StoDowodow.pl UPDATE/POBIERZ KOPIĘ!stodowodow.pl

Aktualnie na stronie mamy 120 pozycji!
Po raz kolejny zapraszam Was na https://stodowodow.pl/

Tutaj można pobrać PDF ze wszystkimi w jednym miejscu: https://anonfiles.com/h302dam7y2/StoDowodowPL_kopia_01-06-22_pdf

Dostałem trochę motywacyjnych słów m.in. od najbliższych i wracam do tworzenia. Powoli dodaję kwestię małpiej ospy i pokrewne temu tematy. Zrobiłem nową kolorystykę strony głównej, najbliższy czas poświęcę na aktualizowanie dodanych już pozycji, poprawianie opisów, dorzucanie źródeł, itd. Możecie się spodziewać dużej aktualizacji za około dwa tygodnie.

Weźcie ten oręż w dłoń i szerzcie prawdę, bowiem traktat antypandemiczny już blisko.
#pandemia #covid19 #malpiaospa #plandemia #koronawirus #wielkireset #polska #swiat

PS. Swoją drogą wymyśliłem dla zabawy teorię, jakoby elity bawiły się w ogrywanie scenariusza z Księgi Objawienia, bo oprócz "jeźdźców apokalipsy" (zaraza, wojna, głód i śmierć), to przecież na szczycie WHO, faktyczną władzę nad krajami członkowskimi ma sprawować Tedros Adhanom Ghebreyesus – czy chcą mieć własnego "antychrysta"? Bo przecież imiona i nazwisko tego człowieka oznaczają "dar boży, zbawiciel, sługa Jezusa" Na szczycie hierarchii ma przecież być tym, który nas zbawi (od chorób itd.), no i jednocześnie certyfikat szczepionkowy lub tożsamość cyfrowa może być "znakiem bestii" bez którego nie można "kupić ni sprzedać".

8

Jeszcze jeden i jeszcze raz, covid, covid niech żyje nam...wydarzenia.interia.pl

Eksperci alarmują, że trzeba się przygotować na jesienną falę pandemii. - COVID-19 w żadnym wypadku nie jest grypą. Jego śmiertelność jest i zawsze była dużo większa. Ogólna śmiertelność pacjentów hospitalizowanych z COVID-19 w Polsce od marca 2020 wyniosła 12,2 proc. - powiedział prof. Jerzy Jaroszewicz, prezes Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego, kierownik Katedry i Oddziału Klinicznego Chorób Zakaźnych i Hepatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jak dodał, śmiertelność ta rośnie wraz z wiekiem i u pacjentów powyżej 80. roku życia wynosiła aż 34 proc. Z danych, które przedstawił wynika, że nawet w przypadku wariantu Omikron śmiertelność ciągle jest wysoka, zwłaszcza u pacjentów z innymi schorzeniami, jak przewlekłe choroby płuc, cukrzyca, nowotwory, czy przewlekłe choroby układu sercowo-naczyniowego.
źródło: https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-nowy-tygodniowy-raport-zakazen-koronawirusem-w-polsce,nId,6064183
W USA wiele osób nigdy nie zrezygnowało z masek
Liczba zachorowań na COVID w Stanach Zjednoczonych rośnie, a nawet te rosnące liczby są mocno zaniżone - według niektórych ekspertów, którzy szacują, że z powodu testów domowych liczba zachorowań jest w rzeczywistości 14,5 razy większa niż podawana. Mimo to, skoro tak wiele osób przeszło do porządku dziennego nad tym, jakby COVID zniknął, trudno czasem nie czuć się zagazowanym, jeśli nadal martwisz się o COVID i nadal chcesz się nim nie zarazić. Z pewnością spadła liczba zgonów, ale niektórzy eksperci szacują, że u 1 na 5 osób, które zachorowały na COVID, rozwinie się długa postać tej choroby. Niewątpliwie są powody, aby nadal się tym przejmować.

