Ban na vaxxy w Texasie albo słone szekle do zapłacenia za przymuszanie pracowników przez prywatne firmy do brania preparatu mRNA z terapią genową.

http://www.medpagetoday.com/special-reports/exclusives/97544

"Senate Bill 7 prohibits private employers from requiring employees to get a COVID vaccination—and employers that violate this law are subject to a $50,000 fine as well as a lawsuit and injunctive relief from the Texas Attorney General," said Governor Abbott. "This law adds to the law that I already signed that prohibits state and local governments from imposing COVID mandates. It's long past time to put COVID behind us and restore individual freedom to all Texans. I thank Senator Middleton, Representative Leach, and all other members of the Texas Legislature who stood with this issue every step of the way.


#cowID19

#plandemia

#covid19

#preparatweksperymentalnejfazie

16

Wiele nie można zrobić, ale coś można - trzeba powstrzymać zapędy WHOyoutube.com

DLACZEGO DĄŻYMY DO ZABLOKOWANIA WPŁYWU WHO NA POLITYKĘ ZDROWOTNĄ POLSKI???

Jesteśmy ludźmi, którzy postanowili aktywnie bronić naszej wolności i fundamentalnych praw, które są obecnie zagrożone. W czasie gdy przepisy stanowionego prawa stoją w sprzeczności z dobrem człowieka, podkreślamy znaczenie naturalnego prawa, które jest nam przyrodzone i niezbywalne i stoi ponad stanowionym prawem.

Chcemy żyć w społeczeństwie, w którym szanuje się godność, wolność istoty ludzkiej oraz jej wolną wolę. Sprzeciwiamy się manipulacjom, korupcji i przemocy, które są stosowane wobec ludzi stojących po stronie dobra i prawdy. Doświadczenie ostatnich trzech lat bezpodstawnego łamania praw i wolności ludzi gwarantowanych przez prawo naturalne, Konstytucję RP oraz międzynarodowe umowy spowodowało, że dokonaliśmy analizy prawdziwych celów globalnych organizacji takich jak WHO, ONZ czy WEF. Zbadaliśmy ich finansowanie, powiązania i często antyludzkie działania. Nasze odkrycia są szokujące i alarmujące.

Nasze milczenie byłoby zgodą na totalitarne zapędy i sanitarny terror wprowadzany pod pretekstem korporacyjnie i medialnie wykreowanych kolejnych zdrowotnych, klimatycznych czy ekonomicznych kryzysów, które są dla nas przewidziane. Nasze odkrycia spowodowały, że mówimy

STOP WHO !!!

Żądamy wyjścia Polski z WHO !!!

Sprawa dotyczy nas, naszych bliskich, naszych dzieci i wnuków, które są przyszłością naszej Ojczyzny. Jest nas dużo, będzie więcej!

http://www.youtube.com/watch?v=9AP57CYUItw

http://stopwho.pl/

#who #zdrowiepubliczne #plandemia #pandemia #niepodleglosc

22

Dziennikarz TVP rozsyła maile. „Nie zajmowałem się polityką”nczas.info

Dziennikarz Telewizji Polskiej Adam Giza rozsyła maile do mediów, których pisze, że pracując w TVP, nie zajmował się polityką.

Adam Giza prowadził w Telewizji Polskiej najczęściej programy poświęcone zdrowiu. Dziennikarz był szczególnie widoczny w czasie pandemii coivd-19, gdy promował szczepienia na covid (w jednym z wywiadów został nazwany „wrogiem publicznym antyszczepionkowców”).

http://nczas.info/2023/11/01/dziennikarz-tvp-rozsyla-maile-nie-zajmowalem-sie-polityka/

#plandemia #tvp

12

Krzyśtofer plis. Krzyśtofer plis stop!stream.new

Krzysiek zrobił resercz i zdemaskował kto na stołkach siedział/siedzi.

Nie wiem czy było, ale raczej nie widziałem na Lurku. Miałe wstawić wcześniej, pewnie jak tylko nagranie pojawiło się w sieci ale... lepiej późno niż wcale.

Pozdrówka dla wszystkich Lurków z #czystakrew

http://seed132.bitchute.com/PWcCwDwqisUc/O5cOY4eUvKGX.mp4

http://stream.new/v/mUSHuHrvDsEy5dMynpaLEUdXn8o006n3H4vUDZupbxMU



#cowID19

#covid19

#zymianie

#zydzi

#jewish

#jewishlies

#jewishtrick

#preparatweksperymentalnejfazie

#oszusci

#plandemia



7

Zajączkowska-Hernik: Działania Szumowskiego i Niedzielskiego to był eksperyment [VIDEO]nczas.info

Ewa Zajączkowska-Hernik, polityk Konfederacji z Radomia, była gościem w „Expressie Wieczornym” SUper Expressu. Kandydatka na posłankę odpowiadała na pytania o politykę covidową rządu PiS i KPO.

