztof-balawejder-prezes-mpk-wroclaw-aa-W6R4-by3m-TXtm.html
https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,28059953,prezes-mpk-wroclaw-do-posla-brauna-rozsiewa-pan-epidemie.html?disableRedirects=true
#krzysztofbalawejder #mpkwrocalw #śmierćposzczepionce #covid19 #plandemia #wroclaw

36

Wiceminister zdrowia ubawiony przypomnieniem zamykaniu lasów: „Do tej pory się uśmiechamy, gdy to słyszymy”wprawo.pl

#koronawirus #covid19 #kraska #plandemia

W poniedziałek (16.01.2023) wiceminister zdrowia Waldemar Kraska był gościem red. Beaty Lubeckiej w Radio Zet. Gdy Lubecka zapytała go o sens kowidowych restrykcji, takich jak zamykanie lasów, Kraska zaczął się śmiać i przyznał, że to „za mądre nie było”.
https://wprawo.pl/wiceminister-zdrowia-ubawiony-przypomnieniem-zamykaniu-lasow-do-tej-pory-sie-usmiechamy-gdy-to-slyszymy-wideo/

28

Zaszczepieni też umierają na Covid, ale przynajmniej z poczuciem spełnienia ważnego obowiązku

W zaskakujących rewelacjach, analiza Washington Post wykazała, że więcej zaszczepionych osób umiera teraz na chorobę Covid, a 58 procent zgonów spowodowanych koronawirusem w sierpniu w USA "było ludźmi, którzy byli zaszczepieni lub wzmocnieni".

Po raz pierwszy od początku pandemii na początku 2020 roku większość Amerykanów umierających na Covid była przynajmniej częściowo zaszczepiona - wynika z nowej analizy danych federalnych i stanowych.

"We wrześniu 2021 roku osoby zaszczepione stanowiły zaledwie 23 procent ofiar śmiertelnych koronawirusów. W styczniu i lutym tego roku było to aż 42 procent" - wymienia raport.

Śmiertelność wśród osób zaszczepionych rośnie z powodu słabnącej skuteczności szczepionek Covid i "coraz bardziej zakaźnych szczepów wirusa rozprzestrzeniających się na osoby starsze i o obniżonej odporności" wśród osób, które przyjęły co najmniej jedną dawkę szczepionki.

"Nie możemy już dłużej mówić, że jest to pandemia osób niezaszczepionych" - powiedziała wiceprezes Kaiser Family Foundation Cynthia Cox, która przeprowadziła analizę na zlecenie Washington Post.

Ustępujący główny doradca medyczny Białego Domu, Anthony Fauci podkreślił bezpieczeństwo i skuteczność zatwierdzonych szczepionek Covid w zapobieganiu ciężkim chorobom i zgonom, zachęcając ludzi do zaszczepienia się i zaszczepienia jak najszybciej.

Powiedział, że skuteczność szczepionki przeciwko koronawirusom słabnie z czasem, a choroba nie powinna być porównywana z innymi chorobami, które można leczyć za pomocą szczepionek, ze względu na nowe pojawiające się warianty.

"Moje przesłanie, i moje ostateczne przesłanie, być może ostateczne przesłanie, które daję ci z tego podium, jest takie, że proszę, dla własnego bezpieczeństwa, dla bezpieczeństwa twojej rodziny, uzyskaj zaktualizowany strzał Covid-19 tak szybko, jak jesteś uprawniony do ochrony siebie, swojej rodziny i swojej społeczności", powiedział Fauci.

"Namawiam do odwiedzenia strony vaccine.gov, aby znaleźć miejsce, w którym można łatwo uzyskać zaktualizowaną szczepionkę, i proszę zrobić to jak najszybciej".

Starsi ludzie zawsze byli szczególnie narażeni, a teraz stanowią większy odsetek ofiar śmiertelnych Covid niż kiedykolwiek wcześniej w pandemii, donosi Scientific American.

Dziś w USA około 335 osób umrze z powodu Covid -- choroby, na którą istnieją wysoce skuteczne szczepionki, leczenie i środki ostrożności, dodano.

"Zgony na Covid wśród osób w wieku 65 lat i starszych wzrosły ponad dwukrotnie między kwietniem a lipcem tego roku, zwiększając się o 125 procent" - podaje Kaiser Family Foundation.

Światowa Organizacja Zdrowia poinformowała o prawie 90-procentowym spadku liczby ostatnich zgonów z powodu Covid-19 na świecie w porównaniu z sytuacją sprzed dziewięciu miesięcy, ale nadal apelowała o czujność wobec pandemii, ponieważ nowe warianty nadal się pojawiają.