Jeśli jesteś osobą, która nadal martwi się o COVID i czuje się osamotniona, sprawdź ten wpis na Twitterze, który eksplodował w weekend - prawie 30 000 osób polubiło ten wpis, a tysiące odpowiedziało, że w rzeczywistości nadal się maskują. Z pewnością nie jesteś sam.

Czy nadal się maskujesz? Jeśli tak, powiedz mi proszę, żebym nie czuł się jak pieprzony dziwak z kosmosu. Nazwano mnie dzisiaj "histeryczką", ponieważ nadal martwię się o COVID. To było zabawne.
źródło: https://boingboing.net/2022/05/30/if-youre-still-masking-youre-not-alone%ef%bf%bc.html
#koronawirus #plandemia #pandemia

5

2200 hiszpańskich celebrytow przyjęło sól fizjologiczną zamiast 100 % bezpiecznej szczepionki. Foliarze?
https://www.elmundo.es/madrid/2022/05/25/628df993e4d4d8b1038b456e.html
#plandemia
#covid1984

24

Zastanawiam się, czy jest jeszcze sens aktualizować https://stodowodow.pl/
Póki co mam tam lekko ponad 120 pozycji, w sumie mogę z tego zrobić 150 dodając kwestie małpiej ospy itd., ale już straciłem jakąkolwiek wolę walki szczerze mówiąc. Coś jeszcze możemy osiągnąć? Jak myślicie? No i jak szybko dotknie mnie cenzura, strona padnie jak wolnemedia itd.?
A może po prostu muszę dostać od Was kopa motywacyjnego?
#koronawirus #pandemia #malpiaospa #covid19 #cenzura #stodowodowpl #plandemia #covid1984

26

Dr Niedziele znalazł "winnych" 200 tys nadmiarowych zgonów z lat 2020 - 2021. To polacy i ich nie zdrowy tryb życia. On i rząd nie mają z tym nic wspólnego 😏
Minister odniósł się także do nadmiarowej liczby zgonów odnotowanej w Polsce. Stwierdził, że 200 tysięcy to bardzo duża liczba. Dodał, że z przeanalizowanych danych wynika, że jest to spowodowane złym stanem zdrowia Polaków, a nie ograniczoną dostępnością do pomocy lekarskiej w trakcie pandemii.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-05-27/malpia-ospa-jest-bardzo-rzadka-choroba-zakazna-odzwierzeca-endemiczna-na/
#polityka
#plandemia

28

GUS: Liczba zgonów w 2021 r. przekroczyła o 154 tys. średnioroczną z ostatnich 50 latbankier.pl

#polska #ludnosc #koronawirus #plandemia #ludobojstwo

GUS podał, że w 2021 roku zmarło 519 517 osób – wzrost liczby zgonów w stosunku do 2020 r. wyniósł ponad 42 tys. Najwyższe natężenie zgonów zanotowano na przełomie marca i kwietnia oraz w grudniu 2021 r.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/GUS-Liczba-zgonow-w-2021-r-przekroczyla-o-154-tys-srednioroczna-z-ostatnich-50-lat-8337287.html

9

Posiedzenie parlamentarnego zespołu Norymberga 2.0. Wyniki kontroli NIK ws. nieprawidłowości przy wypłatach dodatków kowidowychwprawo.pl