– Działania wykonane przez rząd, szczególnie przez ministrów Szumowskiego i Niedzielskiego, w trakcie pandemii, to był eksperyment na żywym organizmie jakim jest polska gospodarka. Doprowadzenie do tego, że część przedsiębiorstw upadła, przecież do pierwszej połowy 2023 roku ponad 100 tysięcy przedsiębiorstw zawiesiło swoją działalność, to jest właśnie efekt tego, co się stało w trakcie pandemii, gdzie te przedsiębiorstwa i działalność zostały wstrzymane na czas bliżej nieokreślony – mówiła Zajączkowska-Hernik.

http://nczas.info/2023/10/31/zajaczkowska-hernik-dzialania-szumowskiego-i-niedzielskiego-to-byl-eksperyment-video/

#konferencja #szumowski #niedzielski #plandemia

14

Śmierć Mathewego Perry'ego, a szczepionka covid19 - Rolling Stone w obronie dobrego imienia szczepionki i firmy Pfizer

X (dawn. Twitter) zapełnił się wpisami osób oskarżających o śmierć Mathew Perry'ego preparat mRNA, który miał chronić przed wirusem covid19.

Z racjonalnym stanowiskiem wystąpil prestiżowy magazyn The Roliing Stones

'''Kiedy wiadomość o śmierci Perry'ego pojawiła się w sobotę po południu, wiele znanych prawicowych / antyszczepionkowych kont na X (dawniej Twitter) - w tym Kandiss Taylor, była republikańska kandydatka na gubernatora Georgii i obecna przewodnicząca GOP w 1. okręgu kongresowym Georgii (który również niedawno porównywała Taylor Swift do Szatana) - szybko zrzucili winę za śmierć aktora

na szczepienie Perry'ego na Covid-19 - jeszcze przed ustaleniem oficjalnej przyczyny śmierci.'''

'''Podczas gdy antyszczepionkowy tłum uwielbia kilka rzeczy bardziej niż bezpodstawne obwinianie o śmierć każdego zaszczepionego celebryty szczepionką na Covid-19, a X zmutował w paskudne źródło dezinformacji pod rządami Elona Muska, ich decyzja o zrobieniu tego z Perrym jest szczególnie skandaliczna, biorąc pod uwagę długą, szczegółową historię problemów zdrowotnych gwiazdy wynikających z jego problemów z uzależnieniami.'''

Niezależnie od przyczyny śmierci, śmierć każdej osoby po szczepionce będzie budzić kontrowersje.

#mathewperry #covid19 #przyjaciele #friends #pfizer #rollingstone #plandemia #covid1984

8

Pozwy za skutki uboczne po szczepieniach przeciwko COVID-19. „Część pacjentów umierała lub doznawała trwałego rozstroju zdrowia”nczas.info

Polscy pacjenci składają pozwy z powodu skutków ubocznych po szczepieniach przeciwko COVID-19. We wnioskach żądają renty i wysokich odszkodowań – znacznie wyższych niż przypada z Funduszu Kompensacyjnego.

„Śmierć w wyniku zatorów, utrata wzroku, padaczka czy niepełnosprawność po częściowo ustępującym paraliżu całego ciała – za takie następstwa szczepień przeciwko Covid-19 polscy pacjenci będą dochodzić odszkodowań, zadośćuczynień i rent” – podaje „Rzeczpospolita”.

http://nczas.info/2023/10/23/pozwy-za-skutki-uboczne-po-szczepieniach-przeciwko-covid-19-czesc-pacjentow-umierala-lub-doznawala-trwalego-rozstroju-zdrowia/

#nop #szczepienia #plandemia

15

WHO zapowiada kolejną pandemię. Ruszyły prace nad szczepionkąnczas.com

Światowa Organizacja Zdrowia twierdzi, że niebawem może zostać ogłoszona nowa pandemia. I szacuje, że umrze 50 milionów osób. Na razie potencjalny wirus roboczo nazwano „chorobą X”.

Kate Bingham, Brytyjka współpracująca z Światową Organizacją Zdrowia (WHO) twierdzi, że „świat miał szczęście”, ponieważ covid nie okazał się aż tak śmiercionośną chorobą.

Ale – przestrzega – następna choroba, po której zostanie ogłoszona pandemia, może zebrać znacznie bardziej śmiertelne żniwo. Bingham rzuca nawet liczbą – 50 mln trupów.