W sumie WHO odnotowała 629 mln przypadków i 6,5 mln zgonów związanych z pandemią.
#statystykicovid #covid19 #plandemia #thewashingtonpost

24

Paweł Grzesiowski - wakcynolog amator, z zamiłowania immunolog i ekspert

Jeden z autorytetów kowidian może spodziewać się problemów jeśli zostanie uwzględnione zawiadomienie o możliwości popełnienia przewinienia zawodowego polegającego na podawaniu się za immunologa oraz wakcynologa, którym nie jest.

To są ludzie, którym mamy zaufać do tego stopnia, że pozbawią nas wolności i możliwości decydowania o tym jaki eksperyment medyczny przyjąć, a jaki nie.
#drgrzesiowski #sanitaryzm #plandemia #maseczkizm #ekspertcovid #pawelgrzesiowski

15

Maseczki są nielegalne, więc również legitymowanie z powodu ich braku jest nielegalnefacebook.com

Wyrok wraz z uzasadnieniem w sprawie NIELEGALNOŚCI LEGITYMOWANA I INTERWENCJI policji/straży miejskiej z powodu braku maseczki.

Maseczki są nielegalne, więc również legitymowanie z powodu braku jest nielegalne.

SO Sosnowiec, V Ka 720/22 - 14.12. 2022 r. Wyrok prawomocny, niezaskarżalny.

MOŻNA TEŻ SKŁADAĆ NA podstawie art. 224A kodeksu karnego ZAWIADOMIENIE NA OSOBY WZYWAJĄCE PATROLE (art. 224a składanie fałszywego zawiadomienie o zagrożeniu życia i zdrowia).
https://www.facebook.com/photo?fbid=664233082062256&set=pcb.664233395395558
#annakubala #maseczkizm #sanitaryzm #covid19 #plandemia #policja #mandaty

17

Wywiad z drem Zbigniewem Martyką, który w czasie plandemii nie opuścił swoich pacjentów i stanął po stronie prawdy, a dziś jest za to szykanowany przez swoich mniej odważnych kolegów po fachu.pch24.pl

fragment:
- Co z perspektywy lekarza jest groźniejsze dla naszego zdrowia: zakażenie koronwirusem czy lockdown?

Zakażenie koronawirusem mogło być niebezpieczne, zwłaszcza u ludzi z małą odpornością i chorobami towarzyszącymi. Natomiast cała polityka walki z pandemią doprowadziła do dużej ilości nadmiarowych zgonów, ale również zniszczyła psychikę wielu ludziom. Od znajomych psychiatrów słyszę, że nigdy nie spotkali się z taką falą depresji, jak po lockdownie. Zamykanie ludzi w domach niszczyło nasze relacje, gospodarkę, wielu straciło pracę czy środki do życia. Nie mówię już o szkodach, jakie wyrządzono dzieciom i młodzieży poprzez nauczanie zdalne.

Jeśli chodzi o samego wirusa, to oczywiście nie neguję jego szkodliwości i związanego z zakażeniem, ciężkiego przebiegu choroby czy nawet zgonu, ale przecież tak było zawsze. Ryzyko choroby nie jest niczym nowym. Każdego dnia zanurzamy się w morzu bakterii i wirusów. Dlatego zamiast zamykać ludzi w domach powinniśmy się koncentrować na wzmacnianiu własnej odporności. Epidemie nie kończą się dlatego, że ktoś wprowadzi lockdown, ale wraz z nabywaniem odporności. Sparaliżowanie naszego życia, połączone z zamknięciem służby zdrowia doprowadziło nas do covidowego długu zdrowotnego, który będzie odbijał się na naszym zdrowiu jeszcze przez długie lata. To jest widoczne dzisiaj przede wszystkim w poradniach kardiologicznych czy onkologicznych.

Sam miałem kontakt z wieloma pacjentami, którzy płacząc skarżyli się, że specjalista nie chce ich przyjąć z powodu epidemii. Nie wspomnę już o pacjentach w szpitalach, którzy często cierpieli i umierali w samotności, bez możliwości spowiedzi czy szansy psychicznego wsparcia ze strony bliskich.
całość:
https://pch24.pl/dr-zbigniew-martyka-nie-zmienilbym-niczego-w-swoich-wypowiedziach-lockdown-byl-gorszy-niz-wirus-nasz-wywiad/
#plandemia #martyka #lockdown #służbazdrowia #sądkapturowy

29

Paulina Strońska z Wałbrzycha została wyrzucona z pociągu za brak maseczki. Wezwano policję i wstrzymano ruch na na godzinę. Działo się to gdy obowiązywało nielegalne rozporządzenie maseczkowe. Kobieta została uniewinniona w sądzie a teraz pozwie kolej i policję. Tak trzymać!
https://walbrzych.naszemiasto.pl/walbrzyszanka-wyrzucona-z-pociagu-we-wroclawiu-za-brak/ar/c14-9132083
#maseczkizm #covid19 #maseczkiniepomagajahehe #plandemia

38