#inflaja #koronawirus #plandemia #norymberga2 #wprawo
Dodatki były wypłacane wielokrotnie tym samym osobom, przy czym przekraczano miesięczny limit ich wysokości. Wypłacano je również po kilku miesiącach po wprowadzeniu różnego rodzaju korekt do dokumentacji, a wartość wypłaconych świadczeń zwiększała się w ten sposób o ponad 60%. Wystarczyło wykazać jeden 30 minutowy kontakt miesięcznie z pacjentem zakażonym lub podejrzanym o zakażenie wirusem SARS-CoV-2, żeby otrzymać dodatek w wysokości 15 tysięcy złotych. W zależności od szpitala dodatki wypłacano – w przeliczeniu na jedno łóżko kowidowe – nawet 30 pracownikom danej placówki medycznej. Dodatki wypłacano też osobom ustawowo nieuprawnionym do ich otrzymania oraz osobom, które w ogóle nie miały kontaktu z pacjentami kowidowymi.
https://wprawo.pl/posiedzenie-parlamentarnego-zespolu-norymberga-2-0-wyniki-kontroli-nik-ws-nieprawidlowosci-przy-wyplatach-dodatkow-kowidowych-wideo/

10

U germańców, tuż za naszą granicą pandemia szaleje. Od początku roku liczba covidków nie spada poniżej 100 tys dziennie.worldometers.info

#niemcy #polska #koronawirus #plandemia
Rekordy w granicach 300 tys, zgony też wysokie, a w końcu wyszczepienie lepsze i służba zdrowia doinwestowana. Z restrykcjami też niemiaszki lepiej sobie radzą. Co idzie tam nie tak? U nas praktycznie pandemia wygasła. A przecież przez granicę przewalają się steki tysięcy ludzi bez kwarantanny!!
Covidków 100x mniej, zgonów kilkanaście razy mniej - a kraj tylko 2x mniejszy (był 2,5 ale niewyszczepieni ukraińcy dobili statystyki )
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/germany/

15

Objawy początkowe covid podobne do zatrucia cyjankiem, lub tlenkiem grafenu.ordomedicus.org

To tylko jedna z tez lekarza, anestezjologa Piotra Wojciechowskiego w kolejnym posiedzeniu komisji dochodzeniowej w sprawie pandemii covid.

Może tym razem zrobię najpierw zbiór zsyntetyzowanych kluczowych stwierdzeń przesłuchiwanego świadka, a potem wypiszę momenty odniesień w przybliżeniu z racji tego, że zapis jest na rumble.
https://ordomedicus.org/xiii-posiedzenie-komisji-sledczej-lek-piotr-wojciechowski-2/

1- Testy pcr są guzik warte [14]
2- Covid istnieje, jest bardzo śmiertelny, a śmierć jest przerażająca [26]
3- Świadek nigdy wcześniej nie widział tylu przypadków ludzi z objawami grypowymi, którzy w takim odsetku potrzebują tlenoterapii [27]
4- Podczas pierwszej fali, w poczatkowej jej fazie protokół postępowania medycznego zabraniał reanimacji, a nawet osłuchiwania [28:30]
5- Stosowano leki przeciwwirusowe mimo ich przeciwskazań [29:30]
6- Lekarz mówi, że podczas pierwszej fali nie znał nikogo z swojego otoczenia rodzinnego, pracowniczego, czy znajomych chorego na covid. [34:30]
7- Objawy covid podobne do zatrucia cyjankiem, a to z kolei przypomina zatrucie tlenkiem grafenu [49:30-52]
8- Rozległa zakrzepica, do tego nietypowa jako jeden z częstszych objawów covid [55:30]
9- Masywne zatorowości, jako kolejny z obserwowanych przez świadka częstych objawów covid [56]
10- Covid jest zdecydowanie mniej zakaźny niż to się przedstawia [57]
11- Fala covid, która pojawiła się w jego szpitalu wystąpiła strasznie gwałtownie [76]
12- Teleporady to kpina [82]
13- Nie ma chorób bezobjawowych, a jedynie takich, które nie mają na pierwszy rzut oka widocznych objawów [83:30]
14- Maski jako profliaktyka przeciwcovidowa to żart [91]
15- Jakaś dziwna lepkość, a może gęstość krwi po iniekcji preparatów na covid do tego stopnia, że nie można było czasem pobrać krwi do badań [100]
16- Wytyczne co do leków przy leczeniu covid, których nie można stosować, co jest ewenementem, bo przy innych jednostkach chorobowych doktor nigdy się nie spotkał z taką listą. [119]
17- Skala zafałszowania rejestrów covidowych, ze względu na funkcjonowania szpitali w Polsce w aspekcie finansowym [149]
#plandemia #covid #covid19 #zdrowie #medycyna #pandemia