Choć jeszcze oficjalnie nie wiadomo, która choroba wywoła pandemię, naukowcy już rozpoczęli… prace nad szczepionką. Badania prowadzone są w kompleksie w Porton Down w hrabstwie Wiltshire i uczestniczy w nich ponad 200 naukowców.

http://nczas.com/2023/09/26/who-zapowiada-kolejna-pandemie-ruszyly-prace-nad-szczepionka/

#who #zamordyzm #plandemia #szczempionki

5

#polska #ukraina #koronawirus #plandemia

Jak pisałem, że przyjaźnią polsko-ukraińską będzie jak z covidem - że przyjdzie dzień i to niedługo, że nastąpi zwrot o 180 stopni to od ruskiej onucy mnie zwyzywano

16

#plandemia #covid

Temat Ukrainy jest coraz mocniej wygaszany, mega ocieplenie klimatu też tak srednio idzie (szczególnie, że tam gdzie się ponosi gigantyczne koszty ocieplenie nie chce się objawiać - a kupa krajów jedzie na maksa i ma to gdzieś), UFO idzie opornie - choć ostatnio są postępy a kryzys potrzebny od zaraz. Jest stary, dobry, sprawdzony terrorym ale on trochę z multukulti się kłóci i blm więc co? Niestety covid 2.0.

Nawet PiS przyspieszył wybory - pierwszy możliwy termin - bo nóż locdown uda się na 1 listopada wprowadzić?

11

Konfederacja: Morawiecki, Sasin, Szumowski i Niedzielski pod sąd! [VIDEO]

Z raportu NIK wynika, że tzw. ustawa covidowa mogła być sprzeczna z Konstytucją RP. Konfederacja była jedyną partią, która głosowała przeciwko temu projektowi. Teraz konfederacji domagają się postawienia Mateusza Morawieckiego i Jacka Sasina przed Trybunałem Stanu.

– Doszło do wielkiego marnotrawstwa, a także, pomiędzy tym marnotrawstwem, do złodziejstwa pod pretekstem covid-19. Co więcej, pod pretekstem covid-19 doszło do rozszerzenia kompetencji Unii Europejskiej – mówił podczas konferencji szef koła Konfederacji i lider Ruchu Narodowego, Krzysztof Bosak.

#plandemia #morawiecki #niedzielski #szumowski #sasin #trybunalstanu #wiezienie

http://nczas.com/2023/09/12/konfederacja-morawiecki-sasin-szumowski-i-niedzielski-pod-sad-video/

22

Covidowe finansowe eldorado. Miażdżący raport. Zawiadomienie do prokuratury na Jacka Sasina

Zmarnowane miliardy złotych pod pretekstem walki z koronawirusem i bezprawne działania. Najwyższa Izba Kontroli złożyła dziewięć zawiadomień do prokuratury. W tym na Jacka Sasina.

Zmarnowanie nawet 16 miliardów złotych podczas covidowego szaleństwa – taki główny zarzut wobec PiS-u wysunął NIK.

Aż 9 mld zł przeznaczono na dodatki covidowe, a 7 mld zł na samą gotowość do udzielania świadczeń pacjentom ze zdiagnozowanym covidem. Dodatki z tytułu walki z covidem dostawali nawet hydraulicy, archiwiści, magazynierzy czy kapelani.

Kontrola wskazała też na bezsens stawiania tylu tymczasowych szpitali covidowych. Polska miała ich więcej niż cała Europa razem wzięta. NIK wskazuje, że szpitale tymczasowe były tworzone ad hoc, bez żadnej analizy, która wykazywałaby potrzebę ich budowy. W sumie powołano 33 takie placówki, z czego 32 ruszyły.

NIK przypomniał też o stworzonym systemie, w którym lekarze covidowi za kilkadziesiąt minut pracy inkasowali nawet 15 tysięcy złotych. To wyniki kontroli sprzed kilkunastu miesięcy, o których pisaliśmy w artykułach 15 tys. zł dodatku covidowego za PÓŁ GODZINY pracy. Szokujące wnioski z kontroli NIK-u oraz Gigantyczne covidowe złodziejstwo! Pieniądze podatników płynęły strumieniami. Niedzielski MUSI za to odpowiedzieć.

#plandemia #sasin #nik #zlodzieje #niedzielski #pis

http://nczas.com/2023/09/12/covidowe-finansowe-eldorado-miazdzacy-raport-zawiadomienie-do-prokuratury-na-jacka-sasina-video/

10

„Pandemia COVID-19 była rzadkim naturalnym eksperymentem”. Tak zmieniła się mikroflora u dzieci

Dzieci, których pierwsze lata życia przypadły na ogłoszoną pandemię koronawirusa, mają mniej zróżnicowaną florę bakteryjną jelit niż dzieci urodzone wcześniej – dowodzą naukowcy. Polityczne restrykcje, obostrzenia, nakazy i zakazy wprowadzane w imię walki z wirusem przynoszą fatalne skutki.

Badanie opublikowane w czasopiśmie Scientific Reports przez naukowców z Nowego Jorku i Los Angeles pokazało, że w próbkach pobranych od dzieci w czasie pandemii znajdowało się mniej różnorodnych szczepów bakterii jelitowych.

Autorzy badania wskazują, że takie zmiany we florze bakteryjnej mogą być spowodowane specyficznymi zachowaniami, jakie wymusiła na opiekunach dzieci ogłoszona pandemia – a dokładniej decyzje podejmowane przez polityków i wprowadzane przez nich wszelkie lockdowny, restrykcje, obostrzenia.

Chodzi bowiem o to, że w początkowym etapie swojego życia, kiedy flora bakteryjna kształtuje się najdynamiczniej, dzieci głównie przesiedziały ten czas w domu, a mniej z rówieśnikami. Do przesady też wzmożona była higiena.

– Pandemia COVID-19 była rzadkim naturalnym eksperymentem, który pozwolił zrozumieć, jak otoczenie społeczne kształtuje mikroflorę dzieci. To badanie jest kolejnym elementem w coraz bardziej rosnącym polu wiedzy na temat tego, w jaki sposób środowisko społeczne dzieci wpływa na ich mikrobiom – mówi Sarah C. Vogel, jedna z wiodących autorek artykułu.

Na potrzeby swojego badania naukowcy porównali dwie grupy próbek kału pochodzących od rocznych dzieci – próbki pobrane przed pandemią oraz te pobrane w okresie od marca do grudnia 2020 r.

Choć, jak przyznają autorzy, trudno na podstawie tych wyników wnioskować na temat długoterminowych konsekwencji zdrowotnych dla dzieci, to generalnie większą różnorodność mikrobów jelitowych można powiązać ze stanem zdrowia – korzyści zostały już potwierdzone w badaniach u dorosłych.

– Wiemy, że u dorosłych mniejsza różnorodność mikrobioty jelitowej jest powiązana z gorszym zdrowiem – zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Jednak potrzebujemy więcej badań nad tym, jak rozwój flory bakteryjnej w okresie dziecięcym i otoczenie w najwcześniejszym okresie życia kształtują te zależności – komentuje prof. Natalie Brito, wiodąca autorka publikacji.

http://nczas.com/2023/09/05/pandemia-covid-19-byla-rzadkim-naturalnym-eksperymentem-tak-zmienila-sie-mikroflora-u-dzieci/

#bakterie #dzieci #zdrowie #plandemia

17

Niedzielski odwołany! Czas na NORYMBERGĘ 2.0?

Nie milkną echa po odwołaniu ze stanowiska Ministra Zdrowia RP Adama Niedzielskiego, który – jak wiemy od dawna – powinien być Adamem N. Czy Polacy doczekają się rozliczenia propandemicznych bandytów za ich zbrodnie?

Adam Niedzielski został odwołany przez premiera warszawskiego PiS Mateusza Morawieckiego ze stanowiska Ministra Zdrowia. Niedzielski był najgorszym ministrem w historii Polski. Jako polityk wykreował sztuczną, głównie medialną pandemię tzw. COVID-19, wprowadził kompletnie bezsensowny lockdown – zamknięcie ludzi w domach, dzieci nie mogły chodzić do szkół, zamknięto służbę zdrowia, co przełożyło się na ponad 200 tysięcy zgonów nadmiarowych. W normalnym państwie ten człowiek długo by nie wyszedł z pierdla, jednak przy polityce zbrodniczej i krwawej III RP zapewne zostanie odesłany na inne ciepłe stanowisko.

#plandemia #niedzielski #zbrodnia #szumowski #morawiecki

http://nczas.com/2023/09/02/niedzielski-odwolany-czas-na-norymberge-2-0/

15

Zrobią nam powtórkę? Komisja Europejska zatwierdziła nową szczepionkę na COVIDnczas.com

Zatwierdziliśmy dostosowaną do nowego wariantu wirusa szczepionkę przeciwko COVID-19 w obliczu jesiennych kampanii szczepień w państwach członkowskich UE – poinformowała w piątek Komisja Europejska.

„Komisja zatwierdziła dziś szczepionkę Comirnaty przeciwko COVID-19, dostosowaną do nowego wariantu wirusa – XBB.1.5, którą opracowała firma BioNTech-Pfizer. Szczepionka oznacza kolejny ważny krok w walce z tą chorobą. Nowe warianty COVID-19 wymusiły już tym samym trzykrotne modyfikacje składu preparatu” – podała KE w komunikacie.

http://nczas.com/2023/09/01/zrobia-nam-powtorke-komisja-europejska-zatwierdzila-nowa-szczepionke-na-covid/

#covid19 #plandemia #szczepienia

5