5

„Ta książka jest bronią”. Katarzyna Treter-Sierpińska w Mediach Narodowych o „Kowidowych gettach” i ohydnym spocie szczepionkowym promowanym przez Kancelarię Premierawprawo.pl

#historia #plandemia #koronawirus
"W książce „Kowidowe getta” wielokrotnie ostrzegam przed scenariuszem, który właśnie jest realizowany. Nasilająca się nagonka na niezaszczepionych i kolejne bezprawne posunięcia władz już doprowadziły do segregacji sanitarnej, a będzie coraz gorzej. O tym, jak działa ten barbarzyński system, przekonał się na własnej skórze prof. Sławomir Cenckiewicz, który jest zaszczepionym ozdrowieńcem, a mimo to nie został wpuszczony do warszawskiej restauracji „Der Elefant”, ponieważ nie miał przy sobie certyfikatu. Tak właśnie wyglądają kowidowe getta – jak nie masz kodu QR, to jesteś podczłowiekiem. I fora ze dwora!"

I pomyśleć, że jeszcze parę miesięcy temu nie było nadziei. A tu cyk-i nowa ,mądrość etapu.
https://wprawo.pl/ta-ksiazka-jest-bronia-katarzyna-treter-sierpinska-w-mediach-narodowych-o-kowidowych-gettach-i-ohydnym-spocie-szczepionkowym-promowanym-przez-kancelarie-premiera/

8

Grzesiowski chce nowych szczepionek, powrotu masek, dezynfekcji i masowych testównczas.com

#koronawirus #szczepimysię #ostatniaprosta #plandemia #grzeskowski

Ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. COVID-19, dr n. med. Paweł Grzesiowski podczas konferencji prasowej 3 bm. w siedzibie Naczelnej Izby Lekarskiej w Warszawie:

Pandemia trwa i nic nie wskazuje na to, by miała się zakończyć – uważa wypromowany w mediach podczas ogłoszonej pandemii koronawirusa dr Paweł Grzesiowski. Ma nadzieję, że wkrótce zostaną wynalezione nowe szczepionki oraz że powstanie globalny system śledzenia wirusa.
https://nczas.com/2022/04/20/grzesiowski-chce-nowych-szczepionek-powrotu-masek-dezynfekcji-i-masowych-testow/

15

Chaos w testach na COVID-19. Pacjenci dostają skierowania, ale i tak muszą zapłacićbankier.pl

#koronawirus #plandemia #nwo

"Od 1 kwietnia NFZ nie płaci już za testy na COVID-19. Lekarze w poradniach wciąż jednak wystawiają skierowania, a pacjenci dopiero w laboratorium dowiadują się, że za badanie muszą zapłacić.
"W dodatku NFZ nie odciął lekarzom możliwości wystawiania skierowań na badania PCR. Mogą to nadal robić poprzez aplikację na platformie Gabinet.gov.pl. I robią. Tylko w piątek 1 kwietnia lekarze POZ w całym kraju wystawili ok. 5,6 tys. skierowań, o jedną trzecią mniej niż tydzień wcześniej, kiedy NFZ za testy jeszcze laboratoriom płacił"


Pandemia jest w stadium kasowania. Gdzie się covidanie podziali? Dlaczego szat nie drą i nie protestują przed punktami domagając się masowych darmowych testów wszystkich? Przecież jest kilka tygodni temu chcieli codziennych obowiązkowych.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Chaos-w-testach-na-COVID-19-Pacjenci-dostaja-skierowania-ale-i-tak-musza-zaplacic-8312584.html

7